Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1286287289291292673

Komentarz

  • Maria napisal(a):
    Ciekawe tylko, czy rzeczywiście wszystko zweryfikowane?
    Gupie pitanie :D
  • Ja już sobie od 2 lat Gadowskiego darowałem, bo mam wrażenie, że mocno histeryzuje czasami (chociaż szanuję go mimo wszystko).
  • Exspectans napisal(a):
    Ja już sobie od 2 lat Gadowskiego darowałem, bo mam wrażenie, że mocno histeryzuje czasami (chociaż szanuję go mimo wszystko).
    Bozesztymój , tak jak ja
    a tego Gadowskiego odsłuchanie to lektura obowiązkowa?
  • Nie warto. Kolejny mistrzunio niedopowiedzeń. Dla nie to jest dyskwalifikujące. Może nie taki jak Stahu Michalkiewicz ale zawsze.
  • Exspectans napisal(a):
    Ja już sobie od 2 lat Gadowskiego darowałem, bo mam wrażenie, że mocno histeryzuje czasami (chociaż szanuję go mimo wszystko).
    A ja nigdy żem nie słuchał.
    a bo na Rebelyi taka średnio ważona głosiów wyszła... :)
  • Ja spróbowałam, ale się nie zaciągnęłam. Wkurzyła mnie jakaś maniera rzeczonego. Nie pamiętam już jaka (mlaskanie, mmm czy yyy...), ale nie do zniesienia przeze mnie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • A ja oglądam, bo czasem powie coś ciekawego, ale nie traktuję jak wyroczni.
  • A kim on tak naprawdę jest i w jakiej drużynie gra?

    Czy gra w drużynie polskiej? A jeśli- to z kim?
  • A ja słucham, poważam za to, że gość funkcjonuje sam w internetach mając korzenie mainstreamowe. Niezależnie od tego czy to posunęli czy sam odszedł.
    Co plecie to plecie domniemuję po jakości filmów, że na własny rachunek.
  • Z tym mainstreamem to chyba trochę przesada. Jedyne co można pod to podciągnąć to TVN, ale to chyba było w czasach gdy ta telewizja ujawniała pijaństwo Kwacha. A poza tym - PC, RdR, GaPol.
  • za złonetem
    Norwegia wycofuje się z finansowania programu sprawiedliwości w Polsce
    Ministerstwo spraw zagranicznych Norwegii poinformowało o wycofaniu się z planowanej współpracy z Polską w ramach programu sprawiedliwości, finansowanego z tzw. funduszy norweskich. Polsce może przepaść ok. 292 mln zł.
    Biorąc pod uwagę norweskie podejście do sprawiedliwości
    https://www.pch24.pl/norweska-krzywda--panstwo-odbiera-dzieci--rodziny-uciekaja-do-polski,54020,i.html
    można chyba z czystym sumieniem powiedzieć "nareszcie".
  • afropolak napisal(a):
    za złonetem
    Norwegia wycofuje się z finansowania programu sprawiedliwości w Polsce
    Ministerstwo spraw zagranicznych Norwegii poinformowało o wycofaniu się z planowanej współpracy z Polską w ramach programu sprawiedliwości, finansowanego z tzw. funduszy norweskich. Polsce może przepaść ok. 292 mln zł.
    Biorąc pod uwagę norweskie podejście do sprawiedliwości
    https://www.pch24.pl/norweska-krzywda--panstwo-odbiera-dzieci--rodziny-uciekaja-do-polski,54020,i.html
    można chyba z czystym sumieniem powiedzieć "nareszcie".
    To się nazywa strzelić swoim prosto w słabiznę...
  • https://dorzeczy.pl/kraj/130960/pionior-uslyszal-wyrok-za-korupcje-kara-bezwzglednego-wiezienia-dla-bylego-senatora.html

    Półtora roku bez zawiasów dla Piniora. Niby obcy człowiek... ;)
    Ale jeszcze pewnie pójdzie apelacja.
  • Exspectans napisal(a):
    https://dorzeczy.pl/kraj/130960/pionior-uslyszal-wyrok-za-korupcje-kara-bezwzglednego-wiezienia-dla-bylego-senatora.html

    Półtora roku bez zawiasów dla Piniora. Niby obcy człowiek... ;)
    Ale jeszcze pewnie pójdzie apelacja.
    A potem zwolnienia lekarskie.
  • Ważne że bezczelny, wyzywający kłamczuch i potwarca został ukarany i to przez sąd. Ten wyrok jest ważny. On się streszcza tak:"Obywatele są równi wobec prawa. Nie ma bezkarności za zasługi czy przynależność do towarzystwa czy antypisizm."
  • Rafał napisal(a):
    Ważne że bezczelny, wyzywający kłamczuch i potwarca został ukarany i to przez sąd. Ten wyrok jest ważny. On się streszcza tak:"Obywatele są równi wobec prawa. Nie ma bezkarności za zasługi czy przynależność do towarzystwa czy antypisizm."
    Może być też tak, że sędziowie poczuli, że ta Izba Dyscyplinarna to jednak nie przestanie tak prędko działać.
  • Exspectans napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Ważne że bezczelny, wyzywający kłamczuch i potwarca został ukarany i to przez sąd. Ten wyrok jest ważny. On się streszcza tak:"Obywatele są równi wobec prawa. Nie ma bezkarności za zasługi czy przynależność do towarzystwa czy antypisizm."
    Może być też tak, że sędziowie poczuli, że ta Izba Dyscyplinarna to jednak nie przestanie tak prędko działać.
    To byłby bardzo dobry znak i prawidłowa reakcja.
  • Rafał napisal(a):
    Ważne że bezczelny, wyzywający kłamczuch i potwarca został ukarany i to przez sąd. Ten wyrok jest ważny. On się streszcza tak:"Obywatele są równi wobec prawa. Nie ma bezkarności za zasługi czy przynależność do towarzystwa czy antypisizm."
    Trep lubi to.
  • Exspectans napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Ważne że bezczelny, wyzywający kłamczuch i potwarca został ukarany i to przez sąd. Ten wyrok jest ważny. On się streszcza tak:"Obywatele są równi wobec prawa. Nie ma bezkarności za zasługi czy przynależność do towarzystwa czy antypisizm."
    Może być też tak, że sędziowie poczuli, że ta Izba Dyscyplinarna to jednak nie przestanie tak prędko działać.
    I to.
  • Exspectans napisal(a):
    https://dorzeczy.pl/kraj/130960/pionior-uslyszal-wyrok-za-korupcje-kara-bezwzglednego-wiezienia-dla-bylego-senatora.html

    Półtora roku bez zawiasów dla Piniora. Niby obcy człowiek... ;)
    Ale jeszcze pewnie pójdzie apelacja.
    To dopiero rejonówka, więc się nie cieszmy za bardzo. Okręgowy, apelacja, a potem wypróbowani towarzysze z Sądu Najwyższego, im wyżej tym gorsze bagno.
  • Wtedy to swąd najwyższy będzie już w rękach PiS.
  • Mniejmy nadzieję.
  • Lepię sobie te swoje pierogi i słucham Dwójki.
    I pan red mówi o Smoleńsku, jako o wielkiej narodowej traumie, dniach zupełnie wyjątkowych, jednoczacych, kiedy rozumieliśmy sie bez słów, i że Dwójka jako jedyna zdała egzamin, programem muzycznym ,wpasując sie w nastrój absolutnie historyczny, dziejowy, wstrzasający naszymi duszami i duchem itd.
    No ładnie.
    I ciekawie
    i zastanawiająco
  • Owsiak przerżnął w NSA:
    https://twitter.com/Matka_Kurka/status/1233353557107265537
    Jakiś dzień cudów sądowych normalnie.
  • Rzecz ma już kilka lat. Kurak nigdy nie ujawnił jaka firma walczyła tak mocno w NSA, ale to musi być jakiś twardy zawodnik. Niemal wszyscy przewaleni przez "Jurka" zwijali ogon pod siebie.
  • peterman napisal(a):
    Rzecz ma już kilka lat. Kurak nigdy nie ujawnił jaka firma walczyła tak mocno w NSA, ale to musi być jakiś twardy zawodnik. Niemal wszyscy przewaleni przez "Jurka" zwijali ogon pod siebie.
    pewnie poufność w zamian insajderskie njusy...
  • peterman napisal(a):
    afropolak napisal(a):
    za złonetem
    Norwegia wycofuje się z finansowania programu sprawiedliwości w Polsce
    Ministerstwo spraw zagranicznych Norwegii poinformowało o wycofaniu się z planowanej współpracy z Polską w ramach programu sprawiedliwości, finansowanego z tzw. funduszy norweskich. Polsce może przepaść ok. 292 mln zł.
    Biorąc pod uwagę norweskie podejście do sprawiedliwości
    https://www.pch24.pl/norweska-krzywda--panstwo-odbiera-dzieci--rodziny-uciekaja-do-polski,54020,i.html
    można chyba z czystym sumieniem powiedzieć "nareszcie".
    To się nazywa strzelić swoim prosto w słabiznę...
    Polecam wejście na TT i rozwinąć ten wątek.
    Pan Matecki skrupulatnie wylicza chyba wszystkie Fundacje wspierane przez @BatoryFundacja, która jest dyspozytorem tzw. Funduszy Norweskich.
    Z jednej strony jest to przerażająca lista, z drugiej cieszy niezmiernie odcięcie ich od koryta.
  • Wszystkie fundacje? Tak licząc w pamięci to ok. 4mln zł. Przypuszczam ,że jest tego więcej. Dużo więcej.
  • uhrr napisal(a):
    image
    Gadowski w tym filmie nie powiedział nic. Hasło Gowin a później jakaś historia o jakimś człowieku, a gdzie tu powiązanie, bo jakaś rodzina Rzeplińskiego ? Agresja Łukoilu ? Dawno, nieprawda i przegrana. Jakaś sprawa przejmowania dobrze funkcjonujących firm państwowych ? No i ? Afera, że jakaś firma zaprojektowała tylko jeden samochód dla Ferrari ? No i ? Wszystko to na zasadzie barwnych opowieści, które kończą się- to jest skandal, mówię wam ! Jak bududududu. Bo ?

    Gadowski sprawia wrażenie człowieka, który z rozdziawioną gębą słucha opowieści, które różne dziwne kreatury mu przynoszą i kompletnie nie rozumiejąc biznesu (jak to dziennikarz) ze wszystkiego robi dym. Czasami tylko sensownie. A do tego jest totalnie rozpiżdżony, co widać po jego książkach, które często sprawiają wrażenie pisanych na kolanie. Obraził się na Kurskiego, który dał mu program w prajmtajmie, na Jedynce, przed 22, co jest dla dokumentów ewenementem. I co się stało ? Gadowski spierdolił. Ten cały Łowca Smoków musiał być skasowany, bo historie tam przedstawiane kręciły tylko twórców, bo dla widza były bardzo słabo przedstawiane. No i Gadowski się obraził, zaczął bardzo brzydko walić w Kurskiego, przecież to tylko chodzi o sprawy osobiste. Z radiowej Jedynki też go pogonili, i to dużo później, dostał kolejną szansę, ale jest człowiekiem konfliktowym, nie do współpracy.

    Powiem tak, ja tych dziennikarzy oglądam, słucham, ale kompletnie nie traktuję poważnie. Jeżeli zaś zaczynają szkodzić sprawie - wymazuję. Gadowskiego cały czas podglądam. Bo w kluczowych momentach przychodzi mu jednak rozum do głowy i ma duże zasługi w wykończeniu Bronka i PO.
  • Dlaczego dwie prezenterki w Wiadomościach wstają nagle zza stołu i na stojąco demonstrują widzom swoje niezbyt zgrabne, by nie rzec baryłkowate- sylwetki? Efekt jest niedobry. Ktoś rozumie czemu takie "urozmaicenie" ma służyć?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.