Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1274275277279280673

Komentarz

  • JORGE napisal(a):
    Sam już nie wiem czy to dobrze, że tego meczetu nie będzie ...
    Zapewniam Cię, że nie byłby dla Tatarów (których nie ma już), tylko dla Czeczeńców i Kebabów.

  • edytowano January 2020
    Notto napisal(a):
    Twitterianie zachłycają się ambasadorem Magierowskim w izralskiej telewizji śniadaniowej
    image
    Nawet charczy po hebrajsku. Mnie zachwycił jak zasuwał po hiszpańsku dla dziennikarzy z Madrytu.

  • Czyli pan papież trzepnął kobietę nie dlatego, że nie zrozumiał jej intencji. Przyłożył jej, bo ją świetnie zrozumiał. Twarz z prawdziwym grymasem też ma wartość.
  • (przeprosił potem publicznie (wpis na Twitterze))

    ale

    zalinkowany przez @uhrr z neon24 CAŁKOWICIE zmienia moją percepcję zdarzenia, też jestem w szoku.
    (Ale za sam hejt bez poznania tego, co mówila; zaraz po zdarzeniu taki hejt wylał się na papę,
    że porzuciłem kilka kont true katolików na TT)
  • W samym wyrywaniu się nie ma nic złego, nikt nie lubi być łapany za rękawy. Ale jak się przyjrzeć, to widać, że Chince na czymś bardzo zależy a reszta towarzystwa traktuje papa Francesco jak pluszowego misia, jak kolejną atrakcję gwiazdkową. Najgorsze jest to, że mu się to podoba.
  • Pluszowy miś nie traci mocy. Kiedy błogosławi, to moc przechodzi przez niego
  • romeck napisal(a):
    taki hejt wylał się na papę,
    że porzuciłem kilka kont true katolików na TT)
    Ba, wszedłem sobie ostatnio na publiczną włoską grupę tradsowską na fb. I to, co tam się działo przypomina trochę silnych razem z tt.

  • Exspectans napisal(a):
    romeck napisal(a):
    taki hejt wylał się na papę,
    że porzuciłem kilka kont true katolików na TT)
    Ba, wszedłem sobie ostatnio na publiczną włoską grupę tradsowską na fb. I to, co tam się działo przypomina trochę silnych razem z tt.

    Wicie, uczyli mie na wydziale, że ignotum per ignotum to taki hovienny sposób tłomaczenia zagadnień.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Wicie, uczyli mie na wydziale, że ignotum per ignotum to taki hovienny sposób tłomaczenia zagadnień.
    Dobrze rozumiem, że "Silni razem" są dla Kolegi ignotum?

  • Exspectans napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Wicie, uczyli mie na wydziale, że ignotum per ignotum to taki hovienny sposób tłomaczenia zagadnień.
    Dobrze rozumiem, że "Silni razem" są dla Kolegi ignotum?

    Ściśle, wogle.
  • Najkrócej mówiąc, to najgorszy sort najgorszego sortu. Aktywni w zorganizowanej formie na twitterze pod hashtagiem #SilniRazem. Coś w stylu osoby, która na filmiku sprzed lat krzyczała "tylko P***kot...".
  • Najbardziej skoncentrowana esencja palikociarstwa.

    Pod tym sztandarem zakończył żywot Krzysztof Leski.
  • Okropna śmierć.
  • edytowano January 2020
    "błogo sławić" to staropolskie używane słowa, na dzisiejsze brzmią " dobrze życzyć" (a z laciny "bene dicere")


    i posolę skrypturą:
    biblijną: Błogosławcie tych (romeck: dobrze żyćcie tym), którzy was prześladują. Błogosławcie, a nie złorzeczcie. (List do Rzymian, Paweł
    katechizmową: Błogosławienie jest czynnością Boską, która daje życie i której źródłem jest Ojciec” (KKK 1078).

    podałem link, bo ciekawy jest m,in. KKK 1067


    nie ma nic o "stopniowalności" mocy; że papież ma czy większą, czy też o "łapaniu mocy" przez wiernych
    więcej - nie ma NIC A NIC o "mocy', "przekazywaniu "mocy"

    w każdym razie - aż się zainteresowałem....
    christoph napisal(a):
    Pluszowy miś nie traci mocy. Kiedy błogosławi, to moc przechodzi przez niego
  • Lekrama:
    Laibach w Krakowie 24 V 2020.
  • Laibach ostatnio lubiany przez GW, ale nie pamietam czemu
  • ethanol napisal(a):
    Laibach ostatnio lubiany przez GW, ale nie pamietam czemu
    Jako zespół wiceniemiecki?
  • Apropos papy Franczesko, pierwszy odcinek Nowego Papieża (czyli drugiego sezonu Młodego Papieża) widzieliście?
  • romeck napisal(a):
    "błogo sławić" to staropolskie używane słowa, na dzisiejsze brzmią " dobrze życzyć" (a z laciny "bene dicere")


    i posolę skrypturą:
    biblijną: Błogosławcie tych (romeck: dobrze żyćcie tym), którzy was prześladują. Błogosławcie, a nie złorzeczcie. (List do Rzymian, Paweł
    katechizmową: Błogosławienie jest czynnością Boską, która daje życie i której źródłem jest Ojciec” (KKK 1078).

    podałem link, bo ciekawy jest m,in. KKK 1067


    nie ma nic o "stopniowalności" mocy; że papież ma czy większą, czy też o "łapaniu mocy" przez wiernych
    więcej - nie ma NIC A NIC o "mocy', "przekazywaniu "mocy"

    w każdym razie - aż się zainteresowałem....
    christoph napisal(a):
    Pluszowy miś nie traci mocy. Kiedy błogosławi, to moc przechodzi przez niego
    A jaka jest kolegowa wykładnia słów "Nie ma zaś żadnej wątpliwości, iż to, co mniejsze, otrzymuje błogosławieństwo od tego, co wyższe"? Sola scriptura to sól, która utraciła swój smak.
  • polmisiek napisal(a):
    Apropos papy Franczesko, pierwszy odcinek Nowego Papieża (czyli drugiego sezonu Młodego Papieża) widzieliście?
    Pierwszy jak i drugi to jakieś kompletne fiksum-dyrdum na punkcie seksu. Więcej zboczeństwa, niż w całym pierwszym sezonie.
    Ale Francieszek odzworowany doskonale.
  • A tem czasem w Watykanie:

    Benedykt XVI stanął w obronie celibatu księży i jego wartości. "Nie mogę milczeć" - podkreślił w książce, którą napisał z prefektem Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, kardynałem Robertem Sarahem.
    Książka "Z głębi naszych serc" ukaże się w środę. Jej fragmenty opublikował francuski dziennik "Le Figaro"; najpierw na swej stronie internetowej, a następnie w poniedziałkowym wydaniu.
    Papież Ratzinger podkreśla: celibat ma "wielkie znaczenie" i jest "niezbędny, aby nasza droga ku Bogu mogła pozostać fundamentem naszego życia".


    Ciekawe8 ...
  • polmisiek napisal(a):
    Apropos papy Franczesko, pierwszy odcinek Nowego Papieża (czyli drugiego sezonu Młodego Papieża) widzieliście?
    A dzie jes do obglądnięcia?
  • afropolak napisal(a):
    A tem czasem w Watykanie:

    Benedykt XVI stanął w obronie celibatu księży i jego wartości. "Nie mogę milczeć" - podkreślił w książce, którą napisał z prefektem Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, kardynałem Robertem Sarahem.
    Książka "Z głębi naszych serc" ukaże się w środę. Jej fragmenty opublikował francuski dziennik "Le Figaro"; najpierw na swej stronie internetowej, a następnie w poniedziałkowym wydaniu.
    Papież Ratzinger podkreśla: celibat ma "wielkie znaczenie" i jest "niezbędny, aby nasza droga ku Bogu mogła pozostać fundamentem naszego życia".


    Ciekawe8 ...
    a tymczasem pewien jezuita:
    W przemowie czytamy, że jest to także dar dla Kościoła i nie ma zgody na to, aby zezwolić na „celibat opcjonalny”. Tego typy rozwiązanie – piszą autorzy – mogłoby pozostać na najodleglejszych miejscach jak choćby wyspy Pacyfiku, ale pomyśleć o tym można, gdy zajdzie taka potrzeba duszpasterska.



    Do sprawy odniósł się na Twitterze o. Grzegorz Kramer SJ.



    "Jednak chyba lepiej, żeby papieże umierali" - napisał na Twitterze jezuita

  • Hańba.
  • marniok napisal(a):
    polmisiek napisal(a):
    Apropos papy Franczesko, pierwszy odcinek Nowego Papieża (czyli drugiego sezonu Młodego Papieża) widzieliście?
    A dzie jes do obglądnięcia?
    Na HBO Go
  • edytowano January 2020
    polmisiek napisal(a):
    Apropos papy Franczesko, pierwszy odcinek Nowego Papieża (czyli drugiego sezonu Młodego Papieża) widzieliście?
    forumowicze dzielą się na:
    - mających ejdżbioł/netfliksa
    - niemających ejdżbioł/netfliksa
    :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.