Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1101113151645

Komentarz

  • Eden napisal(a):
    Ja również pomagam Rafale. Pomagam jak tylko mogę i potrafię. Ale do nich nic nie jest w stanie trafić. Syndrom oblężonej twierdzy i wroga wewnętrznego. To chore jest i kontrskuteczne na końcu
    Dociera tylko trzeba pokory, cierpliwości i grubej skóry.
  • Eden napisal(a):
    ... trzeba było nie potraktować z buta projektu OI, tylko poprawić i dopracować go w komisji sejmowej i szybko przegłosować w Sejmie.
    Rafał napisal(a):
    To są sprawy taktyczne. ...
    Inaczej się widzi (i decyduje) kiedy się stoi na polu walki dzierżąc buławę w ręku, a
    inaczej z loży prasowej, oglądając wszystko przez lornetkę z cateringiem pod nosem.

    Pisanie i pokazywanie (patrz mój post ze zdjęciem) że teraz PiS i rząd jest anty-life jest po prostu żenujące i niesprawiedliwe.
    ===

    Jeszcze raz - PiS przed wyborami i teraz ma stałe około 20-o procentowe poparcie.
    Większość parlamentarną ma "fuksem", "zbiegiem okliczności" lub "wolą Oparzności Bożej"*
    *odpowiednie podkreślić
    Ale żeby fuks/zbieg/Opatrzność mogła zadziałać, potrzebna była taktyka i strategia przed i w trakcie wyborów.
    Mały nieprzemyślany ruch i wszystek szlag trafia.

    Z dzisiejszej perspektywy to IO potraktował z buta rząd. I Kościół.

  • stałe poparcie PIS to 30%
  • Wczorajsza pikieta feminazistek i lewaków pod domem Jarosława Kaczyńskiego: http://wpolityce.pl/m/polityka/311856-sam-musisz-cos-splodzic-wulgarne-hasla-i-apel-o-liberalizacje-ustawy-antyaborcyjnej-czarny-protest-przed-domem-kaczynskiego-zdjecia

    Coraz bardziej chamskie, wulgarne i agresywne są te sataniuchy
  • I bardzo dobrze. Niech takie będą. Im głębiej popłyną w absurd, tym łatwiej będzie zlać ciepłym moczem ich protesty.
  • Cyba
  • Tzn. wzywanie Cyby w wersji zmodyfikowanej? O to Ci chodziło?
  • Pomyśl
  • edytowano October 2016
    Obecnie Cyba miałby na celu zmuszenie rządu do represji. Może być coś na rzeczy zważywszy patriotyczne wzmożenie KODU na 11 listopada. Ja rozumiem, że KOD chce wyzwolić TenKraj spod władzy Polaków. Czemu jednak w Dzień Niepodległości Polski ? Dzień Podleglości TenKraju chyba już był wraz z karykaturą Parady Schumana.
  • 03.10.16 widziałem z bliska ich twarze. Jest to grupa z ewidentnym potencjałem cybopozytywnym. Mimo wszystko wcześniej nie pomyślałbym, że zagrożenie uderzeniem może przyjść z tej strony.
  • Chcą stanu wyjątkowego to będą go mieli.
  • Jak już to oni będą wprowadzać taki stan, a nie my. Dzień Sznura się zbliża nieuchronnie w TenKraju, ale to raczej my będziemy zdobieni konopnymi krawatkami, a nie oni
    Rafał napisal(a):
    Chcą stanu wyjątkowego to będą go mieli.
  • Zajebanie Gazowni i WSI24 nigdy nie było pilniejszą potrzebą niż dziś.
  • lewacko-tefałenowski IRBIS robi sondaż zaraz po odrzuceniu przez Sejm obywatelskiego projektu "Stop Aborcji" i mam takie buty:
    http://telewizjarepublika.pl/ten-sondaz-to-gwozdz-do-trumny-dla-lewakow-wiekszosc-polek-za-calkowitym-zakazem-aborcji,39314.html

    zatem czarcie marsze i pro(testy)stytuty są głośne, wulgarne, agresywne ale wcale nie reprezentatywne
  • Coraz częściej śni mi się 9 thermidora i Maxime "incorruptible"...
  • edytowano October 2016
    W Sylwestra kończy się prenumetata opłacona na 2016 r. przez niedobitków. Zostanie może kilka samorządów.
    Reklamodawcy po ostatniej informacji też odejdą.

    Po Nowym Roku aborcza pewnie padnie. Nie ma dla niej żadnej niszy.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano October 2016
    Mogą przejść do Nie Urbana.Ich akcja z ustawą aborcyjną to dobre wiano. No i redaktorzy się przyjaźnią i wódkę razem piją.
  • Rafał napisal(a):
    Mogą przejść do Nie Urbana.Ich akcja z ustawą aborcyjną to dobre wiano. No i redaktorzy się przyjaźnią i wódkę razem piją.
    "GazWyb" na razie nie zginie, a gdy Hilaria zostanie preziem - rozkwitnie! Jak "New York Times"!

  • Ja wierzę, że pomogą w jej upadku wczorajsze egzorcyzmy z Jasnej Góry (Wielka Pokuta). Nawet Urban nie pomoże.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano October 2016


  • Doszły mnie wieści, że sataniuchy chcą zablokować przejście podziemne któregoś dnia coby ponownie pokazać swoje szpetne oblicze.
    No cóż. Muszę przyznać, że o ile na ogół jestem osobą bardzo zadowoloną ze swego wieku, to tym razem żałuję, że siły i kondycja niekoniecznie pozwalają mi na wzięcie udziału we w tym przedsięwzięciu. Bo tak mi się zamarzyło, żeby tam pójść między siostry z jakimiś kulkami zapachowymi (nie mówię, że to musiałby być siarkowodór od razu), ale jednak nie dam rady. A przecież sytuacja do wykorzystania - marzenie >:)
  • mmaria napisal(a):
    Doszły mnie wieści, że sataniuchy chcą zablokować przejście podziemne któregoś dnia >
    Konkretnie w najbliższy poniedziałek.

  • Aż mnie odrzuca od czytania re
    Brzost napisal(a):
    mmaria napisal(a):
    Doszły mnie wieści, że sataniuchy chcą zablokować przejście podziemne któregoś dnia >
    Konkretnie w najbliższy poniedziałek.

    Znaczy chcą blokować wejście do piekła ? Niech tak będzie: Niebo nasze, piekło wasze. Z takim transparentem można się ustawić nad tym przejściem.
  • Rafał napisal(a):
    Aż mnie odrzuca od czytania re
    Brzost napisal(a):
    mmaria napisal(a):
    Doszły mnie wieści, że sataniuchy chcą zablokować przejście podziemne któregoś dnia >
    Konkretnie w najbliższy poniedziałek.

    Znaczy chcą blokować wejście do piekła ? Niech tak będzie: Niebo nasze, piekło wasze. Z takim transparentem można się ustawić nad tym przejściem.

    Zrób to.
  • Szykuje się znowu w poniedziałek niezły sabat czarownic i sataniuchow w TenKraju. Tylko z mojego zakładu pracy wybiera się feminazistek sztuk 4 na manife jak to one nazywają :-S
  • mmaria napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Aż mnie odrzuca od czytania re
    Brzost napisal(a):
    mmaria napisal(a):
    Doszły mnie wieści, że sataniuchy chcą zablokować przejście podziemne któregoś dnia >
    Konkretnie w najbliższy poniedziałek.

    Znaczy chcą blokować wejście do piekła ? Niech tak będzie: Niebo nasze, piekło wasze. Z takim transparentem można się ustawić nad tym przejściem.
    Zrób to.

    Jak będą w Łodzi to spróbuję.
  • Zastanawiam się czemu twardzi zwolennicy aborcji po prostu się nie wysterylizują.
  • Ja zablokują przejście podziemne to moze od razu zasypać i zgodnie z indoktrynacja gufnawybiurczego zrobic przejście naziemne? Starszym będzie wygodniej, młodsi ocaleją?
  • Rafał napisal(a):
    Zastanawiam się czemu twardzi zwolennicy aborcji po prostu się nie wysterylizują.
    Oni chcą mieć wolność wyboru. Taką samą jak dama stawiająca przy łóżku szklankę z wodą i drugą pustą, bo nie wie czy w nocy będzie się jej chciało pić czy nie.
  • edytowano October 2016
    W poniedziałek mają być w Krakowie na Błoniach i ustawiać napis "Mamy dość" czy jakoś tak. Znowu więc jakaś francusko-brukselska głupawka. Róża Thun będzie z nimi i chyba Janda. Czego oni (one z onymi) mają dość ? Polski chyba mają dość, ale "Polski" czyli TenKraju nie chcą oddać. Jakaś schiza to jest. 8 lat pluli, rzygali, srali i wypinali tyłki oraz smrodzili i wciąż im mało. Do tego ich elita kradła, zamykała niewinnych ludzi do aresztów, wyrzucała uczciwych z pracy i oni mają dość ?! Większość współobywateli musiała te ich dzikie, chamskie i barbarzyńskie ataki nienawiści znosić i wciąż im mało. Niczego nie zbudowali. Wszystko popsuli i pobrudzili i wciąż nie mają dość ? Naprawdę doproszą się właściwej reakcji, oj doproszą się!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.