Skip to content

Wybory w USA

1568101124

Komentarz

  • Otóż to! Teraz mamy modę na dorabianie gęby autokratów i faszystów każdemu przeciwnikowi politpoprawnych mydłków i ich międzynarodówki. Najprostsza metoda to wrzucić Kaczyńskiegi, Trumpa czy Orbana do jednego worka z Putinem i Erdoganem. Na razie jeszcze brakuje w zestawie Kim Dżonga, bo jeszcze nie wzięli Niesioła na doradcę w NYT.
  • Eden napisal(a):
    I czy nie jest to kacapska tituszka, jak pisałem ostatnio tutaj? A niektórym nerwy już puszczały. Naprawdę lepszych informacji zza Wielkiej Wody tajsz-kagiebowicz nie mógł teraz dostać. I w sumie jego szampanskoje igristoje tak czy siak może się mrozić do listopada. Jak nie politpoprawna lesba, która będzie robić łaskę Władimirowi Wladymirowiczowi resetem, to szuria i jawna już chyba kacapska ajentura. Wybór między dżumą a cholerą. Zostałbym w domu podczas tych wyborów:
    http://m.fronda.pl/a/trump-jesli-rosja-zaatakuje-kraje-baltyckie-zastanowie-sie-czy-udzielic-im-pomocy,75457.html
    O to lucki pan z tego Trampa, bo ten mówi, że się zastanowi a inni mieliby kompletnie wyjebane.
  • Eden napisal(a):
    I czy nie jest to kacapska tituszka, jak pisałem ostatnio tutaj? A niektórym nerwy już puszczały. Naprawdę lepszych informacji zza Wielkiej Wody tajsz-kagiebowicz nie mógł teraz dostać. I w sumie jego szampanskoje igristoje tak czy siak może się mrozić do listopada. Jak nie politpoprawna lesba, która będzie robić łaskę Władimirowi Wladymirowiczowi resetem, to szuria i jawna już chyba kacapska ajentura. Wybór między dżumą a cholerą. Zostałbym w domu podczas tych wyborów:
    http://m.fronda.pl/a/trump-jesli-rosja-zaatakuje-kraje-baltyckie-zastanowie-sie-czy-udzielic-im-pomocy,75457.html
    Tajsz-kagiebowicz już takie rzeczy przerabiał pod koniec XVII wieku, gdy prawdopodobnie sprokurował wybór pomiędzy Kondeuszem, a Augustem Uzurpatorem.

  • Malik Obama, przyrodni brat Baracka Obamy, zagłosuje na Trumpa :)
    image
  • extraneus napisal(a):
    Malik Obama, przyrodni brat Baracka Obamy, zagłosuje na Trumpa :)
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    To tak jak u nas w Europie: potomkowie niewolników bronią republiki i tradycji wolnościowych.
  • Prorok jaki, cy co? ;)

    Gazownia otwarcie poparła dziś Killary, tak pro forma.

  • Yoko Ono, która rozwaliła Bitelsów, ogłosiła, że będąc z Lennonem miała romans z Hillary Clinton. The question is: czy to pomoże Hillaremu wygrać wybory? :-D

    http://worldnewsdailyreport.com/yoko-ono-i-had-an-affair-with-hillary-clinton-in-the-70s/
  • Moją grubiańska szowinistyczno-męska wrażliwość właśnie została wystawiona na próbę....mało co pawia nie wypuściłem na wolność.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Moją grubiańska szowinistyczno-męska wrażliwość właśnie została wystawiona na próbę....mało co pawia nie wypuściłem na wolność.
    Ja za to jakiś degen już jestem - jedynie uniosłem nieznacznie kąciki ust i wypuszczałem powietrze nosem.
  • Nic dziwnego, że po czymś takim Lenninon miał problemy z wyobraźnią.
  • Mania napisal(a):
    Yoko Ono, która rozwaliła Bitelsów,
    To może i Demokratów rozwali...

  • peterman napisal(a):
    Nic dziwnego, że po czymś takim Lenninon miał problemy z wyobraźnią.
    po czymś takim zaczął chodzić z młodszą Japonką.
  • Polecałem już wcześniej ale się powtórzę i znowu polecam:

    Manchurian Candidate by R. Condon
    tudzież film oparty ale tylko ten z F.Sinatrą

    niby bajka ale ile w niej prawdy ......
  • jak wygra Hilaria to będą grać na obalenie Kaczora-dyktatora i nie zaznamy spokoju, Trump- do końca nie wiadomo ale ma on pewna zaletę- że może moglibysmy pozbyc się pewnych balastów i prowadzić bardziej realną politykę
  • fatuswombatus napisal(a):
    Polecałem już wcześniej ale się powtórzę i znowu polecam:

    Manchurian Candidate by R. Condon
    tudzież film oparty ale tylko ten z F.Sinatrą

    niby bajka ale ile w niej prawdy ......
    Autor powinien zmienić nazwisko na Halicki.
  • Halicki przed zmianą nazwiska
  • nie wiem czy beło, ale jak Trump nie będzie smeczował z tego materiału to fakticznie USA zeszly na dziady
  • Debata na poziomie ;)
    image
  • "Nigga, pliz", zaiste ;)
  • Przypominam nieco zapomniane określenie: demokratyczne maniery.
  • DT miszczem ciętej riposty Made in USA
  • Ja tam akceptuje tę odzywkę. Moja prababcia mawiała: nie opowiadaj głupstw bo usłyszysz głupstwo (w odpowiedzi).
  • fejk raczej
  • Wildcatter napisal(a):
    fejk raczej
    "Se non è vero, è ben trovato" ;)
  • Chyba najlepszym prezydentem z tych wszystkich prezentowanych postaci byłby Mike Pence. Takżetentego... ;)
  • Czyli najlepiej gdyby wygrał Trump i niedługo po objęciu funkcji spotkało go coś co uniemożliwiłoby sprawowanie urzędu ;-)
  • Że też musiałeś postawić tego kropka, Brzoście! :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.