Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1241242244246247673

Komentarz

  • Ha, czyli smuteczek.
  • edytowano October 2019
    Która Gosiewska?
  • Wdowa po Przemysławie.
  • Aha.
    Dzieki
  • Maria napisal(a):
    A kto jest na drugim miejscu, to w ogóle nie wiem, ale się nie interesowałam, więc to akurat o niczym nie świadczy.
    Wielki Mario, więc mogło być gorzej.
  • Załwarzyłem, że Jarosław ma na drugie Aleksander. Tak samo miał Lech. Czy ktoś wie, czemu?
  • A ja właśnie mam dylemat bo się dowiedziałem, że w stolicznym okręgu kandyduje również mój kolega z Polskiego Towarzystwa Leśnego, Paweł Szymański. Obecnie pracownik nadl. Jabłonna.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Załwarzyłem, że Jarosław ma na drugie Aleksander. Tak samo miał Lech. Czy ktoś wie, czemu?
    No ba, po Aleksandrze Wielkim!
    A powaznie. Obaj dziadkowie mieli na imie Aleksander, wienc pewniee dlatego
  • Maria napisal(a):
    @Ignac Naimski został wykopany z jedynki w Nowym Sączu na rzecz tamtejszej działaczki samorządowej.
    Żadnej innej jedynki mu nie oferowano. Lichocka się załapała. On nie.
    Z łaski dostał, to co dostał - czwarte miejsce w Warszawie.
    To tyle nt. Manitou, doceniania przez niego zasług pracowników i generalnie jego polityki kadrowej.

    A, słyszałeś coś nt. zasług niejakiego Kalety, który we Warszawie startuje z pozycji trzeciej? Bo ja nie. Poza pyskowaniem przeciwko Czaskowskiemu, ofkors.
    A kto jest na drugim miejscu, to w ogóle nie wiem, ale się nie interesowałam, więc to akurat o niczym nie świadczy.
    Czwarte w Warszawie z listy PiS jest raczej biorące, jak się ktoś bardzo nie postara (jak Karski 8 lat temu) to oczywiście odpaść może, ale PiS tam zgarnie od 6 miejsc w górę.
    Tyradę na temat Kalety już Koleżance wytknięto, warto budować osądy na faktach, a nie fakty na osądach.
  • Kaleta? To jeden z najbardziej pracowitych i najbardziej widocznych działaczy PiS. Członek Komisji Reprywatyzacyjnej, szef kampanii Jakiego, bardzo aktywny radny. Na Twitterze robi b. dobrą robotę. Jest wyrazisty, rozpoznawalny, zawsze fachowy, kulturalny, konkretny, medialny, spokojny. Potrafi się wysławiać. Gdybym mieszkał w stolnicy, z całą pewnością bym nań zagłosiował.

    PiSzę to jako pisoski neofita.
  • Ja zaś jako paleofita - na Naimskiego!
  • Sorry za Kaletę. Podstawcie zamiast niego Gosiewską. Po mojemu - tym gorzej. Co ta pani zrobiła dla Polski, się pytam? Proszę o konkrety.

    Ja się rzeczywiście nie interesuję kto i na którym miejscu startuje. Dokładnie od momentu, od kiedy usłyszałam, że Lichocka ma jedynkę bodajże w Kielcach. Albo w innych Koluszkach czy Zalesiu Dolnym ;)
  • Maria napisal(a):
    Sorry za Kaletę. Podstawcie zamiast niego Gosiewską. Po mojemu - tym gorzej. Co ta pani zrobiła dla Polski, się pytam? Proszę o konkrety.

    Ja się rzeczywiście nie interesuję kto i na którym miejscu startuje. Dokładnie od momentu, od kiedy usłyszałam, że Lichocka ma jedynkę bodajże w Kielcach. Albo w innych Koluszkach czy Zalesiu Dolnym ;)
    Nie wiem nawet jak wygląda, ale można w necie sprawdzić, że na 3. miejscu warszawskiej listy jest nie od dziś. A dokładniej - ma to miejsce od 2005 r., czyli od 14 lat, co wybory.
    Jeśli *na poważnie* (a nie jako retorycznego kija) bierze się tezy Losa o lojalności 100%, to widać jest świetną kandydatką.
  • Szyszko zmarł.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Sorry za Kaletę. Podstawcie zamiast niego Gosiewską. Po mojemu - tym gorzej. Co ta pani zrobiła dla Polski, się pytam? Proszę o konkrety.

    Ja się rzeczywiście nie interesuję kto i na którym miejscu startuje. Dokładnie od momentu, od kiedy usłyszałam, że Lichocka ma jedynkę bodajże w Kielcach. Albo w innych Koluszkach czy Zalesiu Dolnym ;)
    Nie wiem nawet jak wygląda, ale można w necie sprawdzić, że na 3. miejscu warszawskiej listy jest nie od dziś. A dokładniej - ma to miejsce od 2005 r., czyli od 14 lat, co wybory.
    Jeśli *na poważnie* (a nie jako retorycznego kija) bierze się tezy Losa o lojalności 100%, to widać jest świetną kandydatką.
    Gosiewska ma wiele cech charakterystycznych:
    - jest bodaj najgłupszym pisiorem,
    - jest byłą żoną śp. Przemysława, ale wdową nie jest już byłą, lecz aktualną,
    - jako że jest taka głupia, to z zaangażowaniem robi brudną robotę kurtyzańską wobec różnych Izraelów i takich tam warchołów- to jest taka "baba od Ukrainy i Białorusi", ale taka prymitywnie wiecowa.
  • Skoro padło już bardzo ważne nazwisko Naimskiego, to polecam także Pawła Lisickiego- rzeczowy, opanowany, nie ma omnipotentnej pisoskiej szajby, wiceprzewodniczący komisji ds. reprywatyzacji warszawskiej. Sprawny polityk, za czasów dominacji PO był burmistrzem (bodaj jedynym) z PiSu, bo sklecił koalicję z sąsiedzkimi komitetami.

    W poprzednich wyborach miał pozycję nr. 5, teraz w nagrodę za lojalność i ciężką pracę zjechał niżej.
  • qiz napisal(a):
    Skoro padło już bardzo ważne nazwisko Naimskiego, to polecam także Pawła Lisickiego- rzeczowy, opanowany, nie ma omnipotentnej pisoskiej szajby, wiceprzewodniczący komisji ds. reprywatyzacji warszawskiej. Sprawny polityk, za czasów dominacji PO był burmistrzem (bodaj jedynym) z PiSu, bo sklecił koalicję z sąsiedzkimi komitetami.

    W poprzednich wyborach miał pozycję nr. 5, teraz w nagrodę za lojalność i ciężką pracę zjechał niżej.
    *Pawła Lisieckiego.
    Paweł Lisicki to publicysta oraz redaktor naczelny "Do Rzeczy".
    Łatwo tu o pomyłkę.
  • trep napisal(a):
    Kaleta? To jeden z najbardziej pracowitych i najbardziej widocznych działaczy PiS. Członek Komisji Reprywatyzacyjnej, szef kampanii Jakiego, bardzo aktywny radny. Na Twitterze robi b. dobrą robotę. Jest wyrazisty, rozpoznawalny, zawsze fachowy, kulturalny, konkretny, medialny, spokojny. Potrafi się wysławiać. Gdybym mieszkał w stolnicy, z całą pewnością bym nań zagłosiował.

    PiSzę to jako pisoski neofita.
    Kaleta w akcji
    https://wpolityce.pl/polityka/467344-komedia-walesa-kasuje-wpis-w-ktorym-poparl-prezesa-psl
  • Wydaje mięsie rze, bełło. Wczora nad Rozumę.
  • Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk.
    Co Wy na to?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ten Twardoch to ma pecha.
  • No...ma w swoim dorobku rzeczy bardzo dobre "Prawiek(...)" , "Anna In(...)", dopracowane i koncepcynie świeże "Księgi Jakubowe" , przerażająco nihilistycznych "Biegunów" i skrajnie grafomański kryminał "Prowadź swój płóg(...)". W sumie na tle Dario Fo, Jelinek i Boba Dylana jest wybitna. Moim zdaniem.
    Cieszę się bo zawsze to jakiś punkt dla Polski acz sama nagroda nieco się zdewaluowała w moim odczuciu.

  • teraz jeszce bardziej bedzie sie odwdzięczac
  • Obawiam się, że to niestety grafomania. Tym większa krzywda dla Twardocha, przecież on też...
  • Z Twardocha chwalę nieustająco
    Sternberga
    O rodzeniu tota lita rysmu
  • AnnaE napisal(a):
    Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk.
    Co Wy na to?
    Przeczytałam jedno jej dzieło (o prawieku, czy jakoś tak), żeby zobaczyć na czym polega jej michnikowa sława, przeczytałam na siłę i - nigdy więcej. New Age, ekologia, politpoprawność, pustka duchowa i chłód, który mi się kojarzy ze Złym.
  • AnnaE napisal(a):
    Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk.
    Co Wy na to?
    Nic jej nie czytałem.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.