Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1212213215217218674

Komentarz

  • edytowano July 2019
    .
  • Brzost napisal(a):
    O psie pisza już wszystkie merdia, ale o cizi ani słowa.
    jak zwykle wszyscy wiedzą od dawna kto zacz (tzw. warszawka) a my (tzw.plebs) nadal nie
  • Bardzom ciekaw jak też nasze "państwo prawa" potraktuje tych bydlaków. Bodnar już pewnie rozgrzany i czeka w blokach aby ich bronić przed klerofaszystami. A Gretkowska i Biedroń gdzie?
  • Pewnie jakaś Rosati 2.0.
  • A swoją drogą jacy "oni" są nudni i przewidywalni w swoich gustach, nawykach i znajomościach: wóda, dragi, grzdżenie się obleśnie i nieestetycznie, drogie efektowne auta, apartamenty w modnym centrum, postesbeckie knajpy, mafijne kluby, znane kurorty a w nich deptaki itp. Ciągną do siebie nawzajem bo łączy ich wspólnota tandetnych gustów, złych skłonności, wspólnych kłamstw i podejrzanych interesów, a nade wszystko pogarda dla naiwnych prostaków czyli całej reszty.
  • Na co się ksiądz nie zgodził?
  • Portal Niezalezna.pl dotarł do nowych informacji dotyczących znanego dziennikarza Kamila D. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim Witold Błaszczyk przekazał nam m.in., że w zdarzeniu nie brała udziału - o czym spekulowano w mediach społecznościowych - 20-letnia kobieta, a w samochodzie w momencie zdarzenia znajdowali się jedynie Kamil D. i jego pies.
  • Znaczy się, miała lat 19.
  • Ten cały Tomasz Szymborski pisze, że
    No to cd #story #Durczok - prokuratura sprawdza, czy i z kim jechał K.Durczok w czasie kolizji. Kiedy policja przyjechała, na miejscu pasażera były tylko odpalone poduszki BMW X6M pasażera. No to ja podpowiem - jechał z panną z Krakowa, po którą szybko przyjechał ktoś z 3Miasta /.../ Na stacji jest monitoring. Znana w 3Mieście. Wiadomo, kto ja odebrał. Spokojnie. Damy się
    @PolskaPolicja wykazać
    Ciekawe, czy lansujący się konfabulant (jak swego czasu niejaki Łukasz Bugajski) czy coś wie.
  • Szymborski, m.zd., nie jest konfabulantem
  • na miejscu pasażera były tylko odpalone poduszki BMW X6M pasażera.
    Ojtam, ojtam. Pies sie zes nerw mjoteł po całem automobilićmie to i sie odpaleły

  • edytowano July 2019
    ad Durnego Czoka

    we Dzienniku (muszą go tam baaardzo nie lubić)
    stoi tak o wydarzeniu:
    (aaaa, pod tekstem jest taki komunikat:
    Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes.
    Kup licencję)

    więc zalinkuję, bo ciekawie....


    /poniżej spojler!
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .beemwu jest półautonomicznym samochodem, więc jedyne co musiał kierwca ROBIĆ, to trzymać ręce na kierwonicy! (by komputer wiedział, że siedzi człowiek!!!)
    problem pod Piotrkowem - autostrada się skończyła dla komputera pokładowego wraz z pachołkami i żółtymi liniami
    //

  • Brzost napisal(a):
    O psie pisza już wszystkie merdia, ale o cizi ani słowa.
    podrzucili psa dla zmylenia tropów!
  • Nie zabrali mu prawka, czyli nadal będzie jeździć po pijaku.
  • Mania napisal(a):
    Nie zabrali mu prawka, czyli nadal będzie jeździć po pijaku.
    dobrze!
    do jesiennych wyborów powini mu jeszcze nadać status poszkodowanego przez pachołki!
    (serio, że dobrze)
  • pisoskie pachołki
  • #jestemLGBT to pierwsza od dawna naprawdę udana akcja medialna liberałów. Aż sam sie wzruszam przy niektórych twittach.
  • extraneus napisal(a):
    #jestemLGBT to pierwsza od dawna naprawdę udana akcja medialna liberałów. Aż sam sie wzruszam przy niektórych twittach.
    Kłamią czy tyle ich jest?
  • Myślę, ze ten najlepsze są autentyczne, własnie dlatego akcja jako całość jest tak dobra.
  • Marek Balicki zostal pełnomocnikiem MZ ds. reformy psychiatrii
  • extraneus napisal(a):
    Marek Balicki zostal pełnomocnikiem MZ ds. reformy psychiatrii
    Toż to gnida.

    Wygląda na handełe z komuchami.
  • Uch... :(
  • Wenderlich i Piekarska do PO, a kto do PiS?
  • Kowal jedynką w Krakowie. Kto zdziwiony ręka w górę!
  • Moją ulubienicą jest jednak Augustyn.
  • los napisal(a):
    Moją ulubienicą jest jednak Augustyn.
    Nie tylko losową ;)
  • Gender pur
    To ona czy on, czy ono
    ten Augustyn?
  • LGBT
  • edytowano July 2019
    christoph napisal(a):
    To ona czy on, czy ono
    Gront isz liber. Mniłoś nie pszejmywa sie gramantyko.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.