Skip to content

Ucho Prezesa<br />political drama by gOOrsky

1356710

Komentarz

  • edytowano January 2017
    romeck napisal(a):
    4. "Morawiecki" - nuda ale fajnie sparodiowany (gestykulacja!).
    No i ostatnie dwa zdania sekretarki debest.
    Właśnie chciałem wkleić z dedykacją dla losa :-)
  • kto to Karakuł?
  • dyzio napisal(a):
    kto to Karakuł?
    Inaczej: Jego Nadętość.
  • a to on mi przypomina raczej doktora ze Świń w Kosmosie:

  • Nie no - dramatycznie nudne to "Ucho...". Zawiodłam się bardzo. Ostatni odcinek to już klapa kompletna moim zdaniem. Zero gagów, tylko takie gadanie bez dowcipu i polotu. Szkoda.
  • edytowano January 2017
    erka napisal(a):
    Zero gagów, tylko takie gadanie bez dowcipu i polotu.
    No właśnie, jakby żywcem przepisale stare i zgrane jak stara płyta winylowa dialogi. Tylko nie wyszło przełożenie ich na nowe.
    Jakby wogóle nie wiedzieli * o kim robią skecz!!!

    *na przykład ktoś przyszedł by do Górskiego i zlecił napisanie serialu skeczów o politykach hiszpańskich. A on z Hiszpanii to zna tylko plażę, hotel i lotnisko, i może kafejkę z dobrym winem. Więc przez miesiąc studiuje kto-jest-kto, wypisuje co ciekawsze bonmoty i naśladuje miny. I wstawia to w utarte/100% działające dialogi.scenki (z innych kabaretów, filmów itp).
    POWIERZCHOWNIE, bez znajomości niuansów, charakterów, historiii/zaszłości w relacjach sprzed dekady, dwóch, trzech...
  • TecumSeh napisal(a):
    Mnie się podobają akcje typu Sylwester z Dudą, bo mu tylko nakręcają popularność. Podobnie jak memy typu:
    http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_jWYnX1B45UkvMzos32Oy69jNfgCmHHLY.jpg

    tak naprawdę u młodzieży robią mu autorytet
    Mnie niezmiernie ciekawi, jak na autorytet Prezydenta wpłynął fakt, że twituje po nocy z jakimiś tam leśnymi ruchadłami. No albo ten sylwester z Dudą. Prawdopodobnie efekt będzie taki, że noc z 31 grudnia 2017 na 1 stycznia 2018 będzie musiał spędzić na Stadionie Narodowym albo Placu Zamkowym.

    To by była trochę zmiana z Ojca Narodu na, bo ja wiem, Szefa Narodu.

    Z twitowaniem ciekawy jest fakt, że i Trump jest gwiazdą Twittera. Nie?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    Mnie się podobają akcje typu Sylwester z Dudą,....
    Mnie niezmiernie ciekawi, jak na autorytet Prezydenta wpłynął fakt, że ...
    Mój syn (17) po skokach w Zakopanem, kiedy PAD wręczał puchar Stochowi.
    "Nie interesuję/nie znam się na polityce, ale PAD jest niesamowicie medialny i wie jak i kiedy sie prezentować/pokazywać." (z głowy, czyli z niczego; jednak Komorowski ze wszech miar był i oobciachowy i nie miedialny, i młódź nie szła za nim)

    ===
    Ad rem:
    pomienięcie takiego faktu (PAD jeszce jako kandydat wygrał "internety") w Uchu Prezesa to błąd moim zdaniem. Bo tak jak jest tam przedstawiony (dwa pełne odcinki czekał w poczeklani na termi u Prezesa i nic, aż go sekretarka pogoniła) to go nikt nie widzi poza opozycją totalnie zbłaźnioną.

  • romeck napisal(a):pomienięcie takiego faktu (PAD jeszce jako kandydat wygrał "internety") w Uchu Prezesa to błąd moim zdaniem. Bo tak jak jest tam przedstawiony (dwa pełne odcinki czekał w poczeklani na termi u Prezesa i nic, aż go sekretarka pogoniła) to go nikt nie widzi poza opozycją totalnie zbłaźnioną.

    No bo to jest metanarracja KOD i tego serialiku, Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania, Duda nikim.

    Zdaje mi się wszelako, że prędzej czy później dowiemy się że Duda nie jest nikim.

    Natomiast dość on dyskretny nt. swoich relejszyns z Panem Prezesem, może go ten Górski nie potrafi zabawnie pokazać więc.
  • edytowano January 2017
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    romeck napisal(a):...PAD ...
    Zdaje mi się wszelako, że prędzej czy później dowiemy się że Duda nie jest nikim
    No, znamy ramy czasowe tego dowiedzeniasię: druga (bo ostatnia) kadencja... od jesieni 2020 roku, a najbardziej od połowy 2023 roku.

    rok - parlament - prezydent

    2015 - PiS - PAD
    2016 - PiS - PAD
    2017 - PiS - PAD
    2018 - PiS - PAD
    2019 - PiS - PAD (wybory parlamentarne)
    2020 - PiS - PAD (wybory prezydenckie)
    2021 - PiS - PAD
    2022 - PiS - PAD
    2023 - ??? - PAD (wybory parlamentarne)
    2024 - ??? - ??? (wybory prezydenckie)

  • Nie chcę popełnić wielobłąda. Koleżeństwo powie mi kiedy nadejdzie smieszny moment i mozna się śmiać. OK?
  • fatuswombatus napisal(a):
    Nie chcę popełnić wielobłąda. Koleżeństwo powie mi kiedy nadejdzie smieszny moment i mozna się śmiać. OK?
    Zezwala się śmiać z czego się chce i jak się chce, i kiedy się chce. (No, chyba że Prezes patrzy. Prezes kabaretu.)
  • @szturmowiec.rzplitej: "Mnie niezmiernie ciekawi, jak na autorytet Prezydenta wpłynął fakt, że twituje po nocy z jakimiś tam leśnymi ruchadłami."

    he???
    Chyba mnie coś ominęło.
  • edytowano January 2017
    TecumSeh napisal(a):
    @szturmowiec.rzplitej: "Mnie niezmiernie ciekawi, jak na autorytet Prezydenta wpłynął fakt, że twituje po nocy z jakimiś tam leśnymi ruchadłami."

    he???
    Chyba mnie coś ominęło.
    twitter to zdradliwe bydle. Prowadzisz konwersacje z kimstam, a on potem zmienia sobie nika na "lubiezny gej szukajkacy wrazen" . I juz twoja konwersacja staje sie dosc klopotliwa.

    Tak mial PAD z tym "ruchelkiem lesnym".

    Zreszta na excathedralnym forumku tez mozna zrobic taki sam numer. O ile admin spi.

    //romeck: admin nie śpi! I widzi, że po Zimie może przyjśc Miś Coralgol... :))) //
  • romeck napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Nie chcę popełnić wielobłąda. Koleżeństwo powie mi kiedy nadejdzie smieszny moment i mozna się śmiać. OK?
    Zezwala się śmiać z czego się chce i jak się chce, i kiedy się chce. (No, chyba że Prezes patrzy. Prezes kabaretu.)
    A paczy?
  • fatuswombatus napisal(a):
    romeck napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Nie chcę popełnić wielobłąda. Koleżeństwo powie mi kiedy nadejdzie smieszny moment i mozna się śmiać. OK?
    Zezwala się śmiać z czego się chce i jak się chce, i kiedy się chce. (No, chyba że Prezes patrzy. Prezes kabaretu.)
    A paczy?

    Na szczęście na razie chyba tylko w TVN... :)
  • Zima napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    @szturmowiec.rzplitej: "Mnie niezmiernie ciekawi, jak na autorytet Prezydenta wpłynął fakt, że twituje po nocy z jakimiś tam leśnymi ruchadłami."

    he???
    Chyba mnie coś ominęło.
    twitter to zdradliwe bydle. Prowadzisz konwersacje z kimstam, a on potem zmienia sobie nika na "lubiezny gej szukajkacy wrazen" . I juz twoja konwersacja staje sie dosc klopotliwa.

    Tak mial PAD z tym "ruchelkiem lesnym".

    Zreszta na excathedralnym forumku tez mozna zrobic taki sam numer. O ile admin spi.

    //romeck: admin nie śpi! I widzi, że po Zimie może przyjśc Miś Coralgol... :))) //
    choc ad rem w rzeczy samej: na tutejszym forumku nie mozna sobie zmienic nika. A w twitterku mozna.

  • ale krokodyl jest super, pierwsza śmieszna rzecz w Uchu
  • Chyba nie mam poczucia humoru, bo mnie "Ucho" wkurza.
  • Ojtam. Lemingi też się nie śmiały z: "Jak PiS dojdzie do władzy... to Macierewicz w skórzanym płaszczu będzie urzędował na Szucha!"
  • dla mnie krokodyl to nowe kopytko, ale widzę, że tylko Macierewiczowi poza mną się podoba
  • @Brzost: "Ojtam. Lemingi też się nie śmiały z: "Jak PiS dojdzie do władzy... to Macierewicz w skórzanym płaszczu będzie urzędował na Szucha!"

    Niektórzy się śmiali bo myśleli że dojście PiSu do władzy nie nastąpi. Ci co się nie śmiali - oni naprawdę się tego bali,
    I dobrze, Niech się boją.
    Poważnie.
  • Obejrzałam połowę czwartego odcinka. Nawet mnie rozbawiło, ale wytrzymałam do momentu, jak sponiewierali prezydenta.
  • Postać Morawieckiego póki co najlepsza.
  • sukces serialu Ucho Prezesa ogłosiła gazeta wyborcza, a onet, wp i interia będą transmitować online
    zuchwałe są te ... i nachalne
  • ktoś może jeszcze pamięta serial Ekipa?

    dla przypomnienia, reżyserka:
    “Mój serial telewizyjny pt. ‘Ekipa’ okazał się proroczy” – powiedziała w niedawnym wywiadzie Agnieszka Holland. W ostatnim odcinku prezydent Polski ginie w wypadku lotniczym. Kilka lat później stało się to naprawdę” – dodała polska reżyserka
  • Już wiem, dlaczego nie cierpię dzisiejszych kabaretów. Mają dowcip chamski, buraczany, prymitywny i grubo ciosany. Na pierwszy rzut może śmieszyć, ale nie ma w tym żadnego smaku.
  • KAnia napisal(a):
    ktoś może jeszcze pamięta serial Ekipa?

    dla przypomnienia, reżyserka:
    “Mój serial telewizyjny pt. ‘Ekipa’ okazał się proroczy” – powiedziała w niedawnym wywiadzie Agnieszka Holland. W ostatnim odcinku prezydent Polski ginie w wypadku lotniczym. Kilka lat później stało się to naprawdę” – dodała polska reżyserka
    Ten serial naprawdę warto znać, bo pokazuje jak oni a przynajmniej ona myślą w o władzy i o sytuacji politycznej (neonazistowscy terroryści chcący zabijać sodomitów występują już w drugim odcinku) w kraju. Co więcej uważam, że Duda jest urzeczywistnieniem tamtego premiera, tylko, że po naszej stronie.
  • Cyrylica napisal(a):
    Już wiem, dlaczego nie cierpię dzisiejszych kabaretów. Mają dowcip chamski, buraczany, prymitywny i grubo ciosany. Na pierwszy rzut może śmieszyć, ale nie ma w tym żadnego smaku.
    O, o, o!!!
    Kilka lat temu tłumaczę synowi, że to co oglądamy (jakiś kabareton) to nie jest "kabaret", ale "skecze", "dowcipy", "gagi" - i to niskich bardzo lotów! - które kiedyś były jakąś tam częścią składową kabaretów. Że kabaret to był spektakl.
    Ostatni taki to był POTEM. Ewentualnie kwazi-serial z różnych osób z różnych kabaretów, Artura Andrusa i Marii Czubaszek: eeee, tytułu zapomniał.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.