Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1202123252645

Komentarz

  • JORGE

    Jeżeli można konfrontację odłożyć na jakiś czas to tylko po to żeby się dobrze zorganizować. W każdej parafii zbrojny oddział, ale nieoficjalnie, tak to jakąś przykrywkę wymyśleć. Pomysł Narodowców też dobry. Ale ja bym się nie pieprzył, nie wiemy jaka nas czeka przyszłość, już nie chodzi nawet o lewackie wiedźmy. Paramilitarne organizacje wewnątrzparafialne. Normalnie ostra broń treningowa i tam takie.
    Ale tak to tak. Ja odnosiłem się do MW pod katedrą katowicką. Samowolka niejako przeciwko biskupom. Tu MUSI być współraca.
  • Jak popatrzą na przejmowanie przez kibiców części klubów i ich sposoby zarabiania, to nie będą chcieli
  • Krakóffek. Aleje III Wieszczów i okolice zablokowane na kilka godzin, tak ma być co dzień. Milicja sympatycznie ochrania.
  • romeck napisal(a):
    JORGE

    Jeżeli można konfrontację odłożyć na jakiś czas to tylko po to żeby się dobrze zorganizować. W każdej parafii zbrojny oddział, ale nieoficjalnie, tak to jakąś przykrywkę wymyśleć. Pomysł Narodowców też dobry. Ale ja bym się nie pieprzył, nie wiemy jaka nas czeka przyszłość, już nie chodzi nawet o lewackie wiedźmy. Paramilitarne organizacje wewnątrzparafialne. Normalnie ostra broń treningowa i tam takie.
    Ale tak to tak. Ja odnosiłem się do MW pod katedrą katowicką. Samowolka niejako przeciwko biskupom. Tu MUSI być współraca.
    Jasne, upodobanie do współpracy abpa Skworca jest powszechnie znane =))
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Pełna racja Jorge. Dzisiaj prawie pod moim blokiem śmiecie robią mi z dzielnicy Seattle. Rzygać mi się chce jak na to patrzę. Z początku byłem sam pod kościołem, przepędziłem spod bramy jakichś lamusów z plakatami, potem jeszcze 4 panów w średnim wieku dołączyło. No i ksiadz w sutannie co syna w szkole uczy. Trzeba to będzie powtarzać.
    U mnie spokój ale to mniejsza parafia na mokotowie ja tylko po pracy mogę podejść bo nie pracuję zdalnie więc symbolicznie chociaż te 30 min dzisiaj pobyłem pomodliłem się na zewnątrz i poszedłem.
  • A ochroną mego kościoła zajął się SARS-CoV-2. Zamknięty na cztery spusty.
  • Pan prymas pedział że "przezywamy trudny czas". Abp Jędraszewski mówi o "pękniętym społeczeństwie". Czy to są socjologowie? Czy jest złem oczekiwanie od biskupów jakiejś duchowej gadki? Sataniści bezczeszczą świątynie w całym kraju a na kazaniu na Jasnej Górze w kaplicy Matki Bożej zaspany ksiądz pieprzy 3 po 3 coś o nakazie miłosierdzia w stosunku do bliźnich.
  • edytowano October 2020
    Pan prymas pedział że "przezywamy trudny czas". Abp Jędraszewski mówi o "pękniętym społeczeństwie". Czy to są socjologowie? Czy jest złem oczekiwanie od biskupów jakiejś duchowej gadki? Sataniści bezczeszczą świątynie w całym kraju a na kazaniu na Jasnej Górze w kaplicy Matki Bożej zaspany ksiądz pieprzy 3 po 3 coś o nakazie miłosierdzia w stosunku do bliźnich.
    Abp Jędraszewski mówił coś jeszcze o agresji.

    image
  • Motłoch rzuca butelkami w chłopaków broniących kościoła św. Aleksandra. Gdzie jest premier kuźwa? O Białorusi pierdolił na okrągło przez miesiąc.
  • Premier nie lubi być kojarzony z nieprzyjemnymi zdarzeniami.
  • edytowano October 2020
    TERAZ lewactwo szturmuje kościół św. Aleksandra na Pl. 3 Krzyży. Bąkiewicz wzywa pomocy, są ranni.
    Lecą butelki, policja sobie nie radzi.
  • Grubo pod poznańską Katedrą. Duży tłum naprzeciw którego stanęło kilkudziesięciu charakternych chłopaków z Lecha.
  • edytowano October 2020
    Mania napisal(a):
    TERAZ lewactwo szturmuje kościół św. Aleksandra na Pl. 3 Krzyży. Bąkiewicz wzywa pomocy, są ranni.
    Lecą butelki, policja sobie nie radzi.
    Policja sobie nie radzi? To niech pojadą na szkolenia do Brazylii...

  • Atanazy, a ty po której jesteś stronie? Czy jak zawsze wspierasz swego ulubionego niemieckiego polityka?
  • Jannama rzuciła pieluchy, dzieci zostawiła z mężem i pojechała na Pl. 3 Krzyzy.
  • edytowano October 2020
    ferb napisal(a):
    Grubo pod poznańską Katedrą. Duży tłum naprzeciw którego stanęło kilkudziesięciu charakternych chłopaków z Lecha.
    Pod katedrą w Białymstoku stała Jaga, ale nie było u nas dziś żadnej demonstracji. Ale w niedzielę przeszło 11 tys. osób. To bardzo dużo, czułem to przez skórę, że moje miasto błyskawicznie się stacza.

    EDIT: Jednak coś się działo, około 16. Chłopaki też byli.
  • ferb napisal(a):
    Grubo pod poznańską Katedrą. Duży tłum naprzeciw którego stanęło kilkudziesięciu charakternych chłopaków z Lecha.
    Nie wiem, kto jest po drugiej stronie w Poznaniu, w moim miasteczku to piętnastolatki po 40 kilogramów, które na lekcji często dostają ataków paniki. Ale ktoś daje im megafony do ręki i ma więcej niż 15 lat.
  • Chłopcy z Legii idą w miasto p-ci Antifie - podał Stefczyk info.
    Będzie gorąca noc.
  • los napisal(a):
    romeck napisal(a):
    JORGE

    Jeżeli można konfrontację odłożyć na jakiś czas to tylko po to żeby się dobrze zorganizować. W każdej parafii zbrojny oddział, ale nieoficjalnie, tak to jakąś przykrywkę wymyśleć. Pomysł Narodowców też dobry. Ale ja bym się nie pieprzył, nie wiemy jaka nas czeka przyszłość, już nie chodzi nawet o lewackie wiedźmy. Paramilitarne organizacje wewnątrzparafialne. Normalnie ostra broń treningowa i tam takie.
    Ale tak to tak. Ja odnosiłem się do MW pod katedrą katowicką. Samowolka niejako przeciwko biskupom. Tu MUSI być współraca.
    Jasne, upodobanie do współpracy abpa Skworca jest powszechnie znane =))

    Inni/ pozostali ordynariusze postępują inaczej?

    A przy okazji:
    bez względu na przeszłość i teraźniejsze poczynania i biskup Rzymu jest głową Kościoła Powszechnego i biskup Katowic - głową Kościoła lokalnego/ partykularnego i nie widzę powodu, by tego nie szanować czy 'olewać'.
  • Mania napisal(a):
    Chłopcy z Legii idą w miasto p-ci Antifie - podał Stefczyk info.
    Będzie gorąca noc.
    Sądzę że policja będzie dla nich bezlitosna broniąc pokojowych protestujących.
  • Ale zdaje się, że psiarnia dała godzinne okienko na załatwienie sprawy ? Coś się nie zgrało w czasie ?
  • robert.gorgon napisal(a):
    ferb napisal(a):
    Grubo pod poznańską Katedrą. Duży tłum naprzeciw którego stanęło kilkudziesięciu charakternych chłopaków z Lecha.
    Nie wiem, kto jest po drugiej stronie w Poznaniu, w moim miasteczku to piętnastolatki po 40 kilogramów, które na lekcji często dostają ataków paniki. Ale ktoś daje im megafony do ręki i ma więcej niż 15 lat.
    Po drugiej stronie parę tysięcy tzw. Julek i Oskarków z osiedli deweloperskich, ale między nimi Antifa ze sprzętem. Już potwierdzone info - palili wrotki przed Lechem. Julki też zwątpiły i ponoć się rozchodzą.
  • los napisal(a):
    Atanazy, a ty po której jesteś stronie? Czy jak zawsze wspierasz swego ulubionego niemieckiego polityka?
    Zawsze po swojej stronie.
  • ferb napisal(a):
    robert.gorgon napisal(a):
    ferb napisal(a):
    Grubo pod poznańską Katedrą. Duży tłum naprzeciw którego stanęło kilkudziesięciu charakternych chłopaków z Lecha.
    Nie wiem, kto jest po drugiej stronie w Poznaniu, w moim miasteczku to piętnastolatki po 40 kilogramów, które na lekcji często dostają ataków paniki. Ale ktoś daje im megafony do ręki i ma więcej niż 15 lat.
    Po drugiej stronie parę tysięcy tzw. Julek i Oskarków z osiedli deweloperskich, ale między nimi Antifa ze sprzętem. Już potwierdzone info - palili wrotki przed Lechem. Julki też zwątpiły i ponoć się rozchodzą.


    Na krótkim filmiku na twitterze widać, że ci z Lecha konkretnie by pogonili, gdyby policja między nimi nie stała.
  • Można prosić link?
  • ferb napisal(a):
    Można prosić link?
    nie wiem czy tak:
  • loslos
    edytowano October 2020
    Zaborex napisal(a):
    los napisal(a):
    Atanazy, a ty po której jesteś stronie? Czy jak zawsze wspierasz swego ulubionego niemieckiego polityka?
    Zawsze po swojej stronie.
    Jednak Atanazy. To nieładnie poszywać się pod kogoś innego.

    Możesz zostać pod jednym warunkiem - nie dasz już ani jednej szyderczej wrzuty. Jesteś pod obserwacją.
  • Dzięki!

    Wiecie co jest najbardziej smutne? To owce bez pasterza. Piszę o uczestnikach kontr jak z filmu powyżej. Na miejscu był kolega, porządna katolicka konserwa. Był zniesmaczony agresywnym zachowaniem "naszych", bo on przyszedł stawiać biedny opór. Ale czy oni wiedzą, że można inaczej? Ktoś im to powie, poprowadzi?
    Inna sprawa, czy akurat w tej chwili ta odrobina testosteronu nie była mniejszym złem - druga strona zwątpiła i wszyscy poszli do domu.
  • Nic mi nie wiadomo o tym, by krzyżowcy ograniczali się do biernego oporu. Zajeżdża mi on buddyjską herezją.
  • Dobra, bo usprawiedliwiam swojego kumpla teraz ;-)
    Wiadomo, że najprzyjemniej było w nich wjechać na pełnej, ale czasy są takie a nie inne, wszystko jest nagrywane.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.