Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1151618202145

Komentarz

  • DMC napisal(a):
    Patrzcie, kolega wie lepiej na kogo głosowałem. Pewnie mam tutaj jeden z najdłuższych staży głosowania na PiS, a jestem jedną z młodszych wiekiem osób na forum.

    Może niech już kolega idzie poprzeć PO, jak się ostatnio deklarował. Tam znajdzie fanatyków kompromisu aborcyjnego i razem z Kopacz będzie bronił Polski przed fanatyzmem katolickim.
    Poglądy PiS a wcześniej PC na aborcję były zawsze dużo bardziej liberalne niż moje. Dziwię się, że kolega tego nie wie.
  • edytowano October 2016
    Zadziwiająca stałość tego przywiązania do antychrześcijańskich poglądów. Gdybyż była równie niezłomna w innych sprawach. No i gdybyż były te antychrześcijańskie poglądy artykułowane równie głośno i pryncypialnie jak inne. A jeszcze bardziej zadziwiająca tolerancja dla tych poglądów u bardziej chrześcijańskich, wedle deklaracji, wyborców.
    Dość zastanawiająca jest ta tolerancja dla zabijania dzieci poczętych skłaniająca do akceptacji "kompromisu" aborcyjnego z równoczesną pryncypialnością na przykład w sprawie oszustw VAT. Dzieci można mordować bezkarnie, ale za VAT na 25 lat za kratki. Wstyd i hańba. PiS ma bardzo elastyczne poglądy na bardzo wiele spraw, ale jak widać na aborcję stale sprzeczne z poglądami większości swoich wyborców.
  • Pan prezes powiedział, że priorytetem jest reforma administracji, dlaczego tak trudno zrozumiec co jest - priorytet.
  • No z sondaży ,że ostatnio spadło i przeciw jest chyba tylko 60 % całek populacji. Rzeczywiście nie wiem jak to jest u wyborców PiS, ale zakładam że więcej niż u wyborców PO czy Nowoczesnej. I bardzo proszę nie mylić sondaży nt karalności kobiet z aborcję z sondażamu nt akceptacji lub odrzucenia aborcji.
  • edytowano October 2016
    JORGE napisal(a):
    Proponuję odpocząć od forum. Na jakiś czas.
    Może Kolega tak zrobić. Ja nie czuję na razie potrzeby ani nie widzę powodu.
    Sprawa jest bardzo poważna i to mniej więcej opisałem. Wyjaśnię nieco dokładniej. Nie wiem czy Kolega pamięta takiego wicepremiera co się nazywał Goryszewski. Nie był to zapewne orzeł intelektu i polityk klasy światowej, a nawet europejskiej. W swoim czasie znana i strasznie wyśmiewana była pewna jego wypowiedź. Brzmiała, mniej więcej, tak: "Nie ważne czy Polska będzie biedna czy bogata. Ważne czy będzie katolicka czy nie." Można to było powiedzieć nieco zgrabniej ale w pełni zgadzam się z tą wypowiedzią. PiS i jego wybitny przywódca powinien o tym pamiętać. Jeśli uważają inaczej sprowadzą nas na manowce. Mamy inne czasy niż przed I WŚ i nowy Piłsudski nie jest nam potrzebny. Rządy w rodzaju sanacji z międzywojnia też nie są nam potrzebne. Nota bene ta sanacja po ponad wieku zaborów to był postęp, ale nie była to formacja ani moralna ani administracyjnie i ekonomicznie wybitnie sprawna. Polska potrzebuje silnego państwa i silnego przywództwa. Bez chrześcijańskiego fundamentu to się nie uda. Nie warto prób i nie warto dla przywództwa które to lekceważy ryzykować.
  • edytowano October 2016
    Proszę o pytania z tych sondaży i sposób doboru próby. Były też inne sondaże, ale rzeczywiście nie ma co się na takie niepewne, w polskich warunkach, źródła powoływać. Do tego PiS niespecjalnie przejmuje się sondażami. To PO rządziło się i Polską sondażami. Zastępowały jej poglądy i program.

    Tak więc nie zmieniam zdania.
  • Nie sledze, moze juz bylo:
  • Rafał napisal(a): Dzieci można mordować bezkarnie, ale za VAT na 25 lat za kratki. Wstyd i hańba.
    Wstyd wstydem, ale propozycja jebnięcia 25 lat za jakieś tam fakturki nikogo nie ruszyła, co najwyżej ktoś nerwowo poruszył napomadowanymi wąsikami przy śniadaniu w hotelowej restauracji.

    A zaś abortus? Szum a wzmożenie!

    Ciekawe1, co?
  • Nic ciekawego. Kopiują sanację.
  • Kupa mięci :D

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Pogoda nie dopisała.

    Przez ten protest musiałem 30 minut na piechote z centrum iśc na przystanek gdzie mogłem jakiś autobus pod dom złapać.
  • Pierwsze słyszę. A gdzie to i czemu tym razem? W obronie sądów?
  • Nie. W obronie aborcji.
  • No ale teraz uchwały o sądach będą. Ewentualnie prawo podatkowe zmieniane
  • Znajomy na fejsiku, jak tęgo!
    Ależ oczywiście że były zatrzymania. Jest w interesie PiSu tak kształtować poczet męczenników opozycji by zapewnić sobie kolejną kadencję. Dlatego nie będzie prześladował swoich rozsądnych krytyków, tylko będzie zatrzymywał najbardziej obciachowych zadymiarzy. Jest w jego politycznym interesie kształtować obraz opozycji jako bandy nawiedzonych aborcjonistek rzucających kamieniami w policję. To jest ciągle ta sama gra - rozgrywanie oderwanej od rzeczywistości Warszawki w imię własnych interesów. Niczego nowego tu nie wymyślono bo też i niczego nowego wymyślać nie potrzeba. Raz zrobione trafne spostrzeżenie można eksploatować bez końca kiedy druga strona wierząca szczerze w swoje moralną wyższość nie wyciąga żadnych wniosków z tego jak jest ogrywana.
  • Fajne. Oby tak było w istocie.
  • Warszawki z małej litery
  • To był majstersztyk. Najpierw zwierzątka, a znienacka bezbronny człowiek.
    Polak potrafi porównać sobie zachowanie poszczególnych posłów w tym zestawieniu..

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Polak tak. Tylko jest nas niewielu.
  • AnnaE napisal(a):
    To był majstersztyk. Najpierw zwierzątka, a znienacka bezbronny człowiek.
    Polak potrafi porównać sobie zachowanie poszczególnych posłów w tym zestawieniu..
    Co też Koleżanka! Ot "porównywania zachowania posłów", powinien być watchdog, z wyszukiwarką i opracowaniami co gorętszych tematów i co ciekawszysch biografii. Nikt normalny nie sięga po protokoły sejmowe, a długich list nazwisk nie pamięta.
  • Na Fejsach zajadłość 10. Bobom odwaliło znowu, nawet tym które mają niepełnosprawne dzieci. Oj nie wiem, nie wiem ...
  • Tymczasem ojroparlament szykuje się z połajanką, że konstytucja jest niezgodna z konstytucją i Wieloma Prawami.
    Bez złudzeń, poruszą wszystkie zasoby na ziemi i w piekle.
  • edytowano October 2020
    JORGE napisal(a):
    Na Fejsach zajadłość 10. Bobom odwaliło znowu, nawet tym które mają niepełnosprawne dzieci. Oj nie wiem, nie wiem ...
    Co tą razą parasolka, wieszak, pijorun, spinacz biurowy?
  • To teraz co, pozostaje nam chyba założyć koszulki z napisem KONSTYTUCJA ;)
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Znajomy na fejsiku, jak tęgo!
    Ależ oczywiście że były zatrzymania. Jest w interesie PiSu tak kształtować poczet męczenników opozycji by zapewnić sobie kolejną kadencję. Dlatego nie będzie prześladował swoich rozsądnych krytyków, tylko będzie zatrzymywał najbardziej obciachowych zadymiarzy. Jest w jego politycznym interesie kształtować obraz opozycji jako bandy nawiedzonych aborcjonistek rzucających kamieniami w policję. To jest ciągle ta sama gra - rozgrywanie oderwanej od rzeczywistości Warszawki w imię własnych interesów. Niczego nowego tu nie wymyślono bo też i niczego nowego wymyślać nie potrzeba. Raz zrobione trafne spostrzeżenie można eksploatować bez końca kiedy druga strona wierząca szczerze w swoje moralną wyższość nie wyciąga żadnych wniosków z tego jak jest ogrywana.
    Zasadniczym problemem idiotów w Polsce jest kompletny brak wyobraźni, poukładania sobie w głowie pewnych procesów, co będzie. Raczej rozumieją tylko co widzą, dlatego np. nie są w stanie zrozumieć zagrożenia covidem. Ale parę spraw potrafią sobie wyobrazić. Mam mieć niepełnosprawne, upośledzone dziecko, właściwie życie moje skończy i nie będę mieć wyboru, bo te pisoskie skurwysyny nie pozwolą ! Konkretna czarnobiała wizja.

    Cytowany pan popadł w paranoję. W tym przypadku straty PiS będą potężne i nie chodzi, że nagle ktoś ze względu na orzeczenie przestanie na PiS głosować, oni i tak nie głosowali. Bardziej chodzi o wielkie pobudzenie idiotów, stracenie inicjatywy, pewności.

    Aborcja prześladuje Kaczora. Trzecia kadencja właśnie odjeżdża.
  • edytowano October 2020
    JORGE napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Znajomy na fejsiku, jak tęgo!
    Ależ oczywiście że były zatrzymania. Jest w interesie PiSu tak kształtować poczet męczenników opozycji by zapewnić sobie kolejną kadencję. Dlatego nie będzie prześladował swoich rozsądnych krytyków, tylko będzie zatrzymywał najbardziej obciachowych zadymiarzy. Jest w jego politycznym interesie kształtować obraz opozycji jako bandy nawiedzonych aborcjonistek rzucających kamieniami w policję. To jest ciągle ta sama gra - rozgrywanie oderwanej od rzeczywistości Warszawki w imię własnych interesów. Niczego nowego tu nie wymyślono bo też i niczego nowego wymyślać nie potrzeba. Raz zrobione trafne spostrzeżenie można eksploatować bez końca kiedy druga strona wierząca szczerze w swoje moralną wyższość nie wyciąga żadnych wniosków z tego jak jest ogrywana.
    Zasadniczym problemem idiotów w Polsce jest kompletny brak wyobraźni, poukładania sobie w głowie pewnych procesów, co będzie. Raczej rozumieją tylko co widzą, dlatego np. nie są w stanie zrozumieć zagrożenia covidem. Ale parę spraw potrafią sobie wyobrazić. Mam mieć niepełnosprawne, upośledzone dziecko, właściwie życie moje skończy i nie będę mieć wyboru, bo te pisoskie skurwysyny nie pozwolą ! Konkretna czarnobiała wizja.

    Cytowany pan popadł w paranoję. W tym przypadku straty PiS będą potężne i nie chodzi, że nagle ktoś ze względu na orzeczenie przestanie na PiS głosować, oni i tak nie głosowali. Bardziej chodzi o wielkie pobudzenie idiotów, stracenie inicjatywy, pewności.

    Aborcja prześladuje Kaczora. Trzecia kadencja właśnie odjeżdża.

    A ja się nie zgodzę. W każdym razie nie do końca przekonuje mnie apokaliptyczna wizja społeczeństwa które marzy tylko o tym aby aborcja eugeniczna była w Polsce dozwolona i utrzymanie kompromisu aborcyjnego miało jakikolwiek wpływ negatywny na wyniki wyborów. To właśnie ostatnie wybory przekonały o tym że zasięgi internetowe to co najwyżej papierowy tygrys. Zresztą obecne zasięgi tak zwanych polityków opozycyjnych są znacznie niższe niż apogeum kampanii prezydenckiej A biorąc pod uwagę dość krótki Horyzont czasowy, jest bardzo prawdopodobne robią je osoby zaangażowane kampanie Trzaskowskiego. Samo lgbt Poland to obecnie w internetach siła porównywalna do całej polskiej prawicy realnie jednak wychodzi tego ze 2%. Nie wróżę czarnym wiedźmom wielkiego sukcesu zwłaszcza że wchodzą kolejne obostrzenia a korona Za chwilę przesłoni wszystko.
  • edytowano October 2020
    robert.gorgon napisal(a):

    A ja się nie zgodzę. W każdym razie nie do końca przekonuje mnie apokaliptyczna wizja społeczeństwa które marzy tylko o tym aby aborcja eugeniczna była w Polsce dozwolona i utrzymanie kompromisu aborcyjnego miało jakikolwiek wpływ negatywny na wyniki wyborów. To właśnie ostatnie wybory przekonały o tym że zasięgi internetowe to co najwyżej papierowy tygrys. Zresztą obecne zasięgi tak zwanych polityków opozycyjnych są znacznie niższe niż apogeum kampanii prezydenckiej A biorąc pod uwagę dość krótki Horyzont czasowy, jest bardzo prawdopodobne robią je osoby zaangażowane kampanie Trzaskowskiego. Samo lgbt Poland to obecnie w internetach siła porównywalna do całej polskiej prawicy realnie jednak wychodzi tego ze 2%. Nie wróżę czarnym wiedźmom wielkiego sukcesu zwłaszcza że wchodzą kolejne obostrzenia a korona Za chwilę przesłoni wszystko.
    Czasami trzeba odłożyć polityczne dywagacje, zasięgi internetów i ten cały szum. Jak ludzie myślą, czego chcą ?

    Dowiaduję się, że dziecko jest potwornie upośledzone, nie będzie mogło normalnie żyć, warzywo. Co bym zrobił, gdybym miał wybór ? Nie wiem. Czy ktoś z was na 100% wie ? Oczywiście to jest skrajny przypadek, ale w takich kategoriach ludzie będą rozpatrywać, PiS każe mi utrzymywać przy życiu "coś" co a) nie ma żadnego sensu, generuje tylko cierpienie b) zniszczy mi normalne życie

    Partię, która aż tak zagraża mojemu życiu należy za wszelką cenę zniszczyć.

    Bardzo mądrze odpowiedział Sakiewicz pistolecikowi Pospieszalskiemu podczas debaty u Jakiego. Bo Janek gadał, że PiS to obieca, tamto obiecał, że nie broni swoich, że waha się, że za mało radykalny, że nie ma programu pozytywnego, wielkiej misji, która porwie naród. Na to Sakiewicz powiedział, ależ ma ! Jest nią niepodległość Polski.

    Jedynym gwarantem niepodległości Polski jest PiS. Jeżeli nie będzie PiSu nie będzie Polski. Obecne zmieszanie z aborcją zmierza w stronę utraty niepodległości. Zdaje się, że zarówno naród lewy, jak i prawy sobie tego życzą.
  • Za chwilę zamkną restaurację i kawiarnie. Życie się kończy a może być jeszcze gorzej. Każdy może wygrać bilet wstępu na Korona party, gdzie główną atrakcją jest rosyjska ruletka której ginie jedna na 50 osób. Lęk przed urodzeniem warzywa jakby mniejszy. Covid przywraca perspektywę. Na prawicową szur je też to musi zadziałać.
  • A te, jak to uprzejmie piszecie, "warzywa", to nie umierają chybcikiem?

    Na moje oko głównym wyzwaniem jest teraz ofensywa w zakresie opieki społecznej wobec rodzin z takimi upośledzonymi dziećmi. To jest ważne, to jest pro-life.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.