Skip to content

Wrzucamy kolejne biegi. Przystanki "Woronicza" i Konstytucja

1246711

Komentarz

  • W sumie to szkoda, że wczoraj Kraśko nie opuścił ostentacyjnie studia żegnając się z widzami - jak to miało być zapowiedziane. Chociaż o posiadanie jaj nigdy go nie podejrzewałem
  • Nie zabrał torebki?
  • yanusson napisal(a):
    Aż szkoda, że ten rok się kończy...
    image

  • extraneus napisal(a):
    yanusson napisal(a):
    Aż szkoda, że ten rok się kończy...
    image

    Dokładnie. Nowy Rok przyjdzie dopiero, kiedy Manitou go wpuści. Chuck Norris to cienias.
  • No zara.... Wedle Kopary to rozpoczelim 1516 rok pański. Mroki sredniowiecza :-)
  • Szefowie wszystkich anten TVP podali się dzisiaj do dymisji. Dymisje zostały przyjęte.
  • yanusson napisal(a):
    Szefowie wszystkich anten TVP podali się dzisiaj do dymisji. Dymisje zostały przyjęte.
    Serio? Nie oglądam więc nie wiem co się tam dzieje.
  • edytowano January 2016
    yanusson napisal(a):
    Szefowie wszystkich anten TVP podali się dzisiaj do dymisji. Dymisje zostały przyjęte.
    Buahahaha. A Prezydent Duda podpisal w ogole te nowelizacje? Teraz dla jajec, powinien wykazac sie niezaleznoscia do PiSu i dla kwadratowych jajec wyslac te ustawe do TK. ;-)
  • Tak powinien zrobić. Właśnie tak 8-}
  • edytowano January 2016
    I dlatego opcje zero są bezsensem. Szeregowi pracownicy dowolnej instytucji nie będą przeszkadzali rządowi, problemem jest szefostwo i wiadome "funkcyjne" osoby. Rozsądne podejście zapewni ich lojalność i garstkę obrażonego szefostwa. Wszelkie "opcje zero" poza oczywistym bałaganem stworzyłyby tylko już całą rzeszę niezadowolonych.
  • Przeczytałem nagłówek w wp że w radio ma być "co godzinę hymn" i już się przestraszyłem że ktoś z "naszych" ma taki postulat. Ale przeczytałem i się uspokoiłem - to ich do szczętu po(...)ło. Szkoda tylko że Mazurek Dąbrowskiego się ludziom obrzydzi przy okazji. Jak nic trzeba będzie wrócić do "Bogurodzicy" :-)
  • Mała ustawa medialna została przed chwilą podpisana.
  • yanusson napisal(a):
    Mała ustawa medialna została przed chwilą podpisana.
    Deo gracias! Nareszcie.
  • /gratias/ :)

    Ale skąd info?
  • Hmm... Napisałem, ale widzę, że jeszcze musimy się wstrzymać. Nie ma żadnego info na stronie prezydent.pl
    Ech :/
  • yanusson napisal(a):
    Hmm... Napisałem, ale widzę, że jeszcze musimy się wstrzymać. Nie ma żadnego info na stronie prezydent.pl
    Ech :/
    No ale wolne żarty - napisałeś mając jakąś podstawę do tego typu przeciek, poufna wiadomość, czy też napisałeś tak sobie dla zgrywu?
  • Wolna Europa
    eliasz napisal(a):
    yanusson napisal(a):
    Hmm... Napisałem, ale widzę, że jeszcze musimy się wstrzymać. Nie ma żadnego info na stronie prezydent.pl
    Ech :/
    No ale wolne żarty - napisałeś mając jakąś podstawę do tego typu przeciek, poufna wiadomość, czy też napisałeś tak sobie dla zgrywu?
    może Radio "Wolna Europa" ogłosiło ;)
    a co kolega taki dociekliwy?
  • edytowano January 2016
    IT'S DONE!
    Podpisana. Tym razem poinformowano oficjalnie.
    Let the games begin!
    :D
  • Chałwa temu Prezydentu! :)
  • edytowano January 2016
    eliasz napisal(a):
    Chałwa temu Prezydentu! :)
    Kaczyński, Macierewicz, Duda - to są 3 nazwiska które już mają zapewniony Trybunał Stanu w 2020 roku. Z Kaczorem może być ten problem, że formalnie to on nie ma wpływu na nic i nic nie robi, nic więc nie łamie. Ciężko go więc złapać. Zobaczymy co będą mieli na Antka, póki co Andrzej Duda jest liderem.

    JORGE>
  • A, jeszcze Kuchciński. To już 4, ale to zbyt mało. Norymberga XXI wieku musi się składać z minimum 20 oskarżonych.

    JORGE>
  • Te wuje umią tylko kraść i pozwalać kraść innym. Jakiekolwiek inne spójne działanie jest im obce, vide ostatnie óśm lat. Nawet w najczarniejszym waryjancie z trebunału stanu nic nie będzie.

    Po drugie primo (styl. mor.), co to za pomysł wywoływać u się sraczkę. Tera, na samym najsamniejszym początku dobrej zmiany. Kolega przypomni sobie cytowane tutaj przez siebie słowa Suskiego o zaj**ywaniu, nauczy się ich na pamięć i powtarza w charakterze likarstwa. Optymizmu życzę.

    No chyba, że wszystko powyżej urosło z zapylonego przez pasiaste owady kwiatu aronii. W takim wypadku, nie nadążam za dowcipem kolegowym.
  • edytowano January 2016
    Ależ drogi kolego randolphie to jest żart i nie jest żart. Bo zapewniam kolegę, że jeżeli PiS nie wygra następnych wyborów to będziemy mieć hurtowe stawiania przed Trybunałem stanu. Tylko, że jaki faszyzm taka Norymberga, nieważne, wtedy powinna zacząć się robić w Polsce prawdziwa rozpierducha. I to my, to my mamy ją zrobić.

    Oczywiście PiS żadnych trybunałów bać się nie powinien, rympał, Blitzkrieg jak najbardziej wskazane. Tyle, że tak historia się potoczy a nie inaczej.

    JORGE>
  • tzn. jak ta historia się potoczy Horhe w końcu? Pisowski rympal i blitzkrieg, czy raczej Norymberga dla zamordystów kaczystowskich i Wielka Rozpierducha? :-/
  • Pewnie będzie wszystko naraz. Póki co mamy rympał i blitzkrieg. Konsekwencją tego będzie Norymberga. Konsekwencją Norymbergii będzie rozpierducha. No, chyba że PiS wygra ponownie wybory. Co na dzień dzisiejszy jest całkiem prawdopodobne, bo jak pisałem, ten rympał to nie nie taki rympał, bardziej zarządzenie zmianą. Ale hu nołs co nas czeka ? W każdym razie mi się każdy scenariusz podoba !

    JORGE>
  • PiS demokratycznie już nigdy nie dojdzie do Waadzy. No chyba, że zacznie wybory fałszować, jak wcześniej robił to Platfus z ZeteSeLem
  • Eden napisal(a):
    PiS demokratycznie już nigdy nie dojdzie do Waadzy. No chyba, że zacznie wybory fałszować, jak wcześniej robił to Platfus z ZeteSeLem
    Podałem ci scenariusze, ułożone w logiczną całość, z założeniem że coś może wyjść, a coś nie. To co ty teraz robisz to jest wróżenie. Bo ta zmienna jest nie do przewidzenia.

    JORGE>
  • Eden napisal(a):
    PiS demokratycznie już nigdy nie dojdzie do Waadzy. No chyba, że zacznie wybory fałszować, jak wcześniej robił to Platfus z ZeteSeLem
    Fanzolenie

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.