Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1318319321323324672

Komentarz

  • Ja tam kamerkę w laptopie i telefonie mam taśma zaklejoną. Bardzo rzadko używam. Sama myśl ,że niszę przy sobie kamerę , do której ktoś sprytny może mieć dostęp w każdej chwili .
  • Na mocy porozumienia Izrael ma zawiesić swoje plany aneksji dużej części okupowanego Zachodniego Brzegu. Zgodnie z planem pokojowym wszyscy muzułmanie będą mogli odwiedzać meczet Al-Aksa i modlić się w nim, a inne święte miejsca w Jerozolimie pozostaną otwarte dla wyznawców wszystkich wyznań.

    Delegacje Izraela i ZEA mają spotkać się w nadchodzących tygodniach, aby podpisać umowy bilateralne w zakresie inwestycji, turystyki, ruchu lotniczego oraz powołania ambasad. Z oświadczenia wynika też, że Emiraty Arabskie zamierzają otworzyć swoją placówkę dyplomatyczną w Jerozolimie.
  • Mania napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Wiadomo, że to zwykła grypa, do czasu kiedy ci nie przepali płuc, mózgu i jąder. A, i jeszcze bodaj nerek. Nawet nie wyjdziesz w statystykach jako zmarły, więc śmiertelność dalej będzie śmiesznie niska.
    W USA wprowadzono w życie program rehabilitacji dla osób, które przeżyły chorobę covidową. To mówi wszystko o tzw. ozdrowieńcach.
    Kto finansuje, kto realizuje? I za ile?

    To jest Ameryka, follow the money. Trust me.
    Przypominam, że intubacja kosztuje 13 tysi zielonych, ale z kowidem już 39.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    E no, są jednak take rzeczy, które jeszcze 10 lat temu nikomu niespecjalnie śniły się.

    Dla mnie dowodem przesuwania okna Overtona jest anegdota bodaj z ośrodka wypoczynkowego dla internowanych, kedy to chłopaki powiesili sobie pod celą krzyż. Wszedł klawisz i usterkuje. Na to jeden z osadzonych: "Nu chciałbym zobaczyć, jak Polak z orzełkiem na czapce zdejmuje ze ściany krzyż!" Klawisz spłonił się, przeprosił a wyszedł.
    Dodajmy może temu osadzonemu imię i nazwisko - Antoni Macierewicz. Wszak bezimienny nie był.
    Naźwiska klawisza natomiast nie znam.
    O, nie wiedziałem!

    A reportującym sytuację był Kazimierz Nowaczyk.
  • w Wieku 72 lat zmarł najmłodszy brat prezydenta Trumpa, Robert

    image
  • Czaputek też wyleciał... noc długich noży.
  • Po Czaputku płakał nie będę. Gdyby wyleciał Glina, to co innego - płakałbym... z radości :-)
  • Nie płaczcie jeszcze
    Nie wiemy kto przyjdzie
  • Steve Bannon i paru innych za kratami pod zarzutem malwersacji środków na mur graniczny z Meksykiem. Ależ lewactwo będzie używać, Rachonia chyba na szczempy rozedrą.

    Aresztowani jednak przez sąd w Nowym Jorku, więc... kasta alert zawsze na propsie.

    https://www.breitbart.com/politics/2020/08/20/ex-white-house-adviser-steve-bannon-arrested-for-alleged-fraud-scam/
  • Nawet jeśli gość coś ukręcił na boku to cóż to jest przy 1,5 mld baksów Huntera Bidena?
  • Tak to jest gdy gra się przeciw zawodowym szulerom.
  • Robert nie wstydzi się Polski.
    image
  • Czy jest gdzieś (pod)wątek o "roszczeniach" USA po mieniu żydowskim.
    Bo takie coś dziś wrzucono na YT.

    15.08.2020 Pompeo w Polsce powiedział (58 sek., komentarz autora filmiku mnie nie interesował, więc nie wiem co gadał)



    Czy to tylko wyborcze teksty dla usańskich wyborców?
  • To texty wyborcze dla wyborców konfederacji
  • "Przepisy zwrotu majątków dla tych, którzy je stracili w trakcie holokaustu".

    No, to gitowo, bo Polska takie przepisy ma.

    A że wschodnie wybrzeże nie straciło majątków w Polsce w trakcie holokaustu, to nic nie dostaną, ale to im nie przeszkadza, bo Pompeo o tym nic nie mówił.
  • edytowano August 2020
    image
    Publiczna stacja telewizyjna Federacji Rosyjskiej Rossija 1 podczas jednego z programów zacytowała wpis związanego z Konfederacją publicysty Tomasza Sommera. Napisał on, że „w przypadku rozpadu Białorusi oczywistym jest, że Grodno powinno trafić do Polski”.
    https://www.tvp.info/49551341/rosyjska-telewizja-panstwowa-posluzyla-sie-wpisem-sommera-o-rozpadzie-bialorusi

    no pietknie realizuje sie narracja putinowsko-łukaszenkowa, bardzo piętknie. I sie potem obruszaja ze ktos doatrzega ciagnacy sie za nimi smrodek onuc
  • Istotnie śmierdzi...
  • W ramach gimnastyki umysłowej red. Sommer proponuje pytanie: czy dla grodzieńskich Polaków lepiej będzie jeśli Grodno będzie w Rosji czy w Polszcze?
  • loslos
    edytowano August 2020
    Nie broń go, jest czas stosowny na gimnastykę, jest i czas niestosowny. Nie ma usprawiedliwienia dla warcholstwa.

    Są dwie zasady polityki zagranicznej:

    1. Robi się więcej niż mówi.
    2. Politykę zagraniczną prowadzi rząd.
  • Amicus Plato, sed magis amica veritas
  • los napisal(a):
    Nie broń go, jest czas stosowny na gimnastykę, jest i czas niestosowny. Nie ma usprawiedliwienia dla warcholstwa.

    Są dwie zasady polityki zagranicznej:

    1. Robi się więcej niż mówi.
    2. Politykę zagraniczną prowadzi rząd.
    !!!
  • obrona Grodna....1920.Obrona Grodna 1939...
  • edytowano August 2020
    los napisal(a):
    Nie broń go, jest czas stosowny na gimnastykę, jest i czas niestosowny. Nie ma usprawiedliwienia dla warcholstwa.

    Są dwie zasady polityki zagranicznej:

    1. Robi się więcej niż mówi.
    2. Politykę zagraniczną prowadzi rząd.
    W takich Stanach Zjednoczonych to zdaje się są nawet sankcje za prowadzenie pozarządowej polityki zagranicznej.
  • MarianoX napisal(a):
    los napisal(a):
    Nie broń go, jest czas stosowny na gimnastykę, jest i czas niestosowny. Nie ma usprawiedliwienia dla warcholstwa.

    Są dwie zasady polityki zagranicznej:

    1. Robi się więcej niż mówi.
    2. Politykę zagraniczną prowadzi rząd.
    W takich Stanach Zjednoczonych to zdaje się są nawet sankcje za prowadzenie pozarządowej ppolityki zagranicznej.
    Z tego paragrafu próbowali właśnie przygwoździć jenerała Flynna.
  • Ten śmierdzący debil znowu spuszcza ścieki do Wisły.
  • Właśnie miałam zapytać co się tam znów wyrabia wew tej stolycy?!?!
  • Jagto co?
    Czaskoski udaje, że rządzi.
    Czyly mamy powtórkę z rozrywki - rosczelnienie rury i g.wno we Wiśle.

    Weszłam w jakiś artykuł na ten temat chyba na TVRepublika i coś mnie pokusiło, żeby spojrzeć na komentarze. Wyszłam stamtąd jeszcze szybciej. Antypisowskich kretynów nic nie nauczy. NIC i NIGDY. Wżarło im się w mózgi na amen.
  • G...niany Rafał nie wywiązał się z obiecanego remontu Czajki po pierwszej awarii.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.