Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1959698100101676

Komentarz

  • Bolek w Sejmie u niepełnosprawnych: "Ja nie miałem partii do dyspozycji, nie miałem ludzi, a komunizm obaliłem. Jak ja to zrobiłem, nie wiem". hłe, hłe, hłe... =))

    Może jego oficer prowadzący wie? Albo Mnietek? =))
  • vigilate napisal(a):
    Bolek w Sejmie u niepełnosprawnych: "Ja nie miałem partii do dyspozycji, nie miałem ludzi, a komunizm obaliłem. Jak ja to zrobiłem, nie wiem". hłe, hłe, hłe... =))

    Może jego oficer prowadzący wie? Albo Mnietek? =))
    Sam jeden obalił komunizm, a PiSu nie może obalić nawet z pomocą opozycji, Timmermansa, Merkelowej, Sorosa i Pucina. Wniosek? PiS jest najpotężniejszą siłą w Euroazji =))
  • Panie go poprosiły, żeby został z nimi, bo mają wolny materac. Jednak musiał odmówić, bo o 18-ej ma wielkie spotkanie w Puławach. To już jest farsa. Kto następny pójdzie ich "wspierać"? Tylko Michnik mi przychodzi na myśl.
  • Bronisław Marian chrabia Komoroski, jako były prezydent IIIRP ma prawo wejścia i przebywania w Sejmie bez okazywania czegokolwiek, tak jak Bolek.
  • Zapomniałam o nim. Susznie, może on.
  • extraneus napisal(a):
    Bronisław Marian chrabia Komoroski, jako były prezydent IIIRP ma prawo wejścia i przebywania w Sejmie bez okazywania czegokolwiek.
    Nawet jak zechce?
  • Tylko za zgodą marszałka ;)
  • Znowu o elitach. Tak - aby do niej się zaliczać trzeba reprezentować poziom i wartości. I zgoda co do warunku koniecznego - trzeba być uznanym przez społeczność za elitę. Bez tego można, co najwyżej, być wyobcowanym samotnikiem czy przedstawicielem wyobcowanej grupy albo kasty, albo być arystokratą z pozycją otrzymaną dziedzicznie, a nie z powodu zalet i chronioną prawem, przywilejami i siłą państwa.

    A więc ci niezłomni, moralni, wybitni i wykształceni muszą wciąż się starać o względy i uznanie tych chwiejnych, grzesznych, pospolitych i niedouczonych jeśli chcą być elitą społeczną, a już szczególnie narodową. Dotyczy to wszystkich: profesorów Biniędy i Dudy, Premiera Morawieckiego i Szydło, ministra Macierewicza i Glińskiego, znanych aktorów, pisarzy i reżyserów, bankierów i biznesmenów, a nawet Jarkacza i Gwiazdy oraz biskupów. Urodzenie i geny nie zmieniają tego. Z pewnością tak zwane dobre urodzenie ułatwia uzyskanie wykształcenia i rozwój wybitnych uzdolnień. Co do moralności i niezłomności to już bywa bardzo różnie. Takie urodzenie przeważnie utrudnia zginanie karku, a więc jest przeszkodą dla pokory i posłuszeństwa niezbędnych dla dobrej służby. Tych jednak łatwiej nabyć za stodołą i w czworakach.
  • Cyrylica napisal(a):
    Zapomniałam o nim. Susznie, może on.
    Prędzej babę wyśle.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • peterman napisal(a):
    I kolejne zagadnienie. Czy z Panem Mateuszem u steru szanse PiS na utrzymanie wyniku wyborczego z 2015 są większe niż pod PBS lub kimś innym - czy też mniejsze.

    Na to pytanie PiS będzie MUSIAŁ sobie odpowiedzieć, niezależnie od tego jak gorącym uczuciem darzy Pana Mateusza PJK.
    Tak, i to jest najsensowniejszy argument przeciwko Morawieckiemu jaki tu przeczytałem. Czy w ogóle jedyny sensowny.
    Natomiast czy to jest argument trafny to po pierwsze, na 100% nigdy się nie przekonamy, bo nie wystawimy jednocześnie PiS-Szydło i PiS-Morawiecki i nie porównamy, możemy spekulować. A po drugie, tutejsza publika np. mocno przeceniła wynik Szydło w 2015 r., więc jest prawdopodobne, że przeszacowują jej (hipotetyczny) wynik także obecnie.

    Ja podałem w innym temacie moje benchmarki dla Morawieckiego na samorządowe, symbolicznie i w zaokrągleniu to jest 30% w sejmikach.
  • extraneus napisal(a):
    Bronisław Marian chrabia Komoroski, jako były prezydent IIIRP ma prawo wejścia i przebywania w Sejmie bez okazywania czegokolwiek, tak jak Bolek.
    O ile nie pomyli Sejmu z Sejnami.
  • Z Ruskiej Budy niedaleko.
  • Ma rację, w przypadku Pezelu to beznadziejne zadanie.
  • Bataliony Chłopskie
  • Z "piątki" PMM mogę wymienić tylko paliwo za 5pln. Ale za PO to i pod 6 zeta stało, a jak wróci Tusku to i 7 będzie.
    peterman napisal(a):
    Młody Władek zlikwiduje Wojska Obrony Terytorialnej.

    http://www.radiokrakow.pl/rozmowy/w-kosiniak-kamysz-pan-macierewicz-jest-ostatnia-osoba-ktora-bedzie-mnie-uczyla-patriotyzmu/
    No bez jaj... ;) Nie dalej jak wczoraj dostałem wezwanie do WKU celem uzupełnienia ewidencji wojskowej oraz wniosek o powołanie do WOT
  • Jagby tak jeszcze gang sędziowski i gang adwokacki...
  • Od czegoś trzeba zacząć.
  • Prokuratorzy wszech stopni i radcowie tajni i jawni
  • ombretta napisal(a):
    Od czegoś trzeba zacząć.
    Już zaczęli. Mafia paliwowa, mafia reprywaryzacyjna, teraz notariusze i mafia lekowa.
  • marniok napisal(a):
    ombretta napisal(a):
    Od czegoś trzeba zacząć.
    Już zaczęli. Mafia paliwowa, mafia reprywaryzacyjna, teraz notariusze i mafia lekowa.
    zaczęło się robić nieprzyjemnie, czyli upierdolenie Maria będzie probierzem.
  • loslos
    edytowano May 2018
    Obstawiam, że Mario dołączy do dobranej kompanii byłych ministrów. Kto złapał tyle szczupaków, nie będzie się zastanawiać nad leszczem.
  • Powiedzcie mi, czy serio nie można wyautować protestujących z sejmu? Jutro zagramaniczni goście przyjeżdżają, a tam melina. Kuchnia, pranie, materace i wydzierające się kobiety. Ich dzisiejsze zachowanie pod oknem to było jakieś kuriozum! Hartwig pchała się do okna, potem zaczęła się dosłownie drzeć, a jej syn rozpaczliwie krzyczał "Mama, odpuść. Mama, odpuść". Widzieliście? Nie da się z tym nic zrobić?
  • Obawiam, że tej Hartwigowej to Nitras, Haliś, Dzidzia i Mucha koks podają, żeby miała paliwo.
  • erka napisal(a):
    Powiedzcie mi, czy serio nie można wyautować protestujących z sejmu? Jutro zagramaniczni goście przyjeżdżają, a tam melina. Kuchnia, pranie, materace i wydzierające się kobiety. Ich dzisiejsze zachowanie pod oknem to było jakieś kuriozum! Hartwig pchała się do okna, potem zaczęła się dosłownie drzeć, a jej syn rozpaczliwie krzyczał "Mama, odpuść. Mama, odpuść". Widzieliście? Nie da się z tym nic zrobić?
    Pytanie do marszałka sejmu,
    MARSZAŁKA.
    Przecież sama nazwa do czegoś zobowiązuje!
  • To jakiś koszmar. Mniej wstydu by chyba było, jakby ich stamtąd wynieśli. Nie wiadomo, co jeszcze do tych łbów wpadnie. Nie chcę obrażać, ale mam tej sytuacji dość, bo wiadomo, że chodzi o polityczną zadymę. Wielgus też brała udział w tej bitwie.
    http://niezalezna.pl/226107-a-ktoz-to-na-pierwszej-linii-apolitycznych-przepychanek-tej-poslanki-nie-moglo-zabraknac
  • Nie wynosić. Niech zagraniczni zobaczą, jak wygląda w rzeczywistości działalność "demokratycznej" opozycji.
  • Exspectans napisal(a):
    Nie wynosić. Niech zagraniczni zobaczą, jak wygląda w rzeczywistości działalność "demokratycznej" opozycji.
    Myślisz? Mają prowadzić tych gości jakimiś piwnicami, by przez galerię nie chodzili. Trochę siara. Choć w Niemczech rok temu było gorzej :D

    Natomiast tam są niepełnosprawni, mniej lub bardziej - taki widok zawsze chwyta za serce. Mi dziś było bardzo przykro, jak słyszałam błaganie Hartwiga.

    Jego mama w programie Skandaliści mówiła, że chłopak opuszcza ćwiczenia, rehabilitację i nie ma kontaktu z kolegami, których i tak ma niewielu. A z tego, co widzę, są tam też dzieci bardziej niepełnosprawne.

    Nawet nie wiem, czy nie lepiej ich wygonić z sejmu nietylko z tego powodu, że siara, ale również dla dobra tych niepełnosprawnych.
  • edytowano May 2018
    Matka Kurka złożył od razu doniesienia o znęcaniu się nad osobami niepełnosprawnymi.

    Doniesienia "się nie przyjęły".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.