Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1153154156158159674

Komentarz

  • Giertych, Lis oraz Kurski (GW) zapowiadają na jutro informację-bombę mającą skompromitować/zdetronizować PiS.

    W ich enigmatycznych tłitach da się wyczytać inicjały J.K., teksty o człowieku określającym się, jako "najbogatszy w Polsce" i powątpiewanie w słowa JarKacza, przekazane przez Mazurek o tym, że "nie ma świętych krów".

    Bomba ma wybuchnąć w jutrzejszym wydaniu Gazu.

    Dziennikarze z innych galaktyk piszą, że wiewiórki ćwiąkają, że są jakieś taśmy. Ale generalnie spodziewają się kapiszona.

    Randomowi Tłiterianie zastanawiają się, czy dzisiejsze spotkanie (podobnież nieplanowane) na Nowogrodzkiej ma coś wspólnego z jutrzejszą bombą. Tłiterianie tzw. "KochaniPrawi" się ochoczo nabijają z mecenasa konia et consortes.

    A ja jestem umiarkowanie ciekawa1. Ktoś się czegoś domyśla, albo wiewiórki mu zapodały?
  • loslos
    edytowano January 2019
    Moje znajome wiewiórki trzymają się z dala od lisiej jamy. Jedna coś ćwiąknęła o Chrzanowskim i Glapińskim.
  • edytowano January 2019
    Wg Beaty Mazurek, chodzi o odgrzewanego kotleta czyli sp-kę Srebrna.
  • edytowano January 2019
    cd.- list PiS do Czuchnowskiego
    image
  • los napisal(a):
    Moje znajome wiewiórki trzymają się z dala od lisiej jamy. Jedna coś ćwiąknęła o Chrzanowskim i Glapińskim.
    Ano czyli Czarneckiego ciąg dalszy.
  • Wiewiórki wymieniają dwie tajemnicze litery MM.
  • los napisal(a):
    Wiewiórki wymieniają dwie tajemnicze litery MM.
    A widzisz, mecenas Koń - JK. Ale, jak wiemy, niedaleko pada jabłko od jabłoni ;)
  • los napisal(a):
    Wiewiórki wymieniają dwie tajemnicze litery MM.
    Marek Migalski? ;)
  • Jaki kuzyn? Nic nie pamiętam. Ja bym jednak stawiał na MM. Już pisałem ze to będą bomby o sile zatapiającej. Spodziewałem się jednak ich odpalenia tuż przed wyborami. Nie wiem co powoduje że teraz. Jakieś zagrożenie totalnych?
  • rdr napisal(a):
    niby tu jest napisane

    https://spistresci.home.blog/
    Ciekawe1. I ciekawe, czy tam faktycznie cokolwiek sensownego jest? A może dowiemy się, skąd miłość JarKacza do MM? :D
  • Rafał napisal(a):
    Jaki kuzyn? Nic nie pamiętam. Ja bym jednak stawiał na MM. Już pisałem ze to będą bomby o sile zatapiającej. Spodziewałem się jednak ich odpalenia tuż przed wyborami. Nie wiem co powoduje że teraz. Jakieś zagrożenie totalnych?
    MM zostanie zatopiony dopiero, gdy w PiSie nie będzie nikogo poza nim. Póki są potencjalni "awaryjni", Matełusz musi się skupić na likwidacji.
  • Rafał napisal(a):
    Jaki kuzyn? Nic nie pamiętam. Ja bym jednak stawiał na MM. Już pisałem ze to będą bomby o sile zatapiającej. Spodziewałem się jednak ich odpalenia tuż przed wyborami. Nie wiem co powoduje że teraz. Jakieś zagrożenie totalnych?
    kuzyn Tomaszewski
    zagrożenie powoduje hamerykańska konferencja na niemieckim podwórku
    wiewiórki trajkoczą od dwóch tygodni o przedterminowych wyborach do kwietnia
  • edytowano January 2019
    los napisal(a):
    Atanazi, jesteś pod obserwacją głosiu jeden.
    dzięki


    jednego tylko nie rozumiem: jak można dziś nie lubić JK, a kochać go 10 lat wcześniej...
  • Wiesz co Atanazi, dajemy ci szansę. Tu i teraz wyjaśnisz, co takiego wydarzyło się w Smoleńsku, co to takie jest niby oczywiste. Inaczej się żegnamy i nie sugeruję głosiować. Twa inteligencja i szacunek dla bliźnich są tak niepodrabiane, że po dwu wpisach zostaniesz rozpoznany.
  • Nagrania z kokpitu są, świadectwa świadków, którzy byli w pobliżu również, nie wspominając o zdjęciach lotniczych z miejsca wypadku, Kaczyński kontroluje prokuraturę od prawie 4 lat, więc chyba sprawa wielkich tajemnic typu zamach nie zawiera. Prokuratora generalnego można spytać, jak się nie wierzy własnym zmysłom i osądowi.
  • Żegnamy kolego. Nie ma w języku ludzi cywilizowanych określeń na takie obiekty.
  • A taka piękna była, austriacka...
  • image

    ale zobaczymy... ostatnie wydarzenia z żaloba narodową mogly dac niektorym nadzieję.
  • edytowano January 2019
    Patrząc po reakcjach, to jeszcze jedna taka afera PiSu i po się będzie mogła pozbyć złudzeń.
  • Exspectans napisal(a):
    Patrząc po rekcjach, to jeszcze jedna taka afera PiSu i po się będzie mogła pozbyć złudzeń.
    Spokojnie, zaraz się rozkręci... =))

  • qiz napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Jaki kuzyn? Nic nie pamiętam. Ja bym jednak stawiał na MM. Już pisałem ze to będą bomby o sile zatapiającej. Spodziewałem się jednak ich odpalenia tuż przed wyborami. Nie wiem co powoduje że teraz. Jakieś zagrożenie totalnych?
    MM zostanie zatopiony dopiero, gdy w PiSie nie będzie nikogo poza nim. Póki są potencjalni "awaryjni", Matełusz musi się skupić na likwidacji.
    Racja
  • leobulero napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Jaki kuzyn? Nic nie pamiętam. Ja bym jednak stawiał na MM. Już pisałem ze to będą bomby o sile zatapiającej. Spodziewałem się jednak ich odpalenia tuż przed wyborami. Nie wiem co powoduje że teraz. Jakieś zagrożenie totalnych?
    kuzyn Tomaszewski
    zagrożenie powoduje hamerykańska konferencja na niemieckim podwórku
    wiewiórki trajkoczą od dwóch tygodni o przedterminowych wyborach do kwietnia
    Znaczy kto ma robić te wybory i po co? Bo totalna by chciała ale chyba jeszcze nie rządzi na Nowogrodzkiej.
  • edytowano January 2019
    A słuchał kto tych strasznych taśm Lisa?
    Bo z tego co czytam na wpolityce to normalna rozmowa i odmowa realizacji, czy raczej udziału w projekcie, torpedowanym przez władze Warszawy.
    Najwyraźniej jakiś nachalny biznesmen chce uzyskać poparcie i pieniądze oraz prace zainwestowane w projekt co do którego się nie umawiał że wykona, czyli że to była jego inwestycja na jego ryzyko.
    Niewłaściwe, moim zdaniem, jest samo zaangażowanie Prezesa w takie projekty zważywszy jego pozycję w polskim systemie politycznym. To powinno być robione bez jego zaangażowania z uwagi na posądzenia o konflikt interesów i użycie, nawet milcząco, wpływów. Rozumiem jednak że nikt takich rzeczy w obozie DZ się nie podejmie aby nie skończyć jak Misiewicz, Jackiewicz czy Chrzanowski.
  • Najgorzej o totalnych świadczy podnoszony przez nich zarzut, że JK miał "kredyt na telefon". Nosz kurde- wielkie mi coś , kredyt na telefon. Bo wszyscy inni to nie maja kredytu na telefon.
  • Ja cię nie mogę! ;)
  • Kredyt Dostał na telefon czy kupił telefon na kredyt?
  • christoph napisal(a):
    Kredyt Dostał na telefon czy kupił telefon na kredyt?
    Kredyt na telefon z telefonu na kredyt.
  • Bomba została rozbrojona śmiechem :-D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.