Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

199100102104105676

Komentarz

  • edytowano June 2018
    Posłowie PO na spotkaniu z obywatelami :-D
    image

    Spotkanie z europosłanką PiS J. Wiśniewską w Częstochowie
    image
  • Niewinna wycieczka do meczetu jednej z klas sadybiańskiej podstawówki w mgnieniu oka wzbudziła zachwyt ponad 120 Internautów. Komentarz ucznia przebił jednak wszystkie zachwyty.

    http://www.sadyba24.pl/wiadomosci/item/1819-najpierw-meczet-potem-synagoga-podstawówka-na-sadybie-uczy-tolerancji-przez-kontakt-z-innymi-kulturami
  • Nie ogarniam. W sensie, mahometanie są znani z tego, że kiedy są mniejszością, to rozdają daktyle i są super. Taka takija.


  • Tak to wyglada.
  • Dowodzone przez USA manewry wojskowe NATO Saber Strike z udziałem około 18 tys. żołnierzy z 19 krajów, głównie państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego, rozpoczęły się dziś w Polsce i krajach bałtyckich. Polska wystawiła drugą pod względem liczebności reprezentację żołnierzy. Po raz pierwszy do ćwiczeń dołączy również Izrael.
    http://niezalezna.pl/226853-na-kremlu-nie-beda-spali-spokojnie-polska-z-sojusznikami-zademonstruja-solidarnosc-do-grona-dolaczy-nawet-izrael
    Który to Izrael do Nato nie należy.
  • "Gramy u siebie, gramy u siebie".

    A tak serio - przecież Putin też ma prawo wiedzieć, jak Polska będzie się przed nim bronić. Bo jesteśmy uprzejmi.
  • No właśnie, trudno o lepszego obserwatora dla Moskwy niż Izrael.
  • Zmarł Robert Brylewski... niesamowite, kilka tygodni temu został ciężko pobity przez naćpanego gościa, od którego wynajmował mieszkanie i który wziął go za włamywacza... był w śpiączce, zmarł na skutek odniesionych obrażeń.
  • Czerwone kurwy dopięły swego (codziennie wywrotka donosów) - konto Matki Kurki na Twitterze zawieszone.
  • Maria napisal(a):
    Dowodzone przez USA manewry wojskowe NATO Saber Strike z udziałem około 18 tys. żołnierzy z 19 krajów, głównie państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego, rozpoczęły się dziś w Polsce i krajach bałtyckich. Polska wystawiła drugą pod względem liczebności reprezentację żołnierzy. Po raz pierwszy do ćwiczeń dołączy również Izrael.
    http://niezalezna.pl/226853-na-kremlu-nie-beda-spali-spokojnie-polska-z-sojusznikami-zademonstruja-solidarnosc-do-grona-dolaczy-nawet-izrael
    Który to Izrael do Nato nie należy.
    ISRAEL NALEŻY DO KAŻDEJ ORGANIZACJI NA ŚWIECIE, JEŚLI TYLKO SOBIE TEGO ZAŻYCZY,
    JEST CZĘŚCIĄ KAŻDEGO KONTYNENTU. UDOWADNIA TO NP. UDZIAŁAMI W KONKURSIE EUROWIZJI, KTÓRE BEZ TRUDU WYGRYWA , NAWET WYSTAWIAJĄC NA ESTRADZIE RYCZĄCĄ KROWĘ.
    CO TAM JAKIEŚ NATO? JEST NICZYM WOBEC WIELKIEGO ISRAELA, PAŃSTWA PAŃSTW Z JEGO OBYWATELAMI, KTÓRYM NIE MOŻE DORÓWNAĆ NIKT NA ŚWIECIE.
    MA TYLKO KŁOPOT Z TYMI CIEMNYMI FANATYCZNYMI PALESTYŃCZYKAMI - I PRZEZ TO MUSI ICH OD CZASU DO CZASU POWYSTRZELAĆ.

    NIE ZGADZACIE SIĘ, ANTYSEMICI, ŻE WART JEST MÓWIENIA O NIM NA KOLANACH? OJ, BRZYDALE, BRZYDALE.
  • O wielkich tylko wielkimi literami
  • ...bukwami.
  • MK założył drugie konto. Donosy na to, że założył drugie konto, już płyną do "Pana Gestapo" (znaczy Pana Twittera).

    https://twitter.com/InfoPionek
  • edytowano June 2018
    Przypominam, że już za chwileczkę, już za momencik, w Izbie Gmin rozpoczyna się debata o naszej ustawie ipeenowskiej 8-}
    https://parliamentlive.tv/Event/Index/337c3b31-ee84-4816-894e-8fca370eb612

  • M. Wassermann
    @wassermann_ma

    Chciałabym powitać w komisji śledczej ds. #AmberGold @KownackiBartosz - bardzo dobrego prawnika; profesjonalistę, którego prywatnie bardzo cenię. Jestem przekonana, że szybko zapozna się z materiałem i będzie w stanie uczestniczyć sprawnie w kolejnych przesłuchaniach.
    03:34 - 5 cze 2018
  • NSA uznał wczoraj (podaję za Rzepą http://www.rp.pl/Spadki-i-darowizny/306069933-Darowizna-z-poleceniem-bez-podatku---przelomowy-wyrok-NSA.html), że ciężarem darowizny, zmniejszającym podstawę opodatkowania podatkiem od spadków i darowizn, jest wartość polecenia darczyńcy, wykonanego przez obdarowanego, także wtedy, gdy świadczył on na swoją rzecz! Jeżeli zatem ktoś daruje mi 250 tysięcy złotych z poleceniem zakupu przeze mnie dla mnie luksusowego samochodu, wówczas jest to ciężar podlegający odliczeniu od podstawy opodatkowania podatkiem LOL :)

    Od pewnego czasu widać już wyraźną tendencję: sądy zaczęły orzekać "na rzecz podatników" (obywateli w innych rolach niż podatnik), w kontrze do państwa, nawet, jeżeli jest to pogwałcenie zdrowego rozsądku. To zrozumiałe: publika przyklaśnie a państwo PiS to już nie jest ich państwo.
  • Mania napisal(a):

    M. Wassermann
    @wassermann_ma

    Chciałabym powitać w komisji śledczej ds. #AmberGold @KownackiBartosz - bardzo dobrego prawnika; profesjonalistę, którego prywatnie bardzo cenię. Jestem przekonana, że szybko zapozna się z materiałem i będzie w stanie uczestniczyć sprawnie w kolejnych przesłuchaniach.
    03:34 - 5 cze 2018
    ciszeszymy się z p. Przew. Małgosią Wassermann, że wreszcie zacny prawnik, którego lubi i szanuje
  • Wniosek o wykluczenie senatora Bonkowskiego za wklejenie filmiku ze strony Jad Waszem. Nienawiść Prezesa do własnej partii wchodzi na kolejną orbitę.
  • Obawiam się, że w pierwszym kazaniu po opuszczeniu szpitala PJK jeszcze raz będzie musiał napiętnować "groźną chorobę umysłu i duszy - antysemityzm".
  • los napisal(a):
    Wniosek o wykluczenie senatora Bonkowskiego za wklejenie filmiku ze strony Jad Waszem. Nienawiść Prezesa do własnej partii wchodzi na kolejną orbitę.
    Podobnież czarę goryczy przechylił fakt, że bzitko napisał o b. flamie posła Staszka.
  • Że nieładna?
  • Nu tak, pą prees zawsze szarmancki wobec kobit, nawet jak akurat wiesza lup rozdeptuje druha serdecznego, towarzysza czasów niedoli sprzed dwóch dekad z okładem.
  • randolph napisal(a):
    Nu tak, pą prees zawsze szarmancki wobec kobit, nawet jak akurat wiesza lup rozdeptuje druha serdecznego, towarzysza czasów niedoli sprzed dwóch dekad z okładem.
    Ba! Beacie nawet dał kwiatka...
  • Nawet jeśli te kobity wieszał lub rozdeptywał - to zawsze z kwiatami.
  • los napisal(a):
    Że nieładna?
    Przeciwnie! Że doświadczona.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Że nieładna?
    Przeciwnie! Że doświadczona.
    Przez los?
    Nie przez losa

  • Nie miliony, a miliardy! Niemcy muszą wydać astronomiczną kwotę. Chodzi o imigrantów
    http://m.niezalezna.pl/227388-nie-miliony-a-miliardy-niemcy-musza-wydac-astronomiczna-kwote-chodzi-o-imigrantow
  • edytowano June 2018
    No i część tej kwoty Niemcy otrzymają z UE z obniżenia wydatków na politykę spójności. Kolejną część via budżet UE z obcięcia środków krajom łamiącym praworządność. Być może Niemcy otrzymają od Rosji jakieś znaczące dyskonto na gaz z podwyżki dla Europy Środkowej oraz dochody z kontraktów dla niemieckich koncernów. Najpewniej konsekwentnie wymuszą to wszystko. I równie konsekwentnie będą pogrążać się w konflikty społeczne i obniżkę wydajności gospodarki. Niemcy zawsze konsekwentnie realizują plany rządu - do ostatniego przeciwnika, a jak przegrywają do ostatniego Niemca.
  • Manifestacja dewiantów w Warszawie przeszła bez żadnych incydentów i żadnych kontr wystąpień.
    Nadwiślańscy mieszczanie akceptują już w pełni zasadę równości orientacji seksualnych i wolność manifestowania w przestrzeni publicznej swoich dewiacji.
    Władza zadowolona, że nie musiała się nikomu narażać: ani swoim wyborcom pacyfikując przeciwników dewiantów, ani Zachodowi przez podejmowanie jakichkolwiek działań wobec demonstrujących. Minister Brudziński może z ulgą zasiąść do kaszanki z grilla.
    Polska na dobrej drodze!
  • Nie jestem pawian, czy nawet strzelenie w mordę jednego czy dwóch manifów (lub Joanki Szajbus) przysłużyłoby się Polsce w jakiś znaczący sposób.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.