Skip to content

Radiowa trójka i dwójka

1356716

Komentarz

  • Pani Magda pracuje i zbiera stara gwardię. Chyba nie jest taka głupia aby zaczęła bez gwarancji sutego grantu.
  • Ja też nie znam nikogo kto głosiował na listę, ale znam takich, którzy jej słuchali z zaparciem i otaczali niezrozumiałym dla mnie kultem.
  • Szkoda, że tam nie sczyścili wszystkich na raz. Bo tak za każdym odejściem jest odgrzewanie tego samego.
  • los napisal(a):
    >Czy znasz kogoś, kto głosował na przeboje?
    Tak, Niedźwiecki głosował, a w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych fankluby danych wykonawców. Sam Niedźwiecki to opisał.

  • Rafał napisal(a):
    Pani Magda pracuje i zbiera stara gwardię. Chyba nie jest taka głupia aby zaczęła bez gwarancji sutego grantu.
    Zaczęła wcześniej, więc to wszystko pachnie ustawką.

  • Niech zbiera, niech pracuje ja chcę widzieć te miliony słuchaczy, którzy teraz w internetach te gównoburzę robią.
    W moim otoczeniu tego już nikt nie słucha a młodzi ludzie chyba nawet nie kojarzą.
  • kulawy_greg napisal(a):
    Trójka wraca na pierwsze strony gazet.

    A prawda to że Niedzwiedzki skoumpowany i ustawiał listę?
    Dopiero teraz o tym usłyszalem a listy przebojów za młodu się słuchało...
    Sam fakt, że w maju 2020 r. temat zwolnienia jakiegoś dinozaura z radia trafia na pierwsze strony gazet, jak chyba nic innego pokazuje oderwanie pierwszych stron gazet od rzeczywistości.
  • edytowano May 2020
    wg business insider
    w 2019 Trójka była na trzecim miejscu pod względem popularności stacji radiowych

    image
  • Są zawzięci. Nie odstrasza ich los Orłosia czy Makłowicza, nadal bawią się w antykaczystowskie kamikadze.
  • Jaki to los ich spotkał, bo jakoś tego nie śledzę?
  • Orłoś nie wiem, Makłowicza po krótkim epizodzie w czymś komercyjnym, też stamtąd wywalili i teraz musi zabiegać o publikę na yt.
  • Brzost napisal(a):
    Jaki to los ich spotkał, bo jakoś tego nie śledzę?
    Błyskotliwa kariera w internecie ;)
  • edytowano May 2020
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    No właśnie za młodu czyli jakieś ... 25 lat temu do definitywnego końca jak brązowy orzeł na różowym tle zaniemógł.

    Niech ten cały ynteligencki cyrk wreszcie przywita się z niewidzialną ręką rynku, skoro wszyscy tam są tak nietuzinkowi, genialni, specjalni, kulturalni, obyci i bywali. Skoro O. Rydzykowi się udało, Skowrońskiemu się udało takim osobowościom radiowym nie może się nie udać.
    Nie ma większego okrucieństwa jak wystawienie piewcy liberalizmu na weryfikację przez Niewidzialną Rękę Rynku, albo "uwielbianego przez publiczność" dziennikarza/twórcę RTV - przez dajmy na to YT.
  • Ale oni się nie wystawią na żadną rękę.
    Przecież hojne dotacje już czekają na założycieli Radia Wolność, czy jak tam się nazwą.
  • afropolak napisal(a):
    Ale oni się nie wystawią na żadną rękę.
    Przecież hojne dotacje już czekają na założycieli Radia Wolność, czy jak tam się nazwą.
    Serio serio? W czasach kedy Gazownia do tego stopnia upada, że walki o jajecznicę w stołówce wspominane są jako mit złotego wieku?
  • Zaledwie kilka dni wystarczyło, aby m.in. Magdalena Żeton i Wojciech NotWomann zebrali ponad 400 tys. zł na Patronite na swój najnowszy projekt – internetowe radio “Nowy Świat”. Dużą rolę w jego powodzeniu odegrali słuchacze zrzeszeni w grupie “Ratujmy Trójkę”.

    https://dailyweb.pl/radio-wojciecha-manna-zebralo-prawie-500-tys-zl-na-crowdfundingu-to-rekord/
  • afropolak napisal(a):
    Zaledwie kilka dni wystarczyło, aby m.in. Magdalena Żeton i Wojciech NotWomann zebrali ponad 400 tys. zł na Patronite na swój najnowszy projekt – internetowe radio “Nowy Świat”. Dużą rolę w jego powodzeniu odegrali słuchacze zrzeszeni w grupie “Ratujmy Trójkę”.

    https://dailyweb.pl/radio-wojciecha-manna-zebralo-prawie-500-tys-zl-na-crowdfundingu-to-rekord/
    Śmieszne grosze.
  • edytowano May 2020
    A wiela Szustak zbiera?
    Na patronie na swoje dzieła.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    A wiela Szustak zbiera?
    Na patronie na swoje dzieła.
    Jak już, to niech się mierzą z pogardzanym i wykpiwanym o.Tadeuszem Rydzykiem.Taki czelendż proponuję.

  • Magda Jethon, była szefowa Trójki, zapowiedziała, że jeśli w 30 dni uda się zebrać kwotę 250 tys. zł, najprawdopodobniej w czerwcu działalność rozpocznie internetowe radio Nowy Świat, które stworzą byli dziennikarze Programu Trzeciego Polskiego Radia.

    Zebrała więcej niż chciała.
    I uważa Kolega, bo tu jest taki inny Kolega co zaraz spyta o doświadczenia Kolegi z prowadzeniem radia internetowego, żeby móc się odnieść do Kolegi wypowiedzi.
    No chyba, że nie spyta ...
  • Ustawka https://niezalezna.pl/330135-lista-przebojow-trojki-niedzwieckiego-byla-falszowana-ujawniamy-mechanizm-tego-procesu

    Co było oczywiste od samego początku. Robili sobie fajne nowe radio i pożegnali się z trujką za pomocą rozpierduchy. Ech, staruszkowie a takie infantylne pomysły....
  • Ale Szustak to "one man show" A tu tyle gwiazd i osobowości. Powinno wyjść
    Szustak x 1.5 x ilość osobowości.

    1.5 to tak zachowawczo i zachowując dalece posunięta ostrożność wyceny.
  • No ale robili to fajne nowe radio, czy poszli na jutubową jałmużnę w końcu ? ;)
  • Kolego, proszę nie szerzyć rasowych stereotypów.
  • los napisal(a):
    Ustawka https://niezalezna.pl/330135-lista-przebojow-trojki-niedzwieckiego-byla-falszowana-ujawniamy-mechanizm-tego-procesu

    Co było oczywiste od samego początku. Robili sobie fajne nowe radio i pożegnali się z trujką za pomocą rozpierduchy. Ech, staruszkowie a takie infantylne pomysły....
    a czy to nie jeton wybiegla kiedys dawno temu z gabinetu Targalskiego krzyczac w nieboglsy, ze antyfeministyczna pisowska wladza niszczaca Radio nazwala ją stara babą? Cos takiego mi sie majaczy..
  • Tak było, tak było... Ludzie nie wpadają na nowe pomysły tylko do znudzenia powtarzają stare. Zwłaszcza w tym wieku.
  • Aha, żeby nie zapomnieć.

    Wypowiada się p. Skiba.

    Kazik do tej pory był znany jako wielbiciel PiS: apelował, aby nie demonizować partii Kaczyńskiego, bagatelizował protesty o wolne sądy, zrównywał rządy PiS z PO, a Lecha Kaczyńskiego obwołał najwybitniejszym prezydentem w historii III RP. Dlatego "Twój bój jest lepszy niż mój" i jego zdjęcie z Trójki to dla mnie kłótnia w rodzinie.

    To a propos tych ludzi, co to nigdy zdania nie zmieniają.
    A tu p. Staszewski się wzioł i wkurzył na to, na co i tutejsi forumowicze się wkurzali.
    Choć nie wiem na kogo będzie głosował, jeśli będzie, to prawda.
  • Zachwycam się kolegi zachwytem nad prawdomównością Krzysztofa Skiby.
  • https://nto.pl/kazik-staszewski-pracuje-z-alkomatem-wywiad/ar/c13-4211031

    roku 2011

    Lech Kaczyński powinien mieć pomnik w Warszawie?
    - Oczywiście, że powinien. Bez względu na opinie o nim - zginął na posterunku, pełniąc obowiązki głowy państwa, a nie u siebie na działce, zabijając się szpadlem. A poza tym - czy nam się to podoba czy nie - był najlepszym prezydentem Polski ostatniego 20-lecia. Bo kto, jeśli nie on? Jaruzelski? Wałęsa? Nie wygłupiajmy się... A może Kwaśniewski, który do Charkowa, na groby polskich żołnierzy pojechał pijany? Długo nie dostrzegałem niestosowności tej sytuacji. Do czasu, aż uświadomiłem sobie taką rzecz: a jakby to prezydent Izraela przyjechał do Auschwitz i się zataczał?
  • 1. Jest chyba ekspertem w swojej dziedzinie, a to na tutejszym forum ważna sprawa. ;)
    2. Jego wypowiedź zgadza się z moim doświadczeniem
    Pamiętam te wypowiedzi Kazimierza Staszewskiego, poza tą o prezydencie Lechu Kaczyńskim.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.