Skip to content

Problem z towarzyszami UBywatelami może być

123468

Komentarz

  • @Cyrylica; jak mówi klasyk, przypadki są tylko w gramatyce.
  • problemy to się chyba zaczną ... ale dla "męczennika" KODu, poczytajcie komentarze na jego koncie na Fb...

    https://www.facebook.com/wojciech.diduszko?pnref=story.unseen-section
  • Wszystkie pociągi z południa Polski do stolicy opóźnione o kilka godzin. Mój, już 2 godziny - Tomasz Sakiewicz na fb.

    Zasp chyba nie ma?
  • Sakiewicz jedzie z południa do Warszawy? Przecież przemawiał na wiecu...
  • peterman napisal(a):
    Sakiewicz jedzie z południa do Warszawy? Przecież przemawiał na wiecu...
    no właśnie nie wiem, może inny T. Sakiewicz?

    Tymczasem - kolejna hipoteza i chyba najtrafniejsza:
    image
  • peterman napisal(a):
    Sakiewicz jedzie z południa do Warszawy? Przecież przemawiał na wiecu...
    Nie słyszałeś? Miał być od początku, a utknął na trasie. Zupełnie przypadkiem pociągi z południa Polski nie miały zasilania.
    Dotarł na wiec z duuużym opóźnieniem. Na szczęście miał kto przemawiać do ludzi i to nieźle.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Teraz czas Błaszczaka. Pilnowanie głównych budynków publicznych i TVP.
  • Urobi się pan minister. Mam kilka pomysłów od czego powinien zacząć.
  • Święta wielu mundurowych ma zmarnowane. Należą się duuuuuże premie.
  • marniok napisal(a):
    nie znam się na tym ale czy dzisiejsza gołoledź mogła mieć wpływ na odbiór sygnału?
    Rano auto miałem w jednym lodzie, caluśkie jak lukrem z lodu polane. Czy takie cos na antenach tv może zagłuszac sygnał?
    Oblodzenie anteny nie ma wpływu, tzn. tego lodu musiało by być jakieś metrowe ilości więc w praktyce niemożliwe. Sygnał zakłócać mogą bardzo silne opady śniegu ale wydaje mi się że to też tylko teoretyczna możliwość bo jest już uruchomiona całość nadajników i one się wzajemnie wzmacniają.
  • Już nie oglądam, bo pokonał mnie Kierwiński. Po co zapraszają łgarza i manipulatora?
  • Z różnych źródeł w środowiskach opozycyjnych dochodzą do nas coraz bardziej niepokojące informacje. Wyłania się z nich przerażający plan dalszego destabilizowania państwa i zanegowania wyniku wyborów z roku 2015 poprzez kolejne przemocowe działania.
    Czytaliście porady Broniatowskiego o tym jak zorganizować Majdan i przejąć władzę? No to już pewnie rozumiecie dlaczego opozycji tak zależy na otwarciu Sejmu dla dziennikarzy i innych gości. Chcą tam wpuścić bojówki, zdemolować gmach, przegonić Straż Marszałkowską, na dziedzińcu rozpalić opony i uczynić z sejmowego kompleksu twierdzę nie do zdobycia, ze stałą transmisją medialną od wewnątrz.
    — mówi nam osoba z tego kręgu, sympatyzująca z opozycją, ale przerażona planami siłowego zdobycia władzy. Inni nasi rozmówcy potwierdzają ten scenariusz.
    http://wpolityce.pl/polityka/319931-ujawniamy-opozycja-planuje-wprowadzenie-do-sejmu-bojowkarzy-kod-i-rozpoczecie-okupacji-gmachu-z-paleniem-opon-i-barykadami
  • Prawda czy nie - ochronę sejmasa trzeba zwielokrotnić.
  • Własnoręcznie go odbiję, spokojnie, to my jesteśmy ci młodzi i silni.
  • AnnaE napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Cały czas mam sygnał TVPInfo i innych tvp (nie miałem przerw)
    może to różnie w rónych miejscach (Piekary Śl.)
    Skąd masz sygnał? Może z kablówki?
    ze zwykłej antenty naziemnej (na dachu)
  • Znoszą pod sejm opony? Zaczęłabym od wylegitymowania i mandatów za zaśmiecanie. Jak znam życie, to by podziałało szybciej niż armatki wodne.
  • edytowano December 2016
    romeck napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Cały czas mam sygnał TVPInfo i innych tvp (nie miałem przerw)
    może to różnie w rónych miejscach (Piekary Śl.)
    Skąd masz sygnał? Może z kablówki?
    ze zwykłej antenty naziemnej (na dachu)

    No właśnie to nie działa wszystkim, MUX3 im padł. Oczywiście zupełnie przypadkowo.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • tak mi się skojarzyło, że podczas każdej konferencji smoleńskiej nagłośnienie się psuło, skype się psuł, ekrany stawały się ciemne, cała technika leżała, słowem
    a nawet podczas ostatniej konferencji prasowej nt. Smoleńska głośniki co chwilę piszczały, a głos był tak zniekształcony, że nie dało się słuchać
    zawsze się dziwiłam, że nie można nad taką sprawą zapanować - nawet teraz, gdy już rząd jest polski

    takie luźne skojarzenie
  • Oczepując pył po przerwie;)
    1. Dzisiaj pod Pałacem było bardzo mało młodych ludzi !!! to jest bardzo groźne i pokazuje skalę rocznych zaniedbań.
    2. Sytuacja w Krakowie, to jakieś niebywałe zbydlęcenie ale świadome.
    3. Co do merituma to:
    - 10 mld wyłudzeń VAT mniej
    - znaczące zmniejszenie importu lewego paliwa
    - odcinanie NGOsów od rządowej kasy
    - zmniejszenie emerytur resortowych
    - Petru zdycha bez dotacji
    - cała masa firm podpiętych pod układy z PO właśnie się przewraca (np. patrz Alma)
    dużo tego.

  • JORGE napisal(a):
    Ruchawka gangu Olsena może być zakończona w jeden, banalny w sumie sposób, ale jedyny sensowny (przynajmniej na teraz). Kibicami. Wyborcza już ponoć histeryzuje, że dziś po meczu Legii mogą być problemy. PiS ściąga dodatkowe oddziały Policji, bo musi. Ale nie obroni KODu przed pociskami wszelakimi i ogólną histerią, a przede wszystkim nie obroni ludzi, kiedy będą się rozchodzić.
    Wydawałoby mi się, że możliwość naparzanki z komuchami i policją za jednym razem to jest coś, o czym marzy się całe chuligańskie życie. I to jeszcze 500 metrów od stadionu, no po prostu prezent.
    Świąteczny prezent pod choinkę dla hoolsów Legii. Taka nagroda za Ligę Mistrzów ;)
  • AnnaE napisal(a):
    romeck napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Cały czas mam sygnał TVPInfo i innych tvp (nie miałem przerw)
    może to różnie w rónych miejscach (Piekary Śl.)
    Skąd masz sygnał? Może z kablówki?
    ze zwykłej antenty naziemnej (na dachu)
    No właśnie to nie działa wszystkim, MUX3 im padł. Oczywiście zupełnie przypadkowo.

    Ale na południu jest naprawdę pogodowo ciężko - w dzień plus-zero, od doby pada mżawka, która obladza wszystko.
  • romeck napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    romeck napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Cały czas mam sygnał TVPInfo i innych tvp (nie miałem przerw)
    może to różnie w rónych miejscach (Piekary Śl.)
    Skąd masz sygnał? Może z kablówki?
    ze zwykłej antenty naziemnej (na dachu)
    No właśnie to nie działa wszystkim, MUX3 im padł. Oczywiście zupełnie przypadkowo.
    Ale na południu jest naprawdę pogodowo ciężko - w dzień plus-zero, od doby pada mżawka, która obladza wszystko.

    Bez jaj
  • Nie działało na MUX3.
    o godz. 23:45 zresetowano łącza
    ja miałem obraz non-stop

    podano również że sprawą zajęło się ABW.

  • Gutab ن
    @BatugWojciech

    @Zabiegana #Ambergold to mała afera w porównaniu z wykreśleniem przez prez. Komorowskiego spółek telekomunikacyjnych ze sp. strategicznych.
  • Chciałam wieczorem obejrzeć jakieś wiadomości i znów zginął sygnał. Jak wcześniej, nie było tych samych programów. Trwało to długo i zrezygnowałam. Teraz nie wiem, bo jeszcze nie sprawdziłam.
  • Tragiczna prawda.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Z Kukizem, niestety
  • Nie widzę wyjścia z sytuacji, bo wszystko zmierza do konfrontacji. Dziś zaczęłam Nowennę do Maryi rozwiązującej węzły. Chyba jedyna nadzieja w modlitwie.
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.