Skip to content

Wybory w USA

1101113151624

Komentarz

  • U nas podziały idą w poprzek różnic cywilizacyjno-kulturowych, w Ameryce jak widać kwestie rasowe będą priorytetem w przyszłej wojnie domowej.
  • peterman napisal(a):
    los napisal(a):
    Te obrazki pokazują, jak bardzo paskudnymi ludźmi są Amerykanie.
    Niemal 100% rasistów, zaiste.
    Zasadnicze pytanie jest takie - czy jesteśmy chrześcijanami?

    Jeśli jesteśmy, to myślimy jak chrześcijanie. Jeśli nie jesteśmy, kierujemy się czymś innym, np. dzielimy ludzi na wyższe i niższe rasy. Weźmy taką chrześcijańską Polskę, getta tworzyli tylko ci, co tego chcieli. Niemcy, Rusini, Żydzi (jeśli ochrzczeni) po dwu pokoleniach od etnicznych Polaków różnili się co najwyżej zabawnymi nazwiskami. Amerykańscy protestanci niższe rasy potrafią trzymać w przedpokoju sto lat i dłużej. Równe prawa dla Włochów, Polaków i Irlandczyków wywalczyć potrafiły dopiero mafie i to w połowie XX wieku.
  • edytowano October 2016
    Sarmata1.2 napisal(a):
    smutne jest to że jeśli uwalą Trumpa to może być łabędzi śpiew cywilizacji białego człowieka w hameryce. kolorowi w przeciągu paru lat nakryją ich czapkami.
    Najwyższy czas, masoni i sataniści będą musieli zewrzeć szeregi i będzie ciekawie.
  • los napisal(a):
    peterman napisal(a):
    los napisal(a):
    Te obrazki pokazują, jak bardzo paskudnymi ludźmi są Amerykanie.
    Niemal 100% rasistów, zaiste.
    Zasadnicze pytanie jest takie - czy jesteśmy chrześcijanami?

    Jeśli jesteśmy, to myślimy jak chrześcijanie. Jeśli nie jesteśmy, kierujemy się czymś innym, np. dzielimy ludzi na wyższe i niższe rasy. Weźmy taką chrześcijańską Polskę, getta tworzyli tylko ci, co tego chcieli. Niemcy, Rusini, Żydzi (jeśli ochrzczeni) po dwu pokoleniach od etnicznych Polaków różnili się co najwyżej zabawnymi nazwiskami. Amerykańscy protestanci niższe rasy potrafią trzymać w przedpokoju sto lat i dłużej. Równe prawa dla Włochów, Polaków i Irlandczyków wywalczyć potrafiły dopiero mafie i to w połowie XX wieku.

    generalnie tak. i dlatego jesteśmy najlepszym narodem we wszechświecie. ja mimo swoich skrajnych nieraz poglądów czy wypowiedzi też jestem w stanie zupelnie normalnie funkcjonować z ludzmi nie stąd. obecnie pracuję z Ukraińcami, Rumunką, Syryjczykiem, Arabem, Irlandczykiem z Ulsteru i Holendrem. pracowałem już i przyjaźniłem z Żydem. dopoki nie plują na Polskę i Matkę Boską dla mnie niema problemu. niech mieszkają w moim kraju i ciężko wspólnie pracujmy. a takie obrazki jak powyżej radują mnie o tyle, że są tak na chama jawnie sprzeczne z oficjalnym politpopem.
  • Te wybory są swoją szosą ciekawe123. Kandydatem establiszmentu GOP był Marco Rubio a to dlatego, że establiszment zwykle nie jest głupi, ci akurat w końcu zauważyli, że bez przyciągnięcia Latynosów skazani są na wieczną opozycję. Ale redneck z prowincji ma gdzieś te cwane gierki, dla niego chicano to podczłowiek, wybór Trumpa to był bunt republikańskich dołów przeciw władzom partii.
  • Rubio srubio, a gdzie w tym wszystkim skrajnie sztuczny, udający rednekowego kowboja Tedzio Kruzio? Też bunt dołów? Czy walka buldogów?
  • Nie no, to już lepszy byłby Jindal nawet od tych dwóch miglanców. A teraz, jeśli Trump przegra i jednocześnie Republikanie stracą parlament, nie daję dwóch groszy za dalszy los czerwonej partii w dotychczasowej formie.
  • Se myślę, iakoby bardzo ciekawem jest, że będąc Demokratą, musisz być jednocześnie za mordowaniem niewiniątek do 10 miesiąca ciąży. Republikanie się temu zbyt bałdzo nie przeciwstawiają, ale trochę jakby nieśmiało tak.
  • Rasiści rasiści, ale ludkowie zarabiający na śmieszkowaniu muszą wynajmować statystów bo leniwe murzyny nie chcą za darmo defasonować auta Trumpa, co za kraj jak pragnę zdrowia.

  • Americans 308,745,538 100.0 %
    Non-Hispanic White 196,817,552 63.7 %
    Non-Hispanic Black 37,685,848 12.2 %
    Non-Hispanic Asian 14,465,124 4.7 %
    Non-Hispanic American Indian or Alaska Native 2,247,098 0.7 %
    Non-Hispanic Native Hawaiian or other Pacific Islander 481,576 0.2 %
    Non-Hispanic some other race 604,265 0.2 %
    Non-Hispanic two or more races 5,966,481 1.9 %
    Hispanic or Latino 50,477,594 16.3 %

    To z wikci, inne się pewnie nie będą różnić wiele.
    Jak widać trve biali Amerykanie to 63,7%, jak doliczymy połowę Latynosów mamy 3/4 w wyborach na Trumpa. Czy jednak nie?
    Jest faktem, że wśród białych wygra Republikanin (ostatnim demokratą wygrywającym wśród białych był LBJ - przypominam 1964 r., ponad 50 lat temu), ale ta proporcja nie jest taka znaczna jak sugeruje obrazek. Zdecydowana proporcja jest natomiast wśród kolorowych.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Americans 308,745,538 100.0 %
    Non-Hispanic White 196,817,552 63.7 %
    Non-Hispanic Black 37,685,848 12.2 %
    Non-Hispanic Asian 14,465,124 4.7 %
    Non-Hispanic American Indian or Alaska Native 2,247,098 0.7 %
    Non-Hispanic Native Hawaiian or other Pacific Islander 481,576 0.2 %
    Non-Hispanic some other race 604,265 0.2 %
    Non-Hispanic two or more races 5,966,481 1.9 %
    Hispanic or Latino 50,477,594 16.3 %

    To z wikci, inne się pewnie nie będą różnić wiele.
    Jak widać trve biali Amerykanie to 63,7%, jak doliczymy połowę Latynosów mamy 3/4 w wyborach na Trumpa. Czy jednak nie?
    Jest faktem, że wśród białych wygra Republikanin (ostatnim demokratą wygrywającym wśród białych był LBJ - przypominam 1964 r., ponad 50 lat temu), ale ta proporcja nie jest taka znaczna jak sugeruje obrazek. Zdecydowana proporcja jest natomiast wśród kolorowych.
    Przecie ten obrazek nie pokazuje proporcji tylko głosy elektorskie. Hipotetyczne zresztą.
  • Dlatego nie napisałem "pokazuje", ale "sugeruje".
  • image

    A ile to było w %?
    58,8 : 40,6, czyli 3:2.
  • No dobrze, ale taka jest specyfika amerykańskiego systemu. Parę procent z przodu = landslide victory.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    No dobrze, ale taka jest specyfika amerykańskiego systemu. Parę procent z przodu = landslide victory.
    Ale to nie znaczy, że wszyscy głosują zgodnie z rasą, a na takie tematy koledzy snują rozważania.
  • rdrrdr
    edytowano October 2016


    EDIT: nalezy ogladac do konca,

    EDIT2: i moze jeszcze takie cos: http://www.theatlantic.com/video/index/504065/america-post-christianity/
  • Ważne aby nie znała wyników przed głosowaniem.
  • Rafał napisal(a):
    Ważne aby nie znała wyników przed głosowaniem.
    :-D
  • Rafał napisal(a):
    Ważne aby nie znała wyników przed głosowaniem.
    Podobnież już wyniki są, brat mie dzisiaj rano SMS-em przesłał:
    image
    http://82.221.129.208/basepaget1.html
  • No może. A co to za źródło ? No i jak tam maja w USA - tylko jedna tura ? Wystarczy te 42 % ?
  • Rafał napisal(a):
    No może. A co to za źródło ? No i jak tam maja w USA - tylko jedna tura ? Wystarczy te 42 % ?
    Wystarczy. Zwłaszcza że oni mają jakiś zupełnie operetkowy system, w podziale na stany. W skrócie - można mieć więcej głosów, a rzetelnie przerżnąć wybory.
  • Tak jak było w wyborach 2001 r. Gore miał więcej głosów, ale Bush więcej głosów elektorskich.
  • Czili mam się jusz upijać na smutno :((
  • A kto to ten Rondle Johnson?
  • los napisal(a):
    A kto to ten Rondle Johnson?
    Rądel jest od kuców.
  • edytowano November 2016
  • dyzio napisal(a):
    Ciekawe1: mn.inn. o "drugiej córce" Clintonów

    http://bobry7.salon24.pl/734323,hillary-huma-weinergate-fbi-cnn-soros-czyli-hitchcock-2016
    niesamowite
  • dyzio napisal(a):
    Ciekawe1:

    http://bobry7.salon24.pl/734323,hillary-huma-weinergate-fbi-cnn-soros-czyli-hitchcock-2016
    No nie wiem czy to demoniczne NWO czy zwykła sitwa kłamczuchów i złodziei.
  • edytowano November 2016
    dyzio napisal(a):
    Ciekawe1: mn.inn. o "drugiej córce" Clintonów

    http://bobry7.salon24.pl/734323,hillary-huma-weinergate-fbi-cnn-soros-czyli-hitchcock-2016
    /offtopicowo/
    Pamiętać, by zawsze odpowiadać zakrzyknięciem pytania: Czy pani mi wydaje polecenie?
    :)
    Poszlaką w tej sprawie ma być ujawniony „okrzyk za kulisami” dyrektora Comey'a
    o treści „Czy (Pani) wydaje mi POLECENIE???!!?” .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.