Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1232426282945

Komentarz

  • edytowano October 2020
    Jescze raz powtorzę, uniżony kosciół , podobnie jak w latach strajków Solidarności , kosztem swojego bieżacego wizerunku, chce
    zapobiec tragedii.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Teoria spiskowa:
    < założenia > Opanowane przez lewactwo kulturowe duże miasta, poprzez granty wspierają i rozbudowują lewackie bojówki. Lokalne Uniwersytety dają zaplecze intelektualno-mięsoarmatnie dla owych bojówek.
    W Warszawie, Poznaniu, Krakowie przecwelone korpoludki nienawidzą siebie, za to czym się stały, więc nienawiść przenoszą na 'onych'.
    Z roku na rok bojówkarze stają się coraz liczniejsi. < /założenia >
    < teza > Omnipotentny Jarosław Kaczyński zdał sobie sprawę z tego i doprowadził do kontrolowanej i dla lewaków przedwczesnej konfrontacji < / teza>
    < dowód > Obserwując rozwój wypadków nie jestem przyzwyczajony aby się mylić, więc mam rację < / dowód>
    < podsumowanie > Wygląda na kontrolowaną detonację... </ podsumowanie>
    Na moje oko jezdo logiczna rozkmina.

    Gdyż poprzednie marsze wiedźm trochę PiS przeraziły. Więc teraz postanowił zbadać co się stanie, przy najmniejszym możliwym ruchu -- i dostał odpowiedź.

    Przy czym, dodajmy, odpowiedź jest przesadzona, bo się studenteria nudzi i trudno rzucić hasło "studenci do nałki!", ale też warto wiedzieć co się dzieje. Nigdy nie wiedzieliśmy, że w łbach kłębi się tyle gówna, żeby smarować hasła na pomniku ułanów poznańskich, czy w kościołach burdel robić. No to teraz wiemy. To co dopotąd było straszkami z prawicowych zinów, dziś mamy na ulicy. Warto wiedzieć.

    Założę się o 100 zł, że do końca kadencji PiS wprowadzi poprawkę do ustawy pt. "Wada letalna -- aborcja legalna!", choćby po to żeby zobaczyć jakie to da wyniki.
  • Brzost napisal(a):
    Niestety, wczoraj wracając z Legionowa do Warszawy natrafiłem na blokadę na Białołęce i miałem wrażenie że wielu kierowców pozdrawiało blokujących klaksonami.
    Raczej było to sarmackie pozdrowienie.

    Osobiście sfociłem tablice aut trzech takich ananasów. Natychmiast się zleciały szwadrony pomocnicze na rowerkach i zaczęli mnie z pięciu stron filmować. No ale nic, donos na policję mają jak w SKOK.
  • Michał5 napisal(a):
    Pytanie zasadnicze, kto postanowł ruszyć te sprawe
    Kaczyński?
    Kaczyńskiemu?
    Hm, a może Trybunał Konstytucyjny?
  • edytowano October 2020
    Sz R
    ładne, ale wiem, że spokojnie rozumiesz methafory :)
  • Michał5 napisal(a):
    Jescze raz powtorzę, uniżony kosciół , podobnie jak w latach strajków Solidarności , kosztem swojego bieżacego wizerunku, zapobiec tragedii.
    Michale5, wyjaśnij mi proszę, jak prostemu człowieniowi, nie hasłowo, jak należy w kontekście tych haseł wytłumaczyć słowa rzecznika.

    Szturmowcze, ja się stosuję do zaleceń Gospodarza, ale tym razem to Michał5 zaczęła, więc powstrzymaj się od strof.

    Michale5. Miło jest, jak w rozmowie nie powtarza się swojego (technika zdartej płyty), lecz odnosi od czasu do czasu do tego, co rozmówca napisze.

    Na koniec: być może uważasz (tak chyba wynika z tamtego wątku), że niezależnie od tego, co dany ksiądz powie, należy się powstrzymać z jego krytyką. Jeśli tak jest, bądź konsekwentna i mów "niezależnie od tego, co dany ksiądz powie, należy się powstrzymać z jego krytyką" zamiast udowadniać, że dane słowa danego księdza są dobre. A jeśli już próbujesz udowadniać, to wtedy zapomnij o strategii "niezależnie od tego, co dany ksiądz powie, należy się powstrzymać z jego krytyką" i rozmawiaj.
  • No to ja się pytam bez emocji i z miłością bliźniego - jak policja reaguje na posiadanie ochraniacza na zęby i rękawic (piąstkówek). Poza latami szkolnymi tłukłem się tylko na treningach, więc ulicznej wiedzy nie mam. Jak się odwirusuję, idę pod kościół.
  • @ trep Miło mi , że poświecasz mi tak wiele swojego czasu,
    króciutko zastanawiałam sie czemu, ale juz wiem.:)
    Fajnie, ze identyfikujesz sie z Ablem, masz z glowy wszekie rozterki z rachunkiem sumienia.
    Jesteś jak Abel i kropka.
    Naprawde podziwiam.
    trep napisal(a):
    .
    Gdybym ja był nauczycielem .
    Czemu wiec nie jesteś?
    Tu , na forum bylo wiele o tym, ze nie słuchamy lekarzy, bo wiemy swoje, nie sluchamy epidemiologów, bo wiemy swoje.
    Nie sluchamy tez Kościola...bo.....? nie przystaje do NASZYCH pogladow.
    Czy nam nie wolno? wolno.
    A mnie wolno Go słuchać, czy nie?



  • MarianoX napisal(a):
    Michał5 napisal(a):
    Pytanie zasadnicze, kto postanowł ruszyć te sprawe
    Różnie go nazywają - Władca Much, Książe Tego Świata

    Ale to dawno temu. Jechał takim wozem i z niego wypadł albo został strącony. Coś takiego.
  • trep napisal(a):
    Na koniec: być może uważasz (tak chyba wynika z tamtego wątku), że niezależnie od tego, co dany ksiądz powie, należy się powstrzymać z jego krytyką. Jeśli tak jest, bądź konsekwentna i mów "niezależnie od tego, co dany ksiądz powie, należy się powstrzymać z jego krytyką" zamiast udowadniać, że dane słowa danego księdza są dobre. A jeśli już próbujesz udowadniać, to wtedy zapomnij o strategii "niezależnie od tego, co dany ksiądz powie, należy się powstrzymać z jego krytyką" i rozmawiaj.
    Nuale można też uważać, że niezależnie od tego, co dany ksiądz powie, należy udowadniać, że dane słowa danego księdza są dobre.

    Generalnie rzecz biorąc, ja też tak uważam, tylko tyle, że czasem nie jestem w stanie.
  • Warte odnotowania słowa biskupa kieleckiego, duże brawa:
    "Wara od mojej kieleckiej katedry! To jest miejsce, gdzie Chrystus czeka na wszystkich, ale czeka na tych, którzy nie wnoszą jadu i nienawiści, bo normalnie katedra jest otwarta od rana do wieczora"
  • Jescze raz powtorzę, uniżony kosciół , podobnie jak w latach strajków Solidarności , kosztem swojego bieżacego wizerunku, chce
    zapobiec tragedii.
    Z całym szacunkiem, po latach strajków Solidarności to chyba wszyscy wiemy, co nastąpiło...? A jeszcze później okrągłostołowy układzik, po którym co naiwniejsi mieli jednakowoż jakiegoś kaca moralnego czy tam coś. Naprawdę ten zachwyt nad ówczesnym Glempem (przepraszam, ale mam swoje zdanie na tę postać - niezbyt pochlebne) sprawia wrażenie rozwiniętego syndromu sztokholmskiego.
  • los napisal(a):
    trep napisal(a):
    Na koniec: być może uważasz (tak chyba wynika z tamtego wątku), że niezależnie od tego, co dany ksiądz powie, należy się powstrzymać z jego krytyką. Jeśli tak jest, bądź konsekwentna i mów "niezależnie od tego, co dany ksiądz powie, należy się powstrzymać z jego krytyką" zamiast udowadniać, że dane słowa danego księdza są dobre. A jeśli już próbujesz udowadniać, to wtedy zapomnij o strategii "niezależnie od tego, co dany ksiądz powie, należy się powstrzymać z jego krytyką" i rozmawiaj.
    Nuale można też uważać, że niezależnie od tego, co dany ksiądz powie, należy udowadniać, że dane słowa danego księdza są dobre.

    Generalnie rzecz biorąc, ja też tak uważam, tylko tyle, że czasem nie jestem w stanie.
    Oczywiście. Ale wtedy należałoby napisać "nie interesują mnie twoje argumenty, nawet ich nie czytam, będę bronić zdania tego księdza niezależnie od tego, co napiszesz". Wszystko byłoby jasne, ja bym się szybko wyłączył.
  • @ trep Miło mi , że poświecasz mi tak wiele swojego czasu,
    króciutko zastanawiałam sie czemu, ale juz wiem.:)
    Podziel się zatem tą "wiedzą".
    Fajnie, ze identyfikujesz sie z Ablem, masz z glowy wszekie rozterki z rachunkiem sumienia.
    Skąd to wynika? Z jakiego zdania, wpisu?
    Jesteś jak Abel i kropka.
    Skąd ten wniosek?


    Gdybym ja był nauczycielem .
    Czemu wiec nie jesteś?
    - Małysz zepsuł skok - 100 metrów na mamucie to naprawdę słabo.
    - To skocz dalej!


    T
    u , na forum bylo wiele o tym, ze nie słuchamy lekarzy, bo wiemy swoje, nie sluchamy epidemiologów, bo wiemy swoje.
    Nie sluchamy tez Kościola...bo.....? nie przystaje do NASZYCH pogladow.
    Czy według Ciebie poglądem Kościoła jest, że powinniśmy "słuchać" osób, które uważają, że należy mordować nienarodzonych" bo to "ważny głos"?
    Czy nam nie wolno? wolno.
    Moja nie rozumieć.
    A mnie wolno Go słuchać, czy nie?
    Wszystko Ci wolno, ale co to ma wspólnego z tą rozmową?
  • Pigwa napisal(a):

    @romeck, mnie też wszystko opadło. Wychodzi na to, że konstytucja Kwaśniewskiego jest bardziej radykalna niż Kościół katolicki.

    (Są też smaczki językowe, niczym humor z zeszytów: "nastąpiła czara goryczy").
    KON
    STY
    TUC
    JA

    radykalniejsza niż KKK!!!


    (nie, jednak gorycz się wylała (z jakiejś czary)) :)

  • Michał5 napisal(a):
    Sz R
    ładne, ale wiem, że spokojnie rozumiesz methafory :)
    Ja niby rozumiem, ale jakoś tak, no, nie jestem aż taki prędki żeby cały TK uznawać za pacynkę w rękach wszechmotznego Ozyrysa.
  • W zasadzie to nie należy kupować żadnych gołosłownych twierdzeń. Przełożenia na TK Ozyrys nie ma żadnego, sędziom może naskoczyć.
  • romeck napisal(a):
    Pigwa napisal(a):

    @romeck, mnie też wszystko opadło. Wychodzi na to, że konstytucja Kwaśniewskiego jest bardziej radykalna niż Kościół katolicki.

    (Są też smaczki językowe, niczym humor z zeszytów: "nastąpiła czara goryczy").
    KON
    STY
    TUC
    JA

    radykalniejsza niż KKK!!!


    (nie, jednak gorycz się wylała (z jakiejś czary)) :)

    To była kropla, która przegięła pałę goryczy!

    Natomiast co do OTUY, to wreście zaczyna ona obrastać patyną wieków, no dobra, ćwierćwieczy. I dzięki temu możemy podzielić się na zwolenników oryginalizmu i aktualizmu. Zobaczcie jak to szybko poszło. Jakieś 10 lat temu, Łotysze chcieli se wpisać do OTUY, że małżeństwo = mucina + żenszczina, to ich lewaki zakrzyczały. A u nas? Ultrakatol Kwach to wpisał, a jeszcześmy na niego plwali że komuch. Nie wiem, czy papież by dziś pochwalił takie tromfalistyczne wybryki.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Michał5 napisal(a):
    Sz R
    ładne, ale wiem, że spokojnie rozumiesz methafory :)
    Ja niby rozumiem, ale jakoś tak, no, nie jestem aż taki prędki żeby cały TK uznawać za pacynkę w rękach wszechmotznego Ozyrysa.
    nu i o to chodzilo !
    zapodalam Koledze kaledarium wydarzen okolo sprawy.
    Linka mowi kto podpisał, kto wnioskował , kto orzekał.
    I paczpan, na liscie nima Ozyrysa
    Dlatego pytam
    Kaczynskiemu ?

    Natomiast tluszcza serwowała piłka za pilka
    Kaczyński, Kosciół , Kaczyński Kosciól
    Nu... tluszcza dostał esemesa czy inny przelew, to mówila, co należalo.
    Wydarzenia w sejmasie , bez precedensa kabaret, z podtekstem epidemiologicznym.

    O niedorzeczności ustawy i jej niezgodności z Konstytutą Kwasa, wiadomo i zostało to wyłuszczone i przyswojone.
    Wypłyneło , na zawołanie

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Natychmiast się zleciały szwadrony pomocnicze na rowerkach i zaczęli mnie z pięciu stron filmować.
    Oczywiście, na głowie kask szturmowca był? ;)

  • romeck napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Natychmiast się zleciały szwadrony pomocnicze na rowerkach i zaczęli mnie z pięciu stron filmować.
    Oczywiście, na głowie kask szturmowca był? ;)

    Ba, incognito byłem. Nawet mie brak maseczki wypomnieli, juchy!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):

    Ba, incognito byłem. Nawet mie brak maseczki wypomnieli, juchy!
    Bez maseczki to już nie incognito!

  • edytowano October 2020
    Michał5 napisal(a):
    zapodalam Koledze kaledarium wydarzen okolo sprawy.
    Linka mowi kto podpisał, kto wnioskował , kto orzekał.
    Kurde, nie przyuważyłem, chyba że chodzi o to, że wnioskowali dość równo rok temu.
    Jam ciekaw, kiedy poszła decyzja o terminie rozpoznania sprawy. W normalnych sądach takie rzeczy są wiadome z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, więc zakładam że tu nie było inaczej.
    Na moje oko zbieg okoliczności jest taki, że planowali se rozprawę wiosną, kiedy pandemia dopiero się zaczynała, z mocnym postanowieniem, żeby to było po wyborach prezydenckich i żeby nie wpłynęło na parlamentarne. Brak mi podstaw do wierzenia, że Ozyrys, przerażony rosnącą krzywą wirusa im. KPCh i manewrem Ziobry aresztującego Giertycha, zadzwonił do Przyłębskiej z okrzykiem: "Julka do boju za co ci płacę???"
  • trep napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Dzielne dziewczyny, ale tekst w sumie smutny - "jesteśmy kobietami ale" - sugeruje, że większość kobiet jest przeciw życiu.
  • Fajne dziewczyny!
  • Gorliasa w tej dyskusji nie widzę. Wcześniej sprawiał wrażenie najbardziej zaangażowanego.
  • Może jest zaangażowany w realu?
  • Jeśli tak, mógłby coś zrelacjonować.
  • Wybadawszy sytuację donoszę iż w mem niewielkiem korpo na ok 470 osób 3 słownie: trzy, po krakosku: czy osoby zadeklarowały strajk jutro.
    Tagże tag...
  • A w jaki konkretny sposób będzie się ten ich strajk wyrażał?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.