Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1273274276278279673

Komentarz

  • TecumSeh napisal(a):
    christoph napisal(a):
    los napisal(a):
    Obojętne. Chyba po raz pierwszy zdobyliśmy się na odwagę wyciągnięcia środkowego palca.
    Pszpraszam za pytanie
    Ale gdzie on był do tych czas?
    Ciekawe - do tego w tym roku po raz pierwszy nie było chanuki u prezydenta, u posłów chyba tyż nie (w senacie była). Przypadek? Nie sądzę. Mam wrażenie że coś się dzieje. Coś dobrego.

    no duda jednak świeczunię bandytom chyba palił?

    Za to wczoraj byłem w niezłym szoku słuchając reżimowego Polskiego Radia 24. WIecie, to taki ćwierć-profesjonalny ściek przechowalnia dla agitatorów drugiego sortu, na zmianę Rachoń i Hujska-Gejke (z wadą wymowy do radia!).
    A tu proszę, zaproszony gość, siakiś prosefor, napierdziela w Żydolców. Że 20% to importowani w latach '90tych z Rosji, mentalni sowieciarze, kochają armię czerwoną. Że Wiaczesław Kantor NARODOWOŚCI żydoskiej (poprawił prowadzącego, że nie "pochodzenia"). Że Bibi i Putę nie potrzebują Kantora jako łącznika, bo doskonale się dogaduja i w ogóle są podobni itd itp.
    Jak tak dalej pójdzie, to Dominik Tarczyński i Ssakiewicz zrobią sobie tatuaże z obrazami z kościoła w Sandomierzu...
  • Tymi zasłoniętymi?
  • edytowano January 2020
    qiz napisal(a):
    Za to wczoraj byłem w niezłym szoku słuchając reżimowego Polskiego Radia 24. WIecie, to taki ćwierć-profesjonalny ściek przechowalnia dla agitatorów drugiego sortu, na zmianę Rachoń i Hujska-Gejke (z wadą wymowy do radia!).
    Wypadałoby w końcu dorosnąć.
  • JORGE napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Za to wczoraj byłem w niezłym szoku słuchając reżimowego Polskiego Radia 24. WIecie, to taki ćwierć-profesjonalny ściek przechowalnia dla agitatorów drugiego sortu, na zmianę Rachoń i Hujska-Gejke (z wadą wymowy do radia!).
    Wypadałoby w końcu dorosnąć.
    +100!
  • Ziemniak chyba poleciał z Republiki.

    W piątkowym przeglądzie tygodnia zastąpił go Ssakiewicz, a komenty pod filmem na JT wyłączono. Pewnie plebs pyskował.

  • Ale jego co jakiś czas nie ma w piątki. Ziemkiewicz jest dla nich zbyt cenny, żeby go polecieć.
  • Obaczym czy będzie Salonik w niedzielę.

    BTW, pod Targalskim też wyłączyli komentarze. Onuce przesadziły tym razem?
  • Jeszcze mi pojedźcie onucami :D
  • qiz napisal(a):
    Jeszcze mi pojedźcie onucami :D
    Targal ma zestaw certyfikowanych onuc pod każdym filmem, tak że tego.
  • peterman napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Jeszcze mi pojedźcie onucami :D
    Targal ma zestaw certyfikowanych onuc pod każdym filmem, tak że tego.
    Targal czasem ma bardzo rację, a czasem pierdzieli od rzeczy, jest wtedy takim wishful thinking no-life'm.
  • qiz napisal(a):
    Jeszcze mi pojedźcie onucami :D
    Jeśli gustujesz w takich zapachach, nasz klient nasz pan ;-)
  • Ja na onuce piszę tylko - "ruskie pyski" ( z piosenki Jacka Kowalskiego zaczerpnięte)
  • Białystok, a właściwie jego mieszkańcy bardzo ok!
    Tuż przed świętami prezydent Truskolaski wydał decyzję o warunkach zabudowy dla "Domu Kultury Muzułmańskiej" (tak naprawdę budowli o charakterze sakralnym z minaretem o wysokości 16 m). Który to Dom miał powstać z funduszy króla Arabii Saudyjskiej, przypominam.
    Mieszkańcy mieli czas na oprotestowanie decyzji prezydenta do 3 stycznia.
    I zrobili to!
    Zdążyli!!!
    Brawo!
    Stawiam tyle wykrzykników, bo w wyniku tej akcji (nie tylko, ale miała ona niebagatelne znaczenie) inwestor odstąpił od pomysłu.
  • Maria napisal(a):
    Białystok, a właściwie jego mieszkańcy bardzo ok!
    Tuż przed świętami prezydent Truskolaski wydał decyzję o warunkach zabudowy dla "Domu Kultury Muzułmańskiej" (tak naprawdę budowli o charakterze sakralnym z minaretem o wysokości 16 m). Który to Dom miał powstać z funduszy króla Arabii Saudyjskiej, przypominam.
    Mieszkańcy mieli czas na oprotestowanie decyzji prezydenta do 3 stycznia.
    I zrobili to!
    Zdążyli!!!
    Brawo!
    Stawiam tyle wykrzykników, bo w wyniku tej akcji (nie tylko, ale miała ona niebagatelne znaczenie) inwestor odstąpił od pomysłu.
    Trep lubi to
  • Brawo mieszkańcy!

    Nieustannie fajny ten prezydent swoją drogą.
  • edytowano January 2020
    Islam w wydaniu podlaskim ma inne znaczenie, ze względu na Tatarów. Kiedy zamykam oczy widzę Białystok brudny, posklejany, z zapachem fabryk włókienniczych, hanajek żydowskich, cerkwii, Tatarów, ale teź Makedońców, Szkotów i kogo tam jeszcze do nas cholera przygnała.

    Kiedy otwieram oczy widzę jedno z najbardziej zadbanych miast w Polsce, gdzie wszystko nowe, dopieszczone, gdzie tylko konflikt polsko-chachłacki narasta, już sztuczny, durny, wynikający tylko z niezrozumienia historii. I gdzie ludziom coraz bardziej odpala nowoczesnością, wieś przyjechała do miasta i zgłupiała.

    Sam już nie wiem czy to dobrze, że tego meczetu nie będzie ...
  • edytowano January 2020
    No ale przecież to nie dla Tatarów miał być ten meczet, tylko dla wahabitów z importu?
  • peterman napisal(a):
    No ale przecież to nie dla Tatarów miał być ten meczet, tylko dla wahabitów z importu?
    Największym plusem jest to, że ludziom jeszcze się chce. I tu Maria ma rację.

    Tyle, czy na pewno w mieście gdzie jest parę kościołów w każdej dzielnicy mamy się bać jednego meczetu ? Bo jak jeden to zaraz drugi ? A nie nie, jeżeli będziemy silni to nigdy nie pozwolimy na przekroczenie pewnych granic. I sprawa kolejna, kiedy kurz już opadł, kiedy świat pokazał swoje prawdziwe problemy, jakoś nie uważam islamu za specjalne zagrożenie. Zachód sam się skrzywdził, zatracił się w obłędzie i tylko idiota by ich nie cyckał.
  • W ogóle bym nie protestowała przeciwko meczetowi dla Tatarów, gdybym nie dowiedziała się ciut więcej nt. pana Tomasza Miśkiewicza, jego pobytu u Saudów i sposobie, jakim obecnie rządzi "naszymi" Tatarami.
    I, oczywiście, mowy nie ma, żeby nam król Arabii Saudyjskiej cokolwiek fundował. Od tego się zaczyna.
  • Twitterianie zachłycają się ambasadorem Magierowskim w izralskiej telewizji śniadaniowej
  • Zacjwycam się
    Pięknie mówi po hebrajski!
    Zdolna bestja
  • +++
    czytałem, że lubil palić ...to wielka przyjemność
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.