Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

11112141617638

Komentarz

  • wojna międzynarodówki masońskiej z tożsamością narodową to ta sama wojna wypowiedziana więzom rodzinnym i tożsamości poszczególnych osób - tylko jeszcze silniejsza i jeszcze bardziej zakamuflowana
    a "uchodźcy" są ważnym orężem w tej wojnie, której celem jest zanik państw narodowych

    docelowo państwem ma być "Unia"

    inne narody prawdopodobnie uda się roztopić w mieszaninie ras i kultur (już widać znaczne sukcesy), ale jest Naród Polski, wybrany przez Matkę Bożą i poddany wcześniej ciężkim próbom, włącznie z długotrwałym brakiem własnego państwa - i to na nas przyjdzie główny atak
  • Rafał napisal(a):
    Przy okazji: a jaka jest oglądalność TVP i innych stacji ? czy rzeczywiście to jakaś katastrofa ? A oglądalność Trwam ?

    Co do formy Trwam, rzekomo siermiężnej, to ja właśnie za to ją cenię i podejrzewam, że to jeden z czynników budujących jej pozycję. Przyznam, że za mało oglądam. Forma proponowana przez telewizje komercyjne na całym Zachodzie jest może i nowoczesna, ale skrajnie ogłupiająca, głupia i irytująca. Można odnieść wrażenie że w telewizjach, w radio też, reporterzy i redaktorzy to same niedouki i wesołkowate debile z żelem na głowie i w za ciasnych garniturkach, a panie to nie wiadomo jak wyglądają bo są całe pomalowane i ufarbowane grubo dla kamuflażu. Zapewne to krzywdząca opinia bo oni są tak szkoleni i muszą się tak zachowywać, ale ta świadomość w niczym nie poprawia programu.
    Tv Trwam jest dla mnie nie do oglądania. Komercyjne i TVP nie wiele lepiej. Najlepiej mi się oglada roznych Youtuberów, także przez formę. Połączenie luzu z konkretnoscią i często całkiem nowatorskie.
  • Ja już stary jestem, ale telewizji, jakiejkolwiek telewizji, już oglądać nie mogę. W zasadzie zredukowałem ją do minimum, 2-3 godzin na tydzień, już wiele lat temu. To medium zanikające. Moje dzieci też nie oglądają. Starsza córka i zięć nie mają nawet kablówki. Ekran służy im do filmów i różnych rzeczy z sieci.
  • Trenują przed zjedzeniem żaby.
  • DMC napisal(a):
    http://wpolityce.pl/polityka/341328-wylot-na-szczyt-do-brukseli-na-pokladzie-jednego-samolotu-prezydent-szef-mon-szef-msz-szef-bbn-zdjecia

    Państwo teoretyczne.
    Teoretycznie tak, ale w praktyce to nikt ich w Brukseli nie zestrzeli.
  • Poczekaj aż wylądują.
  • To głupota. Nie wiem czemu to się wciąż powtarza.
  • Bo prawicowi publicyści załamywaliby ręce, że się rząd 5 samolotami rozbija po Europie?
  • pocięgiem niech jado
  • edytowano May 2017
    W centrum Aten ktoś rzucił bombą w byłego premiera Papademosa.

    (Nie boicie się, że gdzieś tam w zaciszach europejskich gabinetów władzy coraz częściej szepcze się, że tym Polakom trochę za dobrze bez ofiar na ulicach?)
  • extraneus napisal(a):
    W centrum Aten ktoś rzucił bombą w byłego premiera Papademosa.

    (Nie boicie się, że gdzieś tam w zaciszach europejskich gabinetów władzy coraz częściej szepcze się, że tym Polakom trochę za dobrze bez ofiar na ulicach?)
    I to jak, to jest mapa "incydentw terrorystycznych" wygenerowana na podstawie danych z Global Terrorism Database (jacyś amerycańscy badacze)

    image
  • no prosz, Litwa z Koroną
  • Najlepiej wygląda dawna IRP i dawne Węgry (nie Austrowęgry)
  • edytowano May 2017
    KAnia napisal(a):
    no prosz, Litwa z Koroną
    Nie cała. Większość WXL to dzisiejsza Białoruś, a część Korony czyli Ruś Czerwona - to część Ukrainy.
  • Strach żyć na Korsyce.
  • To, czego potrzebuje "Europa" i "opozycja" w Polsce, to porządny krwawy zamach w Polsce. Boję się tego.
  • Tyle że nic by im to nie dało, bo obecne nastroje tylko by się utwierdziły.
  • extraneus napisal(a):
    To, czego potrzebuje "Europa" i "opozycja" w Polsce, to porządny krwawy zamach w Polsce. Boję się tego.
    ???

    Wprowadzamy stan wyjątkowy i siepacze Antoniego i Błaszczaka mają wszystkich wrogów na widelcu: podsłuchy, wjazdy na hawirę o piątej rano (jak stan wyjątkowy to szósta już nie obowiązuje), areszty wydobywcze... Nie przeżyliby tego.
  • los napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    To, czego potrzebuje "Europa" i "opozycja" w Polsce, to porządny krwawy zamach w Polsce. Boję się tego.
    ???

    Wprowadzamy stan wyjątkowy i siepacze Antoniego i Błaszczaka mają wszystkich wrogów na widelcu: podsłuchy, wjazdy na hawirę o piątej rano (jak stan wyjątkowy to szósta już nie obowiązuje), areszty wydobywcze... Nie przeżyliby tego.
    Oczyma wyobraźni już widzę Kierwińskiego prowadzącego heroiczny strajk głodowy.
  • Z przerwami na posiłki.
  • Brzost napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    no prosz, Litwa z Koroną
    Nie cała. Większość WXL to dzisiejsza Białoruś, a część Korony czyli Ruś Czerwona - to część Ukrainy.
    oczywiście, tylko że nie chodziło mi o terytorium, a o ludzi
  • los napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    To, czego potrzebuje "Europa" i "opozycja" w Polsce, to porządny krwawy zamach w Polsce. Boję się tego.
    ???

    Wprowadzamy stan wyjątkowy i siepacze Antoniego i Błaszczaka mają wszystkich wrogów na widelcu: podsłuchy, wjazdy na hawirę o piątej rano (jak stan wyjątkowy to szósta już nie obowiązuje), areszty wydobywcze... Nie przeżyliby tego.
    Co bardziej krewcy Polacy sami z siebie rozszarpaliby tych durni od ściągania do nas imigrantów, przy pierwszej okazji. Ok, to już śpię spokojny.
  • @Przemko

    na widok tej mapki ucieszylam sie jak...gupek do sera: Polska wolna!
    i dalej sie tym ciesze, mimo ze mnie to przeciez nie dotyczy.
    mieszkam bowiem w miejscu gdzie wysypka zamazuje wrecz granice.

    niech sie dzieje wola Nieba...
  • Ciekawe1, że wojnę Związku Zdradzieckiego z Ukrainą przedstawili jako milijon czerwonych kropek.
  • I jaki w Algierii burdel! Tego nie spodziewałem się.

    A zaś w Marokko jak w Islandii, taki spokój. Spokojniej niż w Czechach.
  • Ta mapka, to wogle, z jakiego okresu? Bo obejmuje widzę wyczyny IRA i tych frajerów na skuterach na Korsyce.

    Powinni tylko zamachy ze skutkiem śmiertelnym na czerwono dawać, i tylko w ostatnich 5 latach.
  • Niestety nie wiem z jakiego okresu.

    A tam na granicy Polski i Litwy to co sie wydarzyło?
  • Ktoś na fejsiku wrzucał tę mapkę, i tam była z opisem, że dotyczy okresu od zamachu na WTC (2001) do końca 2015.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.