Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1231232234236237673

Komentarz

  • Łże jak Tusk, albo jak Kopacz. Albo jak Brejza.
  • Znowu pojechali:
  • postulat nauki "6 Schetyny" w scenie z "Dnia Świra" spełniony:

  • Serio, Szejtan obiecywał „zmiany w obszarze płac”?
  • "W obszarze" to zawsze jakiś postęp w stosunku do "na odcinku". Drugi wymiar dochodzi :-)
  • Brzost napisal(a):
    "W obszarze" to zawsze jakiś postęp w stosunku do "na odcinku". Drugi wymiar dochodzi :-)
    No prosz, to go Manitou znokautował zmianami płac w czasoprzestrzeni.
  • edytowano September 2019
    Maria napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Cytować Ibrisa?!
    I jeszcze serio analizować jego "wyniki"?!!!!

    Brakuje mojej osobie takiego emotika, który zbiera szczękę zez podłogi. Z szaconkiem.
    Co za różnica. Jeśli ktoś mówi, że Kuchciński jest popularniejszy niż Szejtan, to mie wystarcza.
    Powiem Ci we wielkiej tajemnicy (i niech to pozostanie między nami, bardzo proszę), że IBRiS nagminnie i celowo łże jak - no tu aż mnie zatchło z braku zbyt dosadnego porównania. Bo psów ani burych suk z pewnością nie będę szkalować, co to, to NIE!

    Proszę mocno trzymać poręcze fotela, bo jazda zapowiada się niezła:

    IBRIS obstawia w tym sezonie exit-pools z wyborów parlamentarnych [edit] dla 3 największych telewizorni.
  • Czyżby uprawdopodobnianie jakiegoś przewału przy urnach?
  • Kurski na to poszedł?
  • No narracja o sfałszowaniu wyborów już została uruchomiona. Z pewnością taki przekaz pójdzie w świat jak PiS wygra.
  • Rafał napisal(a):
    No narracja o sfałszowaniu wyborów już została uruchomiona. Z pewnością taki przekaz pójdzie w świat jak PiS wygra.
    Hłe hłe hłe. Już zacieram rączki na myśl o lekturze obóżonych komentarzy w prasie jamajskiej.
  • Także tkwię w rozbawieniu, ale z tyłu głowy niepokój: co jeśli zsl wykręci z 11%, wejdzie konfedera, a głosów nieważnych będzie z 10%?

    Toż to ich ostatnia deska ratunku jest.
  • natenczas napisal(a):
    Także tkwię w rozbawieniu, ale z tyłu głowy niepokój: co jeśli zsl wykręci z 11%, wejdzie konfedera, a głosów nieważnych będzie z 10%?

    Toż to ich ostatnia deska ratunku jest.
    Kolego Xpost1, Kolega...
    a nie, zaraz
  • natenczas napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Cytować Ibrisa?!
    I jeszcze serio analizować jego "wyniki"?!!!!

    Brakuje mojej osobie takiego emotika, który zbiera szczękę zez podłogi. Z szaconkiem.
    Co za różnica. Jeśli ktoś mówi, że Kuchciński jest popularniejszy niż Szejtan, to mie wystarcza.
    Powiem Ci we wielkiej tajemnicy (i niech to pozostanie między nami, bardzo proszę), że IBRiS nagminnie i celowo łże jak - no tu aż mnie zatchło z braku zbyt dosadnego porównania. Bo psów ani burych suk z pewnością nie będę szkalować, co to, to NIE!
    Proszę mocno trzymać poręcze fotela, bo jazda zapowiada się niezła:

    IBRIS obstawia w tym sezonie exit-pools z wyborów parlamentarnych [edit] dla 3 największych telewizorni.

    Z tego co mi wiadomo to IPSOS.
  • Faktycznie, Ipsos.

    Zamieszałem.
  • natenczas napisal(a):
    Faktycznie, Ipsos.

    Zamieszałem.
    można już bez trzymania się poręczy? :)

    =
    Jako że odcięty jestem trochę od TV i mało mnie w internecie (twitter)
    (mam dwie sesje foto do ogarnięcia)

    to omija mnie cała zabawa w śledzeniu smaczków i deserków kampanii...
    szkoda,
    bo tempo zakłada: nie liczą sie wpadki i tak konkurencja nie zdąży zareagować a efekt może przeważyć szalę zwycięstwa
    (dla PiS - większość konstytucyjna, dla opozycji totalnej połowa sejmu minus jeden)
  • edytowano September 2019
    romeck napisal(a):
    natenczas napisal(a):
    Faktycznie, Ipsos.

    Zamieszałem.
    można już bez trzymania się poręczy? :)



    Panie, ja się cały weekend trzymałem, tak mnie jakiś twitterianin urządził.
    I jeszcze replikowałem defetyzm po forach.
    Zarządzę sobie chyba ciszę wyborczą z powodu poruta.
  • Heh, red. Ogórek bardzo sprawnie przeprowadza wywiad w tvn-owskiej poetyce (od połowy filmu mniej więcej):
    https://tvp.info/44107574/16092019-1732/program-o-co-chodzi,odc-523
  • Akurat tu ją popieram, słusznie przycięła Kwadratową
  • Lojalność A.M. dla rządu ZP budzi szacunek. To się nazywa klasa! Zero prywaty, zero jakichkolwiek ansów. Wymierający gatunek człowieka szlachetnego.
  • A teraz dla kontrastu - gejmczejndżer! Stonoga na powietrzu!

  • No a Bibi chyba przerżnął wybory.
    Cela+ w Izraelu będzie?
  • marniok napisal(a):
    No a Bibi chyba przerżnął wybory.
    Cela+ w Izraelu będzie?
    Nasz Kurnik zdecyduje, kto będzie rządził. Ruskie otwierają szampana.
  • edytowano September 2019
    Rządy ruskich onuc w Izraelu to koniec Izraela bo amerykańska pomoc osłabnie. USA będą mogły z ulgą odpuścić Bliski Wschód bo nie jest im już do niczego zbytnio potrzebny. Skupią się na ochronie szlaku przez Morze Czerwone i cieśniny czarnomorskie oraz blokowaniu Chinom dostępu do ropy. Izrael tylko im w tym przeszkadza zawracając głowę i wciągając w kosztowne wojny lokalne. Przy okazji: czy ograniczenie dostaw z Zatoki jest na rękę czy wbrew interesom USA? Przy okazji zmusza Europe do zajęcia się sprawą znacznie skuteczniej niż poprzez apele i krytykę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.