Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1112113115117118676

Komentarz

  • Od dłuższego czasu piszę, że nie może tu być przypadku. Każdy aktywista totalnych i każdy nagle uaktywniony opozycjonista, z "piękną kartą walki z komunistycznym totalitaryzmem" to na 99,999 % kadrowy esbek, wsiok lub ich agent tyle że dotychczas nieujawniony. Innego wyjaśnienia nie jestem w stanie sobie wyobrazić. HGW, Strzembosz - lista pośrednich ale bardzo mocnych ujawnień coraz dłuższa bo widać sytuacja krytyczna dla tej swołoczy. No bo że Komorowski, Krzywonos czy Celiński to chyba przekonywać nie trzeba.
  • gdyby była w USA,
    to na PESEL nikt by nie pozwolił, bo "poprawka do konstytucji"
    albo dziś CIA marzy o takim narzędziu
    a dziś pomstuje na SB, ale z Pesela korzysta kto może, kazda rozmowa w banku, u lekarza, w programach lojaniościowych najdalej w trzecim zdaniu schodzi na.. Pesel
  • Rafał napisal(a):
    ...nie może tu być przypadku.

    Każdy aktywista totalnych i
    każdy nagle uaktywniony opozycjonista, z "piękną kartą walki z komunistycznym totalitaryzmem"

    to na 99,999 % kadrowy esbek, wsiok lub ich agent

    tyle że dotychczas nieujawniony.
    Innego wyjaśnienia nie jestem w stanie sobie wyobrazić.
    HGW, Strzembosz - lista pośrednich ale bardzo mocnych ujawnień coraz dłuższa bo widać sytuacja krytyczna dla tej swołoczy. No bo że Komorowski, Krzywonos czy Celiński to chyba przekonywać nie trzeba.
    !!!
    nic dodać czy ująć

  • christoph napisal(a):
    gdyby była w USA,
    to na PESEL nikt by nie pozwolił, bo "poprawka do konstytucji"
    albo dziś CIA marzy o takim narzędziu
    a dziś pomstuje na SB, ale z Pesela korzysta kto może, kazda rozmowa w banku, u lekarza, w programach lojaniościowych najdalej w trzecim zdaniu schodzi na.. Pesel
    Przez półtorej godziny w urzędzie ostatnio wypełniałem dokumenty w celu założenia Karty Dużej Rodziny dla nowego dziecka i założenia karty elektronicznej pozostałym członkom. W sumie we wszystkich tych formularzach na okrągło trzeba było wpisywać ciągle te same dane: imię, nazwisko, data urodzenia i PESEL . Nie wiem czy wymaga tego RODO czy srodo, ale formularzy było bez liku, a wszędzie PESELe. Rozbolała mnie głowa i ręka. Odwykłem od tak długiego ręcznego pisania. Niech nam żyje PESEL :P
  • Mania napisal(a):
    Ewa Gawor z ratusza, która zablokowała Marsz z 1 VIII.
    Prof. Cenckiewicz ujawnia na tt:
    image
    Abstrahując od tematu, to czy 4-dniowa delegacja służbowa jest rzeczą godną do umieszczenia jako główny punkt życiorysu (chodzi o Pawła Subdę).
  • edytowano August 2018
    kulawy_greg napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Ewa Gawor z ratusza, która zablokowała Marsz z 1 VIII.
    Prof. Cenckiewicz ujawnia na tt:
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Abstrahując od tematu, to czy 4-dniowa delegacja służbowa jest rzeczą godną do umieszczenia jako główny punkt życiorysu (chodzi o Pawła Subdę).
    Chodzi o Departament w którym pracował i o daty. To było po I turze wyborów czerwcowych przerżniętej przez komuchów katastrofalnie, a przed drugą 18-go. Wtedy zmieniono ordynację aby komuchy mogły zachować większość. Wałek, Michnik i reszta towarzystwa klepnęli to. Ktoś musiał tę akcję ratunkową przygotować. Najpewniej Moskwa. Ktoś musiał przyjąć polecenia i przekazać. Ten gość był pewnie blisko tych wydarzeń, może tylko jako jakiś skryba ale jednak zaufany i sprawdzony. A była żonka do dziś pilnuje warszawki i Haneczce na rąsie patrzy i pilnuje aby grzeczna była, ozorem nie chlapała i aby wszystko szło po staremu zgodnie ze wskazówkami z Moskwy. No musiała te jakieś narodowe wyskoki ukrócić. Socyalizm i internacyonalizm musi być. Trudno się tego teraz pilnuje bo okrężną drogą przez Brukselę i Berlin, ale jak jest sytuacja nagła to trza bezpośrednio.
  • Gdyby nie wyskoczyła 1 VIII z tą blokadą - nie wiedzielibyśmy jakiego mamy tłustego kreta w ratuszu. Kobitka nie postąpiła zgodnie ze swoim interesem, a zgodnie ze swoją naturą ;-)
  • Gorzej że zrobi to samo 11 listopada, by krew się polała.
  • Różne oszołomskie portale i konta podają, że Ewa Balcerowicz (wedle wiki przedtem Delawska) jest drugą (obok Joanny Święcickiej) córką Gerszona Szyra.
    Wi ktuś cuś o tem?
  • Nie idźmy tą drogą.

    W roku 1945 Rosjanie odsunęli dawne elity i władzę w Polsce przekazali żydowskiej mniejszości narodowej i dołom społecznym, w powszechnej nomenklaturze Żydom i chamom. Brutalną wojnę o władzę chamy wygrały, Żydzi zostali zmuszeni do wyjazdu albo przyczajenia się, także wyrzekając się swego pochodzenia. Wyszukiwania żydowskich korzeni osób wpływowych jest ważnym elementem walki jednej frakcji pokomunistycznego establiszmentu z drugą frakcją.

    Ja w tej walce nie uczestniczę, ja chcę zmyć całe to gówno z twarzy mojej Ojczyzny. Zwłaszcza, że w chwilach próby zawieszają swe potyczki i kierują się przeciw nam: Polakom.



  • Interesują mnie familijne związki "elit" PRL/IIIRP a nie rasowe (choć to często się splata)
  • Wchodzisz rejony, w których bawią się Chamy. Gentleman nie powinien w takich okolicach bywać.
  • los napisal(a):
    Wchodzisz rejony, w których bawią się Chamy. Gentleman nie powinien w takich okolicach bywać.
    i słusznie.
    cóż może biskup za szwagra prukuratura w czasach stalinowskich?
    cóż może prezes/prezydent za .... bliskiego współpracownika?
  • christoph napisal(a):
    los napisal(a):
    Wchodzisz rejony, w których bawią się Chamy. Gentleman nie powinien w takich okolicach bywać.
    i słusznie.
    cóż może biskup za szwagra prukuratura w czasach stalinowskich?
    cóż może prezes/prezydent za .... bliskiego współpracownika?
    Zwłaszcza, że tego szwagra było to kolejne małżeństwo. Sakrament nie jest tak bardzo nierozwiązywalny, jeśli się zna właściwych ludzi.
  • Chamy wygrały? A kto powrócił po 89-tym?
  • extraneus napisal(a):
    Interesują mnie familijne związki "elit" PRL/IIIRP a nie rasowe (choć to często się splata)
    Nie słyszałem jeszcze o nieustawionej i nieustosunkowanej familii żydokomuny.
  • Turecka waluta spadła w ciągu ostatniego tygodnia o 20% w stosunku do złocisza. W skali ostatnich 12 miesięcy spadek o ok. 50%.
  • Ech, gdyby tak złoty... Dopiero dalibyśmy wszystkim popalić.
  • Pewnie, zwłaszcza że nie wydają Turasom pieniędzy z banków i nie pozwalają robić większych przelewów.
  • No bo Turasy mają inną strukturę aktywów, pasywów i przepływów finansowych. Jakże nam życzliwi bracia Niemcy już dawno by zabili złotówkę, gdyby to nie dawało skutków przeciwnych do pożądanych.
  • Wspaniała Areta Franklin jest w ciężkim stanie. Może little prayer za nią? +++
  • Zwłaszcza. że prosi o modlitwę.
    +++
  • edytowano August 2018
    A z aktualności to Prezes Obajtek załatwił kolej do portów łotewskich za pieniądze rządu Litwy. Znaczy do rafinerii w Możejkach coby koleją ropę wozić z portu bo rurociąg z Rosji w remoncie czy ma awarie od 10 lat. No te tory to najpierw rząd Litwy na złość Polsce w sposób oczywisty na zlecenie i za łapówy z Kremla rozebrał. No to załatwienie to chyba jednak było na poziomie rządowym a nie obajtkowym. No nie wiadomo czy to załatwione teraz przez Pana Mateusza czy też to jakaś dłuższa akcja była większego grona ludzi, a może i popchnięta przez sojuszników np z USA. Ważne że Prezes Obajtek ogłosił w TVP w wiadomościach w wydaniu pierwszym. Nie miałem już siły obejrzeć go w TVP Info w szerszym wywiadzie.
    Wypadł nieźle. Szkolony jest. Ma instynkt jakem już pisał. Straszna będzie Polska Mateuszów i Obajtków. Odpychająca i irytująca. No i niebezpiecznie efekciarska i głupia.
  • ...wszelako to dobrze, że te tory są (będą?)...
  • Oczywiście. Powinien być jak najszybciej terminal na ropę i rurociąg - to tylko kilkadziesiąt kilometrów do morza. Problem w tym że bliżej do wybrzeża łotewskiego.
    Litwa jest głupia i naszpikowana ruską agenturą. Niemiecka też . Likwidacja atomówki w Ignalinie to jest dopiero sabotaż i głupota!
  • Jestem oburzona!!! Spadkobiercy czerwonej zarazy wycierają sobie gębę utworem mojego ojca - Natalia Niemen o wykorzystaniu przez KOD hitu „Dziwny jest ten świat”
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.