Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

11415171920676

Komentarz

  • edytowano June 2017
    Wideo pocięte. Ostrożnie z wzmożeniem.
  • Wiedzieliście, że przewodniczącym Naczelnej Rady Łowieckiej PZŁ jest Andrzej Gdula?
  • Nie wiedziałem. Ale mnie nie zaskoczyło, bo że PZŁ to siedlisko dawnej nomenklatury, to niestety prawda.
  • Może prof. Szyszko cokolwiek za bardzo nasiąka atmosferą tych struktur?
  • Niesamowita historia. Pod Łukowem odnaleziono ciało żołnierza wyklętego, który ukrywał się do śmierci w 1982.
    "W latach 90-tych zaczęliśmy badać historię, pytać ludzi. Okazało się, że to był człowiek nieskazitelny, bohater. Walczył do końca, wiedział, że sprawa była beznadziejna, ale jakiś cień nadziei był. Poświęcił życie, zdrowie, rodzinę, po to, żeby być wiernym przysiędze, którą złożył"

    http://www.rp.pl/Historia/170619639-Odnaleziono-szczatki-ostatniego-prawdopodobnie-zolnierza-niezlomnego.html#ap-1
  • Historia którą warto dzieci wychowywać.
  • Chodzi zapewne o Antoniego Dołęgę
    Wczoraj w Wiadomościach TVP1 było
    https://wiadomosci.tvp.pl/32796625/ostatni-partyzant
  • No dobra, pytanie za 100 pkt.
    To było celowe podpalenie w zemście za zamachy w Lądynie ( ponoć wieżowiec zamieszkują głównie muzułmanie) czy kolejny incydent?
  • Kara boża?
  • http://www.leftlane.pl/cze17/bedziemy-mieli-jedna-z-najwiekszych-fabryk-baterii-litowo-jonowych.html
    "Chuj z tą Polską wschodnią". Sprowadzimy sobie 100 tys. Ukraińców do Wrocławia, będzie miał kto pracować.
  • DMC, mam dziś ciężki weiczór , wróciłem z Wrocławia i nie rozujmię Waści inwokacji. i co z Ukraincami, skoro mają teraz bez wiz pojechać dalej?
  • DMCDMC
    edytowano June 2017
    christoph napisal(a):
    DMC, mam dziś ciężki weiczór , wróciłem z Wrocławia i nie rozujmię Waści inwokacji. i co z Ukraincami, skoro mają teraz bez wiz pojechać dalej?
    Inwokacja dotyczy braku zrównoważonego rozwoju.
  • noale Przecie Prezes obiecał, że żyć godnie i pięknie będzie można i trzeba w kazdem mieście powiatowem
    czyżby pan MM pozucił Polskę Wschód?
  • Zawsze tak było, że prominenci popierali swoje prowincje. Z jednym wyjątkiem - Łodzi. Z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem to zdecydowana przesada. Wszystko tam walą.
  • w sprawie Jaroszewiczów :


    najciekawsze - wiecie Państwo, kiedy Jaroszewicz syn dostał z prokuratury pudło z rzeczami po ojcu, w którym jakoś znalazły się te zabezpieczone odciski palców? W 2010. Założę się o dużą czekoladę albo 2 piwa, że dostał je po 10 kwietnia 2010.
    Nobilitujące dla dzisiejszego rządu byłoby wtedy to, że właśnie teraz otworzył to pudło.
  • Ciekawe... coraz częściej ludzie rozważający postać Donalda Tuska dochodzą do wniosku, że jest on po prostu (po prostu! Jakże trudno zaakceptować taki wniosek) złym człowiekiem.
  • Jeszcze trochę popracują i odkryją, że Warszawa jest stolicą Polski. Byle tylko zwoje mózgowe im się nie przepaliły.
  • extraneus napisal(a):
    Ciekawe... coraz częściej ludzie rozważający postać Donalda Tuska dochodzą do wniosku, że jest on po prostu (po prostu! Jakże trudno zaakceptować taki wniosek) złym człowiekiem.
    Dobrzy ludzie mają dobre oczy. Gdyszalbowiemponiewasz oczy są zwierciadłem duszy.
  • Tusk nie da się "wyjaśnić" racjonalnie. On jest zły.
  • Moja kilkunastoletnia podówczas młodzież mimo że nie była specjalnie "pisowska", w czasie kampanii 2005 roku mówiła że Tusk ich przeraża.
  • Polonia parit monstra. Jednak.
  • los napisal(a):
    Polonia parit monstra. Jednak.
    Każda potwora znajdzie swego adoratora.

    http://niezalezna.pl/100613-gorace-zyczenia-od-tuska-dla-laska-internauci-mu-tego-nie-darowali
  • Jego duchowa degradacja jest coraz głębsza. To wygląda na nienawistne zatracenie.
    Co do jego pochodzenia to jest mentalnym, a może i etnicznym Niemcem.
  • Ostatnio usłyszałem z 10 ręki, że Tusk stał za sprawą Olewnika. I dlatego za PO była seria samobójstw w więzieniach i dlatego za to poleciał Ćwiąkalski.
  • No niby co miałby z Olewnikiem... To raczej lokalna, płocka mafia + służby (Orlen w rejonie, region ważny). A w rejonie Siemiątkowski, modelowy człowiek służb.
    Olewnik to jeszcze czasy SLD.
  • No właśnie też mi to nie pasowało. Ale pamiętajmy, że Tusk od zawsze miał swoje wpływy. Obiło mi się o uszy, że w sprawie Olewnika chodziło też o wyłudzenie VAT, ale też w to nie wierzę.
  • http://m.niezalezna.pl/99623-na-zachodzie-zatesknili-za-pracownikami-z-polski-jesli-ich-zabraknie-bedziemy-miec-problem

    Polska muczina - dobra muczina!

    - Musimy się dużo bardziej natrudzić, by przekonać Polaków do przyjazdu do Holandii – powiedziała Karin van der Laar, z agencji pośrednictwa pracy z Dronten. Jak dodała z „Polakami dobrze się pracuje, a w porównaniu z imigrantami z innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej częściej i lepiej znają oni języki”.
  • Potwierdzam. To samo mówią inwestorzy z Belgii i innych krajów starej UE. Dotyczy to nie tylko pracowników sezonowych, ale też coraz częściej zasiedziałych specjalistów.
  • A to młode pokolenie Ukraińców? Nie jest równie pracowite i nie włada językami jak Polacy?
  • pono nawet bardzziej i ma mniej nadopiekuńczych rodziców
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.