Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1252628303145

Komentarz

  • Ja uważam, że należy im na wszystko pozwolić. Nie da się bronić kościołów wbrew katabasom.
  • No ale to jest mój kościół parafialny, proboszcz zaraz pójdzie na emeryturę , księża się zmienią a ja będę.
  • Moja parafia się zabezpieczyła covidem. Księża chorzy albo na kwarantannie, kościół zamknięty na cztery spusty.
  • edytowano October 2020
    Tak się zastanawiam, czy Generał Covid okaże się być po naszej stronie, tak jak swego czasu Generał Mróź pomógł pewnej nacji ościennej?
  • Mania napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    .
    to sa ci, ktorzy pojda, na apel Kaczora :))
    Na tt piszo, że Białystok.

    Jaki Bialystok ? Byłem dziś pod kościołem farnym (trochę podobny do tego ze zdjęcia), z 200 osób broniących, w tym 50 kibiców i to tyle, parę dosłownie osób po drugiej stronie niepewnie patrzących. Ponoć manifestacja przeniosła się dziś pod rondo przy jednej z galerii. Postałem 30 minut i to wszystko.

    Ciamajdan moi drodzy. To jest ciamajdan. Policji jest na tyle mało, że jak te kurwy podejdą do kościoła to zostaną w ciągu minuty spacyfikowani przez kibiców. Ale jakie kurwy, co ja gadam to są dzieci. Dzieciarnia wyszła na ulicę, bo nie ma co robić. Cześć już nawet nie chodzi a jeździ samochodami i trąbią.
  • Ja dziś stałem z godzinę ale spokój był, tylko niepotrzebnie wdałem się w jakąś pyskówkę z jakimś małolatem przemadrzalym. Miałem wyjście przypierdolić albo odpuścić. Musiałem odpuścić bo ksiądz szedł. Nie darowałby mi. Mam wyrzuty sumienia :-(
  • No nie więę. Białystok to jednak "śledziki" i jakaś tradycja tam trwa i zobowiązuje. Problem główny to Warszawa - stolica bez warszawiaków, albo z warszawiakami w mniejszości ale z komuszymi synami w drugim i trzecim pokoleniu plus wyrwane z rodzin słoiki. Zaraz za Warszawą mniejsze ale wielkie problemy: Poznań, Wrocław, Łódź, Trójmiasto i Kraków. To samo tylko skala mniejsza i rozkład mniej zaawansowany. W 10-15 miastach uniwersyteckich z biskupstwami da się za sorosowo - mafijno - esbeckie pieniądze zorganizować zadymy ze stałym udziałem po minimum tysiąc osób a nawet kilka tysięcy przed katedrą albo wojewódzkim biurem PiS. I to się potem filmuje i puszcza w mediach społecznościowych i zagranicznych. Po to aby się rozlało.
  • JORGE napisal(a):
    Mania napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    .
    to sa ci, ktorzy pojda, na apel Kaczora :))
    Na tt piszo, że Białystok.
    Jaki Bialystok ? Byłem dziś pod kościołem farnym (trochę podobny do tego ze zdjęcia), z 200 osób broniących, w tym 50 kibiców i to tyle, parę dosłownie osób po drugiej stronie niepewnie patrzących. Ponoć manifestacja przeniosła się dziś pod rondo przy jednej z galerii. Postałem 30 minut i to wszystko.

    Ciamajdan moi drodzy. To jest ciamajdan. Policji jest na tyle mało, że jak te kurwy podejdą do kościoła to zostaną w ciągu minuty spacyfikowani przez kibiców. Ale jakie kurwy, co ja gadam to są dzieci. Dzieciarnia wyszła na ulicę, bo nie ma co robić. Cześć już nawet nie chodzi a jeździ samochodami i trąbią.

    Jorge jak nie Białystok jak Białystok. Spójrz na dowolne zdjęcie kruchty w necie. Identyko. Weź tam uświadom kolegów.
  • lionarab napisal(a):
    Trzech odchodzących nastoletnich protestujących spod kościoła i cytat"jebać pis mogę, ale na wiarę nie będę ". .
    Czyli jednak przynajmniej część ich jest zganiana.

  • edytowano October 2020
    Sarmata1.2 napisal(a):
    Jorge jak nie Białystok jak Białystok. Spójrz na dowolne zdjęcie kruchty w necie. Identyko. Weź tam uświadom kolegów.
    No tak, Białystok, zmyliła mnie perspektywa, schody zastawione. Ale jak rozwijali ten transparent to na bank był też duży antyaborcyjny. Nie widziałem co jest na tym długim napisane (stoję wysoko na lewo i poza kadrem), antyaborcyjny znieśli, stał obok mnie. Może rozwijali parę razy. Ten długi był rozwijany przez parę osób, jeżeli to nie fejk (a raczej nie, zbyt mało czasu) no to chłopaki dają dupy i raczej się do nich nie przyłączę więcej.
  • Berek napisal(a):
    Jak można ukamieniować nikogo?
    O takim scenariuszu było.

    Ktoś na TT wrzucił fotki swojego kościóła z małej mieściny. Nie było nikogo, więc na pooklejaniu drzwi i krzyża się skończyło. Pewnie satanistki porobiły sobie selfie, ale ani one oberwać nie miały od kogo, ani do ukamieniowania kandydatów..
    Wolę się upewnić, czy dobrze rozumiem:
    "Niczego nie gasim, żeby nie było informacji, że się pali"...?

    Nie.
  • "Apel o obronę kościołów miał jeden cel: skierować na kościoły całą energię protestów. I zarazem odsunąć ją od władzy, która jest temu winna. Dlatego powinniśmy teraz zostawić kościoły i ze zdwojoną siłą protestować pod siedzibami władzy" - napisał Jan Mencwel.

    Jakoś nie widać i nie czuć skutków tej analizy
  • edytowano October 2020
    Wypuścili dżina, nad którym nie potrafią zapanować? Albo za dużo ośrodków decyzyjnych, wydających sprzeczne dyspozycje.
  • To normalne - zły wsadził nogę między uchylone drzwi a futrynę i już się go łatwo nie pozbędą. Choć im to pewnie mimo wszystko nie na rękę, bo za wcześnie wyszło satanistyczne szydło z worka i wiele potencjalnych ofiar nie wejdzie teraz do tej pułapki, a jeszcze trochę i już by chwyciło przynętę.
  • Brzost napisal(a):
    lionarab napisal(a):
    Trzech odchodzących nastoletnich protestujących spod kościoła i cytat"jebać pis mogę, ale na wiarę nie będę ". .
    Czyli jednak przynajmniej część ich jest zganiana.

    Bardziej z ciekawości chyba byli
  • christoph napisal(a):
    "Apel o obronę kościołów miał jeden cel: skierować na kościoły całą energię protestów. I zarazem odsunąć ją od władzy, która jest temu winna. Dlatego powinniśmy teraz zostawić kościoły i ze zdwojoną siłą protestować pod siedzibami władzy" - napisał Jan Mencwel.


    Bardzo, bardzo interesujące.
    Kościól (hierarchiczny) juz jakby ustawil sie obok. Co tera bedzie?
  • Już wiem na bank, zdjęcie prawdziwe, baner był rozwijany parę razy przez MW. A pierdolę ich.
  • JORGE napisal(a):
    Już wiem na bank, zdjęcie prawdziwe, baner był rozwijany parę razy przez MW. A pierdolę ich.
    Przecież to nie MW wywiesiła
  • ferb napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Już wiem na bank, zdjęcie prawdziwe, baner był rozwijany parę razy przez MW. A pierdolę ich.
    Przecież to nie MW wywiesiła
    A kto niby ?
  • Brzost napisal(a):
    Wypuścili dżina, nad którym nie potrafią zapanować? Albo za dużo ośrodków decyzyjnych, wydających sprzeczne dyspozycje.
    Jest jeden.
  • Ale na ziemi może mieć parę dyspozytorni, które partolą robotę ;-)
  • Motłoch pod domem prof. Pawłowicz:
    Teraz.
  • Narracja jest taka, żeby teraz bezwzględnie nie atakować kościołów, bo to na rękę Kaczyńskiemu i to sprytnie wykorzystuje. To już śmiga po necie. Teraz czas na polityków PiS.

    Kto ich obroni ? Milicja ?
  • Zwierzątka. Tak jest zawsze w bajkach - jak Kopciuszek naprawiła mrowisko, to potem mrówki pomogły jej oddzielić popiół od maku.

    A serio - coraz mniej mnie to obchodzi.
  • Nasz Przewodniczący @Michal_Moskal przydzielił szefom okręgowym FM zadanie obrony miejsc świętych dla milionów Polaków. Kościoły muszą pozostać miejscem bezpiecznym, miejscem w którym wierni będą mogli bez obaw sprawować kult. FM PiS w całym kraju będzie tego prawa bronić!” - poinformowało na Twitterze Forum Młodych PiS.

  • JORGE napisal(a):
    Narracja jest taka, żeby teraz bezwzględnie nie atakować kościołów, bo to na rękę Kaczyńskiemu i to sprytnie wykorzystuje. To już śmiga po necie. Teraz czas na polityków PiS.

    Kto ich obroni ? Milicja ?
    upubliczniono ich ich prywatne adresy
  • edytowano October 2020
    Majcher zabronił ochraniania krakoskich kościołów.

    https://mobile.twitter.com/dominikacosic/status/1321144044853092356
  • Swoją drogą zastanawiam mnie, co JarKacz naprawdę chciał przekazać w swoim wystąpieniu.
    I coś czuję, że to jest ostrzeżenie, że żarty się skończyły.
  • los napisal(a):
    A serio - coraz mniej mnie to obchodzi.
    Zauważyłem. Dlatego tak zawsze szanowałem polityków PiS. Bo wiedziałem jak to się skończy (zakładam, że oni też) a mimo to szli równym, zdecydowanym krokiem.

  • edytowano October 2020
    los napisal(a):
    Zwierzątka. Tak jest zawsze w bajkach - jak Kopciuszek naprawiła mrowisko, to potem mrówki pomogły jej oddzielić popiół od maku.

    A serio - coraz mniej mnie to obchodzi.
    Nuale jak rozjadą PiS, to kto będzie bronił nas i Kościoła?

    Pisano tutaj w pewnej dyskusji, że szeroko pojęta prawica nie ma dziś żadnej atrakcyjnej oferty dla znacznej części kobiet i dlatego one od niej się dystansują.

    Obecne wydarzenia pokazują, że tamci, a w zasadzie Tamten ma taka ofertę . No, przepraszam, ale żadna nawet najbardziej elastyczne i nieortodoksyjne ugrupowanie prawicowe jej nie przebije. Zatem chyba krzyżyk im (odwrócony) na drogę....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.