Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

145791045

Komentarz

  • Biuro, a w nim sabat czarownic.


    szefowa:
    "Jestem wierząca! Córka w tym roku idzie do bierzmowania. Nikt nie będzie mi mówił co dla mnie dobre a co złe."
  • edytowano October 2016
    @fatuswombatus: - to jest cytat w stylu "prawda została ustalona i żadne fakty jej nie zmienią" :D

    (@kulawy_greg: odpisałem)
  • frekwencja czarnych na razie marniutka
  • Jest już 100 tysięcy?
  • U mnie w firmie w ogóle żadnych oznak protestu nie zauważyłem. A frekwencja 100 %, bo na ten dzień są zarządzone wcześniej wybory do Rady Naukowej :-)
  • edytowano October 2016
    qiz napisal(a):
    Jest już 100 tysięcy?
    Nie bo Kaczor załatwił z Rydzykiem paskudną pogodę.
  • Pogoda pogodą, w TVN będzie milion:)
  • Po kilkadziesiąt osób na poszczególnych "eventach" a wszystko z organizacji lewackich. Zobaczcie sami:

    tfu tfu:

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/14,114871,20780326.html#MegaMT
  • gazeta napisal(a):
    Z kolei w skłocie ADA na Puławskiej mężczyźni przygotowują zupę dla kobiet, wybierających się na główną manifestację na Placu Zamkowym.
    Skłot oazą demokracji.
  • miasto sparaliżowane!
  • Kolejne podłe podejrzenia mnie nachodzą. Czy ten cały cyrk nie zostanie wykorzystany po to aby zostawić zgniły "kompromis aborcyjny" i przy okazji obarczyć winą za spadki sondażowe rządu i PiS obrońców życia? No bo przecież to niemożliwe aby przyczyną było wywalanie zasłużonych ministrów, powoływanie i odwoływanie ambitnych młodzieńców z rad nadzorczych spółek zbrojeniowych czy nasyłanie na powołane przez siebie zarządy innych spółek kontroli CBA.
  • Armatki z wodą święconą wyjechały na ulice. Zmotoryzowane Oddziały Księży wyposażone w kropidła czają się w bocznych uliczkach!
  • image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Mordor jak w dOOpie u muzina....czarno. baby jak baby ale "mężczyxni" tesz.
  • qiz napisal(a):
    t_obi napisal(a):
    To teraz dla odmiany wypowiedź Kukiza : Matka, która musi się opiekować dzieciakiem z zespołem Downa, często 24 godziny na dobę, często zmuszona porzucić pracę by móc poświecić się temu dziecku dostaje na miesiąc 1300 zł. I to ma wystarczyć na nią i dzieciaka. Bo tatusiowie najczęściej dają w długą. Zero praw emerytalnych bo przecież nie pracuje. Horror. Tym niech się Sejm (i Kościół) w pierwszej kolejności zajmie" . Chyba tym razem ciasteczkowy mówi Losem...
    I ma rację Kukiz. Przepchnięcie tej ustawy BEZ całego, trudnego, pakietu otaczającego, będzie NIEWYSTARCZAJĄCE.
    Zdaje się, że imć los od pewnego czasu stara się taką tezę wepchnąć do mniej i bardziej zakutych łbów.
  • @7dmy: "Trzeba przyznać że Opatrzność im nieźle miesza, najpierw komiczne przejęzyczenia, teraz deszcz, to nie jest kraj dla starych feministek. "

    No, tylko że jeśli mimo to odniosą sukces to będzie bardzo nieciekawie świadczyło o nas, że tak powiem.

  • Przeciwnicy projektu „Stop aborcji” mobilizują się organizując czarne protesty i strajki. W poniedziałek, 3 października (niektóre) kobiety chcą wziąć w pracy wolne, by zaprotestować przeciw zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego. Wyjdą na ulice by uczestniczyć w tzw. strajku kobiet.

    U mnie w pracy wszystkie dziewczyny już zapowiedziały swój udział w tych protestach. Miałam zostać sama… Ale pomyślałam: „Dlaczego mam pozostać bierną?” Ja też wyjdę wcześniej z pracy, aby uczestniczyć w Białym Proteście… z różańcem w ręku.

    O godz. 15.00 udaję się do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Poznaniu, gdzie najpierw będzie wspólnie odmawiana Koronka, a potem zostaję, aby przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówić różaniec (kto z Poznania - zapraszam, aby dołączyć!)

    Zachęcam również Was, nie tylko kobiety, ale i mężczyzn, abyście szczególnie tego dnia wyrazili swój Biały protest i chwycili za różaniec, uczestniczyli we Mszy Świętej lub w jakikolwiek inny sposób przez modlitwę i ofiarę zadośćuczynili Panu Bogu za grzechy aborcji popełniane w naszym kraju.
    image
  • 7dmy napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    @7dmy: "Trzeba przyznać że Opatrzność im nieźle miesza, najpierw komiczne przejęzyczenia, teraz deszcz, to nie jest kraj dla starych feministek. "

    No, tylko że jeśli mimo to odniosą sukces to będzie bardzo nieciekawie świadczyło o nas, że tak powiem.

    ważne aby nie dawać im więcej argumentów do ręki jak niektóre nieprecyzyjne i karkołomne zapisy społecznego projektu ustawy, gdyby nie to byłyby całkowicie w czarnej d... e nie na czarnym marszu.

    i koniecznie, zanim jakiekolwiek zmiany w prawie antyaborcyjnym wejdą w życie, zadbać o tą warstwę sprawy o której pisze Los.
    Co więcej, jeśli PiS o to zadba, może nawet wygrać na tej całej rozpierdusze.
  • edytowano October 2016
    Komentarz z GN nr 40
    Agata Puścikowska napisal(a):
    W dyskusji na temat zakazu aborcji eugenicznej często słychać argument, że nie powinno się zmieniać prawa, lecz wspomóc kobiety w przyjęciu chorego dziecka. Według tego argumentu życie chorych dzieci nie powinno być odgórnie prawnie chronione, a jedynym sposobem, by ograniczyć ich zabijanie, miałaby być pomoc matkom i rodzinom chorych dzieci. Bo matka, która otrzyma pomoc, sama zdecyduje i nie podda się aborcji. Założenie, że oferta pomocy rozwiąże problem, jest myśleniem utopijnym. Nawet przy dobrym systemie opieki część dzieci ginęłaby nadal. Prawo bowiem kształtuje postawy, zachowania, uczy, co jest dobre, a co złe. Dla części społeczeństwa brak prawnego zakazu zabijania chorych oznacza dopuszczalność tego zachowania w sensie moralnym. Prawo również spełnia funkcję ochronną, czyli chroni osoby, szczególnie jednostki słabe. Jeśli funkcja ochronna nie dotyka w Polsce osób najmniejszych i chorych, to de facto odmawiamy człowieczeństwa takim osobom. bo kto jest bardziej godny naszej opieki i wsparcia niż kilkunastotygodniowe dziecko? Ochrona prawna chorych dzieci jest więc absolutnie niezbędna. Jednak faktem jest, że obecnie wsparcie rodzin wychowujących chore dzieci jest bardzo niewielkie. i to jest wielki narodowy wstyd. Dlatego konieczne jest stworzenie systemu opieki nad rodzicami chorego dziecka. Od początku ciąży, od pierwszej diagnozy, nie mogą oni pozostać sami i bez właściwej opieki. Kto powinien tworzyć podwaliny tej opieki? Oczywiście specjaliści wielu dziedzin: neonatolodzy, psycholodzy, pracownicy opieki społecznej... Podsumujmy: dzieci chorych nigdy zabijać nie wolno. Trzeba też jak najszybciej wspomóc te rodziny, które zmagają się z chorobą dziecka. I warto w opracowywaniu właściwego systemu opieki wykorzystać doświadczenie praktyków.
    ----------------------
    los napisal(a):
    Zdaje się, że imć los od pewnego czasu stara się taką tezę wepchnąć do mniej i bardziej zakutych łbów.
    Może dlatego było to tak irytujące, że koniecznie chciałeś wepchnąć w te zakute łby oczywistą oczywistość.
    Tym razem definitywnie EOT.
  • Kłopot polega na tym że jak już napisałem koszty polityczne JUŻ zostały poniesione.
    Większość (albo prawie wszyscy) myślą że to projekt PiS.

    I teraz dwie opcje - PiS to albo uwali albo przepchnie. Jeśli uwali - kody i inne czarne marsze poczują krew. Poczują że zwyciężyli i byle za ciosem, a PiSu nie będzie. Bo jeśli nawet PiS teraz nie przepchnął to na pewno dlatego że się marszów wystraszył.

    Jeśli myślicie że myślenie ich będzie inne to gratuluję optymizmu.
  • U Edena w szkole 5 uczycielek znanych od dawna ze swoich lewacko-GWnianych zadeklarowanych poglądów na czarno, a Eden oraz jedna uczycielka z oświatowej "S" na biało. Reszta w różnych kolorach i kreacjach jak zwykle. A zatrudnionych jest ok. 40 uczycieli. Tak więc ten tego... Znaj proporcje Mocium Panie...
  • Eden napisal(a):
    U Edena w szkole 5 uczycielek znanych od dawna ze swoich lewacko-GWnianych zadeklarowanych poglądów na czarno, a Eden oraz jedna uczycielka z oświatowej "S" na biało. Reszta w różnych kolorach i kreacjach jak zwykle. A zatrudnionych jest ok. 40 uczycieli. Tak więc ten tego... Znaj proporcje Mocium Panie...
    Eden, dobrze zrobiłeś
  • edytowano October 2016
    Chyba nie wszyscy mają w domu czarne parasole :)
    image
  • @7dmy: "wg. mnie PIS może wybrnąć z tego tylko w ten sposób że przepchnie większą pomoc socjalną dla opiekunów dzieci niepełnosprawnych, zwiększy środku na leczenie, opiekę, rehabilitację etc. a następnie zgłosi własny projekt doprecyzowania obecnej ustawy w zakresie eugeniki oraz ciąży w wyniku przestępstwa. Tego się od Pisu domagajmy. "

    A to w tę stronę, tak, proszę bardzo.
    Mnie chodziło o to by nie dopuszczać np do aborcji "w wyniku uszkodzenia płodu" czego się czarne domagają, w wyniku czego np ludzie z zespołem Downa idą pod nóż.

    A znam sporo urodzonych z tymże, niejeden ma szczęśliwsze życie niż ci mwzwm.
  • Agata Puścikowska napisal(a):

    Prawo również spełnia funkcję ochronną, czyli chroni osoby, szczególnie jednostki słabe.
    Tu pozbądźmy się złudzeń - prawo nie ma żadnego znaczenia przy swobodzie podróżowania i Czechach za południową granicą.

    Chcemy pomóc nienarodzonym? Sprawmy by urodzenie dziecka niepełnosprawnego przestało być karane pogrzebaniem żywcem.

  • los napisal(a):
    Agata Puścikowska napisal(a):

    Prawo również spełnia funkcję ochronną, czyli chroni osoby, szczególnie jednostki słabe.
    Tu pozbądźmy się złudzeń - prawo nie ma żadnego znaczenia przy swobodzie podróżowania i Czechach za południową granicą.

    Chcemy pomóc nienarodzonym? Sprawmy by urodzenie dziecka niepełnosprawnego przestało być karane pogrzebaniem żywcem.

    Na taki postulat, czyli protestujta drogie panie ale protestujta bowiem nie dostajecie jakiejkolwiek pomocy i wsparcia w w/w przypadku odpowiedź dostałem:

    NIE DA SIE!

    A czemu nie da sie? Bo sie nie da i szlus. (czytaj bo nie daj Panie Boże dałoby się, i co wtedy???????)

    Broń/argument wytrącone raz na zawsze z ręki są bezużyteczne dla obu stron.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.