Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1134135137139140675

Komentarz

  • christoph napisal(a):
    Fajny obrotowy
    Wetterhahn im Wind (Schwanz im Wind?)
  • edytowano December 2018
    Sielanka nie może trwać wiecznie. A władza i pieniądze to największe pokusy...
  • christoph napisal(a):
    Fajny obrotowy
    Czy ja wiem? Raczej od początku do końca twardy rydzykowszczyk. Co nakazuje mi powątpiewać, że wiadomy zakonnik z Torunia o Nietzschem nie słyszał.
  • Exspectans napisal(a):
    W tej kadencji głupotą, a nawet zbrodnią, jest budowanie jakiejkolwiek partii, która w założeniu ma przejmować głosy PiSu - jakiekolwiek głupoty oni teraz robią, to jest to nic przy tym co zrobi tzw. opozycja po powrocie do władzy.
    Kaczynski z premedytacją korzysta z powyższego, uważając ze nie musi się liczyć z własnym obozem, bo wystarczy świadomość i strach. Dobrze kombinuje ale gra wysoko, za wysoko IMHO.
  • historia jest banalna: miejsca w parlamencie europejskim są świetnie płatne... hinc omnia
  • randolph napisal(a):
    Exspectans napisal(a):
    W tej kadencji głupotą, a nawet zbrodnią, jest budowanie jakiejkolwiek partii, która w założeniu ma przejmować głosy PiSu - jakiekolwiek głupoty oni teraz robią, to jest to nic przy tym co zrobi tzw. opozycja po powrocie do władzy.
    Kaczynski z premedytacją korzysta z powyższego, uważając ze nie musi się liczyć z własnym obozem, bo wystarczy świadomość i strach. Dobrze kombinuje ale gra wysoko, za wysoko IMHO.
    Mam nadzieję, że w następnej kadencji się na tym przejedzie, o ile nie pójdzie wcześniej po rozum do głowy.
  • randolph napisal(a):
    Exspectans napisal(a):
    W tej kadencji głupotą, a nawet zbrodnią, jest budowanie jakiejkolwiek partii, która w założeniu ma przejmować głosy PiSu - jakiekolwiek głupoty oni teraz robią, to jest to nic przy tym co zrobi tzw. opozycja po powrocie do władzy.
    Kaczynski z premedytacją korzysta z powyższego, uważając ze nie musi się liczyć z własnym obozem, bo wystarczy świadomość i strach. Dobrze kombinuje ale gra wysoko, za wysoko IMHO.
    Dlatego uwarzam rze do najbliższych wyborów należy utrzymywać ręce wzdłuż szwów.
  • Exspectans napisal(a):
    W tej kadencji głupotą, a nawet zbrodnią, jest budowanie jakiejkolwiek partii, która w założeniu ma przejmować głosy PiSu - jakiekolwiek głupoty oni teraz robią, to jest to nic przy tym co zrobi tzw. opozycja po powrocie do władzy.

    EDIT: W sumie same truizmy napisałem.
    opozycja się konsoliduje i wie, że jej jedyną szansą jest rozbicie obozu ZP

    Jerzy K. Sapieha
    @AdVerecundiam1
    14 godz.14 godzin temu

    Słyszę, że onety założyły partię o. Rydzykowi...
    Mało śmieszne. Jeszcze mniej śmieszne jest to, że tzw. prawy TT rezonuje jak im zagrają...
    Ech! Szkoda słów.
  • Obawiam się jednak epidemii zespołu niespokojnych rąk na szwach.
  • edytowano December 2018
    randolph napisal(a):
    Exspectans napisal(a):
    W tej kadencji głupotą, a nawet zbrodnią, jest budowanie jakiejkolwiek partii, która w założeniu ma przejmować głosy PiSu - jakiekolwiek głupoty oni teraz robią, to jest to nic przy tym co zrobi tzw. opozycja po powrocie do władzy.
    Kaczynski z premedytacją korzysta z powyższego, uważając ze nie musi się liczyć z własnym obozem, bo wystarczy świadomość i strach. Dobrze kombinuje ale gra wysoko, za wysoko IMHO.
    Może ten kubeł zimnej wody okaże się zbawienny. Może.

    EDIT - działalności pana Piotrocośtam w najmniejszym stopniu nie popieram. Dopisuję, żeby nie było możliwości błędnych interpretacji.
  • A swoją drogą liczę na jakąś efektowną, ale przemyślaną, secesję BSz i true-Dobrej-Zmiany po wyborach.
  • Joanka poszła na całość :-D


    Dorota Kania
    @DorotaKania2
    48 min.48 minut temu

    Poseł Joanna Scheuring- Wielgus domaga się dymisji episkopatu i planuje wizytę u papieża. Poza tym wszystko w porządku
  • edytowano December 2018
    będą jak dwojga imion Marek Jurek, sprawiedliwy z małym wpływem

    potrzeba śliskości lisa i przebiegłości węża jak Naczelnik
    a wszystko w imię prncipjów , jak to na Żoliborzu (Jolibord)
    btw
    czy Hipolit Gliwic nie mieszkał na Żoliborzu?
  • edytowano December 2018
    peterman napisal(a):
    Obawiam się jednak epidemii zespołu niespokojnych rąk na szwach.
    ;-D

    Kurde, ja łzy ronię, a koleżanki z gabinetu paczą na mię jak na waryata! Wstydź się Kolego!
  • Zawsze do usug ;)
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Obawiam się jednak epidemii zespołu niespokojnych rąk na szwach.
    ;-D

    Kurde, ja łzy ronię, a koleżanki z gabinetu paczą na mię jak na waryata! Wstydź się Kolego!
    Na szczęście mam samodzielny gabinet więc nikt nie zauważył mojego ryku śmiechu na widok tego wpisu jak również newsa o pani Szlezwik-Holsztajn :D
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Fajny obrotowy
    Czy ja wiem? Raczej od początku do końca twardy rydzykowszczyk. Co nakazuje mi powątpiewać, że wiadomy zakonnik z Torunia o Nietzschem nie słyszał.
    Ano.
  • Mania napisal(a):
    Joanka poszła na całość :-D


    Dorota Kania
    @DorotaKania2
    48 min.48 minut temu

    Poseł Joanna Scheuring- Wielgus domaga się dymisji episkopatu i planuje wizytę u papieża. Poza tym wszystko w porządku
    No dobra, pośmialiśmy się, ale czasy takie że spytam - to jest serio serio czy ksero z 1 IV?
  • Serio serio. A w komentarzach tłumy zachwyconych lemingów.
  • edytowano December 2018
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Joanka poszła na całość :-D


    Dorota Kania
    @DorotaKania2
    48 min.48 minut temu

    Poseł Joanna Scheuring- Wielgus domaga się dymisji episkopatu i planuje wizytę u papieża. Poza tym wszystko w porządku
    No dobra, pośmialiśmy się, ale czasy takie że spytam - to jest serio serio czy ksero z 1 IV?
    Białe króliki skaczące w baniaku Joanki nie znają się na kalendarzu, zwłaszcza gregoriańskim.
  • edytowano December 2018
    "Poznaj opowieść o wspólnym odkrywaniu utraconego dziedzictwa . Zobacz, jak życie żydowskiej społeczności odradza się w #Polska "

    https://mobile.twitter.com/MSZ_RP/status/1069853874666782720
  • Sąd Okręgowy w Gdańsku przesłuchał ostatnich świadków w sprawie skierowanej przez Natalię Nitek-Płażyńską przeciwko Hansowi G., niemieckiemu przedsiębiorcy, współwłaścicielowi spółki na Pomorzu. Pozwany, jak wynika z zarejestrowanych nagrań, miał wykrzykiwać do pracowników m.in., że „rozstrzelałby wszystkich Polaków”, zapewniał o swojej nienawiści do nich i mówił, że jest hitlerowcem. – Ani Helsińska Fundacja Praw Człowieka, ani żadna organizacja zajmująca się piętnowaniem ksenofobii czy mowy nienawiści, nie kontaktowała się z nami w tej sprawie. Chyba nie dostrzegają w takim zachowaniu nic niestosownego – powiedziała w rozmowie z portalem tvp.info mec. Monika Brzozowska-Pasieka, pełnomocnik Nitek-Płażyńskiej i Reduty Dobrego Imienia.
    https://www.tvp.info/40276833/sprawa-hansa-g-zadna-organizacja-pietnujaca-ksenofobie-nie-wsparla-nas
  • Violetta Kubasińska wiecznie żywa :-D


    Lukasz Lipinski
    @lukaszlipinski
    24 godz.24 godziny temu

    Dziennikarka do Grzegorza Schetyny: "Czyli nie jest pan perpetuum mobile tego co się dzieje w Nowoczesnej?"
  • powodem powstania .N była PO
  • :D
    Pamiętam z jakiegoś czarno-białego filmu taki dialog:
    "- To pan jesteś spiritus movens tego wszystkiego?
    - Panie! Jaki spirytus!?"
  • duch Petru zawsze zywy wokol .N
  • PO i N teraz razem.
  • Ale Gasiuk to jest jednak super gnida. Jeszcze kilka dni temu wrzeszczała na tt, że Kałuża to zdrajca i kanalia...
  • Przykład zarazliwy
    Może to taka partja?
  • Czy teraz ci z PO powiedzą o przechodzących tak jak mówili "po Śląsku" o Kałuży?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.