Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1242527293045

Komentarz

  • Brzost napisal(a):
    A w jaki konkretny sposób będzie się ten ich strajk wyrażał?
    Przy dominującej poetyce tamtych środowisk, to wolę się nie domyślać.
  • Managierowie wszelich szczebli sądowali ile osób zainteresowanych jest strajkiem i deklarowali mozliwośc wzięcia urlopu.
    Wszyscy nadają z domu więc moznaby pójść podymić na ulicy ale jak widać nie jest to atrakcyjne. No i deklarację światopogladową się odsłania.
  • Któraś tam celebrytka coś o lizaniu strat wspominała :P Co spotkało się z komentarzami brzydszej części społeczeństwa - "Nie widzę różnicy ze strajkiem, czy bez" (przeczytać głosem Obelixa ;) )
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Wybadawszy sytuację donoszę iż w mem niewielkiem korpo na ok 470 osób 3 słownie: trzy, po krakosku: czy osoby zadeklarowały strajk jutro.
    Tagże tag...
    Kutefa, a w przedszkolu mojej córki wszystkie pańcie jutro na czarno i nie będzie dodatkowych zajęć. Do tego mejla wysmarowały z uroczystym obwieszczeniem.
  • Moja wnuczka na szczęście ma 2-tygodniową przerwę w przedszkolu.
  • Córa też ma, ale mejla dostałem. Coś odpowiem, ale ponieważ chodzi o przedszkole córki, będzie obrzydliwie grzecznie.
  • tak jak myślałem (narracja opozycji):
    Bodnar, rzacznik praw obywatelskich:

    – Przede wszystkim dostrzegam wielką energię obywatelską. To, że obywatele korzystają z prawa wolności do organizowania pokojowych zgromadzeń, to że wyrażają swój pogląd w ten sposób, jest wielką wartością społeczną.

    – Pokojowość tych zgromadzeń często bywa mocno zakłócona

    /romeck: o zakłóceniach mszy, malowaniu ścian kościołów i pomników itp./ - Można się zastanowić, czy jest to najwłaściwsza forma protestu
    Po to "strajkującym" satanistkom potrzebne były grupy MW, Legii i prywatnych osób. Takie jutro będą njusy nacświecie:
    faszystowsko- łukaszenkowski rząd brutalnie przepędza "pokojowe zgromadzenia".

  • Niusy na świecie są irrelewantne. Jakby się kolega nawet bez słowa sprzeciwu dał ukamienować przez rozpasaną tłuszczę to i tak będzie w zachodnim aparacie propagandowym agresywnym faszystą atakującym swoją głową pokojowe lewicowe kamienie. Więc zajmijmy się tym na co mamy wpływ. A mamy wpływ na obronę przed barbarią na naszym podwórku. Zatem chwałcia temu Bąkiewiczu.
  • edytowano October 2020
    polmisiek napisal(a):
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Wybadawszy sytuację donoszę iż w mem niewielkiem korpo na ok 470 osób 3 słownie: trzy, po krakosku: czy osoby zadeklarowały strajk jutro.
    Tagże tag...
    Kutefa, a w przedszkolu mojej córki wszystkie pańcie jutro na czarno i nie będzie dodatkowych zajęć. Do tego mejla wysmarowały z uroczystym obwieszczeniem.
    Zabrać dzieci a przerwa w pracy potrwa dłużej i to w warunkach recesji spowodowanej przez COVID. No chyba że przedszkola przejdą na nauczanie zdalne.
  • polmisiek napisal(a):
    Córa też ma, ale mejla dostałem. Coś odpowiem, ale ponieważ chodzi o przedszkole córki, będzie obrzydliwie grzecznie.
    Może z sugestią, żeby w pracy skupiły się na pracy.
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Niusy na świecie są irrelewantne. Jakby się kolega nawet bez słowa sprzeciwu dał ukamienować przez rozpasaną tłuszczę to i tak będzie w zachodnim aparacie propagandowym agresywnym faszystą atakującym swoją głową pokojowe lewicowe kamienie. Więc zajmijmy się tym na co mamy wpływ. A mamy wpływ na obronę przed barbarią na naszym podwórku. Zatem chwałcia temu Bąkiewiczu.
    Prawda, ale obrazki należy upowszechniać.
    image
  • edytowano October 2020
    A w środunie wolne!

    image
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Niusy na świecie są irrelewantne. Jakby się kolega nawet bez słowa sprzeciwu dał ukamienować przez rozpasaną tłuszczę to i tak będzie w zachodnim aparacie propagandowym agresywnym faszystą atakującym swoją głową pokojowe lewicowe kamienie. Więc zajmijmy się tym na co mamy wpływ. A mamy wpływ na obronę przed barbarią na naszym podwórku. Zatem chwałcia temu Bąkiewiczu.
    Jak można ukamieniować nikogo?
    O takim scenariuszu było.

    Ktoś na TT wrzucił fotki swojego kościóła z małej mieściny. Nie było nikogo, więc na pooklejaniu drzwi i krzyża się skończyło. Pewnie satanistki porobiły sobie selfie, ale ani one oberwać nie miały od kogo, ani do ukamieniowania kandydatów..
  • edytowano October 2020
    Czy mamy się w działaniu kierować opinią osób które i tak nas nienawidzą, a prawda ich nie interesuje? Kościół za Zachodzie od paru dekad przeprasza, że żyje i co? Płoną średniowieczne katedry jedna za drugą.
  • Jak można ukamieniować nikogo?
    O takim scenariuszu było.

    Ktoś na TT wrzucił fotki swojego kościóła z małej mieściny. Nie było nikogo, więc na pooklejaniu drzwi i krzyża się skończyło. Pewnie satanistki porobiły sobie selfie, ale ani one oberwać nie miały od kogo, ani do ukamieniowania kandydatów..
    Wolę się upewnić, czy dobrze rozumiem:
    "Niczego nie gasim, żeby nie było informacji, że się pali"...?

  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Czy mamy się w działaniu kierować opinią osób które i tak nas nienawidzą, a prawda ich nie interesuje? Kościół za Zachodzie od paru dekad przeprasza, że żyje i co? Płoną średniowieczne katedry jedna za drugą.
    Jasne, że nie!!!!!!!!!!
  • Dziś po południu odwiedziłem kościół św. Krzyża i wyspowiadałem się tam, mam do niego sentyment, bo to mój kościół chrzcielny. Było spokojnie, więc po wyjściu pogawędziłem sobie z tamtejszą strażą, z wyglądu raczej nie tyle narodowcy, co jacyś działacze parafialni, stał z nimi ksiądz. Za to gdy wracałem i wysiadałem z metra na Placu Wilsona, wysiadło również dwóch nastoletnich deskorolkarzy, których rozmowa mnie dochodziła, bo rozmawiali dość głośno.
    "E, dziś nie, dziś to pod Sejmem" "Ale tu może też będzie jakaś pikieta" (chodziło o dom Kaczora) "Dobra, to się przyjdzie, p(...)lnie kamieniem".

    U mnie w parafii spokój ale to pewnie dlatego że leży na uboczu, w krzakach, budynek nieefektowny (właściwie duża kaplica), więc nie przyjedzie tu żadna zagraniczna ani nawet tymkrajowa telewizja. Rozmawialiśmy o tym w gronie resztek naszej dawnej grupy Kościelnej Służby Porządkowej. W razie gdyby się coś szykowało, będziemy do dyspozycji proboszcza. Bardziej jednak prawdopodobne, że mogę być zaproszony do pomocy w jednej z sąsiednich parafii.

    W Lublinie, jak słyszałem z relacji Brata, zasadzano się na Katedrę, ale w porę zjawiła się duża grupa wiernych świeckich, na czele z harcerzami, otoczyli szczelnie budynek i modlili się różańcem. Nikt nie odważył się zaatakować. Wiem, że to mniej efektowne, niż gdyby walnąć jednego czy drugiego szatanistę pięścią między oczy, ale jak widać, w tym wypadku skuteczne.
  • Przełamią początkowe onieśmielenie. Jak zauważą, że zachowujemy się jak cielęta w rzeźni, będą robić swoje.
  • To zależy czy w naszych oczach będzie strach czy nie. Śmiem twierdzić, że w oczach harcerzy strachu nie było.
  • Nie wiem jak ty ale ja się boję, jak ktoś zdecydowanym ruchem kieruje cegłówkę w kierunku mojej głowy. Za dużo wydałem na implanty.
  • Nie byłem, więc nie wiem, czy tam były cegłówki. Może tam nie było Antify.
  • Biernego znakomicie się bije. Sam tego nie robiłem ale wiele razy byłem świadkiem.
  • Faktem jest, że najlepiej Amerykanom szła obrona przed antifą gdy trzymali palec wskazujący w pobliżu spustu broni długiej.
  • .
    ethanol napisal(a):
    a to kto ?
    https://pbs.twimg.com/media/ElW10mUX0AEKmg6?format=jpg&name=medium
    to sa ci, ktorzy pojda, na apel Kaczora :))
  • D. Cosic: Prezydent Krakowa rzeczywiście zakazał straży miejskiej ochrony kościołów i obiektów sakralnych przed aktami wandalizmu. Myślałam, że to fake, ale faktycznie prof. Majchrowski tak napisał.

    Imaginujecie sobie?
  • Mania napisal(a):
    D. Cosic: Prezydent Krakowa rzeczywiście zakazał straży miejskiej ochrony kościołów i obiektów sakralnych przed aktami wandalizmu. Myślałam, że to fake, ale faktycznie prof. Majchrowski tak napisał.

    Imaginujecie sobie?
    1. Walczy o uznanie wyborców.
    2. Zapewne można by mu zrobić sprawę o rażące naruszenie prawa i wprowadzić komisarza. Ino oni nie chcom chcieć.
  • uhrr napisal(a):
    .
    to sa ci, ktorzy pojda, na apel Kaczora :))
    Na tt piszo, że Białystok.
  • W Jaworznie pod kościołem się zatrzymali, skandowanie wulgarne, próby wejścia na teren kościoła spradyczne ale od razu powstrzymane. Większość ochraniających bardzo ogarnięta I spokojna. Policja na prośbę interwencji przy dwóch awanturujących się nastolatkach od razu podjęła interwencję. Tak na oko połowa to dzieciarnia łącznie z podstawówką. Trzech odchodzących nastoletnich protestujących spod kościoła i cytat"jebać pis mogę, ale na wiarę nie będę ". Młodzież strasznie pali papierosy.
  • Mania napisal(a):
    D. Cosic: Prezydent Krakowa rzeczywiście zakazał straży miejskiej ochrony kościołów i obiektów sakralnych przed aktami wandalizmu. Myślałam, że to fake, ale faktycznie prof. Majchrowski tak napisał.

    Imaginujecie sobie?
    W Lublinie to samo. Tłumaczenie: straż do wypełniania zadań związanych z sytuacją epidemiczną. Kuriozalne, bo dzicz stanowi przecież obecnie największe zagrożenie związane z roznoszeniem wirusa. Bezczelne są k***y.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.