Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1111112114116117676

Komentarz

  • edytowano July 2018
    w programie Republiki wiążą BMW z zabiciem Jolanty Brzeskiej. A ten spocony cyngiel wciąż wypiera się (nie pamięta) że kiedykolwiek miał BMW. I boi się za bardzo jak na czyściciela, chociaż wiadomo, oni balansują na granicy prawa.
    "oni wtedy wszyscy jeździli BMW, takimi starymi" mówiła pani w programie, który widziałam wczoraj, a dziś nie mogę znaleźć. A potem, te BMW znikały, jakieś było utopione, jakieś zaginęło.

    Widzieliście kiedyś gorejącą czapkę? Jeśli nie, to warto popatrzeć.
  • edytowano July 2018
    generalna uwaga - obie komisje pokazują, że zarzuty wobec twórców historyjek - pisarzy i filmów, zarzuty o niestonowanych, niezniuansowanych, przerysowanych postaciach są śmieszne. Zeznający są jak z grubo ciosanej sztuki pisanej przez dzieciaka, archetypy, jeden po drugim. Ubiór, zachowanie ostre i wyraziste, role społeczne, wygłaszane kwestie jak z przypowieści albo ludowego teatru dydaktycznego.
  • No i ciekawym co Dobra Zmiana zrobi z tak oczywistym gangsterem niskiego szczebla. No i czy cokolwiek zrobi i czy poszuka jego mocodawców i cos z nimi zrobi. Po tych przesłuchaniach już chyba nikt nie ma wątpliwości że HGW jest figurantką. Pytanie czy jej szefowie w PO też, czy to już góra tej organizacji czy jednak to są bardziej dyskretni ludzie. Na razie to Dobra Zmiana się trzęsie aby przypadkiem jakiemuś zadymiarzowi, przed Sejmem, albo już w Sejmie po wyjściu spod spódnicy którejś Joaśki, włos z głowy nie spadł. No bo jak spadnie to Majdan, interwencja brukselsko - berlińska wspomagana Mossadem i kancelariami z Bostonu i po IV RP na długie lata.

    PiS chyba nie tyle nie rozumie że sam jest zagrożony, co że jest odpowiedzialny za nasze bezpieczeństwo i przyszłość. Nie rozumie że do gangsterów trzeba strzelać, a ich mocodawców tropić, pozbawiać wpływów, pozbawiać pieniędzy, a najlepiej wolności. Jak się nie da wolności to życia.
  • peterman napisal(a):
    Toyah o istotnym, być może najistotniejszym szczególe słynnego już przesłuchania.

    http://krzysztof-osiejuk.szkolanawigatorow.pl/kto-spali-jolante-brzeska-epilog
    obejrzałam tego spoconego Kobylarza - zimny drań i kłamca.
  • Mania napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Toyah o istotnym, być może najistotniejszym szczególe słynnego już przesłuchania.

    http://krzysztof-osiejuk.szkolanawigatorow.pl/kto-spali-jolante-brzeska-epilog
    obejrzałam tego spoconego Kobylarza - zimny drań i kłamca.
    ale ma pieska i o niego dba
  • A czym go żywi i jak go tresuje?
  • pewnie dobrze, bo zawiózł pieska do Mossakowskiego, żeby nie siedział sam w domciu . Może to jednak narażenie żywiny na śmierć?
  • od zawsze wiadomo, że kanalie są czułe dla zwierząt https://goo.gl/images/hxt1K1
  • Mam wiadomość tygodnia !! Mój ulubiony Prezes Obajtek znalazł gaz! Wielki gaz i u nas. Znaczy ogłosił wszem i wobec że znalazł i że pracuje na to w pocie czoła aby Polska była niezależna energetycznie i nie spocznie póki nie będzie.

    No więc gazu ma być z tego złoża do 50 milionów metrów sześciennych rocznie. No prawda że milion to duża liczba a 50 to dopiero ho, ho. Czyli prawdę rzecze.Te 50 milionów to jest jakieś 1 % krajowego wydobycia (4-5 miliardów) i z 0,3 % zapotrzebowania. No ok.
    Ten gaz to znalazł niezupełnie Prezes Obajtek tylko Orlen. No niezupełnie Orlen tylko spółka zależna Orlenu. No niezupełnie ta spółka bo wspólnie z PGNiGe co to jest w Polsce od gazu, a Orlen od ropy. No Prezes Obajtek jednak ogłosił pewnie coby wyręczyć zalatanego Woźniaka Prezesa PGNiGe.

    No a czemu ja o tym. No temu że to jest obecnie mój ulubiony Prezes i będę z ciekawością obserwował jego oszałamiającą karierę i sukcesy. Trochę, prawdę mówiąc, zazdroszczę. Pokazuje że można, przełamuje imposybilizm. No można się burmistrzując w Pcimiu i kończąc zaocznie ochronę środowiska chyba w Radomiu nauczyć zarządzać wielkimi państwowymi agencjami , lokalnym koncernem energetycznym i już międzynarodowym koncernem paliwowym, a jeszcze mieć czas na poszukiwanie złóż którymi zasadniczo zajmuje się inny koncern. I to wszystko mając dopiero 42 lata. Dokąd on zajdzie przed emeryturą?
  • Jak widać Pan Mateusz potrafi docenić prawdziwego T'Alenta gdy taki się znajdzie, szacunek.
  • Jezu, ten Obajtek, którego kojarzę tylko z ARiMR, to jest, kuhła, jakiś Wunderkind!
  • On, a ściślej jego ścieżka awansu, jest poważnym problemem Dobrej Zmiany. Nie ma pewności ale może znamionować narastające i niebezpieczne patologie: zamiłowanie do prymitywnego ręcznego zarządzania, wymuszany prymat celów i kryteriów politycznych i personalnych nad rynkowymi i finansowymi w gospodarce, etatyzm i silne preferencje dla państwowego typu własności, niemerytoryczny dobór kadry, lekceważenie wiedzy i doświadczenia, tępienie niezależności i własnej inicjatywy, preferowanie dyspozycyjności, przewaga bodźców negatywnych w zarządzaniu kadrą, silna koncentracja na celach doraźnych i wizerunkowych, obfite stosowanie czarnego pijaru i inne.
  • edytowano August 2018
    !
    Mania napisal(a):

    PolskaPartia
    @PolskaPartia
    4 godz.4 godziny temu

    Holenderska Polityk
    53 letnia Willie Dille popełniła samobójstwo‼️
    Wcześniej wyznała :
    -Chcę, żeby świat poznał prawdę. 15 marca 2017 roku zostałam porwana, zgwałcona i pobita przez grupę muzułmanów, którzy chcieli, bym siedziała cicho w radzie Hagi !
  • A tymczasem rozbity na Alasce samolot z polskimi turystami nie będzie ściągany z lodowca, ciała ofiar zostaną tam na zawsze. A przynajmniej do kolejnego globalnego ocieplenia.

    http://www.ktuu.com/content/news/Rangers-reach-site-of-plane-crash-in-Denali-National-Park-490577771.html

    Swoją drogą nihuhu o tożsamości pasażerów, podano tylko nazwisko pilota z Michiganówka. Trochę dziwne.
  • Mania napisal(a):
    !
    Mania napisal(a):

    PolskaPartia
    @PolskaPartia
    4 godz.4 godziny temu

    Holenderska Polityk
    53 letnia Willie Dille popełniła samobójstwo‼️
    Wcześniej wyznała :
    -Chcę, żeby świat poznał prawdę. 15 marca 2017 roku zostałam porwana, zgwałcona i pobita przez grupę muzułmanów, którzy chcieli, bym siedziała cicho w radzie Hagi !
    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Metody z wojny w Jugoslawji
    Gwałt nie dla chuci a dla poniżenia i zbękarcenia przeciwnika
  • No i się im udało :(
  • Są dwa wyjścia: albo ich nie wpuszczać albo ich zabijać za takie zbrodnie. Trzecie to islamizacja.
  • Jaka zdolna
  • Polityk nie jest się w stanie zwrócić w takiej sytuacji do nikogo?
    Holandia chyba nie ma żadnych służb.
  • A dlaczego jej partia nie pomogła? PVV Wildersa?
  • To z rodziną p. Stolarza też tak można? To dlaczego się to jeszcze nie stało?
  • Ona przecież wskazuje inspiratora zbrodni, tego Arnoud'a, który przeszedł na islam, który ją zwalczał. Ciekawe6 co się z nim dzieje. Pewnie nic.
  • Ewa Gawor z ratusza, która zablokowała Marsz z 1 VIII.
    Prof. Cenckiewicz ujawnia na tt:
    image
  • Ciągłość kadr to podstawa.
  • extraneus napisal(a):
    https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/38935362_2175289429463157_6692953859272212480_n.jpg?_nc_cat=0&oh=30d7af4d992a69717a4238acf72a1666&oe=5C10AF81
    "Głupi niedźwiedziu! gdybyś w mateczniku siedział,
    Nigdy by się o tobie Wojski nie dowiedział;"
  • Mania napisal(a):
    !
    Mania napisal(a):

    PolskaPartia
    @PolskaPartia
    4 godz.4 godziny temu

    Holenderska Polityk
    53 letnia Willie Dille popełniła samobójstwo‼️
    Wcześniej wyznała :
    -Chcę, żeby świat poznał prawdę. 15 marca 2017 roku zostałam porwana, zgwałcona i pobita przez grupę muzułmanów, którzy chcieli, bym siedziała cicho w radzie Hagi !
    image
    więc zachód nie jest tak pozbawiony odruchów obronnych jak nam się wydaje, tylko różne takie Leśniaki ich pętają. Szwedzi mówią to samo.
  • peterman napisal(a):
    Jak widać Pan Mateusz potrafi docenić prawdziwego T'Alenta gdy taki się znajdzie, szacunek.
    Obaj (tek!) som utalentowani podobnie. Mati tez podstawia noge wszedzie tam gdzie konia kują
  • " Jak wynika z informacji przedstawionych przez Sławomira Cenckiewicza Ewa Gawor przez 11 lat (1979-90) była funkcjonariuszem departamentu PESEL MSW. Posadę w resorcie, dokąd trafiła jako salowa z toruńskiego szpitala, zdobyła dzięki relacji ze swoim pierwszym mężem. On sam również pracował w PESEL-u, by z czasem przenieść się do stricte operacyjnego słynnego Departamentu V (do 1981r. znanego pod nazwą Departament III "A"), do którego zadań należała ochrona operacyjna przemysłu i innych gałęzi gospodarki narodowej oraz zwalczanie środowisk opozycyjnych w związanych z nimi zakładach pracy. Drugi mąż szefowej Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego pracował w ZOMO, z którego w 1981 roku trafił do Biura Ochrony Rządu, po tym jak jego podanie o przeniesienie do SB zostało odrzucone. - Ewa Gawor to bardzo ciekawa postać. To osobowość całkowicie ukształtowana przez sposób myślenia tajnych służb. Wszystkie kompetencje zawdzięcza pracy w MSW. Cała komplikacja ze znalezieniem informacji na jej temat polegała na tym, że występowała pod trzema różnymi nazwiskami, a karty jej biografii przypisane są do konkretnych nazwisk - podkreślił Sławomir Cenckiewicz. - Cała infrastruktura bezpieczeństwa Warszawy, polskiej stolicy, znalazła się w rękach kadrowego funkcjonariusza MSW, który swoją przeszłość ukrywa. To nie jest incydentalna historia, to jest 11 lat pracy w resorcie i to w najgorszym okresie stanu wojennego - ocenił. Z informacji dostępnych na temat Ewy Gawor w internecie, a także z tego co sama pisze o sobie na portalach społecznościowych, trudno zdobyć wiedzę na temat jej pracy w Ministerstwie. Jak to się stało, że osoba o takim życiorysie pełni ważną funkcję w stołecznym ratuszu? - Pracodawca Ewy Gawor, może jak by chciał, to by wiedział o jej przeszłości. To musi być wiedzą do której Hanna Gronkiewicz Waltz ma otwarty dostęp. Pytanie czy wiedziała lub czy chciała wiedzieć, ale i pytanie o to jak wygląda to Biuro Bezpieczeństwa którym kieruje pani Gawor - zaznaczył dyrektor Wojskowego Biura Historycznego IPN. Więcej w całej rozmowie. Gospodarzem audycji był Rafał Dutkiewicz. -------------------------- Data emisji: 12.08.2018

    xxx xxx xxx

    Ktoś się dziwi, że pamiętny dzień 9 VIII 2010 na KP wyglądał jak festyn dziczy?
    Przyzwolenie wyszło z ratusza, od szefowej biura "bezpieczeństwa", oczywiście za aprobatą HGW..
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.