Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1254255257259260673

Komentarz

  • Jachimowicz super gosc
    32 min.
  • uhrr napisal(a):
    Jachimowicz super gosc
    32 min.
    https://m.youtube.com/watch?v=HMuRYENpFfA
    Jak się przyjrzysz mu to nic w nim nie ma super. Uwaga na tego typka.
  • Wilk w średnim wieku...
  • JORGE napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    Jachimowicz super gosc
    32 min.
    https://m.youtube.com/watch?v=HMuRYENpFfA
    Jak się przyjrzysz mu to nic w nim nie ma super. Uwaga na tego typka.
    no, właśnie,
    nie rozumiemm zachwytu prawej strony nad nim

    kobieciarz, uczestnik Big Brothera, gdzie mial romans
    teraz go pełno jako reklama jakiegoś biznesu (franczyza), wchwodził mi bokami na FB, TT z reklamą szukania chętnych do "bycia niezależnym"
    i myślę, że jego nagły powrót w mediach to raczej samopromocja
  • Jachimowicz jest mi obojetny, podoba mi sie ten jego konkretny gest.
  • peterman napisal(a):
    Wilk w średnim wieku...
    z nowu mylenie gry aktora (tekstów, postaci) z realnym człowiekem
    pamiętam jęk zawodu, kiedy "papież" zagrał rolę handlarza świętym samochodem papieskim.... - Jak mógł!
    a to aktor.
  • Jachimowicz sprawnie poruszał się w światku gangsterskim. Tzw. Pruszkowskich znał wszystkich, chlał z nimi, ba wyjeżdżał z niektórymi na wczasy ! Kiedyś dostali zlecenie na niego, bo nie zapłacił jakiemuś wykonawcy jego knajp, bo jak to określił - "za dużo chciał", gdyby ich nie znał to by było po nim. Otwartym tekstem mówi o swoich ziomach z Pruszkowa.

    Kiedyś jutub naprowadził mnie na kanał o polskich gangsterach. Obejrzałem kilkadzesiąt odcinków, zdałem sobie sprawę, że to są dzisiejsi celelbryci ! Oczywiście sami niewinni, oszkalowani ludzie. W dość sumie zabawny sposób spychający winę na innych, jak dzieci. Teraz piszą książki, występują w programach, są podziwiani, nieomalże szanowani. Jachimowicz też w sumie jakby chciał zaimponować swoją przeszłością, niby to były opowieści tylko w celach poznawczych, ale wg mnie lans.

    Czyli jest idiotą. Każdy to miał choćby na chwilę styczność z bandytami wie, że żeby poruszać się wśród nich trzeba być tacy jak oni. Człowiek normalny nie wytrzyma. Świetnie to pokazuje "Ślepnąc od świateł", w wielu scenach. Przede wszystkim czujesz cały czas zagrożenie, że jak się taki nachla to mu odpierdoli. Jak Dariowi w knajpie tureckiej. Tego nie da się znieść, nie mówiąc już o poczuciu humoru, rozmowach o czymkolwiek itp. Jeżeli Jachimowicz sobie z nimi spędzał czas to znaczy, że jest identyczną patologią jak oni.
  • a jak tam na marszu ?
  • Kurde, chciałem se dziś w ramach wzmożenia patryotycznego poleźć na jakąś patryotyczną filmozę.

    Jico? "Leguny" - jeden seans w całej Warsiawie, ale pojutrze.

    "Piłsuder" - też jeden seans, w kinie Świt na Targówku, o 18. No nie zdążę, mać.
  • Leginsy są marne, nie warto.
  • A myśmy dziś odspiewali hymn przed Polem Pasterzy w Betlejem.
  • Trzech senatorów PO przeszło do klubu PiS.
  • :D

    Mówicie co chcecie ale ja uwielbiam faule.
  • Gdzie o tym piszo?
  • Jestto najprawdopodobniej fejk.
  • też tak sądzę
  • Tymczasem ogłosili Budapeszt w Bukareszcie: 4 listopada rumuński parlament głosami 240 deputowanych (przy 233 wymaganych) przyjął wotum zaufania dla nowego rządu, na którego czele stanął Ludovic Orban

    https://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/analizy/2019-11-06/rumunia-przejecie-wladzy-przez-centroprawice
  • edytowano November 2019
    polmisiek napisal(a):
    Gdzie o tym piszo?
    jakiś Bartosz Urbas na tomaszurbas .pl
    "Wolne Demokratyczne Media" ale sam podaje jako źródło TVN24

    już 10. listopada napisał o przejściu do klubu PiS:
    Piotrka Florka (to chyba tem celebryta z jakiegoś reality schow)
    Aleksandra Pocieja i Jerzego Wcisła

    oraz drugi (fejk?)njus:
    jako odpowiedź na powyższe, zrzekł się mandatu Borusewicz: nie chce patrzeć na zdradziecki mordy
    (tutak źródło to newsweek .pl)

    ===


    ale któż to jest autor strony???
    za miłe to wieści na prawdziwe.

    edit: admin strony o stronie :

    22.10.2019
    Nie jeden Grzegorz, nie jeden Komorowski czy immy Tusk.
    Są strony, które nazywają się tak, jak rzeczy, które znamy, a nie są tym, czym starają się być. Strona ma nazwę TomaszUrbas .pl, równie dobrze mogłaby sie nazywać TuskToSwinia.pl, ale po co? Tusk przeminie, a Tomek zostanie.
    Ciekawe! czy fejkowe, czy jajarskie, czy co..

  • Jakubiak tak gadał, ale akurat ci na których których wskazał zaprzeczyli. Wydaje mi się jednak, że to kwestia czasu.
  • edytowano November 2019
    los napisal(a):
    :D

    Mówicie co chcecie ale ja uwielbiam faule.
    A gdzie tu by był faul ?
  • ojtam ojtam
  • los napisal(a):
    ojtam ojtam
    Arłukowicza by się człowiek zapytał ;)

  • Geert Verbeeck, prezes Arcelor Mittal na wtorkowym porannym spotkaniu kierownictwa stalowni w NH miał powiedzieć, że 22 XI wielki piec będzie wygaszany. Postój ma trwać minimum 9 miesięcy – udało się ustalić redakcji @lovekrakow

    -->> http://bit.ly/2O22WLI
    oczywiście, że taki piec jest łatwo uruchomić, a tereny nie są atrakcyjne dla developerów, o ile huta przestanie dymić....
  • JORGE napisal(a):
    Świetnie to pokazuje "Ślepnąc od świateł", w wielu scenach. Przede wszystkim czujesz cały czas zagrożenie, że jak się taki nachla to mu odpierdoli. Jak Dariowi w knajpie tureckiej.
    OFF Maghreb nie był turecki ;)


  • ms.wygnaniec napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Świetnie to pokazuje "Ślepnąc od świateł", w wielu scenach. Przede wszystkim czujesz cały czas zagrożenie, że jak się taki nachla to mu odpierdoli. Jak Dariowi w knajpie tureckiej.
    OFF Maghreb nie był turecki ;)


    Tylko Marokko. Granica marokańsko-algierska to dawna granica marokańsko-turecka.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Świetnie to pokazuje "Ślepnąc od świateł", w wielu scenach. Przede wszystkim czujesz cały czas zagrożenie, że jak się taki nachla to mu odpierdoli. Jak Dariowi w knajpie tureckiej.
    OFF Maghreb nie był turecki ;)


    No fakt. Ale scena zacna, czyli ta przesympatyczna rozmowa Daria z Jackiem, z gęsto ścielącym się trupem w domyśle.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Świetnie to pokazuje "Ślepnąc od świateł", w wielu scenach. Przede wszystkim czujesz cały czas zagrożenie, że jak się taki nachla to mu odpierdoli. Jak Dariowi w knajpie tureckiej.
    OFF Maghreb nie był turecki ;)


    Tylko Marokko. Granica marokańsko-algierska to dawna granica marokańsko-turecka. To był syn Egipcjanina...

  • No to Egipt był turecki bez kozery pińcet lat.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.