Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

13468945

Komentarz

  • A tymczasem w Komiforni...

    ...gubernator zakazuje dystrybucji nagrań ukrytą kamerą, na których aborcyjni rzeźnicy handlują częściami ciał zamordowanych dzieci.

    http://www.breitbart.com/california/2016/10/01/gov-brown-signs-bill-criminalizing-journalists-distribute-recordings-abortion-providers/
  • śmiech Wolińskiej zza grobiu
  • A my za to mozemy publicznie mowic, ze Nowicka brala kase za promowanie aborcji. Czeba z tego korzystac.
  • edytowano October 2016
    Hah, ale jajca, "California Uber Alles" bylo o tym samym gubernatorze co wlasnie to guffno podpisal. Juz kiedys nim byl, potem byl Arni i jacys inni, a teraz jest znowu.
  • polmisiek napisal(a):
    Hah, ale jajca, "California Uber Alles" bylo o tym samym gubernatorze co wlasnie to guffno podpisal. Juz kiedys nim byl, potem byl Arni i jacys inni, a teraz jest znowu.
    Reptiliony trzymają się mocno.
  • Uwaga, wklejam, stare ale dobre:

    I am Governor Jerry Brown
    My aura smiles and never frowns
    Soon I will be president

    Carter power will soon go 'way
    I will be Führer one day
    I will command all of you
    Your kids will meditate in school
    Your kids will meditate in school

    California Über Alles
    California Über Alles
    Über Alles California
    Über Alles California

    Zen fascists will control you
    Hundred percent natural
    You will jog for the master race
    And always wear the happy face
    Close your eyes, can't happen here
    Big Bro' on white horse is near
    The hippies won't come back, you say
    Mellow out or you will pay
    Mellow out or you will pay

    California Über Alles (...)

    Now it is nineteen eighty-four
    Knock-knock at your front door
    It's the suede denim secret police
    They have come for your uncool niece

    Come quietly to the camp
    You'd look nice as a drawstring lamp
    Don't you worry, it's only a shower
    For your clothes, here's a pretty flower

    Die on organic poison gas
    Serpent's egg's already hatched
    You will croak, you little clown
    When you mess with President Brown
    When you mess with President Brown

    California Über Alles (...)
  • Zabiją w poniedziałek w na tym czarnym sabacie jakiegoś "upośledzonego płoda" w ofierze, czy cały ten cyrk tylko na niby?
  • @AnnaE: "Nualle zwolenników katolibanu jest wiency, nie? "

    Nie wiem, ale obawiam się że nie. Jakby było wiency, to by nie było tematu.
  • Tak mie sie skojarzyło....
    może być?

    " Dość dyktatury Ewolucji "
  • Ale co one konkretnie będą robić w poniedziałek na czarno? No i czemu nie na tęczowo? Czy to już niemodne ? To poparcie LGBT nie jest potrzebne ?
  • AKCJA BIAŁA WSTĄŻKA - jutro - 3 X 2016 - przypinamy!

    image
  • u mnie w korpo sporo panien na czarno, ale bez przesady. Jak to jedna czarna koleżanka podsumowała: "myślałam że tu będzie czarno" - czyli rozczarowanie.
    Owszem, sporo nie przyszło do pracy. Ale są niektóre które przyszły i co ciekawe wcale nie na czarno, a wcale bym się po nich tego nie spodziewał.
    A że pracuję w samym centrum leminżerii, to powiem szczerze - myślałem że będzie gorzej.

    Inna sprawa że to takie paliwo dla opozycji że TK przy tym to pikuś.
    Dlatego - skoro już się to rozpętało - NIE WOLNO pokazywać słabości, bo to tylko doda im tupetu.

    Teraz PiS - wszystko jedno czy zrobi to politycznie czy moralnie - powinien zaakceptować tę ustawę. Ugięcie się oznacza porażkę na każdym froncie - moralnym (bo zniechęci zwolenników pro life) oraz politycznym (bo pokaże że tylko go postraszyć i się ugina).
  • edytowano October 2016
    u mnie nie ma śladu demonstracji (a ja na biało)
  • zazdroszczę środowiska zatem:)
  • Kurna, a ja gupi wzialem sobie dzisiaj wolne przypadkowo. Na szczescie jutro tez mam, zeby nie bylo.
  • ochrona zdrowia cała na biało z natury ale gdyby to szło w parze z anty-strajkiem.......niestety to najbardziej zlewaczałe środowisko ze znanych mi, chociaż nowy narybek który przychodzi budzi nadzieje.... pokolenie 40+ jest stracone
  • @polmisiek - spoko, nie jesteś kobietą. A nawet (sam widziałem!) nikt Cię z takową nie pomyli :D
  • polmisiek napisal(a):
    Kurna, a ja gupi wzialem sobie dzisiaj wolne przypadkowo. Na szczescie jutro tez mam, zeby nie bylo.
    no, a ja na czarno.... na pogrzeb idę.... takie buty...hmmmm
  • TecumSeh napisal(a):
    u mnie w korpo sporo panien na czarno, .
    U mnie w korpo żadna panna (albo pani) nie jest na czarno, wszystkie obecne (przynajmniej z tych które zauważyłem :))
    Może dlatego, że my na prowincji, do Warszawy daleko, życie idzie spokojnym tokiem.
    Firma teoretycznie "nowoczesna" ale całkiem pro-rodzinna jak tak porównuję z innymi korpo z branży.
  • To dobrze:)
    A Twoja firma to nadal ta olbrzymia? Bo jeśli tak, to chyba panien za dużo nie macie, przynajmniej w Twojej działce?
  • TecumSeh napisal(a):
    To dobrze:)
    A Twoja firma to nadal ta olbrzymia? Bo jeśli tak, to chyba panien za dużo nie macie, przynajmniej w Twojej działce?
    Nie wiem o której kolega firmie myśli, ale wszstkie w któych ostanio byłem są dosyć spore (międzynarodowe korpo).
    Mogę spytać czy się znamy? bo po nicku nie kojarze ale ludzie lubią zmieniać (nicki).

  • Gregu, pewnie że się znamy, nawet żeśmy piwo pili razem i to nie raz.
    Pamiętasz tego kolo z Rebelki coś mu polecał stolarza z bliskiej rodziny że to tak dyplomatycznie ujmę?
    Nicka zmieniłem nie dlatego żeby się ukrywać tylko z tamtego trochę wyrosłem (choć zdarza się że nadal aktualny niestety).
  • TecumSeh napisal(a):
    Pamiętasz tego kolo z Rebelki coś mu polecał stolarza
    Pamięć już nie ta, ale mam swoje typy ....

  • Dobra, to typuj na priw, cobyśmy tematu nie zaśmiecali:)
    Ale co do zasady - cieszę sie że u Ciebie w korpo jest spokój. To że moje korpo jest prorodzinne (w sensie urlopów macierzyńskich itp) nie wyklucza niestety tego że jest lewackie do bólu.
    Aż księdza pytałem "czy katolik może" - ale powiedział że na razie może.
  • To teraz dla odmiany wypowiedź Kukiza : Matka, która musi się opiekować dzieciakiem z zespołem Downa, często 24 godziny na dobę, często zmuszona porzucić pracę by móc poświecić się temu dziecku dostaje na miesiąc 1300 zł. I to ma wystarczyć na nią i dzieciaka. Bo tatusiowie najczęściej dają w długą. Zero praw emerytalnych bo przecież nie pracuje. Horror. Tym niech się Sejm (i Kościół) w pierwszej kolejności zajmie" . Chyba tym razem ciasteczkowy mówi Losem...
  • TecumSeh napisal(a):
    To że moje korpo jest prorodzinne (w sensie urlopów macierzyńskich itp) nie wyklucza niestety tego że jest lewackie do bólu.
    Urlop macierzyński to chyba prawo gwarantuje. Mi bardziej chodzi o to, że np kasa z funduszu socjalnego idzie na dopłaty do przedszkoli, szkół, koloni, pikniki rodzinne itp, a nie tylko Multisport i piwo. Możliwa praca z domu w razie konieczności, a nawet widziałem osoby przyprowadzające dzieci do pracy gdy nie miały co z nimi zrobić. Dodatkowo w weekendy warsztaty dla dzieci a w lecie półkolonie na terenie firmy.

    Z lewackich rzeczy, to raz ucięto wątek mailowy na liście "non-business" gdzie ktoś ogłosił sprzedaż UZI, choć nie do końca wiem dlaczego, bo to bardziej pod sport podchodzi niż politykę.
  • t_obi napisal(a):
    To teraz dla odmiany wypowiedź Kukiza : Matka, która musi się opiekować dzieciakiem z zespołem Downa, często 24 godziny na dobę, często zmuszona porzucić pracę by móc poświecić się temu dziecku dostaje na miesiąc 1300 zł. I to ma wystarczyć na nią i dzieciaka. Bo tatusiowie najczęściej dają w długą. Zero praw emerytalnych bo przecież nie pracuje. Horror. Tym niech się Sejm (i Kościół) w pierwszej kolejności zajmie" . Chyba tym razem ciasteczkowy mówi Losem...
    I ma rację Kukiz. Przepchnięcie tej ustawy BEZ całego, trudnego, pakietu otaczającego, będzie NIEWYSTARCZAJĄCE.
  • @kulawy_greg: "Urlop macierzyński to chyba prawo gwarantuje. Mi bardziej chodzi o to, że np kasa z funduszu socjalnego idzie na dopłaty do przedszkoli, szkół, koloni, pikniki rodzinne itp, a nie tylko Multisport i piwo. Możliwa praca z domu w razie konieczności, a nawet widziałem osoby przyprowadzające dzieci do pracy gdy nie miały co z nimi zrobić. Dodatkowo w weekendy warsztaty dla dzieci a w lecie półkolonie na terenie firmy.

    U nas też tak - jeśli o macierzyński chodzi to wiem że prawo, ale też klimat jest sprzyjający. To co wymieniłeś - też jest.


    @kulawy_greg: Z lewackich rzeczy, to raz ucięto wątek mailowy na liście "non-business" gdzie ktoś ogłosił sprzedaż UZI, choć nie do końca wiem dlaczego, bo to bardziej pod sport podchodzi niż politykę. "

    UZI? Tzn pistolet maszynowy UZI?
    A z ciekawości za ile i czy ogłoszenie nadal aktualne?
  • @qiz: "I ma rację Kukiz. Przepchnięcie tej ustawy BEZ całego, trudnego, pakietu otaczającego, będzie NIEWYSTARCZAJĄCE. "

    Może, ale teraz ugięcie sie - to polityczny błąd. Pomijając już wszystko inne.
  • egzakli... nie ugiąć sie a potem pomyslec o pakiecie pomocowym
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.