Skip to content

Ucho Prezesa<br />political drama by gOOrsky

2456710

Komentarz

  • tu polew
  • edytowano January 2017
    eliasz napisal(a):
    Nie każdy może być Stańczykiem.
    7dmy napisal(a):
    Jarek zasługuję na porządny kabaret i porządne obśmianie
    O!
    Wciąż nie ma w Polszcze kabaretu na miarę Starszych Panów.
    =


    A Górski&Spółka jako jeden z nielicznych nie ma jeszcze tyle wulgaryzmów i żartów spod budki z piwem.
    A wywiad pod dyktando GW. Przecież takie wywiady PISZE SIĘ przy biurku odsłuchując nagranie...

  • edytowano January 2017
    7dmy napisal(a):
    Natrętne eksponowanie kota nie musi być złe :) Zapraszam do śledzenia FP Kota Kaczora!

    Kot Kaczora
    Polubiłem!

  • Ale beznadzieja.
  • a kto toto reklamuje na rubelyi?

    ...
    za łatwe, nie będzie nagród:
    główny funkcjonariusz z Czerwoną Gwiazdą na Czole
  • edytowano January 2017
    Kurcze kiepsko u mnie z poczuciem humooru. Ludzie się wokoło hahają po pachy a ja gupio się rozglądam szukając powodu tej wesołości.

    Chyba zgdredowsko tetryczeję
  • a tu przykładowy wycinek z działalności tego ChzCzGnCz
    http://rebelya.pl/forum/watek/86373/
  • Powspominajmy zatem, stare czasy :)

  • los napisal(a):
    Ale beznadzieja.
    bez przesady, brak chamówy i parę średnich dowcipów to i tak postęp.
    Plan jest chyba prosty, jak zaźre to dostaniemy insajderskie przecieki i da się zrobić coś lepszego ;)

  • Tak w ogóle to w tytule jest "goorsky" ale czy on ma coś wspólnego z tym projektem? http://goorsky.pl/
  • Obejrzałem jeden odcinek.


    NAprawdę, trzeba być frustratem i przegrywem na poziomie KODu lub jego mutacji (Obywatele RP?), aby z tego rechotać.
    Drętwe. Bardziej obraża Dudę, nawet niczym nie jest w stanie przywalić w Kaczora.
  • Przemko napisal(a):
    Tak w ogóle to w tytule jest "goorsky" ale czy on ma coś wspólnego z tym projektem? goorsky.pl

    Nie, nie ma.
    To ortografia awstralijska kopyrajt baj fatus. Przez dwa OOgrome OO.
    Pasowała mi tu. :)
  • Po tym filmiku widać, że niełatwo dowcipnie obśmiać Kacz., no bo za co tu złapać? Że najważniejszy? To można przypucować każdemu szefowi rządzącej partii w każdym kraju. Za to Tuskiem nieźle pomiatał, bo idiota tematów smakowitych dostarczał ile wlezie. W sumie rozczarowanie, bo dość toto słabe jak na tych artychów.
  • Odcinek nr 3 gówniany. Naprawdę. Konwencja nie do utrzymania na dłuższą metę, tego nie chce się oglądać.
  • Nudne to.
  • Na miejscu Kaczora bym kiedyś nagle wyrwał Górskiego z domu. I przywiózł do biura. Pod pozorem rozmowy, ale bez możliwości odmowy. I żeby na wejściu siedział Duda przy drzwiach. A w biurze Błaszczak schowany za firanką. I posadzić Górskiego na chwilę, pan poczeka, gości mam, ale proszę nie wychodzić. I Kurski z rybami i Antoni z Misiem, landrynki, krówki, dziwne rozmowy. Dokładnie tak jak w Uchu. I dodać parę scenek od siebie, jakichś totalnie odjechanych, żeby Górski zgłupiał. I to nagrać. Wiem, wiem Kaczyński jest zbyt poważny, żeby takie jaja robić, Antek też, może i nie wypada na urzędzie ... Ale zapewniam was, +10 do szacunu w pewnych środowiskach by było.
  • Beło

  • No, czyli da się !
  • @Jorge - da się, ale nie widzę powodu by się do pewnego poziomu zniżać.

    Naprawdę myślicie ze ten serial nam zaszkodzi? Bo abstrahując od tego czy jest dobry czy nie (imho -słaby) - tu nie ma nic coby nam mogło zaszkodzić. No może Dudzie odrobinę poprzez robienie z niego "nikogo".

    Mnie się podobają akcje typu Sylwester z Dudą, bo mu tylko nakręcają popularność. Podobnie jak memy typu:
    http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_jWYnX1B45UkvMzos32Oy69jNfgCmHHLY.jpg

    tak naprawdę u młodzieży robią mu autorytet.

    I myślę że analogicznie będzie z Kaczyńskim.
    U Górskiego Tusk był totalnym debilem, niemotą, zainteresowanym wyłącznie harataniem wgałę, a i tak otoczony lizusami. Kaczyński jest władcą marionetek, który rozgrywa wszystko jak chce.

    Seria i tak do dupy (obejrzałem dwa odcinki, na resztę szkoda czasu) ale z punktu widzenia publiki nie ma się czym przejmować. Dobra nasza:)

  • Akurat w trzecim odcinku aktor zawodowy Kalarus świetnie odgrywa rolę Antoniego, ale generalnie nuda i przeładowanie sucharów. Internety nie służą kabaretom, ich żarty są wtórne wobec memów, aszdzienników itp.

    Sam Prezes mówi tak o miniserialu
    Dwa odcinki widziałem. Dobrze, że się śmieją, bo trzeba się śmiać. A że się śmieją ze mnie, no cóż, można powiedzieć, że sam się wepchnąłem
  • Kaczyński ma tak olbrzymi dystans do siebie że nic tylko podziwiać - i brać przykład.
    Jeśli przeżył skurwienie posmoleńskie, to taki kabercik to mógłby nawet nie zauważyć.
  • TecumSeh napisal(a):
    Kaczyński jest władcą marionetek, który rozgrywa wszystko jak chce.

    Seria i tak do dupy (obejrzałem dwa odcinki, na resztę szkoda czasu) ale z punktu widzenia publiki nie ma się czym przejmować. Dobra nasza:)

    To jest rzeczywiście celne spostrzeżenie.
    Czym innym w lemingradzie jest bycie odczłowieczoną "kaczką po smoleńsku", czy innym godnym pogardy "mlaskaczem", a czym innym jest bycie "władcą marionetek" - rzeczywistym, silnym graczem kształtującym rzeczywistość ponad głowami ciamajdanowej opozycji.
    Samo spostrzeżenie takiego wizerunku Kaczyńskiego powinno mu przysporzyć zwolenników, a jeżeli nie zwolenników to przynajmniej ludzi go szanujących.


  • Sam Jarosław Kaczyński obejrzał!
    I się pośmiał z samego siebie! ("Sam się wepchnąłem".)
    Poszukam wywiadu (polskie radio Szczecin; jest też na wPolityce.pl)
  • Będę bronił tej serii na razie. Dowcip jak dowcip ale nie ma chamówy, co uważam za wyznacznik jakości. Mnie sporo śmieszy na niewyszukanym poziomie.
  • @ms.wygnaniec: "Będę bronił tej serii na razie. Dowcip jak dowcip ale nie ma chamówy, co uważam za wyznacznik jakości. "

    Inaczej. Po prostu - na bezrybiu i rak ryba. Górski nie jest totalnym skurwysynem, więc na tle innych jest wręcz wyznacznikiem jakości.
  • edytowano January 2017
    Pietrzak i Wolski mają swoje lata co skutkuje na jakość dowcipów, więc trzeba szukać wśród średniego pokolenia i tu jest właśnie Górski et consortes.
    Ale i tak moim faworytem jest Trzaskowski i jego lista. No cóż, przez Trzaskowskich, Kierbli, Pomaskie i tych innych tam z Rysiem i Szlezwigem Hollsteinem na czele to upadają wszelkie inicjatywy typu Małłach, bo dewaluacja zachowań małłachowych jest tak ogromna, że trza by było całej totalniackiej opozycji przyznać zbiorowego Małłacha, ale przez pamięć śp. Aleksandra Małłachowskiego, aż żal coś takiego robić.
    Dziś właściwie poziom małłachizowania trzyma tylko Karakuł-Rzepa-Orzeł, co by o nim nie gadać, ale on ma swoje lata.
    Sorry, za ten trochę off topic.
  • Orzeł z Muppet Show - to jest właśnie typ, którego widzę patrząc na Karakuła :)
  • Karakuł jak żywy ;)
  • edytowano January 2017
    3. "Macierewicz" - nuuuuda!
    4. "Morawiecki" - nuda ale fajnie sparodiowany (gestykulacja!). No i ostatnie dwa zdania sekretarki debest. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.