Skip to content

Wybory w USA

17810121324

Komentarz

  • Tarski! Właśnie!!! Na ostatniej pijatyce nie mogłem sobie przypomnieć nazwiska Tajtelbaum, dziękuję Koledze!

    Ło, a tu są właśnie te skośne kamienice rozrysowane, com o nich usiłował Koleżęstwu nieudolnie opowiedzieć:

    http://logika.net.pl/wp-content/uploads/inne/pdf/SzlakiemTarskiego_sec.pdf

    Plus bonus, bo nie wiedziałem że mały Fred mieszkał w ostatnim ocalałym domu na Marszałkowskiej, też fajnie rozrysowane.
  • O prosz, a ten ciekawy album jest współautorstwa moich kumpli z wydziału - małżeństwa Aśki Porębskiej i Mariana Srebrnego, których akurat w środę wzięłam byłam i spotkałam po latach niespotykania. Domyślam się, że główną autorką jest Aśka, która poza matematyką ukończyła architekturę i jest pasjonatką takich varsavianów.
  • A skąd się wzioł nagle tomat jednego z rozumniejszych człowieków w dziejach?
  • los napisal(a):
    A skąd się wzioł nagle tomat jednego z rozumniejszych człowieków w dziejach?
    Z naszego ostatniego posiedzenia w realu, kiedy to rozważaliśmy przewagi przedwojennej polskiej matematyki oraz związek dawnej ulicy Koszykowej z obecnym placem Konstytucji.
  • Pasjonarność.
  • Czy Trumpek po seksistowskim skandalu już pozamiatany? Czy dzisiejsza debata może jeszcze zaszkodzić prawie że pewnej wygranej Hilary?
  • Debata dziś - 2.30 na tvp INFO.
  • Jeśli ktoś chce zobaczyć


  • To zobaczcie:

  • edytowano October 2016
  • Wojna Soros contra Putin trwa.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Tego Wam media nie pokażą :)

    image
    Trve story. Mnie tego nawet internet nie pokazał na tylko napis "image" w ramce.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Tego Wam media nie pokażą :)

    image
    Ostatnio pokazywały jak Duda się ściskał z Kwachem po golu Lewego.
  • BTW, w gif jest na tyle niska rozdzielczość, że ciężko się połapać że to fake.
  • kulawy_greg napisal(a):
    BTW, w gif jest na tyle niska rozdzielczość, że ciężko się połapać że to fake.
    no przeca o to chodzi....czekaj czekaj to to jest FAKE!?!?!?!?!?!?



    :D
  • fatuswombatus napisal(a):
    kulawy_greg napisal(a):
    BTW, w gif jest na tyle niska rozdzielczość, że ciężko się połapać że to fake.
    no przeca o to chodzi....czekaj czekaj to to jest FAKE!?!?!?!?!?!?



    :D
    No dobra, chodziło mi o to, że ciężej zobaczyć efekty fotomontarzu, co do fake'owatości to można się domyślić nawet przy 10x10 pixeli.
  • Zniszczył kolega mi cały światopogląd i ogląd..... Sie ide pozbierać :(
  • No a ten Trumpu to ma szansę yeszcze?
  • Nie ma żadnych. Tak ćwierkajo weffiorky
  • edytowano October 2016
    Nu, wszyscy wiemy, że Trump przegrał już bardziej niż Lech Kaczyński i Andrzej Duda, dwa największe przegrywy Europy Środkowo-Wschodniej.

    Wszelakoż, szepnęła mie do ucha wywiórka, że podobnież Hilaria ma w planie przejechać zakonnicę:

    image
  • Ignac, czy postawiłbyś choć z dwa orzechy laskowe na Trumpka po tym skandalu seksistowskim z nim w roli głównej? Wiesz jaką siłę polityczną i wyborczą stanowią kobiety w dzisiejszych czasach
  • Najwyraźniej wybory w USA wygra kandydat nieco mniej skompromitowany. Te maile mogą być dobijające dla Hilarii jeśli rzeczywiście są i maja taka siłę rażenia jak sugerują ogłaszacze.
  • Eden napisal(a):
    Wiesz jaką siłę polityczną i wyborczą stanowią kobiety w dzisiejszych czasach
    No, czarne kobiety z #czarnegoprotestu już obaliły rząd PiSu i przed świętem wszystkich wiernych świętych rządzić będzie #czarnyrząd.
  • Poza tym jak zawsze tuż-przed walka toczy sie o poparcie niezdecydowanych. Ile (%) ich jest?
  • edytowano October 2016
    Kolego // romeck, poczekajmy do sądazy za jakieś dwa-trzy tygodnie jeżeli już schodzimy na polskie podwórko. Możemy być w szoku niestety. Natomiast co do hamerykanskiego podwórka będę się upierał, że ta ostatnia afera z seksizmem w tle była takim Stalingradem dla Trumpka używając militarnych porównań. Nikt nie lubi być tak przedmiotowo i pogardliwie traktowanym. Właśnie przez kobiety przerznie on wybory, które były do wygrania zważywszy na wpadki tej Maupy w czerwonym

    //jeszcze raz przekręcisz mój nick, a zrobię demonstrację pod domem! :)
  • Tak mi się zdaje że nie chodzi tu o kobiety czy Muzinów, ale wciąż o główne media. Internety są ważne ale wciąż nie rzondzom. Ludzie wciąż z przyzwyczajenia, chyba szczególnie w Ameryce, lubią oglądać ruchome obrazki w telewizorze i słuchać radia w aucie. Internety wymagają jednak jakiegoś wysiłku w klikaniu i pewnego oswojenia. Do tego też są w znacznej części opanowane przez mainstream - taki Facebook przecież ma swoje poprawniackie zwichnięcie i cenzurę, wiki to samo itd. Walka z poprawniactwem o odzyskanie rządu dusz dopiero się zaczęła. Jej wynik jest niepewny a przewaga poprawniactwa wciąż ogromna. Do tego całe pokolenia, szczególnie na Zachodzie, są przez poprawniactwo mentalnie zniewolone i być może już nie do odzyskania. Emerytowani hippisi, wywzolone feministki po 60-ce i 70-letni playboye już nie przyznają się do błędu i przegranego życia duchowego, rodzinnego i osobistego. Jak zawsze nadzieja w młodych.
  • No, no - jeśli naprawdę wyjdą te taśmy - od 1 XI mamy w USA trzęsienie ziemi, po którym demokraci nieprędko się podniosą. Ciekawe1000.
  • Eden napisal(a):
    Kolego // romeck, poczekajmy do sądazy za jakieś dwa-trzy tygodnie jeżeli już schodzimy na polskie podwórko. Możemy być w szoku niestety.
    Ale jaki to ma realny wpływa na rządzenie dziś-i-tu? Nawet jeśłi spadnie do 15 % to premierem zostanie pan .Nowoczesny albo Ciasteczkowy?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.