Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1156157159161162674

Komentarz

  • Ja bym tam robił dokładnie jak prezes/ Tylko zatrudniłbym kogoś poważnego kto by poczekał na pieniądze a nie jak Prezes -szmaciarza z Austrii.
  • Szmaciarz z Austrii jako osoba znana od lat i powinowata był podejrzewany o lojalność a ta w biznesie jest równie ważna jak w polityce.
  • los napisal(a):
    Ciekawe666 jakie było praktyczne podejście pana Stefana do aborcji.
    image

    Sadząc po minie Xerolizy zdjęcie już po.
  • yanusson napisal(a):
    Eeeeeeeeeeeeeeee... Ale o czym Kolega pisze? Od kiedy to organizacje pozarządowe są zwolnione z płacenia podatków z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej???
    Przecież to bzdura jakiej mało.
    To raz. A dwa, że działalność gospodarcza organizacji podlega ograniczeniom ustawowym (nie może być dominującą formą aktywności).
    No własnie dominującą. Wtedy to chyba była zwolniona i bez tego zastrzeżenia.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Ja bym tam robił dokładnie jak prezes/ Tylko zatrudniłbym kogoś poważnego kto by poczekał na pieniądze a nie jak Prezes -szmaciarza z Austrii.
    Kolega naprawdę nie rozumie w czym rzecz? A w tym ze ja nie jestem hipokryta i przyznaję że lubię pieniądze, że staram się zarobić jak najwięcej i zarabiam sporo czego nie ukrywam. A Prezes oczekuje od swoich ludzi aby szli do polityki nie dla pieniędzy, ale nie od wszytskich bo ma niektorych wybranych ktrym wolno zarabiać krocie.
  • Kolego Rafale
    Jeżeli już mamy odrzucić hipokryzję, to odrzućmy ją do końca i postawmy sprawy tak, jak się mają, a przynajmniej wydają się mieć.
    Cała ta Srebrna, jej inwestycje itd. służą bądź mają służyć temu, żeby miał się z czego utrzymać PiS jako siła polityczna, szeroko pojęte prawicowe inicjatywy społeczne i przedpolityczne wokół PiS-u oraz media prawicowe. I żeby źródłem tego finansowania nie byli szemrani biznesmeni w rodzaju Palikota (Ozon ktoś pamięta?), Czarneckiego etc., nie były obce inicjatywy lobbingowe w rodzaju Sorosa, czy wreszcie agentury obcych wywiadów. Bo to rodzi różne uwikłania, które nie mogą się skończyć dobrze. Ale również temu, żeby organizatorzy nie musieli świecić gołą d... i prosić się o składki, datki, zbiórki publiczne itd.
    Umówmy się: można żądać chodzenia do polityki nie dla pieniędzy, ale bez pieniędzy polityki realizować się nie da. Już to przerabialiśmy.
    Z kolei wściekły atak na Srebrną ma przyczyny dokładnie w tym, co powyżej. Bo źródło finansowania inicjatyw okołopolitycznych będące poza kontrolą Salonu jest dla tegoż Salonu solą w oku. I będzie.
  • Nosz pewnie, że tak
  • Po to im te akta? Ktoś ma inny pomysł niż roszczenia?

  • Podsumowaniem "afery taśmowej" z JK w roli głównej były dzisiejsze słowa redaktora z RMFu - większe emocje budził we mnie serial Złotoplscy.....
  • Umówmy się: można żądać chodzenia do polityki nie dla pieniędzy, ale bez pieniędzy polityki realizować się nie da. Już to przerabialiśmy.


    Ależ oczywiście. I dlatego nie należy pieprzyć jak potłuczony ( Właśnie to nie ja jestem potłuczony!) i wywalać najlepszego Premiera jakiego PiS miał obrzucając pomówieniami za nagrody dla swoich ministrów. Zresztą jestem pewien na 99% że JarKacz o tych nagrodach wiedział i je zatwierdził. I niech mi Kolega nie każe współczuć Jarkaczowi jakich potłuczonych i oślizgłych ma pociotków. Uczciwość każe przyznać że my też chodzimy do kibla, a nie żywimy się poczuciem dobrze spełnionego obowiązku i pachniemy fiołkami.

    Trzeba to piwo wypić. Ja rozumiem że wojna na nagrania i zeznania dopiero się zaczęła. Kurwiarz i łapownik (jak to nazwać "kurwobiorca"?) Niesiołowski przykrywa Srebrną z naddatkiem. Ciekawe123 co dalej?

  • A ja się ostatnio nawet zastanawiałem - co ze Stefanem ? Bo to, że go chcieli schować to wiadomo, ale że on sam się schował i nie wierzgał ? No to teraz wszystko jasne, układ perfekcyjnie domknięty, Niesioł miał cynk, że na niego Pisiory nagrania okrutne mają. I przepadł, licząc że jeżeli go nie będzie to aż tak grubo nie pojadą. Pojechali, bo Giertych z Lisem śmieli tknąć prezesa. I poooooszło ! Powiem tak, jak zaczną lecieć filmy i zdjęcia z kurwami to nie zostanie kamień na kamieniu. Było wsadzać kij w mrowisko ? Amatora, wszędzie amatora. Stefana nie żal. Jeszcze na Giertycha i Łysą Pałę niech coś pokażą i pogrzebią ich na wieku.
  • Misiek ujeżdżający Konia? David Attenborough dostanie zawału.
  • Może wyciągną loty rzeszowskiej kochanki do samego Donalda, o czym w owym mieście niejeden gada.
  • Zazu napisal(a):
    Może wyciągną loty rzeszowskiej kochanki do samego Donalda, o czym w owym mieście niejeden gada.
    Słaby pomysł: "ale jurny ten nasz Donald!"
  • los napisal(a):
    Być obleśnym staruchem na pewno.
    Portret Doriana Graya ...

  • JORGE napisal(a):
    Jeszcze na Giertycha i Łysą Pałę niech coś pokażą i pogrzebią ich na wieki.
    image
  • Atrakcyjny Kaz powiedział w wywiadzie, że Niesiołowski nie mógłby zarwać łóżka, bo jest prawym człowiekiem.
  • los napisal(a):
    Ciekawe666 jakie było praktyczne podejście pana Stefana do aborcji.
    Trudno powiedzieć, ale dawno temu Anastazja tak to opisała:

    Siedzieliśmy w barku za kratą, zadałam mu spokojnie pytanie:

    - Jaki sens ma ustawa, kiedy coraz powszechniejsza staje się francuska pigułka, która roni ciążę i po problemie?

    - Tak, ale w Polsce jej legalnie nie ma.

    - Ja ją będę przywozić - stwierdziłam.

    Stefan zareplikował:

    - Jak tak, to ja będę ci na granicy wszystko przeszukiwał, łącznie z ginekologiczną kontrolą.

    To go chyba najbardziej rajcowało.

    - Jesteś pieprzonym hipokrytą - powiedziałam. Wtedy się zdenerwowałam. Zapytałam: - A co będzie, jak zajdę z tobą w ciążę?

    - Będziemy uważać - odpowiedział.

    - Ale uważać nie można na 100%, jak zajdę, to co zrobisz?

    - To będę wychowywał - odważnie powiedział pan poseł.

    - Chyba sam, bo ja na pewno nie, a poza tym nie mam ochoty czegoś takiego urodzić, dokonałabym aborcji.

    - Poważnie, usunęłabyś ciążę?

    - Tak. A poza tym, gdybym ujawniła, z kim miałam dziecko, ustawa o aborcji ległaby w gruzach.

    - Ty byś to zrobiła?

    - Z wielką przyjemnością.

    - Wiesz, jesteś wredna.

    - A ty jesteś hipokrytą.

    - Ty kompletnie nie rozumiesz na czym ta rzecz polega.

    - To ty masz tok myślenia mrówki.

    http://niniwa22.cba.pl/erotyczne_immunitety.htm
  • los napisal(a):
    Ciekawe666 jakie było praktyczne podejście pana Stefana do aborcji.
    Pewnie takie samo jak do innych przykazan, np. do "nie cudzołóż"
  • No tak, jak rozwalił swoje własne, to musiał korzystać z cudzego.
  • Cudze rozwalił. Pszypadek? Zawalone cudze łoże było ostrzezeniem z samiusienkiego Nieba, ale Stef nie zrozumiał.
  • Mania napisal(a):
    Atrakcyjny Kaz powiedział w wywiadzie, że Niesiołowski nie mógłby zarwać łóżka, bo jest prawym człowiekiem.
    Oba gagatki z tej samej partii, że aż wstyd nazwę przypominać.
  • edytowano January 2019
    Że Niesioł jest podejrzany wiedziałem od dawna. Za młodu bywał w okolicy gdzie moi rodzice, w której i ja się urodziłem i mieszkałem. Młodość moich rodziców to były czasy jego konspiracji, zamordowania Łabędzkiego przez UB. Łabędzki mieszał niedaleko od nas. Ojciec go znał. Nie chciał wiele o tej historii mówić. Był antykomunistą i długo potem aktywnym działaczem Solidarności nauczycielskiej. W tamtym czasie nie uczestniczył jednak w konspiracji. Tamta sprawa jest znana publicznie od dawna, w szczególności relacja jego ówczesnej narzeczonej, że sypał. Widywałem go czasem na ulicy. Moja żona zawsze uważała że to obleśny typ i erotoman. Potem mój przyjaciel pracujący dla znanych i szemranych łódzkich biznesmanów, nie tych co teraz są aresztowani, twierdził że Niesioł bywa z nimi na pijackich libacjach i ma fundowany burdel za przepychanie spraw w skarbówce. Nie bardzo dawałem temu wiarę bo przecież był w ZChN. Kółko się zamyka. Żałosna postać.
  • edytowano February 2019
    Rafał napisal(a):
    Umówmy się: można żądać chodzenia do polityki nie dla pieniędzy, ale bez pieniędzy polityki realizować się nie da. Już to przerabialiśmy.


    Ależ oczywiście. I dlatego nie należy pieprzyć jak potłuczony ( Właśnie to nie ja jestem potłuczony!) i wywalać najlepszego Premiera jakiego PiS miał obrzucając pomówieniami za nagrody dla swoich ministrów. Zresztą jestem pewien na 99% że JarKacz o tych nagrodach wiedział i je zatwierdził.
    Że tamta sprawa była świństwem, takim sobie syństwem, krzywdą ludzką i poważnym błędem o dużej sile rażenia, to chyba wszyscy się tu zgadzamy. Podobnie, jak chyba domyślamy się, kto był sprężyną tamtej intrygi i kto liczył na korzyści z niej płynące.
    Natomiast nie wydaje mi się, aby ze względu na tamtą sprawę, w innych nie można było postępować w sposób racjonalny i konieczny. Czy - mówiąc wprost - aby tamta sprawa dawała podstawę do krytyki racjonalnych działań w sprawie Srebrnej.

    I niech mi Kolega nie każe współczuć Jarkaczowi jakich potłuczonych i oślizgłych ma pociotków. Uczciwość każe przyznać że my też chodzimy do kibla, a nie żywimy się poczuciem dobrze spełnionego obowiązku i pachniemy fiołkami.

    Trzeba to piwo wypić. Ja rozumiem że wojna na nagrania i zeznania dopiero się zaczęła. Kurwiarz i łapownik (jak to nazwać "kurwobiorca"?) Niesiołowski przykrywa Srebrną z naddatkiem. Ciekawe123 co dalej?

    Nie moja rodzina, nie moja sprawa. Rodziny się zazwyczaj nie wybiera.
    Jarkacza też wybieram w zasadzie tylko dlatego, że żadnej innej sensownej kontynuacji nie widzę.

    [edit: formatowanie]

  • No to się zgadzamy. Mnie tylko bywa przykro, coraz mniej i coraz rzadziej, że jestem obrzucany nieładnymi epitetami za stwierdzanie faktów i brak entuzjazmu i czołobitności wobec moich politycznych wybrańców. Ja na nich głosuję ale dostrzegam nie tylko pozytywy ale także przejawy skurwysyństwa, hipokryzji, głupoty i złej woli. A JarKacz po wyczynach z Premier Szydło, zaniechaniu Smoleńska oraz głupich rozmowach o Srebrnej na Nowogrodzkiej sporo stracił w moich oczach. Nie będę po nim płakał. Raczej martwię się czy kto gorszy o nie zastąpi.
  • 80 000 Polaków trolluje za rosyjskie pieniądze w mediach społecznościowych. Na dniach ukaże się lista trolli.
    https://niezalezna.pl/257473-znany-dziennikarz-ujawnia-80-tys-polakow-zarabia-na-zleconym-przez-kreml-trollowaniu
  • Mania napisal(a):
    80 000 Polaków trolluje za rosyjskie pieniądze w mediach społecznościowych. Na dniach ukaże się lista trolli.
    https://niezalezna.pl/257473-znany-dziennikarz-ujawnia-80-tys-polakow-zarabia-na-zleconym-przez-kreml-trollowaniu
    Idealna okazja do oczernienia przeciwników. No i wzmożenia wojny polsko-polskiej.
  • Jeśli ktoś dotychczas nie poznał stanu umysłu prezydenta, niechaj czyta (wystarczy tytuł):

    https://m.fronda.pl/a/andrzej-duda-chce-w-warszawie-pomnika-tadeusza-mazowieckiego,121912.html
  • Człowiek może wyjść z Unii Wolności, ale Unia z niego nie wyjdzie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.