Skip to content

PiS rozpieprza polską gospodarkę

1464749515291

Komentarz

  • Ale zapewnie niezdecydowanych lub może kuców. Nie kodziarzy.
  • loslos
    edytowano December 2022
    Kodziarzy można tylko zdominować, zastraszyć i wyszydzić. Nie wiem, czy zmieni to ich preferencje wyborcze ale przynajmniej swe kodziarkie mundrości zaczną konspiracyjnie szeptać po kątach a nie radośnie rechotać i bluzgać przy wszystkich. Podejrzewam, że może to mieć wpływ na wybory, bo bardzo wielu ludzi głosuje po prostu na silniejszych.
  • O to biega.
  • trep napisal(a):
    Ale zapewnie niezdecydowanych lub może kuców. Nie kodziarzy.
    Kodziarzy nie, ale i nie kuców. Głosowali na PO i na Bronka.
    Szczególnie jestem zadowolony z kolegi, co w 2015 zagłosował w I turze na Bronka, potem się poznaliśmy. W II turze już na Dudę. A dwa lata później nie mógł uwierzyć jacy to ludzie debile że platfusów wybierają... ;)
    Ten pierwszy to kolega ze studiów.

    Ale to nie były debile i to trzeba zaznaczyć. To byli ludzie niedoinformowani, delikatnie mówiąc, ale tylko tyle. Dlatego nieraz tu mówię, że to nie tak, że prócz nas są tylko kompletni ignoranci, degeneraci i/lub zdrajcy.
  • 2k15 to były dawne czasy, gdy dinozarły żyły. Dzisiaj już jest inaczej.
  • Owszem, ale ludzi z którymi da się rozmawiać też jest trochę.
  • Wszyscy są po naszej stronie. Od dobrych 10 lat nie słyszałem z tamtej strony jednego choć najdrobniejszego argumentu, wyłącznie rechot, szyderstwa i obelgi. Najlepszy efekt to daje, jeśli w ustach a właściwie usteczkach eterycznej i delikatniej miłośniczki puchatych zwierzątek, impresjonizmu i francuskiej poezji.
  • To je dobre jeszcze:

    image
  • O japońskim scenariuszu zapomniał, to jest dopiero katastrofa.
  • Operujemy na poziomie płytszym, niż ChatGPT. Japonia się zbyt dobrze kojarzy, nie dało się użyć scenariusza japońskiego do postraszenia.
  • Napisz krótką notkę prasową o tym, że polskiej gospodarce grozi scenariusz japoński

    Słowa kluczowe: polska gospodarka, scenariusz japoński, brak wzrostu gospodarczego, deflacja

    Polska gospodarka znajduje się obecnie w niebezpieczeństwie scenariusza japońskiego, czyli długotrwałego braku wzrostu gospodarczego i deflacji. Prognozy ekonomistów wskazują, że brak odpowiednich działań ze strony rządu może prowadzić do stagnacji gospodarki na wiele lat.

    Deflacja, czyli spadek cen na rynku, może być szczególnie niekorzystna dla polskiego sektora bankowego i gospodarstw domowych, ponieważ oznacza wzrost realnego zadłużenia. Niebezpieczeństwo to jest tym większe, że polska gospodarka już teraz zmaga się z trudnościami, takimi jak spowolnienie wzrostu gospodarczego czy wysoki poziom bezrobocia.

    Rząd musi podjąć natychmiastowe działania, aby zapobiec rozwojowi tego negatywnego scenariusza. Potrzebne są reformy strukturalne, które zwiększą konkurencyjność polskiej gospodarki oraz poprawią jej elastyczność. Konieczne jest także zwiększenie inwestycji w sektory o dużym potencjale wzrostu, takie jak nowe technologie czy energia odnawialna.

    Polska gospodarka ma ogromny potencjał, ale aby go w pełni wykorzystać, rząd musi podjąć odważne i przemyślane działania. W przeciwnym razie grozi nam scenariusz japoński, który mógłby spowodować długotrwałe problemy gospodarcze i społeczne.
  • Myślałem że chodziło o Godzillę...
  • Po obejrzeniu tego wykresu przyszło mi do głowy, że może tu tkwi niedopowiedziana przyczyna kłopotów z tym nieszczęsnym KPO.
  • Brzost napisal(a):
    Po obejrzeniu tego wykresu przyszło mi do głowy, że może tu tkwi niedopowiedziana przyczyna kłopotów z tym nieszczęsnym KPO.
    To już ustaliliśmy 2 piwa temu ;) latem na powiślu.


  • PKP energetyka ma do nas wrócić.
  • Repolonizacja?
    Dekretem czy za kasę?
  • posix napisal(a):
    PKP energetyka ma do nas wrócić.
    Wspaniale. Chociaż koleżanka pewnie straci pracę, bo jest tam dyrektorką.
  • christoph napisal(a):
    Repolonizacja?
    Dekretem czy za kasę?
    Za kasę. Teraz Żabka następna
  • No nie wiem tylko po co komu kupywać Żapkę. Jaka w tym niby miałaby być wartoś dodana dla Narodu Polskiego? Chyba że się Obajtek przejął żarcikiem rzuconym en passant przez Ozyrysa.
  • Już widzę jak kodowcy organizują akcje bojkotu żabki
  • Lokalizacje dobre, może o to chodzi
  • jakie lokalizacje? przecież to wynajem i franczyza
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    No nie wiem tylko po co komu kupywać Żapkę. Jaka w tym niby miałaby być wartoś dodana dla Narodu Polskiego? Chyba że się Obajtek przejął żarcikiem rzuconym en passant przez Ozyrysa.
    https://vm.tiktok.com/ZMFv4JgYH/

    Prezes to wielki przywódca, słów na wiatr nie rzuca. Jak powiedział, to tak będzie. U mnie w miasteczku Żabek z dziesięć będzie.
  • AtaNazi? Styl to człowiek. No i oczywiście IQ.
  • "PKO Research
    @PKO_Research
    ·
    21 g.
    Patrząc na ten wykres można by powiedzieć, że nic nie rusza polskiej gospodarki. 2022 przyniósł wojnę, kryzys energetyczny, szok inflacyjny, a tegoroczny wzrost PKB szacowany dzień przed końcem roku jest dokładnie taki sam, jak oczekiwano na początku 2022."

    image
  • edytowano December 2022
    janosik napisal(a):
    jakie lokalizacje? przecież to wynajem i franczyza
    Sieć gęstsza niż poczta, zawsze może się przydać. W czasach dziwnych kryzysów można tam zorganizować różne sprawy, nawet nie będę wymyślał przykładów, żeby nie zawężać wyobraźni. Ale gdy nagle trzeba będzie coś ogarnąć to mamy tysiące gotowych miejsc i, przede wszystkim, pracowników. W dodatku na codzień sama się utrzymuje i nie trzeba dopłacać.
  • I ma własne centra logistyczne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.