Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1262729313245

Komentarz

  • edytowano October 2020
    MarianoX napisal(a):

    Nuale jak rozjadą PiS, to kto będzie bronił nas i Kościoła?
    Nikt. Masz plan B ? Bo ja mam, pewnie los też. Mogę zniknąć na zawsze i żyć obok realu.

  • Michał5 napisal(a):
    Nasz Przewodniczący @Michal_Moskal przydzielił szefom okręgowym FM zadanie obrony miejsc świętych dla milionów Polaków. Kościoły muszą pozostać miejscem bezpiecznym, miejscem w którym wierni będą mogli bez obaw sprawować kult. FM PiS w całym kraju będzie tego prawa bronić!” - poinformowało na Twitterze Forum Młodych PiS.

    Moskal nie słucha Polaka!

    Ale co się Dziwicz, w herstorii nie raz tak bywauo.
  • Noto lewak ten Moskal, czy prawak?
    Jak lewak, to nie słucha Abepa i git, ale czemu na forumie go nie lubiiano, że lewak jeden.?
    I sukinkot, od praw zwierzątek.
    A tera robi za prawaka.
  • Moskal to chyba taki komandos jak Misiewicz niestety.
  • edytowano October 2020
    JORGE napisal(a):
    MarianoX napisal(a):

    Nuale jak rozjadą PiS, to kto będzie bronił nas i Kościoła?
    Nikt. Masz plan B ? Bo ja mam, pewnie los też. Mogę zniknąć na zawsze i żyć obok realu.

    Emigracja wewnętrzna czy jednak zewnętrzna? Był taki film z Van Damme'm "Uciec ale dokąd"?
  • Moskala projekt ma iść do zamrażarki.
    Chłop potęgą jest i basta,
    żeby tylko mu sie chciało chcieć, i bić...
    Jednak nie Kaczyńskiemu , jednak Kaczyński. Trybunałem zagrał
    Obawiam się, że Waterloo, wbrew temu , co rozum pisał.
    Błaszczak chory, Mario chory,
    Policja niepewna, wywiad kulawy
    No chyba, że wystąpienie Prezesa na użytek wewnętrzny, a prawdziwe manewry, zupełnie gdzie indziej.

    Biskupów można nie lubić, obowiazku nie ma. Ale warto ich posłuchać.
  • MarianoX napisal(a):

    Emigracja wewnętrzna czy jednak zewnętrzna? Był taki film z Van Damme'm, "Uciec ale dokąd"?
    Mogę być w Polsce, ale tak jakby mnie nie było. Trochę niezależnie od tego czy będzie dobrze, czy będzie źle. Iść kompletnie równolegle.
  • JORGE napisal(a):
    MarianoX napisal(a):

    Emigracja wewnętrzna czy jednak zewnętrzna? Był taki film z Van Damme'm, "Uciec ale dokąd"?
    Mogę być w Polsce, ale tak jakby mnie nie było. Trochę niezależnie od tego czy będzie dobrze, czy będzie źle. Iść kompletnie równolegle.
    Nie ma tak łatwo.
  • trep napisal(a):
    Nie ma tak łatwo.
    A kto powiedział, że łatwo ? Pokolenia na to pracowały.

  • W znaczeniu: tak się nie da. Chyba, że się jest dr. Janem.
  • JORGE napisal(a):
    ferb napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Już wiem na bank, zdjęcie prawdziwe, baner był rozwijany parę razy przez MW. A pierdolę ich.
    Przecież to nie MW wywiesiła
    A kto niby ?

    No Jaga, a kto niby?
  • MarianoX napisal(a):
    Tak się zastanawiam, czy Generał Covid okaże się być po naszej stronie, tak jak swego czasu Generał Mróź pomógł pewnej nacji ościennej?
    Pułkownik Mróz też niedługo rozpocznie działania.
  • trep napisal(a):
    W znaczeniu: tak się nie da. Chyba, że się jest dr. Janem.
    No, ale póki co bardziej chcę wrażeń a nie ucieczki. I nie jest mi wszystko jedno.
  • Jakaś wiewiórka ćwierknęła na tt, że JK wydał zalecenie, by policja unikała brutalności wobec manifestantów gdyż są to nastolatki i kobiety.
  • edytowano October 2020
    Exspectans napisal(a):
    Swoją drogą zastanawiam mnie, co JarKacz naprawdę chciał przekazać w swoim wystąpieniu.
    I coś czuję, że to jest ostrzeżenie, że żarty się skończyły.
    Ano. Targowica odebrała to prawidłowo. JK wezwał naród do obrony. A tego Targowica nie lubi.

    Są już ofiary napaści na straż kościelną, noże i pałki poszły w ruch. Państwo ( jeśli istnieje) musi odpowiedzieć.
    https://www.tysol.pl/a55700-video-Abrocjonistyczne-bojowki-z-trzonkami-od-siekier-na-obroncow-kosciola-w-Poznaniu-Jeden-raniony-nozem#.X5imIt2SsR4.twitter
  • MarianoX napisal(a):
    Nuale jak rozjadą PiS, to kto będzie bronił nas i Kościoła?
    Nikt, z całą pewnością nie my sami. Zajebią i to będzie dobre - bo kto chce umrzeć, nie powinien żyć.

  • peterman napisal(a):
    Majcher zabronił ochraniania krakoskich kościołów.

    https://mobile.twitter.com/dominikacosic/status/1321144044853092356
    Nie doceniłem go. Myślałem że najgłupszego prezydenta ma Warszawa.
  • A co jest w tym głupiego?
  • edytowano October 2020
    Że to ogłasza. Tutejszy robi pewnie to samo ale po cichu.
  • Straż miejska jest już pandemicznie pod policją. Prezydent se może
  • Brzost napisal(a):
    To zależy czy w naszych oczach będzie strach czy nie. Śmiem twierdzić, że w oczach harcerzy strachu nie było.
    Ja w ogóle jestem dosyć tchórzliwy.
  • I teraz - najgorsze co można w tej sytuacji zrobić to nie publikować wyroku TK, albo wykonać jakikolwiek krok w tył. Wtedy czarne wiedźmy poczują krew i pójdą dalej.
  • los napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    To zależy czy w naszych oczach będzie strach czy nie. Śmiem twierdzić, że w oczach harcerzy strachu nie było.
    Ja w ogóle jestem dosyć tchórzliwy.
    Ja też, ale czasem umiem poudawać ;-)
  • Ja też jestem tchórzliwy. Jestem tchórzliwym barbarzyńcą, a może gorzej, może zwierzem. Na strach reaguję agresją. No ja też "nie mogę wytrzymać".
  • edytowano October 2020
    Mania napisal(a):
    Jakaś wiewiórka ćwierknęła na tt, że JK wydał zalecenie, by policja unikała brutalności wobec manifestantów gdyż są to nastolatki i kobiety.
    Całkiem to moze być. ;) Subtelna przedstwicielka tych kobiet wzruszyla sie żoliborską dżentelmenerią. Przypomnę jej podziękowania, dla pana Jarosława. Bo bardzo fajnie się to ogląda.
  • Opcja dla tchórzliwych, można wpłacać na Bąkiewicza i jego Straż Narodową, żeby szpej mieli porządny: https://zrzutka.pl/obronimy-koscioly

  • edytowano October 2020
    Zacytuje blog Andrzeja Pilipiuka z dnia dzisiejszego::

    "Novum są działania stricte terrorystyczne: Zamieszczanie prywatnych adresów obrońców życia i polityków wrogich opcji - co może doprowadzić do zbrodni. Ataki na kościoły, wdzieranie się na msze święte - ostatni raz widzieliśmy podobne rzeczy za okupacji hitlerowskiej (i to sporadycznie!) - nawet komuchy za Stalina takich rzeczy nie robiły. "
    -------
    Mamy do czynienia z ludźmi gorszymi od komunistów i nazistów, o czym tu i ówdzie zresztą parokrotnie pisano - "Polska droga do Piekła" https://salon24.pl/u/knappestoper/226441,polska-droga-do-piekla.
  • Takie "miłe wiasomoaci" dostaje posel Bortniczuk


    image
  • Noto lewak ten Moskal, czy prawak?
    Sprytna chłopaczyna która szybko wyczuwa, skąd wiatr wieje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.