Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1181921232445

Komentarz

  • Schować się do dziury i stamtąd dogadywać.
  • In vitro to straszny gwałt na organizmie kobiety, szaleństwo hormonalne. Serio, nie lepiej se dziecko w pośredniaku kupić?
  • los napisal(a):
    Schować się do dziury i stamtąd dogadywać.
    Ależ skad. Poszli manifestować antyrządowo. Wprawdzie nie z transparentami aborcyjnymi, tylko antycovidowymi, co w tej chwili na jedno wychodzi.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    In vitro to straszny gwałt na organizmie kobiety, szaleństwo hormonalne. Serio, nie lepiej se dziecko w pośredniaku kupić?
    Noale to ma byc
    MOJE!
  • christoph napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    In vitro to straszny gwałt na organizmie kobiety, szaleństwo hormonalne. Serio, nie lepiej se dziecko w pośredniaku kupić?
    Noale to ma byc
    MOJE!
    Nie no jasne. Moje, nówka sztuka i nieużywane.

    To są oczywiście piękne motywacje; pytanie, czy na tyle piękne, byśmy musieli za nie płacić czy choćby przyzwalać.
  • I najlepiej z 6 sztuk na półce.
    Jakby mnie naszło. Znowu

    Tylko co z chłopem? Dawcą spermy?
    Kto ma prawo do zamrożonych zarodków?
    Jak będą się one zarodki rozwijać? To nie jałowice ani bułeczki z przerwaną fermentacją.
    Brak pokory, która czasem boli.
  • A nie przypuszczacie, że takie opętane szałem, rozwrzeszczane stare i młode kurwy (choćby i dziewice, chodzi o mental) to idealny przeciwnik w kalkulacji stratega?
  • edytowano October 2020
    No przyznaję przeszło mi przez głowę, wulgarne histeryczne niewiasty to nie partner do rozmowy nawet nie przeciwnik po prostu kobiety upadłe.
    Martwi nieco ilość tychże.
  • qiz napisal(a):
    A nie przypuszczacie, że takie opętane szałem, rozwrzeszczane stare i młode kurwy (choćby i dziewice, chodzi o mental) to idealny przeciwnik w kalkulacji stratega?
    Dokładnie.
  • Czajkowskiemu margoł kazał wyp.....ać. Zaczynam go/ją/to lubić.
  • edytowano October 2020
    peterman napisal(a):
    Jutro zaatakują kościoły.

    https://mobile.twitter.com/strajkkobiet/status/1320083059811766272
    Niech to zrobią. Akcja rodzi reakcję + TVP na pewno też ładnie to zrelacjonuje pokazując kompletne ześwirowanie.

    _______
    Mnie dziwi, że mozna być zdołowanym szałem tych ludzi. Mi się chce ryczeć ze śmiechu jak patrzę gdy wyją. Przeciwnie chce ich jeszcze bardziej wściekłych i niech kompletnie postradają rozum.
  • loslos
    edytowano October 2020
    Brownowcy marnują zasoby demonstrując osobno. Wspólna demonstracja aborcyjno-antymaseczkowa miałaby większą siłę przebicia.
  • Dałoby się jakoś ich napuścić na siebie? - byłoby ciekawie1.
  • los napisal(a):
    Brownowcy marnują zasoby demonstrując osobno. Wspólna demonstracja aborcyjno-antymaseczkowa miałaby większą siłę przebicia.
    Przecież pan Sabina jest asystentem społecznym brałna. Naprawdę tak trudno napisać smsa i się umówić? Dżizas.
  • Czy jesteśmy gotowi do obrony?
  • Pewnie, ale słabo wytrenowani i wyszkoleni w tym zakresie. Za to trzeba się brać a nie za wyrzekanie że nas mało i że nieaktywni. Jak kto się zna niech się ujawni i doradza oraz szkoli. Chętnie się przeszkolę. Lewacy są od dawna szkoleni w walkach z policją, udawaniu ofiar i manipulacjach medialnych nie wspominając o biciu pałami, niszczeniu samochodów i produkcji koktajli Mołotowa. Mnie chodzi o umiejętność opierania się zmasowanym atakom, identyfikację i obezwładnianie agresorów oraz usuwanie blokad. Tak szkolą chyba policję. Pora na cywili bo policji nie wystarczy na zadymiarzy. Oczywiście jutro będę na Mszy i będę gotów.
  • Myślałem, że przynajmniej kibole są patriotami...

    W Gdyni kibice Arki Gdynia sforsowali kopniakami drzwi do biura poselskiego Marcina Horały z PiS. Policja nawoływała do zachowania spokoju, na co protestujący krzyczeli: "mamy prawo protestować".
  • Proszę się o stan wyjątkowy. Nie rozumieją chyba że teraz nie byłoby to w Europie nic wyjątkowego i ze społeczeństwo w większości by go zaakceptowało.
  • Pierwszym grzechem jest kłamstwo wywodzące się z pychy. Zarzucanie obrońcom życia że mają krew na rękach jest tym samym czym okrzyki uciekajacego złodzieja "Złodziej, zlodziej" i wskazywanie na goniacych. Nie chca służyć życiu bo to niewygodne i ryzykowne. Niech więc nie uczestniczą w powolywaniu życia bo taka jest natura życia.
  • Czy ktoś atakuje jeszcze bardziej prawdziwą prawicę, co to przeciw aborcji uch i ech? Grzegorza Browna, Krzysztofa Bosaka e tutti quanti? Nie?

    Wiedzą co robią. Wiedzą i my też wiemy, że o nienarodzone dzieci dba tylko PiS.
  • los napisal(a):
    Czy ktoś atakuje jeszcze bardziej prawdziwą prawicę, co to przeciw aborcji uch i ech? Grzegorza Browna, Krzysztofa Bosaka e tutti quanti? Nie?

    Wiedzą co robią. Wiedzą i my też wiemy, że o nienarodzone dzieci dba tylko PiS.
    Ktoś tam zwyzywał Dziambora pod jego wpisem na Twitterze o najbliższych planach sejmowych, ale dużo tego nie było.
  • los napisal(a):
    Czy ktoś atakuje jeszcze bardziej prawdziwą prawicę, co to przeciw aborcji uch i ech? Grzegorza Browna, Krzysztofa Bosaka e tutti quanti? Nie?

    Wiedzą co robią. Wiedzą i my też wiemy, że o nienarodzone dzieci dba tylko PiS.
    !!!
    I czy wymienieni publicznie wypowiedzieli się w sprawie orzeczenia?
  • edytowano October 2020
    peterman napisal(a):
    los napisal(a):
    Czy ktoś atakuje jeszcze bardziej prawdziwą prawicę, co to przeciw aborcji uch i ech? Grzegorza Browna, Krzysztofa Bosaka e tutti quanti? Nie?

    Wiedzą co robią. Wiedzą i my też wiemy, że o nienarodzone dzieci dba tylko PiS.
    Ktoś tam zwyzywał Dziambora pod jego wpisem na Twitterze o najbliższych planach sejmowych, ale dużo tego nie było.
    Po co lewizna ma atakować politycznych kastratów, impotentów i erotomanów gawędziarzy? To jej faktyczni sojusznicy w atakowaniu tych, co cokolwiek są w stanie zrobić.
  • posix napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Jutro zaatakują kościoły.

    https://mobile.twitter.com/strajkkobiet/status/1320083059811766272
    Niech to zrobią. Akcja rodzi reakcję + TVP na pewno też ładnie to zrelacjonuje pokazując kompletne ześwirowanie.

    _______
    Mnie dziwi, że mozna być zdołowanym szałem tych ludzi. Mi się chce ryczeć ze śmiechu jak patrzę gdy wyją. Przeciwnie chce ich jeszcze bardziej wściekłych i niech kompletnie postradają rozum.
    U mnie się zgromadziło ok.7 osób. Wyszedłem do nich porobilem fotki, pooburzali się na mnie więc dostali wiązankę. Wezwałem patrol, bo max. 5 osób może się gromadzić no i postępów nie zachowywali. Pani dyspozytorka ochoczo przyjęła.
  • Dla Robinsonów:

    Wrzucił mnie na tę wyspę los
    Za karę albo ku przestrodze.
    Z małych radości, prac i trosk
    Stworzyłem świat, z którym się godzę.
    Znam pory roku, kwitnień czas,
    Przypływów i odpływów poziom,
    Rytm, w którym żyło czworo nas:
    Ja, pies, papuga, stary kozioł.

    Aż w życie moje wtargnął strach,
    Rozpacz i drżenie w całym ciele,
    Gdym ujrzał krwią nasiąkły piach,
    Ślad stopy, czaszkę i piszczele.
    Tak więc się kończy każdy ład –
    W tych sypkich resztkach sens szyderczy.
    Czemu akurat ten mój świat
    Za swój uznali ludożercy?

    Odtąd – zaszyty w duszny gąszcz
    Patrzę wstrząśnięty, oniemiały,
    Jak mięsem nowych ofiar wciąż
    Sycą się dzikie rytuały.
    Nie strzeże mnie już puszczy mrok,
    Bezpieczne ścieżki nikną w złudzie,
    Gdy pytam Boga, wznosząc wzrok,
    Czy ja i oni – my – to ludzie?

    Tak bym zwątpienia pełen stał
    I na stworzenia cud pomstował,
    Gdyby nie to, że los mi dał
    Choć jedną z ofiar uratować.
    I trwamy w lęku, który zna
    Dusz naszych najciemniejsze strony:
    Kozioł, papuga, pies i ja –
    I jeden człowiek ocalony…

    Jacek Kaczmarski
    29.3.1990

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.