Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1212224262745

Komentarz


  • ks. Daniel Wachowiak
    @DanielWachowiak
    Chrzciliśmy nie patrząc na życie bez wiary. Organizowaliśmy ckliwe "komunie święte". Mieliśmy ubaw na święconkach. Posyłaliśmy hurtowo na bierzmowanie do katedry. Śluby pozwoliliśmy przemienić na quasi-sakralne eventy. Ze szkodą dla głoszenia Ewangelii. A teraz zdziwieni.
  • .
    los napisal(a):
    Nic mi nie wiadomo o tym, by krzyżowcy ograniczali się do biernego oporu. Zajeżdża mi on buddyjską herezją.
    Nie potrzebujemy męczenników po lewackiej stronie
  • Mów za siebie.
  • Nareszcie rząd się wypowiedział: "Na odbywających się w kraju protestach brakuje dystansu między demonstrantami, uczestnicy manifestacji mogą zakazić starszych członków swoich rodzin – powiedział wiceminister zdrowia Waldemar Kraska."
  • edytowano October 2020
    janosik napisal(a):
    .
    los napisal(a):
    Nic mi nie wiadomo o tym, by krzyżowcy ograniczali się do biernego oporu. Zajeżdża mi on buddyjską herezją.
    Nie potrzebujemy męczenników po lewackiej stronie
    Stwórzmy listę argumentów przeciw oporowi, które już na forum padły:

    - to nie jest strach, to kalkulacja
    - nie potrzebujemy męczenników po lewackiej stronie

    Coś jeszcze?

    P. S. "Siła spokoju", "Nadstawić drugi policzek" choć interesujące, nie mają już waloru oryginalności
  • Niech się wyszumiom?
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Niech się wyszumiom?
    Ale jak, największe wycie będzie w dniu publikacji orzeczenia. Trzeba będzie się stawić, może być grubo.
  • edytowano October 2020
    Teoria spiskowa:
    < założenia > Opanowane przez lewactwo kulturowe duże miasta, poprzez granty wspierają i rozbudowują lewackie bojówki. Lokalne Uniwersytety dają zaplecze intelektualno-mięsoarmatnie dla owych bojówek.
    W Warszawie, Poznaniu, Krakowie przecwelone korpoludki nienawidzą siebie, za to czym się stały, więc nienawiść przenoszą na 'onych'.
    Z roku na rok bojówkarze stają się coraz liczniejsi. < /założenia >
    < teza > Omnipotentny Jarosław Kaczyński zdał sobie sprawę z tego i doprowadził do kontrolowanej i dla lewaków przedwczesnej konfrontacji < / teza>
    < dowód > Obserwując rozwój wypadków nie jestem przyzwyczajony aby się mylić, więc mam rację < / dowód>
    < podsumowanie > Wygląda na kontrolowaną detonację... </ podsumowanie>
  • No mi od dawna chodzi po głowie coś takiego, że państwom typu USA, czy Polska, taki covidek może być na rękę. Bo kto najwięcej na nim traci? Największe miasta stojące z jednej strony na banowanych obecnie usługach, a z drugiej strony stojące w awangardzie lewackiego postępu. Państwo sobie dodrukuje pieniądze, miasto nie. Może mnie ktoś wyprowadzi z błędu, ale ponoć taki Nowy Jork dostał ostro od korony i niektórzy wieszczą mu zmierzch wielkości.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Teoria spiskowa:
    < założenia > Opanowane przez lewactwo kulturowe duże miasta, poprzez granty wspierają i rozbudowują lewackie bojówki. Lokalne Uniwersytety dają zaplecze intelektualno-mięsoarmatnie dla owych bojówek.
    W Warszawie, Poznaniu, Krakowie przecwelone korpoludki nienawidzą siebie, za to czym się stały, więc nienawiść przenoszą na 'onych'.
    Z roku na rok bojówkarze stają się coraz liczniejsi. < /założenia >
    < teza > Omnipotentny Jarosław Kaczyński zdał sobie sprawę z tego i doprowadził do kontrolowanej i dla lewaków przedwczesnej konfrontacji < / teza>
    < dowód > Obserwując rozwój wypadków nie jestem przyzwyczajony aby się mylić, więc mam rację < / dowód>
    < podsumowanie > Wygląda na kontrolowaną detonację... </ podsumowanie>
    Załóżmy, że tak jest, jakie mi do łba wnioski przychodzą:
    - na pewno ta detonacja zmobilizuje nas
    - PiS wraca na pozycje prawicowe (wizerunkowo)
    - Konfederacja na tej rozpierdusze traci
    - skala protestów i ich poziom patologii pozbawił wiele osób złudzeń
    - dla mnie to jest pewna ulga, pieprzyć ten kompromis aborcyjny, był i go nie ma, teraz prawo ma być wyostrzone maksymalnie jak się da, nawet kosztem tego, że go nowa władza zmieni

    Ale wiesz co ? To nie tak, sprawa po prostu się potoczyła. Kaczor mógł powstrzymać rozpierduchę jeszcze jakiś czas, ale uznał że już nie ma sensu.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Chłopcy z Legii idą w miasto p-ci Antifie - podał Stefczyk info.
    Będzie gorąca noc.
    Sądzę że policja będzie dla nich bezlitosna broniąc pokojowych protestujących.
    Jojo, przybywaj!
  • KIbice Legii rozpędzili dzicz z Pl. 3 Krzyży. Chwała im!
  • Mania napisal(a):
    KIbice Legii rozpędzili dzicz z Pl. 3 Krzyży. Chwała im!
    Skąd info ? Jakieś fotki, filmiki ?
  • JORGE napisal(a):
    Mania napisal(a):
    KIbice Legii rozpędzili dzicz z Pl. 3 Krzyży. Chwała im!
    Skąd info ? Jakieś fotki, filmiki ?
  • edytowano October 2020
    Archikatedra w Oliwie też obroniona. Jasna Góra też.

    Oliwa:
  • robert.gorgon napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Mania napisal(a):
    KIbice Legii rozpędzili dzicz z Pl. 3 Krzyży. Chwała im!
    Skąd info ? Jakieś fotki, filmiki ?
    https://twitter.com/RBakiewicz/status/1320833441378848776?s=20

    Nie działa.
  • Mania napisal(a):
    Prosz https://twitter.com/SuwerenaPL/status/1320833912810184705
    No, mówiłem. Tu widać paru chłopów którzy wbili się w tłum. Gdzie jest tłum ? Spieprzył. Łysy by ich pogonił sam.
  • Szturm lewackich barbarzyńców na kościół św. Aleksandra w Warszawie odparty! W decydującym momencie #StrażNarodowa otrzymały solidne wsparcie ze strony kibiców Legii Warszawa. pic.twitter.com/skmunqf56R

    — Robert Bąkiewicz (@RBakiewicz) October 26, 2020
  • JORGE napisal(a):
    Nie działa.
    Dziwne, a u mnie działa, jak powiedział kardiolog informatykowi podczas EKG.

  • edytowano October 2020
    JORGE napisal(a):
    No, mówiłem. Tu widać paru chłopów którzy wbili się w tłum. Gdzie jest tłum ? Spieprzył. Łysy by ich pogonił sam.
    Najśmieszniejsze że on tych slabiaków nie bił nawet. Markował ciosy.
  • edytowano October 2020
    Sarmata1.2 napisal(a):

    Najśmieszniejsze że on tych slabiaków nie bił nawet. Markował ciosy.
    No, ale macał trochę, bo ten czarny naprzeciwko był szkolony raczej (pewnie to Antifa była). Ale z kolana wjechał tak żeby nie trafić Markował, fakt.

  • Godz. 23.25 - Dzicz wraca na Plac 3 Krzyży.
  • edytowano October 2020
    Na Pl. 3 Krzyży policja użyła gazu pieprzowego. Pewnie chcieli już iść spać.

    Bohaterami dzisiejszego dnia są wierni, obrońcy świątyń. Jak niewiele trzeba, żeby powstrzymać szatańską pogoń!
    Chwała im!

    Kibice Jagiellonii Białystok przed Katedrą
    image
  • GazWyb, mapka na ten tydzień, 26-31. X.
    marszów satanistów pn. Strajk Kobiet

    Jako że mapka nie uwzględniła marszu w Piekarach Śląskich (ok. 200 osób) stawiam, że takich drobnic jest mnóstwo

    image
  • tak sobie prywatnie nazwałem to marszem satanistek, ale dalej czytam GW...
    ...
    Kontakty przekazuje też fanpage Anarchistyczny Czarny Krzyż. ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.