Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1256257259261262673

Komentarz

  • edytowano November 2019
    trep napisal(a):
    Nowe buty w podróż? Nigdy w życiu!!!
    Do kontroli!
    (edit)
    Nowe też bywają nadzwyczaj wygodne.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    https://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=11878725
    The Horizon poll found 75 per cent of the 1300 people surveyed favoured a law change to allow the terminally ill and people with irreversible unbearable suffering to be helped to end their lives peacefully.

    Only 11 per cent were opposed.

    The largest support group was those in the 65 to 74 age range
    . Of that group, 82 per cent agreed.

    Pakeha people were most likely to vote in favour on the poll. Almost 80 per cent said they were in support, whereas Asians provided the most opposition with only 49 per cent voting in favour.
    Co poszło nie tak na odcinku więzi rodzinnych i międzypokoleniowych w tym raju na ziemi?

    Azjaci tradycyjnie dają radę. Jest szaconek dla wieku podeszłego, ale i prowadzenie się w życiu takie, by starzenie się jak najmniej doskwierało.
  • Maria napisal(a):
    No i zero jakiegokolwiek wwożonego jedzonka. A jeśli będziesz leciał z przesiadką przez Hong-Kong, to sprawdź bardzo nad wyraz dokładnie, czy aby nie został ślad maku po bułeczce, którą nieopatrznie przygotowała Ci na baaardzo długą drogę troskliwa żona. Ichnie, cudne, mądre i starannie wyszkolone pieski wywęszą najdrobniejsze ziarenko. Żeby nie było, że nie ostrzegałam.
    Acha, i wywal ostatniego peta z marychą!!! Bo to jusz kreminał na dożywocie jest - uff, dobsz, że sobie przypomniałam.

    A tak w ogóle, to w jakich rejonach zamierzasz buszować?
    Wyspa Północna.

    Tak sobie czytam i zaczynam żałować, że ten abstrakt referatu wysłałem ;-)
  • Wszystko niby wywęszą, a muślinu wszędzie pełno.
  • AnnaE napisal(a):
    trep napisal(a):
    Nowe buty w podróż? Nigdy w życiu!!!
    Do kontroli!
    (edit)
    Nowe też bywają nadzwyczaj wygodne.
    kapcie!
    a i w samolocie wygodniej :)
  • Między Wrockiem a Katowicem
    Średnio 13 żyli odd osoby na miesiąc.
    Co robiono że smieciem na Mazowszu? Za połowę tej ceny dotychczas?
  • Oglądaliście Czarno na Białym TVN?
    Spotkanie Szydło i Macierewicza z jakimiś bandytami z Trójmiasta?
    2017 rok, nie wiem, czy to aby nie przyczynek do rewitalizacji dyskusji o ich odwołaniu...
  • Posądzasz nas o bycie takimi durniami, by brać pod uwagę njusy z TVN?
  • A co to tvn?
    :-w

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • To są materiały, które mogły być wykorzystane przeciwko nim i tyle, zastanawiam się czy wtedy, w 2017, można było nimi grać przeciwko rządowi.
  • loslos
    edytowano November 2019
    Żadne materiały nie mogą już zostać wykorzystane przeciw nikomu, dotyczy to obu stron konfliktu. Tych z jednej strony nic nie ruszy, bo już i tak są maksymalnie pobudzeni, tych z drugiej też nie ruszy, bo uznają je za fałszywki, a tym pośrodku wszystko dynda i powiewa. To się nazywa przedawkowanie.
  • A sama rzecz jest wyjątkowo dęta. W ogóle dobrze jest zlustrować obuwie przed wejściem do domu. Nie wszystko należy wszędzie przynosić.
  • Moim zdaniem w sierpniu 2017 tego typu obrazki mogły być użyte przeciwko Premier Szydło i ministrowi Macierewiczowi.
  • Nie zdziwiłbym się swoją drogą, jakby za tym stał ktoś na M. Już bardziej kłębowisku żmij ufam.
  • los napisal(a):
    A sama rzecz jest wyjątkowo dęta. W ogóle dobrze jest zlustrować obuwie przed wejściem do domu. Nie wszystko należy wszędzie przynosić.
    To jest masakryczny fakenews, jak ktoś może to brać na poważnie ?!? To może ekscytować tyko kompletnych debili.

  • Policzyłem se w Excelu ile to jest rok świetlny i wyszło mi dziewięć i pół biliona kiłometrów.

    Srogi hektar!
  • niezwykle ciekawe wypowiedzi
    Beaty Szydło
    Od dwóch lat nie jestem premierem. Nie zabiegam o żadne stanowisko. Staram się jak najlepiej wykonywać mandat, który powierzyło mi ponad pół miliona wyborców. Z dnia na dzień jes

    i Waszczykowskiego
    Od Watykanu po Waszyngton nikt nie zrozumiał rekonstrukcji rządu z przełomu 2017/2018. Dymisji najpopularniejszej Premier i 1/3 rządu mającego poparcie sięgające 50 proc. Wielu się zastanawia komu ten rząd wtedy przeszkadzał i widać nadal przeszkadza
  • Od dwóch lat nie jestem premierem. Nie zabiegam o żadne stanowisko. Staram się jak najlepiej wykonywać mandat, który powierzyło mi ponad pół miliona wyborców. Z dnia na dzień jestem coraz bardziej, bezpardonowo atakowana z różnych stron. Czyżbym była zagrożeniem dla tak wielu?
  • loslos
    edytowano November 2019
    Przede wszystkim dla jednego.

    Rzymianie byli mądrymi ludźmi. Is fecit cui prodest.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Policzyłem se w Excelu ile to jest rok świetlny i wyszło mi dziewięć i pół biliona kiłometrów.

    Srogi hektar!
    Łajka też daje radę https://pl.wikipedia.org/wiki/Rok_świetlny
  • Testowanie nowych potencjalnych konfiguracji politycznych. Mamy w ZP trzy partie, z których mniejsze mają wrażenie że są ważniejsze niż były. Każda z nich ma stosunkowo blisko do nowych tworów opozycyjnych. SP trochę do części Konfederacji, ale raczej nie knuje. Nie dlatego aby nie chciała, ale dlatego że ma instynkt samozachowawczy i wie że to byłaby marginalizacja albo samobójstwo. Prawica Gowina zaś ma szerszy wybór - od "konserwatywnego" Kosino-Kukiza przez trzeźwych potencjalnych uciekinierów z KO po mentalnych uwoli z PiS. Może im się roić jakaś nowa konstrukcja. Z poparciem Pana Mateusza i przyzwoleniem JarKacza mogliby stworzyć wymarzoną partię centrową zastępującą PO-PSL Do tego potrzebne jest jednak wycięcie zbyt konserwatywnej i pryncypialnej konkurencji. Najlepiej poprzez kompromitacje tejże.
  • Michał5 napisal(a):


    i Waszczykowskiego
    Od Watykanu po Waszyngton nikt nie zrozumiał rekonstrukcji rządu z przełomu 2017/2018. Dymisji najpopularniejszej Premier i 1/3 rządu mającego poparcie sięgające 50 proc. Wielu się zastanawia komu ten rząd wtedy przeszkadzał i widać nadal przeszkadza
    Dziękuję, więcej mi nie trzeba. Wśród zaprzyjaźnionych stolic pan Waszczykowski nie wymienił Tel- Awiwu (a może Jerozolimy), czyli jako fachowy dyplomata WPROST (choć dyplomatycznie) powiedział, kto wiedział i rozumiał owe posunięcie.
    Polszczyzna nowego ministra finansów to dodatkowy smaczek. Smaczek na placki z cebulą na placu Grzybowskim.
  • A swoją drogą- czy Szydło ma za 5 lat szanse na prezydenturę?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    A sama rzecz jest wyjątkowo dęta. W ogóle dobrze jest zlustrować obuwie przed wejściem do domu. Nie wszystko należy wszędzie przynosić.
    To jest masakryczny fakenews, jak ktoś może to brać na poważnie ?!? To może ekscytować tyko kompletnych debili.

    wszedłem na tweet PBSz i zdębiałem ilością jadu w komentarzach
    nie chce mi się wierzyć, że ludzie nie mają co robić tylko żygać jadem na p. Szydło
  • Qizu, przecenianie Żydów jest typowe dla pańszczyźnianych. Szlachta nawet zaściankowa oceniała Żydów realistycznie.
  • edytowano November 2019
    qiz napisal(a):
    A swoją drogą- czy Szydło ma za 5 lat szanse na prezydenturę?
    raczej już nie będzie cudów (finamsowych, społecznych) na miarę pierwszych dwóch lat, a dwa lata potem rekord w Unii E. w ilości oddanych głosów...

    zatem wszystko, co złe (gorsze) spada już na PMM

    jeśli dobrze przeczeka....
    wraz PAD... (szefowa jego komitetu)
  • Parę tygodni temu pisałem o radnym z PO, który na saunie zawsze wrzuca niusy. Okrutnie pojechał po synu Szydło. To jest skoordynowana akcja. Ale już niczego się nie dowiem, bo kurwa z PO będzie mnie omijać, z różnych względów. On głosował za uchwałą o usunięciu nazwy ulicy Łupaszki. Wystarczyło go przywitać na basenie głośnym cześć i chwała bohaterom, żeby skulił ogon.
  • Oczywiście że skoordynowana.

    Zaś sprawa biednego sebka Sebka i jego samochodziku będzie podgrzewana latami.
  • Czyli grają długoterminowo. Kaczor ma chore kolano, będzie już tylko słabszy i starszy. Eliminują najgroźniejszego przeciwnika.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.