Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1215216218220221674

Komentarz

  • Nie bardzo widzę po "naszej" stronie "wyrozumiałe zrozumienie dla wrogów". Raczej widzę obawę przed ich łapaniem i karaniem oraz owszem nadmierny rygoryzm wobec swoich często wywołany przez wrogów. Moim zdaniem to niedobrze, ale lepiej niż Koledzy sądzą.
  • los napisal(a):
    Musimy być kurwa lepsi
    Wiadomix. Gdyby mi zależało, żeby na tronie siedział huj, to bym na PO głosował.
  • los napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Tak mnie najszło, że często występuje wyrozumiałe zrozumienie dla wrogów, a nieznośny rygoryzm moralny wobec swoich.
    Zaszczepić coś takiego u wrogów i już nie trzeba walczyć - sami się pozabijają.
    A my wałkujemy tę cudną cechę naszych od ilu lat? Od czterech?
    Nie, skąd - przecież to się zaczęło chyba od ministra, byłego oczywiście, który teraz walczy z rakiem - proszę o nazwisko, bo już mnie ten natłok nazwisk mąci w głowie...
  • Jackiewicz. Przygarnęli go ostatnio do jakiejś fundacji czy instytutu.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Musimy być kurwa lepsi
    Wiadomix. Gdyby mi zależało, żeby na tronie siedział huj, to bym na PO głosował.
    A ja nie. Czniam na świat, interesują mnie sprawy mniejsze.
  • edytowano August 2019
    ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Tak mnie najszło, że często występuje wyrozumiałe zrozumienie dla wrogów, a nieznośny rygoryzm moralny wobec swoich.
    Zaszczepić coś takiego u wrogów i już nie trzeba walczyć - sami się pozabijają.
    Ale to jest przerażająco silnie wdrukowane, nawet we mnie, i nie do końca zdaję sobie sprawę jak to zostało zaszczepione...



    Ależ to nie zostało zaszczepione tylko było zawsze.
    Skoro Kolega ma zasady moralne i jest uczciwym człowiekiem, to ma naturalny odruch dystansowania się od kogoś kto niby jest "nasz' tyle że np chodzi na dziwki (zakładając że naprawdę chodzi, bo to jeszcze inna kwestia).
    Podobniesz ze złodziejstwem, byciem TW (o ile nie miało się pistoletu przy głowie, a jak wiemy, zwykle się nie miało), czy np zdradzaniem małżonka.
    Wszystko powyższe wyborcom opozycji dokładnie zwisa dorodnym kalafiorem
    Mało tego - ich przedstawiciele mogą nawet kraść i poświęcać interes narodowy - wszystko lepsze niż PiS u władzy.
    Aha i jeszcze - w kwestii naszej strony - nie zapomnijmy, że największym winowajcą wg wojujących na ulicach przeciwników aborcji jest Lech Kaczyński.
    Tak to działa mniej więcej.
    Musi to korygować rozum i refleksja, ale niewielu na nią stać.


  • los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Musimy być kurwa lepsi
    Wiadomix. Gdyby mi zależało, żeby na tronie siedział huj, to bym na PO głosował.
    A ja nie. Czniam na świat, interesują mnie sprawy mniejsze.
    Ależ Ci niemal zazdraszczam Losu.
    Ja się nie mogie odczepić od świata. Ciągle sobie mówie - Maria, zajmij się wreszcie sprawami mniejszymi, większe i tak cię przerastajo, świata nie zbawisz, tylko się zestresujesz i naześciskasz z bezsiły pięści, na co to tobie kretynko?!!!

    I nic z tego.
    Stale mnie ten świat, a przynajmniej jego najważniejszy kawałek na tę głowę wchodzi. I dręczy.

    A jak się tak rozejrzeć wokół, to ogromna większość w ogóle nie przejmuje się poruszanymi na naszym forum PROBLEMAMI, c'nie?
  • Maria napisal(a):
    ... A jak się tak rozejrzeć wokół, to ogromna większość w ogóle nie przejmuje się poruszanymi na naszym forum PROBLEMAMI, c'nie?
    mało tego,
    excathedra to prawieże świat równoległy... jak sen... jak z silmu Matrix

  • romeck napisal(a):
    Maria napisal(a):
    ... A jak się tak rozejrzeć wokół, to ogromna większość w ogóle nie przejmuje się poruszanymi na naszym forum PROBLEMAMI, c'nie?
    mało tego,
    excathedra to prawieże świat równoległy... jak sen... jak z silmu Matrix

    U mnie inaczej. Jest wiele światów równoległych.
  • edytowano August 2019
    (((Ktoś))) poważnie zainwestował w kampanię wyborczą 2020.

    R.I.P.

    https://www.breitbart.com/border/2019/08/03/report-police-claim-possible-multiple-shooters-in-el-paso-mall/

    https://www.breitbart.com/crime/2019/08/04/shooting-outside-bar-in-dayton-ohio-10-reported-dead-several-wounded/

    Tym razem spróbują na dobre wykończyć 4chan, będzie też apokaliptyczna czystka na Twitterze i JewTubie.
  • to fajne jest:
  • Viva Zapata!
  • Koniec korków na horyzoncie :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Skączy sie tem isz prucz "pacz wew lewo, pacz wew prawo" czeba byndzie takosz paczeć wewgure iszby ktuś danemu obywatelu na ep nie zleceł.
  • odwazni.pl

    znacie ? polecacie ?
  • edytowano August 2019
    Zapata pionier! Ale trzeba mieć niezłą kondycję, żeby tak latać z szybkością 170km/g.
    Wspaniała rzecz dla ratowników.
    Jaki silnik ma to cudeńko? Jakie ma paliwo? - ktoś wie?

    Edit; "- Pod koniec dzisiejszego lotu bolało mnie wszystko. Nogi drżały. Pewnie zbliżałem się do granicy. Czy dałbym radę jeszcze 10 km? Może i bym dał - stwierdził Franky Zapata."
  • Mania napisal(a):
    Zapata pionier! Ale trzeba mieć niezłą kondycję, żeby tak latać z szybkością 170km/g.
    Wspaniała rzecz dla ratowników.
    I komandosów oraz terrorystów.
  • Mania napisal(a):
    Zapata pionier! Ale trzeba mieć niezłą kondycję, żeby tak latać z szybkością 170km/g.
    Wspaniała rzecz dla ratowników.
    Jaki silnik ma to cudeńko? Jakie ma paliwo? - ktoś wie?

    Edit; "- Pod koniec dzisiejszego lotu bolało mnie wszystko. Nogi drżały. Pewnie zbliżałem się do granicy. Czy dałbym radę jeszcze 10 km? Może i bym dał - stwierdził Franky Zapata."
    Jakiś egzoszkielet pewnie zastosują i pójdzie do wojska
  • Gnębą napisal(a):
    Skączy sie tem isz prucz "pacz wew lewo, pacz wew prawo" czeba byndzie takosz paczeć wewgure iszby ktuś danemu obywatelu na ep nie zleceł.
    +1
  • 6 sierpnia 2019 r. - we Wrocławiu zamilkły jerzyki :((
  • HGW proponuje okragly stol dla rzadzacych - zrodlo: wywiad z D. Wysocka-Schnepf
  • extraneus napisal(a):
    6 sierpnia 2019 r. - we Wrocławiu zamilkły jerzyki :((
    ?
  • No odleciały, jak zwykle za szybko, jak zwykle niespodziewanie.
  • Aha, teraz rozumiem. Myślałem, że jakiś masowy pomór albo coś w tym stylu.
  • extraneus napisal(a):
    No odleciały, jak zwykle za szybko, jak zwykle niespodziewanie.
    To teraz będzie we Wrocławiu inwazja szczurów i komarów.
    Ratuj się kto może!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Jerzyki polowały na szczury!?
  • los napisal(a):
    Jerzyki polowały na szczury!?
    Nie. Inwazję szczurów mają od dawna.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • We Wrocławiu, przynajmniej w mojej okolicy, od ładnych już paru lat nie ma w ogóle komarów (szczurów nigdy nie było).
  • rdr napisal(a):
    HGW proponuje okragly stol dla rzadzacych - zrodlo: wywiad z D. Wysocka-Schnepf
    czyli wie, ze to już koniec PO-PSL + SLD

    proponuje rozejm i dopuszczenie do samorządu (-ów) w zamian za brak krwawej jatki..

    dla mnie - ciekawe!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.