Skip to content

Ucho Prezesa<br />political drama by gOOrsky

1235710

Komentarz

  • loslos
    edytowano February 2017
    Górski nie oglądał Yes minister. Bo gdyby oglądał, to powinien się zastrzelić z łuku albo w inny sposób pozbawić życia. Jeden greps w kółko - jak to Prezes rządzi a reszta to skretyniali wazeliniarze. Nawet jak kogoś to bawi (mnie nie), to starczy na 10 sekund śmiechu. A po 127 obejrzeniu tego samego żarciku można wyć z rozpaczy.
  • Mazurek świetnie zagrana, moim zdaniem lepiej niż Szczypińska
  • Brzost napisal(a):
    Ale Szczypińską nieźle zrobili, wygląda prawie jak oryginał :-)
    To prawda, świetnie :)
    los napisal(a):Jeden greps w kółko - jak to Prezes rządzi a reszta to skretyniali wazeliniarze. Nawet jak kogoś to bawi (mnie nie), to starczy na 10 sekund. A po 127 obejrzeniu tego samego żarciku można wyć z rozpaczy.
    No niestety, faktycznie nudnawe to to.
  • Kurna, a gdzie dowcip? Skaczą po gabinecie i popiskują. Dialogi średnio celne. Szkoda, bo Górski to zdolniacha, ale i on - jak widać - nie daje prezesowi rady. Taki to z tego Jarkacza głaz granitowy. ;)
  • 7dmy napisal(a):
    Posiedzenia rządu miały ten plus że były to formy sceniczne
    7dmy napisal(a):
    ... te filmiki wydają mi się po prostu smutne.
    Zazu napisal(a):
    Kurna, a gdzie dowcip?... Dialogi średnio celne.
    erka napisal(a):
    No niestety, faktycznie nudnawe to to.
    los napisal(a):
    Jeden greps w kółko ... po 127 obejrzeniu tego samego żarciku można wyć z rozpaczy.
    agent napisal(a):
    Niestety, znów mi się trochę dłużyło
    TecumSeh napisal(a):
    Po prostu - na bezrybiu i rak ryba.
    erka napisal(a):
    Nie no - dramatycznie nudne to "Ucho..."..... Zero gagów, tylko takie gadanie bez dowcipu i polotu.
    Ech, szkoda babci, szkoda. Taka fajna babka była...*

    *Kabaret POTEM, "Bajki dla potłuczonych"

  • Prawdziwym fenomenem nie jest ten serial tylko jego popularność. Koncept na jeden odcinek a poza tym nuda. O co tu chodzi? O Kaczyńskiego którego się ludzie boją.
  • raste napisal(a):
    Prawdziwym fenomenem nie jest ten serial tylko jego popularność. Koncept na jeden odcinek a poza tym nuda. O co tu chodzi? O Kaczyńskiego którego się ludzie boją.
    Boją się Antuana, PJK nienawidzą.
  • Ale na punkcie JK jest prawdziwa obsesja
  • raste napisal(a):
    Ale na punkcie JK jest prawdziwa obsesja
    Nienawiść to jest obsesja ;)
  • edytowano February 2017
    Aaabsolutnie jestem za tym, by do serialu wprowadzić tę aktorkę z tą samą rolą!!!

    ludź: To co pani robi?
    sekretarka nr 2: Ja? Ja wprowadzam ludzi do gabinetu pana Prezesa.

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=48&v=wxvIvWlYce4

    Acha, nie podaję nazwiska aktorki, bo zagadkja rozwiązuje się sama bo usłyszeniu ślicznego tembru głosu... :)
  • Ona prowadzi co sobotę bardzo fajną audycję w PR24, polecam.
  • Czy ktoś te Ucha ogląda?

    Ja nie. Nie chce mi się. Może wszystkie naraz kiedy serial się skończy.
  • edytowano March 2017
    Podsłuchałem dziś, jak w pokoju obok coś ze siedem pań po 50tce dosłownie zaśmiewało się opowiastkami z tego filmiku. Wywnioskowałem, że podnieca je sam fakt, że filmik jest o Kaczorze i rządzie. Nie wiem, nie znam się, widziałem tylko kątem oka na jutjubie, że nawet Solejuk tam gra (Szyszkę zdaje się).
  • A Solejukowa - poseł Szczypińską! (aktorka Żak)
  • Już gdzie indziej pisałem: lemingi "gadają Górskim". Obejrzałem. Niektóre odcinki i sceny paskudne. Podła szydera. Na miejscu służb medialnych PiS (mam nadzieję że są i się obudzą) jednak bym oglądał i dawał sensowny kontrprzekaz.
  • edytowano April 2017
    Rafał napisal(a):
    Już gdzie indziej pisałem: lemingi "gadają Górskim". Obejrzałem. Niektóre odcinki i sceny paskudne. Podła szydera. Na miejscu służb medialnych PiS (mam nadzieję że są i się obudzą) jednak bym oglądał i dawał sensowny kontrprzekaz.
    Nie oglądam od trzeciego odcinka, ale słucham opinii. Popieram Rafała.
  • Teraz w polsacie kabareton prowadzi Gorski. On naprawde chyba wierzy, ze PiS to PZPR a dzisiejsza Polska to PRL :/

  • Budżet w końcu się znalazł.
  • nowy odcinek posiedzenia ready:
    Tusk, schetyna, sikorski, how, kopacz.
    Ogolnie rzyg. Znamienny koniec - nigdy tak nie konczyl - bezposrednio zwrocil see do poblicxnosci: "wytrzymacie 2,5 roku?"
  • 7dmy napisal(a):
    Problem polega na tym że tam się kpi tylko z Kaczora, koncentrując tylko na nim i jego współpracownikach, to daje ten efekt.
    Jeśli chodzi o Kaczora to może i rzeczywiście ociepla mu wizerunek. Jednak reszta jest destrukcyjna. To co tam się wyprawia z Prezydentem Dudą jest oburzające i obrzydliwe. Robi się z niego bezwolnego kretyna - trzeciorzędnego wykonawcę poleceń bez zajęcia, sztorcowanego przez sekretarkę - złośliwą szczerą lizuskę. Niestety taka rola Prezydenta wydaje się odpowiadać również części zwolenników Dobrej Zmiany. Wizerunek Ministra Błaszczaka to złośliwy, mściwy przygłup - lizus i intrygant. Itd, itp. Górski nie wierzy w to co robi. To sprzedajny inteligentny gnojek. W szybkim tempie goni Wojewódzkiego.
  • Tak prawie bez związku:
    - taktyka salami z chińskich więzień ery wojny w Wietnamie.
  • Dwie uwagi:
    - odcinek 11 to już zwykła chamówa i to łopatologiczna
    - problemem jest neutralizacja tego ścieku
  • Najlepiej byłoby zrobić w necie coś humorystyczno - prześmiewczego w drugą stronę. Tylko już trochę to spóźnione i kto ? Ten Górski niestety zdolny jest i ma przewagę kilku okrążeń.

    Pewnie więc pozostaje przeczekiwać, nie reagować i zmieniać temat aż się to wypali.Górski trochę pomaga rozzuchwalając się i robiąc coraz bardziej chamską i prymitywną czarną propagandę. To mu zyskuje poklask opozycji absurdalnej (bardzo celne by Szewczak) i najbardziej zajadłych lemingów, ale odstręcza ludzi prostych i prostolinijnych czyli większość.
  • Górski chuj. Tyle w temacie.
  • edytowano April 2017
    JORGE napisal(a):
    Górski chuj. Tyle w temacie.
    E tam hOOj. Wiefiurki z aleji Jerozolimskich ćwierkają że kontrakt z pomarańczom wymaga bycia po własiwej stronie barykady i szczelanie do nas. Bo jak nie to w kiosku ruchu zasiądzie kto inny.

    BTW dlaczego kasa na 'ucho prezesa' ma pomarańczowe odciski palców??? I ślady skrzeku oraz ślimaka???

    Czasem wiela prawdy jest w bajkach i miejskich legendach...........................
  • fatuswombatus napisal(a):
    BTW dlaczego kasa na 'ucho prezesa' ma pomarańczowe odciski palców??? I ślady skrzeku oraz ślimaka???
    Nie wiem. Nie znam (w temacie) urban legend.
    Prócz plotki, że Bul z Zegarkiem pływają jachtem po Karaibach...

  • fatuswombatus napisal(a):
    BTW dlaczego kasa na 'ucho prezesa' ma pomarańczowe odciski palców??? I ślady skrzeku oraz ślimaka??
    No to dlaczego nie ma ostrzału społecznościowego pod dowolnym pretekstem? Arkebuzy zamokły czy zapomnieliśmy, że je mamy?

  • Coraz bardziej mnie ciekawi, czyj budżet stał za G. w czasach podgryzania Ryżego - i czy był to ten sam budżet, czy jakiś inny?
  • peterman napisal(a):
    Coraz bardziej mnie ciekawi, czyj budżet stał za G. w czasach podgryzania Ryżego - i czy był to ten sam budżet, czy jakiś inny?
    Podobno ten sam. Bo im mniej porządku w tenkraju tym lepiey dla dobrych przyjaciół jest.
  • No proszę, czyli współpraca w ramach trójkąta wajmarskiego nadal żywa. Że tej starej k... Francji jeszcze się będzie chciało, kto by pomyślał...
    Jak tam z podatkiem od sklepów wielkopowierzchniowych?
    A jak audyt elektrojondrowy?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.