Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1121315171845

Komentarz

  • Zawsze miałem to babsko za k****szcze, ale nie wiedziałem że prawda jest jeszcze gorsza.
  • Ona adoptowała chyba trutnia. Pojechał z nią i trzymał ją za rączkę jak wyskrobywali ICH dziecko. Jeszcze gorsze bydlę od niej.
  • W necie sa x niej cytaty o odbieraniu krowom cielat, "rozumiem to bo sama jestem matka".
  • Samica nie matka.
  • Feminazistka vel zimna sucz w całej swojej okazałości

  • mmaria napisal(a):
    pszczotę?
    Takie dziwactwo i infantylizm jak to u tej formacji ideowo - umysłowej. Trza jej kredki kupić woskowe coby deszcz nie zmył jak swoje złote myśli będzie po chodnikach wypisywać.
  • edytowano October 2016
    mmaria napisal(a):
    pszczotę?
    Sistar jest po ptostu batdzo kteatywna i dowciapna >:P
  • Wąski przypomniał...

  • Cytaty z wywiadu dla Wysokich Obcasów:

    "W piosence śpiewasz o ciele, które jest domem, i o duszy, która jest w nim gościem.

    Bo jest we mnie to pytanie – czy tam była dusza, czy nie. Ale nawet jeśli tak, to jest ona gościem, który mnie odwiedza i który mnie opuszcza. I mam prawo jej powiedzieć „cześć!”, bo to mój dom. Nie zawsze się godzimy na wszystkich gości, żeby zostali na noc."

    "Nie chcę się z tego tłumaczyć, ale chcę o tym opowiedzieć, bo nikt o tym nie mówi. I ta samotność jest straszna. Czułam się, jakbym była jedyną kobietą w Polsce, która kiedykolwiek to zrobiła – ja i te trzy dziewczyny, które siedziały ze mną w busie jadącym na Słowację."

    "W pewnym momencie trafiłam do starszego lekarza, któremu powiedziałam, jak to się stało, że doprowadziłam się do takiego stanu. Powiedział: „Teraz jest Rok Miłosierdzia, proszę iść do kościoła, wyspowiadać się i to przejdzie”. Nawet sobie pomyślałam: kurczę, zrobię taki eksperyment. Ale bliscy mnie powstrzymali, powiedzieli, żebym tego nie robiła, że przeżyję traumę przy konfesjonale."

    Moim zdaniem to objawy syndromu postaborcyjnego. Szczególnie to o duszy dziecka jest mocne. Jest też o tym w tekście piosenki.

    http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,53662,20861449,natalia-przyszbysz-aborcja-moj-protest-song.html
  • Ale może ona nie zdaje sobie sprawy w co wdepnęła tym wywiadem. Zatańczyć z GazWybem to jak z diabłem. Przecież oni ją wystawili - nie chodzi nawet o opinie publiczna - ale o własne dzieci.
    Miałem kolegę który jako nastolatek dowiedział się w czasie kłótni rodziców- zaczęli się oskarżać przed nim i obwiniać o aborcje rodzeństwa- przeżył szok, fazy, subkultury, narkotyki, próba samobójcza. Rodzice się rozwiedli on jest samotny w Anglii bez widoków na założenie swojej a już ma 43 lata. Przecież te dzieci Przybysz za moment się dowiedzą. Aborcza jeszcze będzie ubolewać nad hejtem ale to Gazeta wlaśnie niszczy wszystko co jeszcze moze pozostało tej dziewczynie.
  • @dyzio Z tymi jej żywymi dziećmi to faktycznie straszne.
  • Rykoszetem oberwą też weganie i miłośnicy zwierząt.

    Gazownia pozamiatała. Chyba że czerskim chodziło o wojnę wszystkich ze wszystkimi pozostawienie po sobie spalonej ziemi.
  • Bardzo możliwe że im o to chodzi. Oni w zasadzie są już na poziomie Nie Urbana tylko się lepiej kamuflowali.
  • Kompletny rynsztok.
  • dyzio napisal(a):
    Zatańczyć z GazWybem to jak z diabłem.
    Bo to jest zło metafizyczne. To nie są poczciwi zenkowie, którzy dla pozyskania gotówki zamordowali rodzinę, właściwie to nie chcieli ale bali się, że ich wysypią, i tak jakość wyszło. To są przybysze z dna Piekieł dla pozoru tylko niestarannie obciągnięci ziemskimi powłokami.

  • I znowu #czarciemarsze na ulicach polskich miast. Setki feminazistek, lewaków i sataniuchow wyszły na ulice wielu polskich miast. I co, czy coś uzyskaliśmy wycofując się rakiem z projektu całkowitej ochrony życia ludzkiego? Nastroje społeczne zostały uspokojone? Wyjęto te baterie z pilota 7dmy? Było oczywiste, że poczują oni krew po naszym wycofaniu się z początku października i pójdą za ciosem. Nie o żadne prawa kobiet im bowiem chodzi, tylko o rozkołysanie nastrojów społecznych i wykolejenie rządów PiS
  • No zobaczymy. Myślę, ze zbyt długo nie pociągną na fałszywym paliwie.
  • Żebyś się nie zdziwił Dyzio. Nie znasz chyba zaciekłości i determinacji wściekłych macic z mózgami wypranymi przez GW, Leesweeka i TVN. Ja na co dzień obserwuję takie exempla u siebie w szkole i słucham co mówią. Czysta, krystaliczna nienawiść do Kaczyńskiego, PiSu i wszystkiego co wiąże się z prawicą, konserwatyzmem, tradycyjnymi wartościami. Nie zapominaj, że będą one cały czas rozgrzewane i inspirowane przez meRdia mętnego ścieku oraz finansowane przez nie oraz wiadomych donatorów z Zachodu
  • Mam nadzieję, ze jak zwykle się mylisz
  • Eden napisal(a):
    I znowu #czarciemarsze na ulicach polskich miast. (...) I co, czy coś uzyskaliśmy wycofując się rakiem z projektu całkowitej ochrony życia ludzkiego? Nastroje społeczne zostały uspokojone?
    Śmiem twierdzić, że tak. Może to ryzykowne, ale widzę zmianę. W okresie poprzedzającym Czarci Protest to naprawdę zaczynało chwytać, ku mojemu zaskoczeniu na FB pewna grupa znajomych zaczęła się ekscytować i wrzucać treści z tym związane. Wprawdzie większość z tych osób kojarzyłem ze skłonnościami lekko lemingowskimi, ale jednak to nie był twardy elektorat KOD-ziarski, to jest odrębna, węższa grupa. Ci ostatni produkują się na okrągło, tamci dopiero przy tej okazji. No i ten "drugi szereg" stracił zapał - nie widzę, żeby się tak ekscytowali, publikowali coś w związku z nowymi protestami czy zapowiadali udział. Nastąpiło przesilenie. To, co tak przeraża Edena, to będzie z powrotem "wąski KOD", no może odrobinkę tylko szerszy i bardziej zaktywizowany.


  • Precz z dość.

    Mam dość dościów.
  • Dość preczów!
  • Precz z preczem!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Cisza straszna. Wejszłem nawet na gejzete peel i jakiegoś 1 newsa w tomacie widziałem.
  • Cisza przed GWnoburza jutrzejszą
  • A ja widzę różnicę. Jak jeszcze na poprzednich protestach widziałem trochę młodych ładnych kobiet, to teraz widziałem jedynie wykrzywione grymasem nienawiści maszkary. Hasło aborcja na życzenie zrazi jednak większość normalnych kobiet.
  • Kolega naprawdę się aż tak bardzo przygląda im? I jeszcze z bliska może, co?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.