Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1232233235237238673

Komentarz

  • Może się bundesmarine ruszy wreszcie uruchomi jakieś okręty?
    Dwa prezydenty do tyłu w NRF
    Kosztowało to Koehlera stanowisko
  • christoph napisal(a):
    Może się bundesmarine ruszy wreszcie uruchomi jakieś okręty?
    2 miesiące temu natknąłem się niespodziewanie na Schleswig Holstein. Ale to w Rydze było.

  • USA będą mogły z ulgą odpuścić Bliski Wschód bo nie jest im już do niczego zbytnio potrzebny.
    Odważna teza. Rzadko kiedy odpuszcza się lądowe lotniskowce. Prędzej zaczną spadać głowy z karków.
  • Lepie mnieć dwa niż jeden. Saudowie wielce spolegliwi i kupują coraz i raz nowe zabawki, ale do Mekki nie w puszczą,
    a Bibi czy Ehud do Jerozolimy off Shem tak
  • edytowano September 2019
    No owszem ale takich lotniskowców jest więcej: Cypr, Kreta, Arabia Saudyjska właśnie oraz Egipt. Nie to decyduje o roli i wadze Izraela. Jego armia owszem, ale ta armia zajmuje się ostatnio głównie rozwalaniem Libanu i Syrii. Czy to jest potrzebne USA? Czy jest planowana jakaś długotrwała wojna na Bliskim Wschodzie w której armia izraelska mogłaby zastąpić amerykańską lub choćby ją solidnie wesprzeć? Nie dalej jak wczoraj Koleżeństwo protestowało przeciw atakowaniu Iranu. Wywiad i politycy izraelscy zaś knują i flirtują z Rosjanami oraz wszczynają dywersje i ataki na innych ważnych sojuszników USA. Za drogi ten lotniskowiec. To co się wciąż liczy to żydowskie lobby i jego wpływy finansowe, medialne i polityczne w samych USA. Są duże ale maleją. Do tego USA chce lotniskowca, ale nie ruskiego. Izrael nie jest aż tak ważny i pożyteczny aby poświęcać dla niego Kaukaz, Turcję, Syrię i Liban, Bałkany, Międzymorze z Polską, Rumunią i Ukrainą i do reszty Zachód Europy. A większość tego chodzi w pakietach, a nie pojedynczo. Izrael nie przyciąga żadnego liczącego się sojusznika. Izrael jest ze wszystkimi w konflikcie albo przynajmniej każdego chce wykorzystać. Nikomu niczego nie oferuje, a od większości czegoś oczekuje albo nachalnie żąda. To coraz bardziej pasożyt.
  • Brzost napisal(a):
    Nasz FForumowy Kolega przegrał w swądzie z Młynarską.

    https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/agata-mlynarska-wygrala-proces-z-niezalezna-pl-przeprosiny
    Bo zachował się jak kretyn, takie porównania to inflacyjna korupcja przestrzeni informacyjnej ;)

  • Wiem, podłożył się. Prawo Godwina.
  • Prawo Gowina?
    To ma na koncie coś jeszcze poza próbą wysadzenia obecnej struktury szkolnictwa wyższego?
  • edytowano September 2019
    Pod moim oknem Młodzieżowy Strajk Klimatyczny. Antynatalistyczna chucpa, agresja level master. Orientuje się Koleżeństwo, kto za to płaci?
  • Proste. Obniżyć temperaturę w biurach i mieszkaniach do 21 stopni zimą
    Wszystkich.. Da to więcej niż styropianowanie
  • Rozumiem chłopaków. Jest pioruńsko zimno.
  • Myś
    My
    Wy
    scie
    Mieli Solidarność i stan wojenny
    Teraz "Chwała bohaterom" .
    To oni też chcą powalczyć, a do ustawkowiczow się zapisać nie mają odwagi lub kwalifikacji
  • Prof. Wolniewicz miał inne zdanie na temat istnienia Izraela. Uważał że jest niezbędnie potrzebny dla zatrzymania rozlewającego się morza islamu. Flanka antymuslimowa na wschodzie. No, wyobraźcie sobie, że Izraela tam nie ma.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Wg losa o pamięci złotej rybki

    Kto słyszał o Wolniewiczu? To jakiś hiphop?
    Pono Bartyzela ulubiona przez niego grupa nie pozwoliła mu wejść do pociągu
  • Mruk napisal(a):
    Pod moim oknem Młodzieżowy Strajk Klimatyczny. Antynatalistyczna chucpa, agresja level master. Orientuje się Koleżeństwo, kto za to płaci?
    A to baardzo ciekawe jest. Na Onecie protest się już dzieje- TYSIĄCA MIAST
    Gazownia nic nie pisze, Jankes na Salonie grzeje jeszcze świrów, koordynacja im zawiodła?
    No i jak to nauczyciele mają zwalniać dzieci na manifetsację? Dotąd o niej nic nie wiedzielei i tak maja puszczać nieletnich na ulicę?:)
  • Gazownia wali strajkiem klimatycznym na pierwszej stronie szmaty, ale czcionka lidu nie jest zbyt duża.
  • BożTy mój, dzieci na ulicach walczą o przyszłość planety ,a ja pomidory przecieram...
    Rozmawiałam ze znajomą dyrektorką i pytałam czy coś wie, kazała mi się walić w ep :) bo ona ma końcówkę remontu szatni.
  • edytowano September 2019
    Fakt - Antynatalistyczna histeria w gównomediach (ekopropaganda się w to wpisuje) nakręca się - co rusz jakieś artykuły o rzekomo gigantycznym koszcie wychowania dziecka, promowanie restauracji z zakazem wpuszczania gosci poniżej pewnego wieku, no bo dzieci to tylko hałasują i bałaganią

    Albo publikacje jak to potwornie ciężko wrócić do formy psychofizycznej po ciąży z powodu depresji, chandr, nadwag i rozstępów..
  • AnnaE napisal(a):
    Prof. Wolniewicz miał inne zdanie na temat istnienia Izraela. Uważał że jest niezbędnie potrzebny dla zatrzymania rozlewającego się morza islamu. Flanka antymuslimowa na wschodzie. No, wyobraźcie sobie, że Izraela tam nie ma.
    No owszem. Rozwinę. Jest pasożytem, ale paradoksalnie my - chrześcijanie nie mamy innego wyjścia jak go tolerować i podtrzymywać. To Izrael gwarantuje względne bezpieczeństwo i możliwość pielgrzymowania do Ziemi Świętej. Niestety nie gwarantuje, a nawet szkodzi, bezpieczeństwu chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Marzy mi się sytuacja w której to nie Izrael stawia wciąż warunki i bezczelne żądania całemu Zachodowi tylko spełnia żądania Zachodu w zamian za gwarancje istnienia i dobrze wykonuje zadania strażnika Ziemi Świętej. W dającej się przewidzieć przyszłości nie ma tam nikogo innego kto mógłby to robić. To powinno stać się wreszcie zadaniem głównym bo pilnowanie ropy nie jest już tak istotne.
  • Moja młodsza córka niestety uległa propagandzie klimatycznej i jest na strajku. Musze rozmawiać z nią bardzo ostrożnie bo to skrajnie drażliwy i ideologiczny temat. Lewactwo niestety ma dobrze opanowane techniki manipulacji i wykorzystania młodych.
  • MarianoX napisal(a):
    Antynatalistyczna histeria w gównomediach .
    Instagram i blogi tam to dopiero jest ciężka artyleria.
    Ostatnio akcja przywieź sobie tabletki EllaOne z podróży zagraniczej, najlepszy suwenir dla koleżanki...

  • Rafał napisal(a):
    Moja młodsza córka niestety uległa propagandzie klimatycznej i jest na strajku. Musze rozmawiać z nią bardzo ostrożnie bo to skrajnie drażliwy i ideologiczny temat. Lewactwo niestety ma dobrze opanowane techniki manipulacji i wykorzystania młodych.
    Moja córka również - choć zdawałoby się uformowana przez wspólnoty kościelne - również nieco uległa tej propagandzie


  • lowtechmagazine.com
    Dać młodym do czytania
    Np
    https://www.lowtechmagazine.com/2015/02/heating-people-not-spaces.html
    Zacznij od siebie
  • MarianoX napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Moja młodsza córka niestety uległa propagandzie klimatycznej i jest na strajku. Musze rozmawiać z nią bardzo ostrożnie bo to skrajnie drażliwy i ideologiczny temat. Lewactwo niestety ma dobrze opanowane techniki manipulacji i wykorzystania młodych.
    Moja córka również - choć zdawałoby się uformowana przez wspólnoty kościelne - również nieco uległa tej propagandzie

    Koledzy sa w 100% pewni ze global warming to tylko lewacka propaganda?
  • Glob się warmuje, ale przyczyny tego nie są oczywiste, a proponowane rozwiązania szalone.
  • edytowano September 2019
    Ocieplenie nie, ale dekarbonizacja, a szczególnie ograniczona do likwidacji węgla kamiennego i do instalacji niemieckich wiatraków i ruskiego gazu tak.
  • Ciekawe1, że węgiel brunatny jest smaczny i zdrowy. Dopiero poza granicami swej brunatnej ojczyzny robi się zły i bzitki.
  • Wildcatter napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Moja młodsza córka niestety uległa propagandzie klimatycznej i jest na strajku. Musze rozmawiać z nią bardzo ostrożnie bo to skrajnie drażliwy i ideologiczny temat. Lewactwo niestety ma dobrze opanowane techniki manipulacji i wykorzystania młodych.
    Moja córka również - choć zdawałoby się uformowana przez wspólnoty kościelne - również nieco uległa tej propagandzie

    Koledzy sa w 100% pewni ze global warming to tylko lewacka propaganda?

    Zależy, co Kolega rozumie przez to pojęcie. Dość chyba jednak podświadomie obce, skoro nie napisał go po polsku ;)
  • edytowano September 2019
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ciekawe1, że węgiel brunatny jest smaczny i zdrowy. Dopiero poza granicami swej brunatnej ojczyzny robi się zły i bzitki.
    genius loci
    to jak z winem na urlopie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.