Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1111214161745

Komentarz

  • randolph napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Zastanawiam się czemu twardzi zwolennicy aborcji po prostu się nie wysterylizują.
    Oni chcą mieć wolność wyboru. Taką samą jak dama stawiająca przy łóżku szklankę z wodą i drugą pustą, bo nie wie czy w nocy będzie się jej chciało pić czy nie.
    KupOOję!
  • Kim musiał być ten cały Woźniakowski skoro dochował się tak cynicznej i durnej córki? Hucpa to drugie imię tej kobiety.
  • Mania napisal(a):
    Kim musiał być ten cały Woźniakowski skoro dochował się tak cynicznej i durnej córki? Hucpa to drugie imię tej kobiety.
    Staram się nie rzucać kamieniem w rodziców w związku z prowadzeniem się dzieci, bo może kiedyś mnie ugodzić rykoszetem...
  • randolph napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Zastanawiam się czemu twardzi zwolennicy aborcji po prostu się nie wysterylizują.
    Oni chcą mieć wolność wyboru. Taką samą jak dama stawiająca przy łóżku szklankę z wodą i drugą pustą, bo nie wie czy w nocy będzie się jej chciało pić czy nie.
    Hehe, ale ale - w centrum Warszawy zauważylem dziś bilbord "Wazektomia - dowód miłości". Serio, "Udowodnij, że mnie kochasz" tam było napisane.
  • No to niech powiedzą wprost o co walczą.Walczą o sex bez zobowiązań. Widać to dla nich tak ważne że warte obalenia rządu, który nie chce im tego dać. To że wycofał się z ograniczenia im tego nie wystarczy.Jakiegoś świra mają na punkcie tego wolnego sexu. Ta wazektomia to może jest dla nich wyjście. Tylko nie fundujmy im tego z budżetu. A właściwie może zafundujmy jak lekarz wyda zaświadczenie o uzależnieniu od sexu. Lepsze to niż aborcje. Jak esperal dla alkoholika.
  • Sądzę, że bardzo wątpię.
    Chodzi wyłącznie o obalenie rządu. I wszelkie chwyty w tej wojnie są dozwolone.
  • Wazektomie to największe bilbordy, na pół pola, przy autostradach stoją. Do Łodzi, z Łodzi (do wschodu), do Łodzi (od południa).
  • qiz napisal(a):
    Wazektomie to największe bilbordy, na pół pola, przy autostradach stoją. Do Łodzi, z Łodzi (do wschodu), do Łodzi (od południa).
    Pewnie je zwolennicy PiS-u postawili ;)


  • qiz napisal(a):
    Wazektomie to największe bilbordy, na pół pola, przy autostradach stoją. Do Łodzi, z Łodzi (do wschodu), do Łodzi (od południa).
    O ! Jutro jadę do stolicy to zobaczę.
  • DMC napisal(a):
    A Wencel się wmurwił

    http://gosc.pl/doc/3507056.Czarny-czwartek
    Poczekamy, zobaczymy.
  • mmaria napisal(a):
    Sądzę, że bardzo wątpię.
    Chodzi wyłącznie o obalenie rządu. I wszelkie chwyty w tej wojnie są dozwolone.
    No w zasadzie tak. Warto jednak zwalczać konkretne głupie i barbarzyńskie akcje.
  • Nie tylko on
    DMC napisal(a):
    A Wencel się wmurwił

    http://gosc.pl/doc/3507056.Czarny-czwartek
  • edytowano October 2016
    Pierwszy raz cprzeczytałem Wenzla. Koleżeństwo zdaję się o nim wiele razy wspominało i czasem bardzo pochlebnie. No i mam dysonans poznawczy, bo widzę, czytam ......

    Wenzel pierprzy jak potłuczony. Dobrze że komentarze pod jego wypociną walą mu prosto w paczały.

    Kuźwa jeśli projekt OI to mina-pułapka na PiS to po co PiS ma się przy niej babrać??? Mini się rozbraja albo detonuje w ustronnym miejscu. Nie bierze się jej do domu i mówi: Pacz kochana rodzinko jaką ładną minę dostałem od watpliwego przyjaciela.

    napoleonek następny psia mać.
  • edytowano October 2016
    To że nie ma sensu tego rozdrapywać nie oznacza, że PiS ma czyste ręce w tej sprawie. Nie zdarzyło się nic co by skłoniło mnie do zmiany zdania w tej sprawie. Zawinił sytuacji zaniedbaniem i zlekceważeniem sprawy fundamentalnej i wyborców, dla których jest krytycznie ważna. Ci wyborcy już wiedzą że OI ich zmanipulowało lub najpierw samo zostało zmanipulowane. Nie byłoby takiej możliwości bez wspomnianego zaniedbania i zlekceważenia. Prezes Kaczyński i Premier Szydło po dłuższym chaosie informacyjnym ugasili pożar. Na stole leży obietnica Premier Szydło. Teraz pora ją wykonać i milczeć, a nie dalej napadać i naśmiewać się z obrońców życia.
  • W pełni popieram zdanie Rafała! Z naciskiem na pokorne milczenie i przymknięcie paszczy ze wstydu
  • zuy PiS, zuy, hare hare
  • Naprawdę proszę Koleżankę o czytanie całych wypowiedzi ze zrozumieniem. Nie ma Koleżanka monopolu na poparcie PiS i nie powinna Koleżanka nieustannie oceniać i komentować forumowiczów stosując kryterium bezkrytycznego aprobowania wszystkich bez wyjątku działań PiS.
  • edytowano October 2016
    EDYCJA
  • edytowano October 2016
    Niech sobie wybacza wszystko Pis. Nie życzę sobie jednak aby nieustannie ona i inni posądzali mnie o niegodziwość i głupotę tylko dlatego, że ja tak nie robię i mam czelność PiS oceniać.Takie posądzenia są właśnie niegodziwe i głupie. Widzę że pora odejść na jakiś czas do innych zajęć.
  • Eden napisal(a):
    Rafale, w przypadku KAni sprawa jest arcyboleśnie prosta: Nie ma takiej niegodziwości, którą mógłby uczynić jakiś funk pisowski, a której ona w gimnastycznych akrobacjach i dialektycznych rozciągańcach niczym gumki w gaciach nie łyknęłaby i nie usprawiedliwiła publicznie. A jak piszą na czwórforumku od lat, jeżeli KAnia atakuje kogoś i obsobacza, najczęściej jest to bardzo przyzwoity człowiek...
    .
  • Eden napisal(a):
    Rafale, w przypadku KAni sprawa jest arcyboleśnie prosta: Nie ma takiej niegodziwości, którą mógłby uczynić jakiś funk pisowski, a której ona w gimnastycznych akrobacjach i dialektycznych rozciągańcach niczym gumki w gaciach nie łyknęłaby i nie usprawiedliwiła publicznie. A jak piszą na czwórforumku od lat, jeżeli KAnia atakuje kogoś i obsobacza, najczęściej jest to bardzo przyzwoity człowiek...
    Po pierwsze - kłamiesz. Nikt na 4forumku (poza 1 czy 2 świrami z fR) nie pisze nic podobnego.
    Po drugie - ten rodzaj generalizacji, którą stosujesz wobec naszej Koleżanki nazywa się judzeniem, podjudzaniem. Jest to (generalizacja) najgorszy rodzaj ataku ad personam.
  • edytowano October 2016
    hm
  • edytowano October 2016
    (...)
    Edenu,
    napisałeś coś paskudnie niewybaczalnego.
    Nie spodziewałam się tego po Tobie.
    Powinieneś KAnię przeprosić natentychmiast.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Przeproszę i wyedytuje Pani Aniu, jak KAnia przeprosi i wyedytuje skandaliczne i obraźliwe inwektywy, które od dłuższego czasu bezkarnie rozsiewa tutaj względem kolegów Rafała, Rozuma i mojej osoby. Parszywe i niepoparte żadnymi faktami insynuacje, że rzekomo jesteśmy nasłanymi tutaj trollami, które mają za zadanie atakować i oczerniać Bartka Misiewicza, a pośrednio Macierewicza i Kaczyńskiego. Ataki personalne na mnie w wielu wątkach, traktowanie w sposób obraźliwy i lekceważący, co zresztą wytknął jej kiedyś już kol. Rafał (Administracja do dzisiaj milczy w tej sprawie). Dlaczego my możemy być ciągle obrażani przez nią, jakie prawo ona ma do takiego zachowania względem nas?
  • Dziecinne tłumaczenie.
    Eden, to już nie Twoja sprawa, co zrobi KAnia.
    Ty przeproś za siebie, bo źle się bawisz.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Daj spokój. Wyluzujmy bo pyskówka się robi. Interweniować warto tylko jak się przeradza w ataki bezpośrednie i personalne. Ja do tego zaliczam skrajne interpretacje cudzych wypowiedzi, pomimo dementi oraz takie same zaliczanie do różnych obozów politycznych czy ideologicznych.
  • Ok. przepraszam KAnie za celowo użyte i szydercze pomówienia, które użyłem względem niej. Kasuję tamten wpis i będę przyglądał się reakcji KAni
  • Eden napisal(a):
    Ok. przepraszam KAnie za celowo użyte i szydercze pomówienia, które użyłem względem niej. Kasuję tamten wpis i będę przyglądał się reakcji KAni
    To miały być przeprosiny bezwarunkowe.
    L-)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Zabiła dziecko bo mieszkanie 60m2 byłoby za ciasne.
    Piosenkarka Przybysz- nowa bohaterka Czarnych Marszów Śmierci

    http://www.pudelek.pl/artykul/99511/natalia_przybysz_usunelam_ciaze_na_slowacji_w_polsce_proponowano_mi_tabletki_na_wrzody/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.