Skip to content

Ucho Prezesa<br />political drama by gOOrsky

1246710

Komentarz

  • romeck napisal(a):Ewentualnie kwazi-serial z różnych osób z różnych kabaretów, Artura Andrusa i Marii Czubaszek: eeee, tytułu zapomniał.
    Spadkobiercy. To opierało się na improwizacji.

  • edytowano January 2017
    się zastanawiałem do działu HUMOR czy tu, ale obejrzałem z uwagą i padałem ze śmiechu!
    Przebija Ucho!

    Duński prezenter Lubach parodiuje przemówienie Trumpa jako... reklamówkę duńskiego państwa :)

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=108&v=ELD2AwFN9Nc
  • romeck napisal(a):
    się zastanawiałem do działu HUMOR czy tu, ale obejrzałem z uwagą i padałem ze śmiechu!
    Przebija Ucho!

    Duński prezenter Lubach parodiuje przemówienie Trumpa jako... reklamówkę duńskiego państwa :)

    image
    Dunskiego w znaczeniu "dutch" czyli holenderskiego?

  • Trumpa łatwo parodiować.
  • @Zima A tak, pomięliło mięsię... "Po drugie, Holandia!"
  • Mania napisal(a):
    Trumpa łatwo parodiować.
    Ale tu nie chodzi o to jak PODOBNIE się mówi, jak PODOBNIE się gestykuluje itd
    ale jaką treść się w to wkłada.
    Tu treść broni się sama. Można by dać innego "celebrytę" i bangla żart.
  • Mania napisal(a):
    Trumpa łatwo parodiować.
    Zupełnie przypadkowo jak JK, czyż nie?
  • fatuswombatus napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Trumpa łatwo parodiować.
    Zupełnie przypadkowo jak JK, czyż nie?
    JK trudniej, jest mniej expresyjny.

  • Mania napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Trumpa łatwo parodiować.
    Zupełnie przypadkowo jak JK, czyż nie?
    JK trudniej, jest mniej expresyjny.



    Ale rechot jakościowo ten sam.
  • edytowano January 2017
    JORGE napisal(a):
    ...Górski mówił, że wszystkie telewizje mu odmówiły emisji i nikt praktycznie nie chce z nim współpracować przy tworzeniu filmów....
    qiz napisal(a):
    romeck napisal(a):

    Tym bardziej może być ciekawie. Jeśli faktycznie jest niezależny (od producenta).
    No właśnie - kto wykłada kasę? Sami?
    Wnętrza? Światła? Kamery? Operatorzy? Montaż? Obróbka dźwięku? Kilka(naście) odcinków? Paaaanie, idzie w miliony.

    ================
    W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Robert Górski mówił, że po emisji czterech odcinków nastanie dłuższa lub krótsza przerwa.
    - Będziemy się przyglądali, jak zostanie to przyjęte. No i będziemy też szukali pieniędzy na kolejne odcinki, gdyż wszystko finansujemy sami - powiedział Górski.
    No i wiemy: pierwsze cztery zrobili z zaskórniaków i czekali czy i kto załapie.
    Serial „Ucho Prezesa” będzie kontynuowany. Znalazły się pieniądze na kolejne odcinki, które będą emitowane od środy, 15 lutego - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl
    ?
    Wojciech Orszulak, menadżer artysty Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju nie chce zdradzić....
  • Uprzejme te pieniądze, wzięły i sie znalazły.
  • peterman napisal(a):
    Uprzejme te pieniądze, wzięły i sie znalazły.
    Eno bez dżonder, pieniądze na kameralny teatr w telewizji można znaleźć w dowolnym sklepie z pieniędzmi. Sądzi Kolega, że nie ma zamożnych miłośników twórczości humorysty Górskiego?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Uprzejme te pieniądze, wzięły i sie znalazły.
    Eno bez dżonder, pieniądze na kameralny teatr w telewizji można znaleźć w dowolnym sklepie z pieniędzmi. Sądzi Kolega, że nie ma zamożnych miłośników twórczości humorysty Górskiego?
    Ależ gdzieżbym śmiał. Poza tym przecież miłość jest najważniejsza!

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Uprzejme te pieniądze, wzięły i sie znalazły.
    Eno bez dżonder, pieniądze na kameralny teatr w telewizji można znaleźć w dowolnym sklepie z pieniędzmi. Sądzi Kolega, że nie ma zamożnych miłośników twórczości humorysty Górskiego?
    Sądzę, że nie ma, TVP2 to kupiła. Tak sądzę.
  • Przemko napisal(a):
    Sądzę, że nie ma, TVP2 to kupiła. Tak sądzę.
    Nie dałem odnośnika do wirtualnej ale kategorycznie tam stwierdzono że nie tvp.
  • edytowano January 2017
    romeck napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Sądzę, że nie ma, TVP2 to kupiła. Tak sądzę.
    Nie dałem odnośnika do wirtualnej ale kategorycznie tam stwierdzono że nie tvp.
    Kilku panów, kroczących dumnie po korytarzach władzy na ul. Wiejskiej, nie jest tak kategorycznie pawianami co do tego faktu medialnego.

    Co wskazuje na:
    pełną konspirę
    lub
    nie wie prawica co robi lewica
  • Podobno z worami pielgrzymują z jednej strony Kurski a z drugiej Czabański z Lichocką ale pod drobnymi warunkami ;)
    Czwarty odcinek był kiepski może poza: Rozpasaniem budżetowym wciśniętym w zaciskanie pasa ;)
  • edytowano February 2017
    Stefan Niesiołowski
    Pewnym fenomenem politycznym jest „Ucho prezesa”. Jest ten kabaret wyśmiewaniem się z prezesa PiS-u i generalnie z otaczających go niedouczonych lizusów, ale na ich tle prezes wypada bardzo dobrze. Robert Górski odrzuca zarzuty o „ocieplanie” wizerunku i generalnie dość dobrze broni swojej niezależności.
    Przykro to powiedzieć, ale program ten działa na korzyść PiS-u.
    (…) W Polsce obalono demokrację (na razie w wielu obszarach) i wprowadzono odrażającą choć infantylną dyktaturę - nie jest to temat do żartów. Dopóki nie odzyskamy odebranej nam wolności i nie wyrównamy rachunków krzywd wyrządzonych Polsce jak pisał wybitny poeta - nie potrzebne nam białe westalki
    źródło parówkowe: stefanniesiolowski. natemat. pl/ 200923,maz-stanu
  • gdyby rzeczywiście "program ten działał na korzyść PiS", nie byłoby uprzejmej, stonowanej krytyki nieskutecznego wyśmiewania, tylko stek wyzwisk i bluzgi
  • KAnia napisal(a):
    gdyby rzeczywiście "program ten działał na korzyść PiS", nie byłoby uprzejmej, stonowanej krytyki nieskutecznego wyśmiewania, tylko stek wyzwisk i bluzgi
    Nie rozumiem. Czyżby Górski miał rzucać mięsem, aby ocieplić wizerunek KaczJara?

  • Teraz będzie już płatne. Czyli nisza
  • Ma zostać też na youtube.
  • starybelf napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    gdyby rzeczywiście "program ten działał na korzyść PiS", nie byłoby uprzejmej, stonowanej krytyki nieskutecznego wyśmiewania, tylko stek wyzwisk i bluzgi
    Nie rozumiem. Czyżby Górski miał rzucać mięsem, aby ocieplić wizerunek KaczJara?

    Niesiołowski
  • Przemko napisal(a):
    Ma zostać też na youtube.
    Ae najważniejsze są premiery!
    Po tygodniu, dwóch, trzech niektóre gagi są mniej zrozumiałe, bo dotyczą "bieżączki". Bez znajomości poliycznego kontekstu, żart przestaje być zrozumiały po pewnym czasie.
  • Uważam, że najlepszy odcinek ze wszystkich. Kaczor spieprzający od Joli, albo tekst "mało człowieka przez pana nie zabiłam", jest OK.

  • qizqiz
    edytowano February 2017
    "Boże, jakim to trzeba być potworem, żeby prezesa nie lubić".

    Witek super, żeby oni naprawdę byli takimi terminatorami ;)

    Ależ Górski zrobił ocieplanie. Ozłocić!
  • Moim zdaniem też jest ok. To ma być satyra, a nie hołd. Niestety, znów mi się trochę dłużyło :)
  • Ale Szczypińską nieźle zrobili, wygląda prawie jak oryginał :-)
  • Brzost napisal(a):
    Ale Szczypińską nieźle zrobili, wygląda prawie jak oryginał :-)
    a Mazurek?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.