Skip to content

fatum<br>Beata Szydło w wypadku!

edytowano February 2017 w Forum ogólne
wypadek kolumny samochodów rządowych w Oświęcimiu, tym razem padło na Panią Premier
«13456789

Komentarz

  • z podporządkowanej wyjechał samochód i uderzył wprost w auto PBSz
  • Albo ktoś sobie urządza polowanie albo przypadek albo trzeba zlikwidować BOR.
  • czinkłaczento dużych szkód narobić nie mogło ale.......
  • Jeśli prostopadle w pasażera to mogło.
  • samochód rządowy vs CC i mogło?
  • no więc to śmierdzi na kilometry, z podporządkowanej w dobrze widoczną kolumnę i w cudowny sposób trafia w główny cel.
  • Skoro cc a nie ciężarówka, to ostrzeżenie?
  • Nie zdziwi mnie, gdy będzie na blondynkę.
    Najprościej zgonić na "taką niezręczność". Jak zwykle w tej kadencji.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Swoją drogą z seicento nic nie powinno zostać, nawet jak przodem dziabnęło. A tu ani zdjęć, ani informacji o kierowcy, ani o obrażeniach... To dziwi tym mocniej.
  • Tym razem nie jechała z naprzeciwka żadna dziennikarka, by nagrać niespodziewane zdarzenie.
    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ciekawe jaki stopień ma tow. Fatum.

    Stawiam na co najmniej pułkownika.
  • Ponoć zdarzenie miało miejsce w okolicach dworca PKP czyli na kilkukilometrowej, prostej jak drut drodze. Nie znam się na konwojowaniu VIP-ów ale na tzw. chłopski rozum samochód z premier raczej nie otwiera ani nie zamyka kolumny. Mając na uwadze powyższe, nie potrafię sobie wyobrazić kierowcy-ślepaka, który w podobnych warunkach, stojąc na drodze podporządkowanej, nie zauważa jadącej kolumny VIP i wjeżdża w jej środek.

    Władimir Bogdanowicz Rezun vel Wiktor Suworow pisał, że dwa przypadki to już nie przypadek. A tu mamy oponę u PAD, kraksę z Antuanem i teraz to. Limit zdarzeń wyczerpany na kilka lat do przodu. Nie przypominam sobie, za poprzedniej (pożal się borze) władzy, podobnego nagromadzenia wypadków. Esbecja zatrudniona w BOR, siedząc nieopodal pałacu Bula w Ruskiej Budzie, z nudów, po pijaku rozbiła BMW. Jeszcze premier Myler spadł z nieba w wiertalocie, a niedługo potem można było przeczytać całkiem przytomnie uargumentowane teorie spiskowe.
  • lemingoza w robocie już wie: ten rząd przyciąga pecha i zło na Polskę!
  • nie no tak nie można!
    przecie te auta były nowe
    no chyba że niemieckie,
    noale w okolicy prawie wszyscy jeżdżą niemieckimi, tylko USA, UK i Franca nie jeżdżą bmw i Horch
  • randolph napisal(a):
    Ponoć zdarzenie miało miejsce w okolicach dworca PKP czyli na kilkukilometrowej, prostej jak drut drodze. Nie znam się na konwojowaniu VIP-ów ale na tzw. chłopski rozum samochód z premier raczej nie otwiera ani nie zamyka kolumny.
    Pojazd z Panią Premier ponoć jechał jako drugi.

  • Wyjeżdżając z podporzadkowanej prędkość jest praktycznie minimalna (10-20 km/h). Jakim cudem auto rządowe skończyło na drzewie? Kierowca tak gwałtownie odbił? Oblodzona droga?

    Chyba że to było celowe polowanie....????
  • marniok napisal(a):
    Wyjeżdżając z podporzadkowanej prędkość jest praktycznie minimalna (10-20 km/h).
    To akurat nie musi być prawdą. Mój znajomy, nie związany w żaden sposób z PiS ani wgógle z niczym, wjechał na skrzyżowanie z pierwszeństwem (może nawet na zielonym?) i obudził się w szpitalu a z auta nic nie zostało. Baba w niego wjechała na prędkości.

  • Wersja inna jest taka, że sejczento zjechało pierwszemu samochodowi kolumny bliżej pobocza, żeby ułatwić manewr wyprzedzania. Tyle, że kierujący fiatem dzieciak (20 lat) nie zauważył kolejnego auta (nie zdawał chyb sobie sprawy, że to kolumna) i wrócił na środek jezdni. Kierujący BORowiec musiał unikać kolizji i pojechał w drzewo. Wypadek prawdopodobny, ale też i może to być sprytne.
  • edytowano February 2017
    Pomyliłam się. Nie blondynka, a niedoświadczony kierowca. Taka niezręczność.
    A, w miejscu zdarzenia nie ma monitoringu.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • To wygląda na wypadek.
    Gdybym nie miała szczęścia (refleksu, Anioła Stróża, dobrych hamulców) mogłabym zabić dzieci, albo siebie. Jechałam szybko Gierkówką i przed Sękocinem wyjechała mi z bocznej drogi kobieta tuz przed moim nosem. Jechała maluchem, wiozła troje dzieci. Gdyby lewy pas był zajęty, gdybym nie miała gdzie uciec - ktoś by zginął.
    Nie raz byłam w takiej sytuacji.
  • Wybrał drzewo? Podobno to Audi jest nieopancerzone i tez ktoś się dziwił w tv , że akurat jechała w Audi, które to BOR ma nieopancerzone
  • Tym niemniej ktoś olewa obowiązki.
    Piotr Wroński na fb:

    " Wypadek Pani Premier.

    1. Kto był odpowiedzialny za zabezpieczenie trasy?
    2. Kto i jak zabezpiecza panią Premier w drodze do szpitala i w szpitalu?
    3. W jaki sposób samochód spoza kolumny trafił w główny samochód "omijając" jedynkę?
    4. Czy ktoś skoordynował przejazd Premier z policją?
    5. Czy wyznaczono szpitale na trasie? BOR wie o czym mówię.
    Słucham gen. Polko i mam dość. Nic się nie zmieni! "Fachowcy" w natarciu. Bez prawdziwej służby, chroniącej VIPy, z wydziałem analityczno-rozpoznawczym, bez zrozumienia, że bezpieczeństwo to filozofia i system, a nie gadżety i selfie nic się nie zmieni!

    Janicki mówi to co ja o "jedynce". Nota bene to skandal, że TVN24 robi wydanie specjalne i propagandę "expertami", a telewizja publiczna przekazuje pierdoły niezwiązane z tym wydarzeniem. Nie rozumiem tego!

    TVN i Polko mają "radochę", a ja jestem przerażony. Pracowałem z polskim i brytyjskim BOR przy wizytach prezydenckich i "premierowskich". Nie rozumiem co się dzieje!

    W TVN złośliwości za złośliwościami.

    Zawsze zasuwają. I w UK i w Polsce. Zawsze zasuwali. Kłótnia posłów w TVPInfo jest obrzydliwa. Posłowie PiS nie potrafią się bronić.

    Wypadek Premier jest ważniejszy niż jakieś ustawy. Wszędzie na świecie tak by było.

    Usunąłem poprzedni post, bo w tym idę "na żywo".

    Czy na miejscu ktoś z ABW obserwuje czynności policji i prokuratora oraz prowadzi własne ustalenia?

    Zakłócanie "miesięcznicy" przez jakieś "bydlęta" jest świństwem. Szczególnie, że Jarosław Kaczyński mówi o wypadku. Banda debili.

    Dziwny zbieg okoliczności. Zauważył to nawet TVN.

    "Stan Pani Premier stabilny". Dziwaczny komunikat. W dodatku wymaga leczenia w szpitalu.

    ad5. Karetki tylko na chwile przejazdu.

    Ja jestem tylko wstrętny esbek, ale czy poseł Czarnecki wie co mówi?

    Pieprzenie, kurwa, pieprzenie praktycznie wszystkich. To jest premier, to jest prezydent, to jest minister ON. Czy mają przestrzegać pzrepisów jak zwykły "Kowalski"? Powiedzcie to Amerykanom, albo Anglikom. Zabiją was śmiechem o ile zrozumieją o czym mówicie? "
  • Premier transportowana śmigłowcem do szpitala MSWiA w W-wie.
  • miała badanie TK
    czyli stan jest poważny
  • Bóg wiara!*


    *(odnośnie tytułu)
  • znowu ... piątek

    16 grudnia też był piątek
  • KAnia napisal(a):
    znowu ... piątek

    16 grudnia też był piątek
    Podobnie jak wypadek Prezydenta, 4 marca 2016.
  • Wielka prośba. Niech pani premier przestanie jeździć na każdą imprezę w kraju przynajmniej przez jakiś czas. Niech siedzi w gabinecie - i tak ma kupę roboty na miejscu.
  • A gdzie auto pancerne? Do cholery, czy to takie trudne? Kupić, wyremontować czy coś podobnego. Jak można puszczać taką osobę jakimś gratem?
  • A skąd koleżanka wie, że grat ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.