Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1192022242545

Komentarz

  • Liberalno-lewicowe środowiska sprzeciwiające się ochronie życia dzieci nienarodzonych protestują wobec orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, który za niezgodną z konstytucją uznał tzw. przesłankę eugeniczną. W nocy odbyły się kolejne protesty, których uczestnicy są coraz bardziej wulgarni i agresywni. W Poznaniu anarchiści próbowali wyważyć drzwi w pałacu arcybiskupa i dostać się do środka. Ostatecznie policji udało się powstrzymać tłum.

    W czwartek Trybunał Konstytucyjny, rozpatrując w pełnym składzie wniosek 119 posłów orzekł, że niezgodne z polską ustawą zasadniczą są przepisy ustawy z 1993 roku, które pozwalają na aborcję w przypadku podejrzenia poważnej wady lub choroby dziecka.

    W ramach protestów przeciwko tej decyzji, które odbywają się w całym kraju, wczoraj w Poznaniu odbył się „spacer” pod hasłem „Matka-Polka-Więźniarka”. Demonstracja rozpoczęła się pod poznańską siedzibą Prawa i Sprawiedliwości, gdzie miało zebrać się kilka tysięcy osób. Później demonstranci przeszli pod dom metropolity poznańskiego abp. Stanisława Gądeckiego.

    Przed siedzibą metropolity skandowali takie hasła jak: „Je*** PiS”, „wypier***ć” czy „Precz z czarnymi, precz z Kościołem”, „Polska laicka, nie katolicka!”. Tłum chciał podjąć szturm i wtargnąć do środka. Według relacji lokalnej „Gazety Wyborczej”, grupie osób udało się wejść do przedsionka i uchylić drzwi. Kiedy protestujący zaczęli napierać, pojawiła się policja i odseparowała tłum od domu abp. Gądeckiego.

    Wtedy też demonstranci zaczęli się kłócić. Anarchiści krzyczeli, aby wejść do pałacu i go okupować. Inni uczestnicy przekonywali, by tego nie robić.

    Siedziba przewodniczącego KEP stała się celem ataku protestujących ze względu na oświadczenie, jakie ten wydał po ogłoszeniu orzeczenia TK:

    - „Stosunek do najsłabszych jest – jak nauczał św. Jan Paweł II – miarą demokracji i dobroci społeczeństwa. Każdy człowiek prawego sumienia zdaje sobie sprawę z tego, jak niebywałym barbarzyństwem jest odmawianie prawa do życia komukolwiek, zwłaszcza z powodu jego chorób” – napisał w czwartek hierarcha.

    Z wielkim uznaniem przyjąłem dzisiejszą decyzję Trybunału Konstytucyjnego. Życie każdego człowieka przedstawia przed Bogiem taką samą wartość i powinno być w takim samym stopniu chronione przez państwo.#Oświadczenie: https://t.co/vl1cmdVnKx

    — Przewodniczący Episkopatu (@Abp_Gadecki) October 22, 2020
    kak/misyjne.pl
  • edytowano October 2020
    A mnie gógiel przypomniał (szukając czegoś o tych "czarnych" protestach", że podobne były m.in. w czerwcu 2017, kiedy to PAD podpisał ustawę likwidującą rozporządzenie ministra zdrowia p. Arłukowicza (kwiecień 2015) w sprawie powszechnej dostępności (bez recepty) pigułki "dzień po" dla nastolatek (od 15. roku życia).

    Stałe już te czarne protesty z posłami, emerytkami i zawodowymi zadymiaczami; medialne są.
  • edytowano October 2020
    image


    Natomiast NAPRAWDĘ groźne są tzw. rozsądne & kulturalne protesty na łamach "kolorowych" magazynów, czy tych prasowych, czy w TV.

    Dziś głoś zabrała katolicka celebrytka, wieczna prowadząca koncerty w kościołach, Małgorzata Kożuchowska (rocznik 1971). Jest na pierwszej stronie Super Expressu "Poparła protest kobiet!"
    (Ja od daaawna uważam, że stoi tam, gdzie Hołownia; a treści przekazywane - w fajnym w sumie - serialu Rodzinka.pl - utwierdzały mnie w tym.)


    edit: @trep
  • edytowano October 2020
    romeck napisal(a):
    katolicka celebrytka, wieczna prowadząca koncerty w kościołach, Małgorzata Kożuchowska
    Hmm, kojarzyłem ją tylko z plakatów reklamujących galerie handlowe, nie wiedziałem nic o katolicyźmie.

    A co do protestów, to duży udział młodzieży można chyba łączyć z brakiem zajęć na studiach i w szkołach średnich, a więc jest czas i nuda, dodatkowa motywacja zatem do wyjścia na miasto, jeszcze bary pozamykane więc naprawde nie ma przeszkód aby sobie poprotestować.

  • Ciekawe1, że najnowsze dzisiejsze wiadomości z kręgów rządowych raczej nie idą po linii wysrywów g*wina. Czyżby przeliczyli siły wroga i stwierdzili, że mogą ich czniać?
  • A może Prezes stwierdzi, że orzeczenie nie zostanie opublikowane i po sprawie.
  • AtaNazi!

    Jego styl a styl to człowiek. Jak tam biedaku z twym uwielbieniem pewnego niemieckiego polityka?
  • Zaraz to sprawdzimy ;)

    Zaborex, czy zgadzasz się, że Atanazy z forum Frondy to był wyjątkowy debil a przy okazji wyjątkowo obrzydliwa kreatura?
  • edytowano October 2020
    kulawy_greg napisal(a):
    romeck napisal(a):
    katolicka celebrytka, wieczna prowadząca koncerty w kościołach, Małgorzata Kożuchowska
    Hmm, kojarzyłem ją tylko z plakatów reklamujących galerie handlowe, nie wiedziałem nic o katolicyźmie.
    jeszcze dekadę temu obnosiła się, ze swoją wiarą: oaza, pielgrzymki;
    aaa, teraz także:
    zagrała główną rolę w filmie "Czyściec"
    link do wywiadu na ściance



    a z Jakubem Wojewódzkim tak gaworzy

  • peterman napisal(a):
    Życiowa misja Urbacha zakończona sukcesem.

    https://mobile.twitter.com/PrawaStronaa/status/1320424162733838336
    Bez przesadyzmu. Widać Kolegą w szkole nigdy nie by
  • Pani Małgorzata to aktorka. Bóg daleko, a decydenci przydzielający role – blisko.

    Jak już tu pisano, bywają antysystemowi finansiści, nie ma natomiast antysystemowych komediantów.
  • robert.gorgon napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Życiowa misja Urbacha zakończona sukcesem.

    https://mobile.twitter.com/PrawaStronaa/status/1320424162733838336
    Bez przesadyzmu. Widać Kolegą w szkole nigdy nie by
    Nie no, miałem na myśli ich rodziców.
  • a tu włożę cytatę
    Rod Dreher:

    Przypominam sbie JPII, który podczas wizyty w ojczyźnie powiedział, że byłaby to tragedia, gdyy Polska wyzwoliła się z jednej materialistycznej ideologii tylko po to, by poddać się innej, czyli zachodniemu hedonizmowi i konsumpcjonizmowi.
    Nie spodziewałem się, że tak może się stać w Polsce i innych krajach regionu, ale wydaje się, że tak się dzieje."
    z wywiadu w Sieci, pon. 26.10.2020 Miękki totaliaryzm groźniejszy niż gułag
    autor książek Opcja Benedykta, Live not by lies,
  • A ja mam przeczucie, że życie wychowa te kobiety srogo, złosnice zostaną poskromione acz nie po szekspirowsku bynajmniej.
    Nie można się tak upadlać bez konsewkwencji.
  • Na podstawie niżej zalinkowanego oświadczenia nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Kurii katowickiej mniej przeszkadzają agresywne ataki lewackiej dziczy, a bardziej obrona obiektu sakralnego przez MW. Przy takim podejściu to skończymy jak Santiago de Chile.

    https://archidiecezjakatowicka.pl/o-diecezji/aktualnosci/1492-kuria-metropolitalna-nie-dzielila-zgody
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Na podstawie niżej zalinkowanego oświadczenia nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Kurii katowickiej mniej przeszkadzają agresywne ataki lewackiej dziczy, a bardziej obrona obiektu sakralnego przez MW. Przy takim podejściu to skończymy jak Santiago de Chile.

    https://archidiecezjakatowicka.pl/o-diecezji/aktualnosci/1492-kuria-metropolitalna-nie-dzielila-zgody
    Zważywszy na to kto jest tam kerownikiem - nie dziwi nic.
  • Może zabolało ich hasło "Rób to w domu po kryjomu"?
  • edytowano October 2020
    Właśnie przez centrum Gdyni idzie dosłownie kilkaset osób, trochę debili trąbi klaksonami dla wsparcia.
  • MarianoX napisal(a):
    Właśnie przez centrum Gdyni idzie dosłownie kilkaset osób, trochę debili trąbi klaksonami dla wsparcia.
    Szukają Aurory?
  • MarianoX napisal(a):
    Właśnie przez centrum Gdyni idzie dosłownie kilkaset osób, trochę debili trąbi klaksonami dla wsparcia.
    No właśnie. I przekaz idzie w świat: "Masowa, wielomilijonowa manifa w Gdyni. Reżym pisoski drży!!! Jak długo jeszcze będziesz pisowcze nadużywał cierpliwości naszej?"
  • edytowano October 2020
    peterman napisal(a):
    W_Nieszczególny napisal(a):
    Na podstawie niżej zalinkowanego oświadczenia nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Kurii katowickiej mniej przeszkadzają agresywne ataki lewackiej dziczy, a bardziej obrona obiektu sakralnego przez MW. Przy takim podejściu to skończymy jak Santiago de Chile.

    https://archidiecezjakatowicka.pl/o-diecezji/aktualnosci/1492-kuria-metropolitalna-nie-dzielila-zgody
    Zważywszy na to kto jest tam kerownikiem - nie dziwi nic.
    przeczytałem oświadczenie i jak dla mnie OK
    - bijatyka na schodach kościoła (katedry arcybiskupa) poszłaby na konto Kościoła
    - obrona przed łamaniem prawa przez łamanie prawa poszłoby na konto Kościoła
    - na schodach stała również policja

    - już pisałem, kontra przeciw kontrze to pomysł opozycji totalnej na walkę z PiS/ Kościołem/ nami
    a MW zagrała, jak im zagrali

    Jak już ktoś tu pisał, pokrzyczą (po dosłownie diabelsku), pokażą tekturki z hasłami i co?
    Jak się skończyła rozruba? Durczok cały czy męczęnnik?

    Edit: inaczej, gdyby to uzgodnili wcześniej. Przecież ja jako proboszcz nie chciałbym żeby mi na terenie kościoła ktoś samowolnie robił.

    Jeżeli ta nowa STRAŻ będzie ugadana z biskupami, to wtedy OK.
    inaczej to rozróba zwykła




  • edytowano October 2020
    Jadę autobusem, pooowooliii. Patrzę, a przez Piekary idzie manifestacja satanistek spod czerwonej błyskawicy...

    rozwydrzone (dosłownie) małolaty, z przodu i z tyłu policjanci robiący za ministrantów pielgrzymkowych

    szli pod biuro posła Polaczka...
  • romeck napisal(a):
    bijatyka na schodach kościoła (katedry arcybiskupa) poszłaby na konto Kościoła
    - obrona przed łamaniem prawa przez łamanie prawa poszłoby na konto Kościoła
    - na schodach stała również policja

    - już pisałem, kontra przeciw kontrze to pomysł opozycji totalnej na walkę z PiS/ Kościołem/ nami
    a MW zagrała, jak im zagrali

    Jak już ktoś tu pisał, pokrzyczą (po dosłownie diabelsku), pokażą tekturki z hasłami i co?
    Jak się skończyła rozruba? Durczok cały czy męczęnnik?




    Halo ! Weszli do kościołów, dewastowali pomniki. Próbowali szturmować niektóre budynki. Mało ? Dla mnie już wystarczy. A jak komuś jeszcze żyłka nie pękła to niech zada sobie pytanie gdzie jest granica ? I czy jest sens na nią czekać, to i tak nastąpi.

    Jeżeli można konfrontację odłożyć na jakiś czas to tylko po to żeby się dobrze zorganizować. W każdej parafii zbrojny oddział, ale nieoficjalnie, tak to jakąś przykrywkę wymyśleć. Pomysł Narodowców też dobry. Ale ja bym się nie pieprzył, nie wiemy jaka nas czeka przyszłość, już nie chodzi nawet o lewackie wiedźmy. Paramilitarne organizacje wewnątrzparafialne. Normalnie ostra broń treningowa i tam takie.
  • Pełna racja Jorge. Dzisiaj prawie pod moim blokiem śmiecie robią mi z dzielnicy Seattle. Rzygać mi się chce jak na to patrzę. Z początku byłem sam pod kościołem, przepędziłem spod bramy jakichś lamusów z plakatami, potem jeszcze 4 panów w średnim wieku dołączyło. No i ksiadz w sutannie co syna w szkole uczy. Trzeba to będzie powtarzać.
  • edytowano October 2020
    Ja znowu zacząłem biegać z kolegą (coś robić muszę). Ale zanim ruszymy przejedziemy się po paru kościołach.
  • Mnie mierzi jedno, dlaczego nasza policja po prostu nie blokuje tych przemarszów? Kto wydał takie zalecenie żeby ich eskortować. To wręcz wygląda na współudział. Jestem ciekaw personaliów tych osób.
  • edytowano October 2020
    romeck napisal(a):
    Natomiast NAPRAWDĘ groźne są tzw. rozsądne & kulturalne protesty na łamach "kolorowych" magazynów, czy tych prasowych, czy w TV.

    Dziś głoś zabrała katolicka celebrytka, wieczna prowadząca koncerty w kościołach, Małgorzata Kożuchowska (rocznik 1971). Jest na pierwszej stronie Super Expressu "Poparła protest kobiet!"
    (Ja od daaawna uważam, że stoi tam, gdzie Hołownia; a treści przekazywane - w fajnym w sumie - serialu Rodzinka.pl - utwierdzały mnie w tym.)
    Tu - w odpowiedzi - winien być wklejony stosowny fragment z "Kilera" adresowany do pani aktorki przez Stefana Siarzewskiego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.