Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1287288290292293673

Komentarz

  • tygrys
    image
  • "Pomnik Żołnierzy Wyklętych we Wrocławiu? Poseł z naszego miasta: Morderców i bandytów się nie upamiętnia!"
    https://gazetawroclawska.pl/pomnik-zolnierzy-wykletych-we-wroclawiu-posel-z-naszego-miasta-mordercow-i-bandytow-sie-nie-upamietnia/ar/c1-14830174
  • Opozycja umacnia się przez podział (ciekawe1, jak to się przełoży na notowania pezetelu):
    https://wpolityce.pl/polityka/489462-a-jednak-pawel-kukiz-zaklada-partie
  • Tego pajaca jednak wyjątkowo nie lubię.
  • los napisal(a):
    Tego pajaca jednak wyjątkowo nie lubię.
    Tyle że tu mógłby się, podobnie jak przy wyborach prezydenckich, przypadkiem przysłużyć PiSowi.
  • Ein Teil von jener Kraft... Przypadkowe konsekwencje czynów nie zmieniają oceny ludzi.
  • Exspectans napisal(a):
    Opozycja umacnia się przez podział (ciekawe1, jak to się przełoży na notowania pezetelu):
    https://wpolityce.pl/polityka/489462-a-jednak-pawel-kukiz-zaklada-partie
    Paweł Kukiz zapowiada utworzenie nowej partii

    - Chcę dać jasny sygnał wyborcom, że nie jestem członkiem PSL - powiedział w rozmowie z RMF FM Paweł Kukiz, mówiąc o tworzeniu struktur nowej partii. Ma się nazywać K-15.

    Mówiąc o końcu ruchu Kukiz '15, stwierdził: "prezydent Duda wspólnie z prezesem Kaczyńskim postanowili pogrzebać ruch Kukiz'15". Kukiz ocenił ich jako "cynicznych i wrachowanych polityków".

    Gość RMF FM przyznał, że odpowiedzialność za rozkład Kukiz'15 spoczywa też na nim. - Zgrzeszyłem brakiem roztropności. Swoim romantyzmem i wiarą w altruizm, etos, bezinteresowność wielu ludzi - stwierdził.
  • KUKIZOVID-19 brzmiałoby bardziej na czasie.
  • Po czym poznać, że Ciasteczkowy jest ostatni kutas? Po tym, jak się rozpływa nad swoją szlachetnością. Och, ach, "zgrzeszyłem romantyzmem i wiarą w altruizm, etos, bezinteresowność ludzi." Swoim altruizmem, etosem i bezinteresownością też, chlip, chlip.

    Rzyg. Wolę Czarzastego, on nie udaje kogo innego.
  • Brzmi jakby się naczytał poradników pt. "Interwju. Podstawy. Jak dobrze wypaść przed pracodawcą". Rozdział "Jak rozbroić pytanie o wady kandydata".
  • trep napisal(a):
    https://twitter.com/Leszek/status/1234779024683040770?s=20
    ożesz trepie, kawę piję!
    A Waść takie kąski z kopalni ....
    bleeee
    @-)
  • edytowano March 2020
    natenczas napisal(a):
    Brzmi jakby się naczytał poradników pt. "Interwju. Podstawy. Jak dobrze wypaść przed pracodawcą". Rozdział "Jak rozbroić pytanie o wady kandydata".
    Jakie pan ma słabe strony? Otóż jest nimi m.in. pracoholizm, nadmierne zaangażowanie w wykonywanie obowiązków zawodowych i niezachowywanie równowagi między pracą a żeciem prywatnym
  • Dziękuję, zaczyna pan od jutra.
  • peterman napisal(a):
    KUKIZOVID-19 brzmiałoby bardziej na czasie.
    Albo K-3. Sprzedaz towaru trzeciej swieżosci, z powodu zepchniecia na trzeci plan.


  • za złonetem

    Według badań przeprowadzonych w ciągu ostatnich 30 lat przez prawie 100 instytucji naukowych ilość dwutlenku węgla pochłanianego przez lasy deszczowe spadła - obecnie pochłaniają one o jedną trzecią mniej niż w latach 90. Powodem są rosnące temperatury, susze i wylesianie. Ta tendencja spadkowa prawdopodobnie utrzyma się, ponieważ lasy są coraz bardziej zagrożone zmianami klimatu oraz eksploatacją. Według Simon Lewis, profesora z Uniwersytetu Leeds - w przeciągu kolejnych 40 lat lasy deszczowe mogą stać się źródłem dwutlenku węgla.

    Te mechanizmy mogą potencjalnie przyspieszyć kryzys klimatyczny. Jeśli lasy zaczną być źródłem węgla, a nie jego pochłaniaczem, byłby to silne sprzężenie zwrotne może doprowadzić do ocieplenia, które trudno byłoby zatrzymać.



    czeba bedzie wyciąć .... X_X
  • Jestem ciekawa kto i po co, i jakie treści za tym stoja- czyli dla kogo i w jakim cwelu na portalach co i rusz wkleja sie wiadomość (?) o
    Iwonie Wieczorek.
  • edytowano March 2020
    a, tutaj dam



    TVP ma nową prezenterkę, dziennikarkę, z tvn24!

    (nie w moim typie i zbyt epatuje sexabilem, ale męska ludożerka zachwycona)

    instagram


    a tu, 16. września 2019, pisze o spełnieniu swojego marzenia z dzieciństwa - bycia "panią z CNN", czyli o pracy w tvn24




    wg mnie bardzo dobry ruch Kurskiego
  • Ja, z polskich kolei państwowych, bardziej w TVP lubię prezenterki typu Edzia i Danuśka.
  • Nieco wulgarna. Dobrze że jej nie dali do programu "W tyle wizji".

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ja lubię dwie Doroty. Jedna niestety w Polsacie, druga tylko gościnnie w TyleWizji.
  • Atem czasem we Wegasówku tej nocy narodził się jeden z największych memów wszystkich czasów.

    UWAGA: nie dla osób o słabym sercu

    TAGI: Jędrzejczyk, UFC, limo

    https://mobile.twitter.com/ufc/status/1236528657633607681
  • Igrzyska smierci coraz blizej.
  • Ochyda 8-X
  • Wojciech Mann odchodzi z Trójki.
    Wiem co koleżeństwo sądzi o PR3, ale ja lubiłem humor Manna.
    Nie raz zrobił mi dzień.
  • afropolak napisal(a):
    Wojciech Mann odchodzi z Trójki.
    Wiem co koleżeństwo sądzi o PR3, ale ja lubiłem humor Manna.
    Nie raz zrobił mi dzień.
    A teraz pora na doktora Wyciora
    Żelazny Wasyl
    Zmysłowa sowa

    Dostałem list od Jura. Krakowsko-częstochowskiego
  • Pytanie brzmi: ile tego dobra było zasługą jego, a ile Wasowskiego, Kordowicza i Plakwicza.
  • afropolak napisal(a):
    Wojciech Mann odchodzi z Trójki.
    Najwyższa pora. Najbardziej prokodziarski facet w Trójce. Z najbardziej zjadliwą szyderą walącą w naszych.

  • peterman napisal(a):
    Pytanie brzmi: ile tego dobra było zasługą jego, a ile Wasowskiego, Kordowicza i Plakwicza.
    Prawdopodobnie dużo było jego zasługą, bo w czasie przed przesiewem słuchało się go bardzo miło.
    Nie oszukujmy się. Kiszczak wziął do trujki jednostki na swój sposób wybitne.

    Nie mieszajmy jednak dwóch systemów walutowych. Gość pluje na pracodawcę, więc jego miejsce jest za drzwiami firmy. Jakieś 14 lat za późno.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.