Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1272273275277278673

Komentarz

  • edytowano January 2020
    ethanol napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Wykopać tych Wietnamców z Polski po odsiadce. Nie można pozwolić na bicie Polaków przez imigrantów, szczególnie w Polsce, nawet jeśli ci Polacy są redaktorami gazowni.
    a moze dostał za to ?:
    "Dziennikarz „Gazety Wyborczej”: Nie należą nam się reparacje wojenne. To idiotyzm"
    To byłby level master. Tak lać, żeby poszło na kogoś innego, ale obity zrozumiał za co. Zrozumiał ?
  • Istotnie, dużo nieszczęść spotkało ostatnio tamtych. Albo fatum albo dowód, że Morawiecki ostatecznie zastąpił Kaczyńskiego.
  • Spadł ukraiński samolot w Iranie. 176 ludzi zginęło. Uważa się, że był jakiś problem mechaniczny, który spowodował wypadek prawie nowego (3 i pół roku) samolotu zaraz po starcie z Teheranu i nie ma nic wspólnego z atakiem Iranu na bazy amerykańskie.
    Zginęło:
    63 Kanadyjczyków,
    82 Irańczyków
    11 Ukraińców (9 obsługi, 2pasażerów)
    10 Szwedów
    4 Afghańczyków
    3 Niemców
    3 Brytyjczyków

    https://www.680news.com/2020/01/08/canadians-killed-iran-plane-crash/

    👣

    🐾
    🐾

  • Tak uważa tylko sekta teherańska. Normalni ludzie uważają tak:

    "W przypadku rozbicia się samolotu rzadko zdarza się, że od razu podaje się przyczynę. Analiza przyczyn wypadku wymaga dni, tygodni a czasem nawet dłużej. (...) To, że w tym przypadku (irańskie) media państwowe niemal natychmiast po katastrofie zaczęły mówić o usterce technicznej, jest niewiarygodne. W tym momencie prawie nie ma żadnych informacji, nie mówiąc już o poszlakach wskazujących na defekt techniczny"
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Tak uważa tylko sekta teherańska. Normalni ludzie uważają tak:
    "W przypadku rozbicia się samolotu rzadko zdarza się, że od razu podaje się przyczynę. Analiza przyczyn wypadku wymaga dni, tygodni a czasem nawet dłużej.
    A jak nazywa się sekta, która ogłosiła przyczynę katastrofy (publicznie, w TV) już cztery godziny po zdarzeniu (i do dziś z grubsza się jej trzyma)?

    ?

    10.04.2010

  • I znowu se przypomniałem o Dropiu...
  • O, psiakrew! Kosiniak Kamysz oświadczył, że wygra z Dudą w II turze:
  • Mania napisal(a):
    O, psiakrew! Kosiniak Kamysz oświadczył, że wygra z Dudą w II turze: https://twitter.com/UcjaSylwia/status/1215260685606801409
    No pewnie. Szkoda tylko że w pierwszej przegra z Kidawą.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Mania napisal(a):
    O, psiakrew! Kosiniak Kamysz oświadczył, że wygra z Dudą w II turze: https://twitter.com/UcjaSylwia/status/1215260685606801409
    No pewnie. Szkoda tylko że w pierwszej przegra z Kidawą.
    :))
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Mania napisal(a):
    O, psiakrew! Kosiniak Kamysz oświadczył, że wygra z Dudą w II turze: https://twitter.com/UcjaSylwia/status/1215260685606801409
    No pewnie. Szkoda tylko że w pierwszej przegra z Kidawą.
    =))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano January 2020
    Czy mnie się dobrze wydaje, że, przynajmniej jak dotąd, rząd bardzo ładnie upokarza Komisję Wenecką (i przy okazji ośmiesza wielkiego marszałka)?
  • Wreszcie!

    I Komisja jest pod ścianą, trudniej jest im nasmrodzić niż, kiedy by zostali ugoszczeni.
  • Ciekawe1 tylko, czy to rzeczywiście (dobra) zmiana, czy tylko tymczasowa gra pod (pośrednie) wzmocnienie Dudy w oczach konserwatywnego elektoratu.
  • Obojętne. Chyba po raz pierwszy zdobyliśmy się na odwagę wyciągnięcia środkowego palca.
  • Miejmy nadzieję, że się w tym rozsmakują.
  • los napisal(a):
    Obojętne. Chyba po raz pierwszy zdobyliśmy się na odwagę wyciągnięcia środkowego palca.
    Pszpraszam za pytanie
    Ale gdzie on był do tych czas?
  • Sugeruje kolega że w czarnej...?
  • A podnieśta se Koleżeństwo ciśnienie
    https://wpolityce.pl/polityka/481406-trzaskowski-nie-uwazam-zeby-l-kaczynski-stal-w-i-szeregu

    Ja w okolicy okołoświatecznej z takiego rodzaj logiką, butą i sposobem rozmawiania miałam wiele do czynienia.
    Kosztowało mnie to sporo nerwów i stresu, bo też okoliczności spotkań opłatkowych i kolendowanie nie jest dobym czasem na wywoływanie awantur i demonstracyjne opuszczanie towarzystwa.

    i jak to skonstatowała moja Średnia- Jezu, kto w ogóle głosuje na PiS ? Są tacy , prócz nas?
  • Fuj, akurat mam przerwę śniadaniową ;-)
  • trzaskowski to jest słoma. Jeszcze się popali, narobi trochę dymu i zniknie.
  • Exspectans napisal(a):
    trzaskowski to jest słoma. Jeszcze się popali, narobi trochę dymu i zniknie.
    Niestety, to jest towar, jaki Warszawa kupuje.
  • nie tylko Warszawa....
  • Brzost napisal(a):
    Fuj, akurat mam przerwę śniadaniową ;-)
    sorry, Brzoście , myślałam że już kawa...
  • Byle dokończyć reformę sądownictwa, wtedy będzie się można pokusić o przejęcie władzy w wielu dużych miastach. Tam wystarczy pewnie zapałkę zapalić, żeby wszystko wybuchło i wylało więcej ścieków, niż zepsuta Czajka. Tylko trzeba parasol ochronny lokalnych sądów usunąć.
  • Michał5 napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Fuj, akurat mam przerwę śniadaniową ;-)
    sorry, Brzoście , myślałam że już kawa...
    "Złociutka, przeszsz to nie do Pani!" ;-)
    Odnosiłem się do wpisów fizjologicznych powyżej.
  • wię wię przecież, zamieściłam rzeczone, ze świadomością skutków zażycia tychże :)
    Dobrego dnia!
  • christoph napisal(a):
    los napisal(a):
    Obojętne. Chyba po raz pierwszy zdobyliśmy się na odwagę wyciągnięcia środkowego palca.
    Pszpraszam za pytanie
    Ale gdzie on był do tych czas?
    Ciekawe - do tego w tym roku po raz pierwszy nie było chanuki u prezydenta, u posłów chyba tyż nie (w senacie była). Przypadek? Nie sądzę. Mam wrażenie że coś się dzieje. Coś dobrego.
  • edytowano January 2020
    Pitałem o palca, a tu chanuka mi Kolega podaje
  • TecumSeh napisal(a):

    Ciekawe - do tego w tym roku po raz pierwszy nie było chanuki u prezydenta, u posłów chyba tyż nie (w senacie była).
    Naprawdę? Oczy przecieram ze zdumienia!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.