Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1969799101102676

Komentarz

  • edytowano May 2018
    peterman napisal(a):
    Matka Kurka złożył od razu doniesienia o znęcaniu się nad osobami niepełnosprawnymi.

    Doniesienia "się nie przyjęły".
    Wiem. I faktycznie powoli zakrawa to na znęcanie się. I psychiczne (dziecko panicznie boi się o mamę) i fizyczne (brak regularnej dotąd rehabilitacji).
  • Mania napisal(a):
    image
    Totalna Opozycja totalnie zamyka gębę swojej opozycji.
    :/
  • Suski przedwczoraj jednoznacznie oświadczył, że o żadnych siłowych rozwiązaniach w stosunku do niepełnosprawnych nie ma mowy.

    PiS będzie robił to, co robi od grudnia 2016 r. i w czym się rozsmakował: skamlał o nasze współczucie względnie znowu obsadzi się w roli arbitra między okupującymi a rozgrzaną prawicową opinią publiczną.
  • extraneus napisal(a):
    Suski przedwczoraj jednoznacznie oświadczył, że o żadnych siłowych rozwiązaniach w stosunku do niepełnosprawnych nie ma mowy.

    PiS będzie robił to, co robi od grudnia 2016 r. i w czym się rozsmakował: skamlał o nasze współczucie względnie znowu obsadzi się w roli arbitra między okupującymi a rozgrzaną prawicową opinią publiczną.
    Ten arbitraż to niech sobie w dupę wsadzą. Mieli realizować interesy opinii publicznej, a nie kolejnych protestujących. Po rekonstrukcji rządu zaczęli realizować polecenia protestującej ulicy i zagranicy i to się rozszerza.
  • TVN oraz TVP (kanały info) ogląda coraz mniej ludzi (młódź, jak mój syn, wogóle)
    Informacje coraz częściej zdobywane są (a młódź chyba tylko) przez Fb, Instę, youtuberów, twittera, itp.

    Więc takie brazki jak powyzej (jeśli zniknie - matka-rozrabiara niepełnosprawnego zatyka mu buzię (ucisza)) tylko pogrążają Totalną Opozycję.

    Akcja "matek" już jest spalona. Trudno się wycofać, więc grają na zwłokę - A nuż cos się wydarzy i znów będziemy górą. Więc będą wychodzić po cichu,
    Stawiam na jakąś osłonową akcję (nową, odwracającą uwagę).
  • Teraz to już faktycznie bym ich wszystkich tam zostawiła i niech se siedzą do skończenia świata. Nawet ten jeden dzień dłużej - niech tam.
  • los napisal(a):
    Obstawiam, że Mario dołączy do dobranej kompanii byłych ministrów. Kto złapał tyle szczupaków, nie będzie się zastanawiać nad leszczem.
    hłe, hłe... Doskonale ujęte!
  • edytowano May 2018
    Dobroludzizm to domena Polaków, więc inaczej nie może postępować DZ z protestujacymi w Sejmie. Jedni i drudzy chcą to wykorzystać z tym że TO po raz kolejny nie radzi sobie z emocjami. DZ zajechala ich flegmatyzmem, opieszaloscia, safandulizmem (jest takie słowo?) i głaskaniem po głowie. Jak w klasycznym wyścigu żółwia i zająca.
  • Rzecznik Praw Lewaków i Uboli "zbada" nienawistną napaść pisowskiej jaczejki marszałkowskiej na niewinne matki Kubuniów i Adrianków.

    http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-rpo-bada-sprawe-interwencji-strazy-marszalkowskiej-wobec-pro,nId,2586155
  • Niech lepiej RPDz zbada sprawę niewolenia i wykorzystywania dzieci do celów politycznych oraz stosowania wobec nich przymusu.
  • Ajajaj, smuteczek
    Koniec miesięcznika „Well”. Dorota Wellman rezygnuje :((

    image
    :D
  • Maria napisal(a):
    Ajajaj, smuteczek
    Koniec miesięcznika „Well”. Dorota Wellman rezygnuje :((

    image
    :D
    Wellschmerz.

  • Maria napisal(a):
    Ajajaj, smuteczek
    Koniec miesięcznika „Well”. Dorota Wellman rezygnuje :((

    image
    :D
    Kurde, nawet nie wiedziałem, że zaczyna!
  • To by poniekąd wyjaśniało poziom poczytności.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kurde, nawet nie wiedziałem, że zaczyna!
    No wstyd się przyznać - ja tyz ;)
  • edytowano May 2018
    Ekch, z tego Dyziowego linka wynika, że wyszły aż czy albo cztery numery :D
  • Maria napisal(a):
    Ekch, z tego Dyziowego linka wynika, że wyszły aż czy albo cztery numery :D
    5- na wszystkich Wellman na okładce...

    Serio nie myślałem , ze można wydawać miesięcznik o sobie.
    I to jeszcze Wellman - nachalna tupeciara, kwintesencja chamstwa i złego smaku
  • żurnal WELLorybniczy
  • Irlandia za zabijaniem
  • Lepiej zabić niż mieć problemy z wiązaniem sznurówki lub wyjściem z wanny. Nie mówiąc o malowaniu paznokci u stóp lub byciu ooogromnąą na zdjęciu paszportowym....

    http://fakty.interia.pl/swiat/news-co-jest-irytujacego-w-byciu-w-ciazy-kontrowersyjny-spot-amne,nId,2584575
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Ona była na okładce każdego numeru?

    nosz, k.... tak!

    https://www.google.pl/search?q=magazyn+well&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiqn8-n3aHbAhVEmbQKHYTcDhkQ_AUICigB&biw=1366&bih=662
    Wałęsa zaspał, przecie świetnie by wyglądał na każdej okładce pisma Wał
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Ekch, z tego Dyziowego linka wynika, że wyszły aż czy albo cztery numery :D
    5- na wszystkich Wellman na okładce...

    Serio nie myślałem , ze można wydawać miesięcznik o sobie.
    I to jeszcze Wellman - nachalna tupeciara, kwintesencja chamstwa i złego smaku
    Zwykła inuicka locha
  • leobulero napisal(a):
    Wałęsa zaspał, przecie świetnie by wyglądał na każdej okładce pisma Wał
    :-)
  • edytowano May 2018
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Irlandia za zabijaniem
    Niestety, tak przewidywałem. Rzucono wszystkie siły do ataku: Sorosa, Google, cwelebrytów, emigrantów zwożonych masami tylko na głosowanie za mordowaniem.

    Może i tak się zdarzyć za lat parę, że Irole znowu będą wpierdalać z głodu błoto i polne kamienie.

    Zakazane mordy do zapamiętania:

    http://www.breitbart.com/big-hollywood/2018/05/25/hollywood-celebrities-advocate-to-legalize-abortion-in-ireland/
  • leobulero napisal(a):
    Wałęsa zaspał, przecie świetnie by wyglądał na każdej okładce pisma Wał
    =))
  • Swoją drogą ci Niemcy z Bauera mają specyficzny gust...
  • Komuś się Rosa von Thun und Heihitla nie podoba?
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.