Skip to content

Problem z towarzyszami UBywatelami może być

123578

Komentarz

  • Kilka tysięcy wrzeszczącej KODowskiej hołoty plus motłoch z N i PO drą japę pod TK.
    Cały czas napływają następni.

    Zablokowana al. Szucha.

    Młodzi (do lat 30) około 30%
    Starzy (55 plus) około 15 %
    Reszta (30 do 55 lat) 55% to beneficjenci okrągłego stołu.

  • Jestem zdziwiona, że chcieli to wprowadzić bez rozmów z przedstawicielami mediów. Co im szkodziło? A robić swoje, bo jest taka potrzeba. Dać im do wyboru model PE, angielski bądź niemiecki. Finito. Mamy ciężkie czasy, zagrożenie terroryzmem i nie można inaczej.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • JORGE napisal(a):
    Ruchawka gangu Olsena może być zakończona w jeden, banalny w sumie sposób, ale jedyny sensowny (przynajmniej na teraz). Kibicami.
    Onegdaj PiS regularnie demonstrował mało rozumu w kwestii kibolskiej, więc premia za powyższe będzie raczej nie po naszej myśli. Chyba że kodziarstwo przegnie dostatecznie mocno, aby uruchomić marker antykomuszy. Na to po cichu liczę.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Kilka tysięcy wrzeszczącej KODowskiej hołoty plus motłoch z N i PO drą japę pod TK.
    Cały czas napływają następni.

    Zablokowana al. Szucha.

    Młodzi (do lat 30) około 30%
    Starzy (55 plus) około 15 %
    Reszta (30 do 55 lat) 55% to beneficjenci okrągłego stołu.

    Angband widzę opustoszał, mam nadzieję że Morgoth nie ma już skąd ściągać orków.

    Jedno słowo Jarasa, a przyjedziemy my. A wtedy już będzie inna rozmowa.
  • edytowano December 2016
    Wiedzieliście, że na Dolnym Śląsku i lubelszczyźnie wczoraj były kilkugodzinne przerwy w dostawach naziemnego sygnału TVP i TVPInfo?
    Krystyna Pawłowicz

    47 min ·
    ..
    Czy amerykańska firma EMITEL nadająca sygnał TVP, która ZABLOKOWAŁA od soboty odbiór TVP w południowej Polsce, w województwach dolnośląskim, lubelskim, opolskim i częściowo śląskim, BIERZE UDZIAŁ w hybrydowym ZAMACHU STANU w Polsce?
    Czy EMITEL na zewnętrzne polecenie testuje nasze możliwości i reakcje?
    EMITEL trzeba NATYCHMIAST ZASTĄPIĆ firmą polską!
  • a co to za historia z zamknięciem przestrzeni powietrznej dla samolotów nad Polską?

    to chyba nazywa się dywersja- i wymaga adekwatnej reakcji władzy
  • O matko
    Była krótka awaria radaru i serwis flightradar24 przez chwilę nie wykazywał położenia samolotów nad PL.
    Kocham plotki.
  • edytowano December 2016
    TVP info podaje że TVP jest niewidzialna na Śląsku. Inne stacje jak najbardziej.

    Przypadkowo zupełnie......
  • Wielkopolska też i Gdynia i Gdańsk.

    Zupełnie przypadkowo
  • W tek chwili nie mam TVP 1, 2, INFO. 45 km od Wrocławia. 2 razy skanowałam telewizor, programy dziwnie się poukładały.
  • edytowano December 2016
    Pokazali mapkę na TvPInfo. Zupełnie przypadkiem nie było sygnału na całym południu Polski.

    image
    Od soboty sygnału TVP nie odbierają mieszkańcy południowej Polski. Chodzi o województwo dolnośląskie, małopolskie, opolskie, lubelskie i częściowo śląskie. Dostawcą sygnału TVP dla naszych widzów jest amerykańska firma Emitel.
    „Wszystkich naszych widzów, którzy mają problem z odbieraniem sygnału prosimy o wysłanie nam w formie zgłoszenia informacji o miejscu i czasie zdarzenia oraz numeru kontaktowego, pod adres mailowy: rzecznik@tvp.pl. Dziękujemy”.
    http://www.tvp.info/28267950/problem-z-sygnalem-tvp-telewizji-polskiej-nie-moga-ogladac-mieszkancy-poludnia-polski

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nowosądeckie, naziemna cyfrowa, bez problemów.
  • Kluby "Gazety Polskiej" zorganizowały wiec poparcia. Myślałam, że wyjdzie jak z Ordo Iuris, ale według mnie, to bardzo dobrze na razie wygląda.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Brudziński mówi jak jest.
  • fatuswombatus napisal(a):
    TVP info podaje że TVP jest niewidzialna na Śląsku. Inne stacje jak najbardziej.

    Przypadkowo zupełnie......
    fatuswombatus napisal(a):
    Wielkopolska też i Gdynia i Gdańsk.

    Zupełnie przypadkowo
    Podobno w Lubelskim też były problemy.
  • edytowano December 2016
    CAŁE Południe Polski bez TVP. Świetokrzyskie też. Lubuskie Wielkopolska też. Pomorze też.
  • fatuswombatus napisal(a):
    CAŁE Południe Polski bez TVP. Świetokrzyskie też. Lubuskie Wielkopolska też. Pomorze też.
    My tu śmichu chichu z ubeckich cyrków, a teraz to ja zaczynam się mocno niepokoić...
  • HOOj z tytm ubieram się i idę
  • edytowano December 2016
    fatuswombatus napisal(a):
    HOOj z tytm ubieram się i idę
    Ubierz się ciepło! No i weź kanapkę, bo naszym nie rozdają. Pełen spontan.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Cały czas mam sygnał TVPInfo i innych tvp (nie miałem przerw)
    może to różnie w rónych miejscach (Piekary Śl.)
  • JORGE napisal(a):
    Ruchawka gangu Olsena może być zakończona w jeden, banalny w sumie sposób, ale jedyny sensowny (przynajmniej na teraz). Kibicami. Wyborcza już ponoć histeryzuje, że dziś po meczu Legii mogą być problemy. PiS ściąga dodatkowe oddziały Policji, bo musi. Ale nie obroni KODu przed pociskami wszelakimi i ogólną histerią, a przede wszystkim nie obroni ludzi, kiedy będą się rozchodzić. A kibicom jak się chce to się chce, ot wczoraj chociaż słyszałem relację jak to jechali na mecz Polski z Rumunią przez Słowację i wyznaczyli sobie trasę tak, żeby "napierdalać Cyganów".

    Tyle, że wątpię że Legia pójdzie. Może popatrzeć tylko, co już będzie pewnym plusem.
    chlopaki na forum legijnym zacierali rece na kodziarzy wczoraj. no niestety nie zawsze napinka forumowa przedziezga sie w stan rzeczywisty. zobaczymy.
  • romeck napisal(a):
    Cały czas mam sygnał TVPInfo i innych tvp (nie miałem przerw)
    może to różnie w rónych miejscach (Piekary Śl.)
    Skąd masz sygnał? Może z kablówki?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • ja mam i miałem cały czas. z naziemnego nadajnika
  • U mnie już jest. Znów musiałam skanować telewizor, bo namieszało mi się.
  • Zbiegowisko KODomskie pod sejmem zostało zakończone, Tyłki zmarzły, jest ciemno i mokro. Kijowski wzywa do zgromadzeń jutro i we wtorek. Za chwilę niedobry Emitel włączy sygnał TVP na transponderach. Koniec cyrku i psychozy. Nadawana tylko przez jedną rozgłośnię radiową "Wojna światów" Wellsa, trwała krócej a zrobiła więcej realnego zamieszania wśród słuchaczy niż te ubeckie podrygi, rezonowane przez prawą stronę - nie wiadomo po kiego.

    Jedyne na co mogli liczyć czerwoni - nie mając po swojej stronie choćby kawałka wojska, policji i władzy - to zastraszenie rządzących i w efekcie jakieś nieokreślone ustępstwa. Wstydzę się przed samym sobą, że zmarnowałem kawałek niedzieli grzebiąc co jakiś czas po portalach, w oczekiwaniu nie wiadomo czego.
  • Podali przed chwilą, że w takich przypadkach można oglądać w internecie: TVPSTREAM.TVP.PL. Mają się przyjrzeć sprawie. Wygląda to poważnie.
    http://tvpstream.tvp.pl./
  • nie znam się na tym ale czy dzisiejsza gołoledź mogła mieć wpływ na odbiór sygnału?
    Rano auto miałem w jednym lodzie, caluśkie jak lukrem z lodu polane. Czy takie cos na antenach tv może zagłuszac sygnał?
  • Nie mam żadnego sygnału od tygodnia, jutro instaluję nową antenę. Ale to coś u mnie, bo sąsiedzi mają. Nigdy wcześniej nic podobnego mi się nie zdarzyło :-?
    A tego Emitela- wont z Polski!
  • Przeraża mnie myśl, że w naszym własnym kraju ktoś ma taką władzę, że potrafi prawie całą Polskę odciąć od informacji. I tę władzę wykorzystuje. Won z Emitelem, jeśli takie numery robi. Podobno się tłumaczyli, że mieli awarię, ale dziwne, że awarie akurat wtedy, kiedy przemawiała Szydło albo była dzisiejsza manifestacja.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.